News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Odigran novi LAN war ...

Started by Grande S, June 07, 2010, 11:48:51 AM

Previous topic - Next topic

Grande S

U nedelju je odigran novi LAN war izmedju ekipa [dragoni] i Bitange...
Pre svega zheleli bi da se zahvalimo Bitangama na josh jedom lepom druzhenju i dobrom mechu... :handshake:

A rezultat je sledeci...   Burgundy 6-5 za [dragoni]
                                  Toujane 8-3 za Bitange
                                  Carentan 11-5 za [dragoni]
                                  Matmata 6-2 za [dragoni]

                                  ukupno  26-20 za [dragoni] klan... :hooray:

Molio bih Bitange da potvrde ove rezultate...   

SALTSTONE

Quote from: Grande S on June 07, 2010, 11:48:51 AM
U nedelju je odigran novi LAN war izmedju ekipa [dragoni] i Bitange...
Pre svega zheleli bi da se zahvalimo Bitangama na josh jedom lepom druzhenju i dobrom mechu... :handshake:

A rezultat je sledeci...   Burgundy 6-5 za [dragoni]
                                  Toujane 8-3 za Bitange
                                  Carentan 11-5 za [dragoni]
                                  Matmata 6-2 za [dragoni]

                                  ukupno  26-20 za [dragoni] klan... :hooray:

Molio bih Bitange da potvrde ove rezultate...   

    Svaka cast Dragoni, opet je bilo dobro pucanje...Cestitamo i radujemo se sledecem susretu.... :drinks2

don_gagi

Slani ja mislim da se ovi rezultati ne vaze, imali ste dve kamikaze na server, pa sve mora da se ponisti!  :super
Sledeci put morate poneti neki svetlecu reklamu sa natpisom NE DIRATI!!!  :rofl

Al_Capone

Nista bez kapitena a.k.a presvetlog faraona  :rofl :rofl ...ccc... :violin:

SALTSTONE

Quote from: don_gagi on June 07, 2010, 12:02:22 PM
Slani ja mislim da se ovi rezultati ne vaze, imali ste dve kamikaze na server, pa sve mora da se ponisti!  :super
Sledeci put morate poneti neki svetlecu reklamu sa natpisom NE DIRATI!!!  :rofl

Pazi kad je String napisao velikim crnim slovima na beloj pozadini " NE DIRATI  !!! " duz  celog monitora...... :facepalm:
Liku su rekli ........ da ima jedan slobodan gore....  :o   ...... secam se zbunjenog pogleda Tragedije koja se grcevito brani dok se String nekako suzdrzava da ga ne obesi......  i naravno nas koji divljamo,....i krivimo ga ne samo za to...vec i za nas poraz.,.... :whistling
Ubuduce moramo  naglasiti onoj prsatoj da nam ne salje nikog na taj racunar..... :love

don_gagi

Quote from: SALTSTONE on June 07, 2010, 12:33:48 PM
Pazi kad je String napisao velikim crnim slovima na beloj pozadini " NE DIRATI  !!! " duz  celog monitora...... :facepalm:
Liku su rekli ........ da ima jedan slobodan gore....  :o   ...... secam se zbunjenog pogleda Tragedije koja se grcevito brani dok se String nekako suzdrzava da ga ne obesi......  i naravno nas koji divljamo,....i krivimo ga ne samo za to...vec i za nas poraz.,.... :whistling
Ubuduce moramo  naglasiti onoj prsatoj da nam ne salje nikog na taj racunar..... :love

Hahahaha, ma na kraju kad bolje razmislim, to je String garant nasao nekog lika i platio mu da upadne u igraonu, i sjebe vam server, da bi prekinuli vase mucenje!  :rofl
Mada i pored toga, kontam da mu nije bilo svejedno kad ste svi dreknuli na njega, pogotovo sto su mi i Nidza i Milan bili blizu!!!  :D

Grande S

Mada vas je ta Tragedija drugi put spasila debakla u  St.Mere,koliko se secam vodili smo 6-1... :icon_grrr:
Ali kad je prvi put "srushen" server u Toujane u tih doigranih 5 min ste odneli skoro pa isto flaga ko za prethodnih 25...
Al sve u svemu sledeci put cemo morati nekako da obelezhimo server,stvarno ima ludaka...  :omg:    a mogli biste i da povedete nekog regruta,nek drzhi strazhu kraj servera...

Sve u svemu,mi se vec radujemo sledecoj nedelji... :diablo   

Grande S

String,jel mozes da postavis one statistike kao i prosli put?

Grande S

Quote from: Al_Capone on June 07, 2010, 12:16:43 PM
Nista bez kapitena a.k.a presvetlog faraona  :rofl :rofl ...ccc... :violin:

A kapiten je!?

PICAj3La

c.c.c povecali ste razliku?! :)
eto pustim vas same, i sta uradite?:))))))

salim se.. jedva cekam opet da dodjem.. rade volje bih se ja i juce sjurila.. al neko mi se zakucao u auto dok je bio parkiran.. tako da.. dok se to ne sredi nema mi vozikanja.. :(

SALTSTONE

#10
Quote from: PICAj3La on June 07, 2010, 09:38:50 PM
c.c.c povecali ste razliku?! :)
eto pustim vas same, i sta uradite?:))))))

salim se.. jedva cekam opet da dodjem.. rade volje bih se ja i juce sjurila.. al neko mi se zakucao u auto dok je bio parkiran.. tako da.. dok se to ne sredi nema mi vozikanja.. :(

Jao uzas za auto....tragedija  :yikes:  
Nego vidimo se one tamo 2. nedelje posle ove koja nam se blizi....jbg...nema Stringa , na evropskoj turneji je....
taman imamo vremena da konsolidujemo redove   :stoner:

Grande S

Znachi ove nedelje nishta od  :whip3: !?

SALTSTONE

Quote from: Grande S on June 08, 2010, 09:11:25 AM
Znachi ove nedelje nishta od  :whip3: !?

Jbg ....ove nedelje nista....tek sledece  :(

BANA

Sledeci put kad budemo igrali,treba iskopcati testaturu sa kompa n akojem je server da nebi opet neki noobs dirali inace  :icon_grrr:

Moramo sledeci put bolje da odigramo taj Tojuane razbili ste nas tu,jbg slabo smo navikli na dimne bombe i tu nam je veliki minus,mi ih ne koristimo uopste :dummy

Mogli bi ove nedelje da :fighting: sa Vozd ekipom???

Zver

80 % da cu vam se ja pridruziti one tamo nedelje....

jape

Ako zverko dolazi onda moram i ja :D

Grande S

TOOOO Bitange,svi da dodjete,ko ne igra nek dodje da gleda i uchi... :o
Bice opasna pucachina,shteta shto ne mozhe vec ove nedelje,ali shta je tu je,vishe vremena za vas da se uvezhbate... ;D

PICAj3La

ja cu biti u nsu sledece nedelje.. al mislim da cu morati na turnir u stonom fudbalu u nedelju.. al ako vam i subota igra igru.. onda eto.. count me in :)