Rodjendan Bitange Servera - Novi Sad - 25.08.2012.

Started by ToTo, August 14, 2012, 11:55:45 PM

Previous topic - Next topic

ToTo

Dana 25.08.2012. obelezicemo rodjendan bitange servera!!!

Okupljanje je u igraonici Matrix u 12.00h, gde ce se tradicionalno odigrati Lan turnir. Ovaj put zahvaljujuci nasim dragim sponzorima agenciji STRATEGEN , nece se placati vreme, a igraonica je rezervisana samo za bitange i goste   :yahoo

Nakon zavrsetka lana, zurka se seli u kaffe bar Gerila(oko 23.00h)  :ziveli

UPDATE : Gerila se renovira i trenutno ne radi.

Pozvani su svi posetioci bitange servera i foruma.

:drinks2 DOBRODOŠ LI  :drinks2

COperinjO

Polazim iz kraljeva u ranim jutarnjim casovima... igraci iz okoline neka se jave da se organizujemo.. jedva cekam  :ziveli

coxisd

#2
Ja i dacHA! bi dosli iz sd-a, ali imamo mali problem sa prevozom... pa ako mogu da dobijem broj ili neki kontakt od nekog ko prolazi kroz SD, krece iz SD-a... da se dogovorimo nekako, mala pomoc, pls!?.. xf: coxisd

Zver


Garfild :)

Jel mozete da mi sacuvate 1 majcu posto ja nmg da dodjem??:((

masta


$tring

Gerila ne radi nazalost do 1.septembra...  :girl_cray ... Tako da je druzenje za sada samo u Matrix-u... No, pronacicemo alternativu...

$tring

Ideja je da se igra LAN u 4 ekipe... Svi zainteresovani klanovi neka se prijave. U obzir dolaze samo 101% sigurni klanovi
kako ne bi neko zadnji dan ispalio zbog nedostatka igraca. Klanovi prijavljuju najmanje 6 igraca, a 5 igraju.

Molim vas da se prijavite na vreme, jer je ovo limited-edition LAN PARTY samo iz razloga sto je prakticno nemoguce
da svi klanovi odigraju turnir ako nas ima vise.

2 klana su vec prijavljena : BITANGE + GRUPA VOZD...

igra se naravno CTF... :)

ToTo

Problem je resen, necemo se seliti nigde iz Matrixa. Zurka ce se odrzati tamo nakon lana, a bice i zive svirke  :violin:

F.E.A.R.!.


DiDaN

Quote from: ToTo on August 18, 2012, 01:24:31 AM
Problem je resen, necemo se seliti nigde iz Matrixa. Zurka ce se odrzati tamo nakon lana, a bice i zive svirke  :violin:
za sad ne sviram 25-og......spremi mi jednu majcu XL i 26 ćevapa  :yahoo

Zver

Didane, kontam da ako dolaziš, da ćeš svirati.  :violin:

ToTo

#12
Quote from: DiDaN on August 20, 2012, 11:36:45 AM
Quote from: ToTo on August 18, 2012, 01:24:31 AM
Problem je resen, necemo se seliti nigde iz Matrixa. Zurka ce se odrzati tamo nakon lana, a bice i zive svirke  :violin:
za sad ne sviram 25-og......spremi mi jednu majcu XL i 26 ćevapa  :yahoo
Au jbt, bice to pravi spektakl  :o

Didi, String, Milos, ........i jos bar dvojica za koje znam da sviraju..................... extra!!

Didane ako trebas smestaj, javi na vreme, da se organizujemo.

STR8



ovo vam je poklon od mene...
ali vece parce moram da dam Totu i Goranu D

DiDaN


MakiMDSS.rs

#15
LAN je u toku , za sada na lanu ukupno mali broj ljudi , nadamo se da ce biti vise nego sto je do sada doslo , Uvece kako smo najavili nece biti svirke posto nas je malo i videcemo gde cemo posle ali kako stvari stoje svako svojoj kuci ce ici :(

Zakljucak na kraju lana ostavice string i toto :)

Zver

Ovo je bio malo tiši rođendan bitangi, odigrali smo par worića, malo se druŠ¾ili i to je to. Meni nije Š¾ao što nije bila guŠ¾va.

Ostalo je ovogodišnjih bitange majica, ukoliko nekom treba, javite se, cena je 600 dinara + poštarina...

vd|cube(im)

Quote from: Zver on August 28, 2012, 10:23:17 AM
Ovo je bio malo tiši rođendan bitangi, odigrali smo par worića, malo se druŠ¾ili i to je to. Meni nije Š¾ao što nije bila guŠ¾va.

Ostalo je ovogodišnjih bitange majica, ukoliko nekom treba, javite se, cena je 600 dinara + poštarina...

Rade meni ostavi jednu L ili XL veličine i reci mi na koji način da ti platim  :stoner:

VIP.er

I ja hocu majicu, L velicina, Rade javi kako da posaljem novac  :)

|Mr|Gasttozz

ako moze i ja bi kupio  jednu majicu L ili XL velicine...ako moze xf da se dogovorimo ? :spiteful ...


COperinjO


filadendron