News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Da li vam nedostaje KILL CAM??

Started by Citadel of Pain, August 01, 2007, 04:50:20 PM

Previous topic - Next topic

Da li vam nedostaje KILL CAM?

Daaa! Vratite je, prekljinem vas!!
7 (53.8%)
Ne! Fuj! mrzim je...glupi KC!!!
5 (38.5%)
Shta je Kill Cam???
1 (7.7%)

Total Members Voted: 10

Voting closed: August 01, 2007, 04:50:20 PM

Citadel of Pain

Znam da je ovo odavno dogovorena stvar i da postoji puno argumenata da se KC drzi iskljucen. Ja sam, priznajem, bio jedan od najvecih protivnika "kamere smrti". Zato vas molim da ovde ne raspredamo o  manama iste jer ih svi znamo. Na primer vidi se na snimku gde se protivnik sakrio sa zastavom koju je odneo itd...
Ipak, meni dobra stara kamera mnogo nedostaje :cry: .
Fali mi da vidim kakve gluposti pravim kada ginem, fali mi da se divim nekim vasim potezima a uz to mislim da bi mi znacilo da bolje igram :D . Recimo mogao bi da analiziram kako Dusan koristi karabin pa mozda i da "ukradem" neki fazon 8) .
U svakom slucaju kada Bitange igraju protiv nekog drugog treba je drzati iskljucenom a nasa skupljanja bi mozda bila malo interesantnija kada bi vratili snimak smrti :D
Eto, moje pitanje je jednostavno...
Da li jos nekom fali Kill Cam pa ako nas ima da pravimo revolciju.. :twisted:

Adoney

Pa sada, kada umresh, i dalje mozesh videti kako ti igraju ostali u timu...
No mozda iz edukativnih svrha i nije tako loshe... Kao shto kazesh, ipak vidish shta si radio pogreshno.. i gde treba gledati: levo-desno, pre prelaska ulice :)

I say: Let's give it a try! :D

Citadel of Pain

Quote from: "Adoney"Pa sada, kada umresh, i dalje mozesh videti kako ti igraju ostali u timu...

I kada je Kill Cam ON mozes da gledas sta ostala ekipa radi ako zelis..jednostavno pritisnes F.

Bravo Adoney legendo! Let the revolution begin  :twisted:

-Kill Cam ON?-  Ja sam ZA ,iskljucivo iz edukativnih razloga
(da vidim ko se vise steka od mene :D)!!!!

mean

Quote from: "MeeLanChe"-
(da vidim ko se vise steka od mene :D)!!!!

Ti i kada se stekas nisi neka opasnost :lol: ............A kill cam....hm.....nismo je bas dugo koristili kao i sniper......jbg.....I say let's DOOOOOOOOOO IIIIIIIT :twisted:

El Muerte

Kill CAM je za amatercine koje srljaju kao bez mozga do protivnicke zastave i popasu metak.....
Divna kazna...sledeci put gledaj malo po coskovima i terasama pre nego sto istrcis i kostas svoj tim ljudstva.
Ja bi cak i radar isklucio, da se ne vide crvene tackice kada protivnik opali.....to je 10 gore od kill cam..znas iz kog pravca te snajperishe.
Mnogo je bolje tako da igramo jer kada se jednom navezbamo da igramo opezno, na turnirima cim dobijemo radar nazad bicemo jako zajebani.....jer smo se navezbali da igramo bez komfora radara.....mislim -RADAR (!!!!!?!?!?!?!?!).

Citadel of Pain

mean, milanche,adoney i ja smo za sada revolucionari...zasto ima samo 2 glasa za onda??!!?? GLASAJTE!!

mean

Jebem ti ovo glasanje......................uvek zaboravim da kliknem :x .....
3 glasica za sada :D

Najbolje bi bilo da ovaj vikend igramo sa kill cam...........pa onda na licu mesta da izglasamo da li cemo to i ubuduce praktikovati :wink:  :?:

Citadel of Pain

da to bilo jednostavnije ali je poenta u tome da naviknemo. citaj nateramo, sve bitange da posecuju i budu aktivni na forumu...

$tring

Quote from: "Citadel of Pain"Na primer vidi se na snimku gde se protivnik sakrio sa zastavom koju je odneo itd...revolciju.. :twisted:

samo zbog ove stvari sam protiv KILLCAM... a opet.... nisam za to da NIKAD ne igramo sa KILLCAM! :) Sto da ne... na kraju krajeva, treba sve probati pa ako nam dokurci da je odjebemo......

Glasao sam protiv samo zbog tog momenta sa zastavicom... sto se vidi gde je zastavica... :( mada... mozda bi mogli nabudziti neki mod koji uklanja radar prilikom KILL CAM-a... to bi bilo fer! :)

U svakom slucaju sam ZA da probamo, ali mi se ne igra svake nedelje sa KILLCAM....  :wink:

Kole Neustrasivi

S jedne strane, ako je u edukativne svrhe, OK. Dosta igraca ima net kod kuce, pa neka vezbaju uz pomoc KC-a tada. Nedelja bi trebala da bude neka vrsta trening utakmice... Da vidis da li si napredovao od prosle nedelje ili ne.
Ako ti neko provaljuje kretnje ili mesta posle svakog ubistva... Nisam "ZA"

Citadel of Pain

eto ako nista drugo ova tema je uspela da ukljuci i Koleta u polemiku...welcome bitango! jos kad bi se prikljucili i makarije, masta, dusan, chepa, rudy, mario i ostali onda bi forum stvarno dobio na kvalitetu.

a sto se tice tvog komentara.. slazem se da bi nedelja trebala biti posmatrana kao trening...bas zato bi bio zgodan KC...kao sto sam u prvom postu napisao, blio bi vrlo edukativno gledati dusana ili chepu gde se krecu i kako se krecu...probati nesto nauciti od ostalih igraca...ovako to sto igram protiv takvih zveri meni ne podize puno nivo igre zato sto ne znam tacno sta i kako rade...svaki put kad idemo u igraonicu ja kontam da cu jednu partiju sesti i samo gledati jednog od njih dvojice kako igra...naravno kada krene libija tu ideju brzo zaturim..

Kole Neustrasivi

Hvala na dobrodoslici!!!


U tome i jeste stos! Jedino ako dovuces stolicu i sednes iza nekog od njih, mozes skontati kretnje. Gledanjem KC mozes videti samo odakle i koliko brzo te je zveknuo. Niko od njih nije steker, tako da ti mesto i nije od neke vaznosti. Pitanje je kako je dosao tu gde je dosao, i zasto bas tu!?! I da ne pametujemo mnogo... Kontam da su JEBENO brzi i precizni! I to je to!!!

Citadel of Pain

Taman sam hteo da nastavim polemiku sa tobom, kada sam vid'o kolika muda imas..pa sam se postideo :oops: ..ko sam ja sa mojim jajascima da repliciram takvom jednom svetskom mudonji  :!:
mada, nesto ti ja bitanga mala  :P  :P  :P

Kole Neustrasivi

Ono cupavo iza mene..... nije rep!!! :lol:

mean

hehehehehe.........grande cojones :shock: .........odlican ti je avatar bitango :lol:

Cervorica smo ZA,a i dalje imamo 3 glasa......wtf :?:  :?:  :?:

Citadel of Pain

da da .... vrlo sumnjivo...cini mi se da je nas site admin tu umesao svoje masne prstice.tako da je ovo glasanje pokazalo samo da svi znaju sta je kill cam :) ajmo ljudi fali jos jedan pa da ih prelomimo  :twisted:

Adoney

Ma MiLanche je zaboravio da glasa ;).. To bi bilo taman 4 :)


Mykel

Kill Cam ce samo dodatno oslabiti slabe, a ojacati jake- to je moje vidjenje, pa ko voli nek izvoli

Ups!
-Adoney ima pravo "Its my mistake"-

Kole Neustrasivi

Aj nek se javi onaj sto je glasao za opciju 3 !!!!! :shock:

Adoney

Quote from: "Mykel"Kill Cam ce samo dodatno oslabiti slabe, a ojacati jake- to je moje vidjenje, pa ko voli nek izvoli

Pa poshtujemo mishljenje generala... Dakle jakima da iskljuchimo? :))

rUDY

Za killcam....  ja sam licno voleo momenat da vidim koliko sam ostetio protivnika i koliko je bilo blizu pre nego sto je odlucujuci metak zavrsio u mojoj malenkosti... nekako svoju smrt mogu da sagledam u drugoj perspektivi... korisno je to... narocito kada mi padne koncentracija pa pocnema da igram glupavo... znaci kada vidim sebe kako glupavo ginem... potrudicu se da igram ozbiljnije...  ;)

Citadel of Pain

konstatujem da je revolucija uspesno zavrsena!!

 :wah:  :rnr:  :ziveli:  :band:

dragi Killcam nam se vratio i cinimi se da nikom nije smetao...ja sam se smejao par puta sebi i kako izgledam kao retard u ocima ubice..

mean

Who was the killer?

Revolution :band:

Adoney

Uh, boga mi, i ja sam sebi izgledao smeshno... Chini mi se da sam umirao na najgluplje nachine.. :)) Kao da ne znam da igrammm :D

$tring

Quote from: "Citadel of Pain"konstatujem da je revolucija uspesno zavrsena!!

Kao sto sam i rekao, nije mi nesto smetala.... :) U svakom slucaju ko gleda 8-9 sekundi KILLCAM gubi orijentaciju sta se desava u pratiji za to vreme posto gleda prakticno reprizu ubistva... Tako da, uvek mozes pogledati KILLCAM ali ga u principu 70-80% nisam ni gledao..... tako da mi ne smeta da je ukljuceno...  :wink:

Citadel of Pain

Quote from: "mean"Who was the killer?

Tvoj kill sam samo jednom pogledao.. iznervirao sam se kako nisam cuo da me juris pola ulice da bi me nakundasio :lol:

mean


SALTSTONE


Mykel

Kole, ja sam bio suzdrzan(opcija 3). I? :?: