BITANGE WISH - NOVI SERVER - po vasoj zelji

Started by $tring, July 03, 2009, 08:11:07 PM

Previous topic - Next topic

$tring

Predstavljamo vam novi BITANGE server... Rec je o serveru 'po vasoj zelji', odnosno SD CRACK server:

217.26.75.58:28964 // BITANGE S&D WISH SERVER // - Live stats soon! // Powered by Verat.Net ISP

... Zato smo ga i nazvali WISH, jer ste to zapravo i hteli - crack, da se igrate sa puno ljudi bez obzira da li je neko citer ili ne. SD PRO server ce ostati original i bice i dalje PRO GAMING server za ozbilne igrace kojima se ne smara sa citerima, nepristojnim userima itd. SD PRO server je pokusaj da se napravi prvi i jedini originalni server u regionu koji ce posecivati igraci koji nikada nisu imali veze sa cheat-ovima. Sto bi rekli - normalni ljudi. PBBANS je blokirao oko 700 originalnih kljuceva, tako da se na SD PRO serveru igraju igraci koji zaista nemaju nista od 'pomagala'. WISH server je zapravo FUN server koji nema puno veze sa ozbiljnom igrom. Igracima kojima se 'FUN' pretvori u nocnu moru uvek mogu doci na SD PRO server i igrati se na miru sa no-cheat ekipom. Nagrade za najboljeg killera se i dalje dele (na SD PRO serveru).

Hoce li biti statistika za WISH server?
Hoce uskoro. Log fajl se svakako upisuje, tako da se svaka runda racuna bez obzira sto statistika trenutno nema.

Da li ce MAIN i GARAGE server postati original?
Nece. Main i Garage ce ostati takvi kakvi jesu. Ukoliko postoji interesovanje, pokrenucemo MAIN 2 server koji ce takodje biti original sa PBBANS skriptom

Hoce li biti jos novih servera?
Hoce...  :clapping2 Upravo testiram jedan...

Skelety


spdR

String mislim da je fail sto main nikako nece biti org -.-
i to veliki

$tring

Quote from: spdR on July 03, 2009, 08:37:16 PM
String mislim da je fail sto main nikako nece biti org -.-
i to veliki

Pa ako bude, podicicemo crack jedan pa ce biti i jedno i drugo. Kao sada sa SD. Iskreno, malo sam razocaran koliko ima citera. Duboko sam bio ubedjen da je procenat citera oko 1-5%. Sada drugacije mislim... mislim da ih ima oko 30%.

spdR

onda je 65% procenat skriptasa ? a 5% normalnih igraca ?

$tring

Quote from: spdR on July 03, 2009, 09:42:04 PM
onda je 65% procenat skriptasa ? a 5% normalnih igraca ?

Skoro da si u pravu.

STEK

odlican potez jos jednom!!!! :worth
     
                   
                   
cool ekipa na ORG sd serveru,dok otpaci na CRACK serveru...ili ti HOW to PLAY whit  the WaLLhAcK( "sta me je ono kikalo")?!!! :tease2


:drinks2 :party2

husky

Nista, snimajte pa ce se reagirati.

A ako netko ima neki cheat i skor na svakoj mapi 5-17, nek ga ima - taj nikad nece ni naucit igrat. Treba provjeravati ekipu iz top 20-30 obavezno, na svakom serveru.

zlenzlla

Quote from: bakitos on July 03, 2009, 10:06:44 PM
odlican potez jos jednom!!!! :worth
     
                   
                   
cool ekipa na ORG sd serveru,dok otpaci na CRACK serveru...ili ti HOW to PLAY whit  the WaLLhAcK( "sta me je ono kikalo")?!!! :tease2


:drinks2 :party2

:rofl

String, moj predlog je da se main legalizuje pa ako bude ista stvar kao sa SD da se onda podigne crack Main. Mozda bi bio dobar neki testni perdiod na main.

Mislim da ce ovaj novi SD biti pun  :suicide

*SPARTANAC*

Quote from: zlenzlla on July 03, 2009, 11:42:01 PM
Quote from: bakitos on July 03, 2009, 10:06:44 PM
odlican potez jos jednom!!!! :worth
     
                   
                   
cool ekipa na ORG sd serveru,dok otpaci na CRACK serveru...ili ti HOW to PLAY whit  the WaLLhAcK( "sta me je ono kikalo")?!!! :tease2


:drinks2 :party2

:rofl

String, moj predlog je da se main legalizuje pa ako bude ista stvar kao sa SD da se onda podigne crack Main. Mozda bi bio dobar neki testni perdiod na main.

Mislim da ce ovaj novi SD biti pun  :suicide

Ti il si lud (ne mislim ozbiljno  :D) ili ti noge smrde?
Jesi video sta se desilo sa SDom oces isto da se desi sa mainom, a lagano odumire i main http://www.gametracker.com/server_info/217.26.75.58:28960/
E sad to ostaje na bitangama sa vrha da odluce, ali nece valjda 2 puta istu gresku da napreve. Jednostavno balkanci nisu spremni za legalizaciju.

zlenzlla

Quote from: *SPARTANAC* on July 03, 2009, 11:45:04 PM
Ti il si lud (ne mislim ozbiljno  :D) ili ti noge smrde?
Jesi video sta se desilo sa SDom oces isto da se desi sa mainom, a lagano odumire i main http://www.gametracker.com/server_info/217.26.75.58:28960/
E sad to ostaje na bitangama sa vrha da odluce, ali nece valjda 2 puta istu gresku da napreve. Jednostavno balkanci nisu spremni za legalizaciju.

Ne smrde mi noge, sad sam se istusirao.  :tease2
Ovo je bio samo predlog.
Za mene nije greska to sto se rijesilo onoliko cheater-a. Bolja je igra sa pravim ljudima i kad ih ima manje nego sa idiotima kad je pun server.

//LoneWolfs//kamiX

Dobro je Spartanac reko ...
Balkanci jednostavno nisu spremni na legalan server di nema problema s nekom sacicom djecurlije koja je poskidala haxove i skripte pa zajebava ekipu ... Takvi smo kakvi smo i takvi cemo ostati ...

Pogledajte jedan GERMANYS PUB!? by psYx-esports.eu  78.143.25.93:55555 -
Pisem post u tocno 4:10 (doso iz vana pa da vidim novosti) i vjerovali ili ne igra se Carentan koji i nije nesto specijalno zanimljiv ali je zato 16 igraca online i puca se medjusobno ...
Takvav PRO server na balkanu nece tako skoro ... Mislim PRO uistinu jer se tamo uvijek nadju 5-8 jebenih pro igraca koji masakriraju ostale, a ti ostali u prosjeku imaju oko 1500h ...
Pa zamislite kako je luda igra tamo ...

Zalosno, al istinite ...
Nema sta nego da vam zazelim srecu s novim serverom ....

$tring

Zapravo, nije problem u tome da li ljudi imaju original ili ne. Kada smo prebacivali SD na original vodili smo se racunicom koliko ljudi ima original a koliko ne. Medjutim stvar je drugacija. Cifra od 700 banovanih orig. key-eva govori sama za sebe.

Luda Krava

Nije ovo losa stvar sa crack serverom skupimo se tu kao nekad 20-25 igraca i onda se samo u jednoj minuti nas 10-tak prebaci na org i ekipa se skupila i mozemo cepati,a ovi ostali nek se dave u citerskom mulju.

spdR

@kamix
Sasvim se slazem s tobom.Samo si zaboravio jednu stvar - to su Nemci.Mi za njima kasnimo svagde 20 godina,pa tako i u gamingu :D (mislim balkanci...) Doduse,Hrvatska je cod zemlja,dok je Srbija CS zemlja -.-

dexnsk

Quote from: spdR on July 04, 2009, 04:09:06 PM
Doduse,Hrvatska je cod zemlja,dok je Srbija CS zemlja -.-
Ova ti je dobra.
Kod nas se CS igra vec 9 godina, ako se ovako nastavi sa CS nece on jos 9 godina izumreti (pun je haxora).

Tako da ce i cod2 da kod nas zivi naj manje toliko, no vidicemo i nadamo se da ce kod nas gaming scena da krene nabolje.

spdR

Pa evo primer.U Subotici,ja i od nedavno m shadows jedini igramo cod2.A cs se igra,pa toliko da mene zajebavaju da sam idiot sto igram cod2 :)

svi drugovi,svako ko igra igre online,cs je obavezan..
jedino se u Smederevu cod2 bas dosta igra.....

m.shadows

#17
Quote from: spdR on July 05, 2009, 02:23:24 PM
Pa evo primer.U Subotici,ja i od nedavno m shadows jedini igramo cod2.A cs se igra,pa toliko da mene zajebavaju da sam idiot sto igram cod2 :)

svi drugovi,svako ko igra igre online,cs je obavezan..
jedino se u Smederevu cod2 bas dosta igra.....

Pa nismo jedini spdr ima jos 2.A i ja sam jednom igrao CS i nije mi tako dobra igra mada kao sto kazes Hrvatska je cod zemlja a Srbija CS.

SALTSTONE

       Original Main .....jedva cekam  :icon_bad:

$tring

Quote from: SALTSTONE on July 07, 2009, 03:28:43 PM
       Original Main .....jedva cekam  :icon_bad:

Realno, to se nikada nece desti... SD je to pokazao. Srbija,Hrvatska,Bosna,Crna Gora i ostali komsiluk jednostavno nije spreman za originalni server, ma koliko godina proslo od kada je igra izasla. Ili nemaju original, ili imaju original gde cu cheat-ovali. I to je tako (nazalost).

spdR

ima nas dosta org,ali niko nece na org pub serv  :ne_razumem

$tring

Quote from: spdR on July 07, 2009, 04:54:17 PM
ima nas dosta org,ali niko nece na org pub serv  :ne_razumem

Ima dosta orig, ali preko 50% tih originala je banovano. Zbog cheat-ovanja.

komara

Quote from: string on July 08, 2009, 12:30:42 PM
Quote from: spdR on July 07, 2009, 04:54:17 PM
ima nas dosta org,ali niko nece na org pub serv  :ne_razumem

Ima dosta orig, ali preko 50% tih originala je banovano. Zbog cheat-ovanja.
E to je ono sto je strasno,ja bi igrao ali ne volim SD jer kad me ubiju moram da cekam a ja bi samo da przim.

m.shadows

Quote from: komara on July 08, 2009, 02:27:19 PM
Quote from: string on July 08, 2009, 12:30:42 PM
Quote from: spdR on July 07, 2009, 04:54:17 PM
ima nas dosta org,ali niko nece na org pub serv  :ne_razumem

Ima dosta orig, ali preko 50% tih originala je banovano. Zbog cheat-ovanja.
E to je ono sto je strasno,ja bi igrao ali ne volim SD jer kad me ubiju moram da cekam a ja bi samo da przim.

Bas tako, i ja nevolim bas toliko SD zato mislim da main treba da se legalizuje, da bude manje chitera i onda ce doci ljudi (valjda ;D )

spdR

doce ljudi kad ne bude cheatera ? kad ne bude cheatera nece biti nikog -.- ko i na sdu

m.shadows

Quote from: spdR on July 08, 2009, 03:39:06 PM
doce ljudi kad ne bude cheatera ? kad ne bude cheatera nece biti nikog -.- ko i na sdu

Bice ako se nadje lepa ekipa, razmisljaj logicki.Okupimo se 5-6 nas ili cak i 2-3 ali ono igramo i privucemo ljude, ne verujem da toliko njih nema ORG kljuceve!

$tring

Quote from: m.shadows on July 08, 2009, 09:01:01 PM
Bice ako se nadje lepa ekipa, razmisljaj logicki.Okupimo se 5-6 nas ili cak i 2-3 ali ono igramo i privucemo ljude, ne verujem da toliko njih nema ORG kljuceve!

Nema... to smo pokusali sa SD da uradimo, ali ispostavilo se da imamo 700 banovanih keyeva...

m.shadows