News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Mr rega 1 igraca

Started by deno!?, November 30, 2011, 02:41:30 PM

Previous topic - Next topic

deno!?

Po moguconosti da ima 19+ god, 2000sati  
Ime:
Godina:
Mesto stanovanja:
Xfire:
Broj odigranih sati:
Predhodni klanovi:
Razlozi za napuštanje ex-klanova:
Svi nickovi do sada korišteni:
Sadašnji nick:
Omiljeno oruŠ¾je:
Omiljena mapa:
Skill(po vašoj proceni):1-10
Org.key: DA/NE
Iskustvo u ladderima(CB,EDOM...):
CB link:

disappointed



Tragedija@Mp3



ozzy

Quote from: deno!? on November 30, 2011, 02:41:30 PM
Po moguconosti da ima 19+ god, 2000sati  
Ime: Josip
Godina: 18 (1 mjesec 19)
Mesto stanovanja: Ilok, Hrvatska
Xfire: josiq
Broj odigranih sati: 1400+
Predhodni klanovi: ZiZ, DELTA(CTF), Red Roosters, Genius...
Razlozi za napuštanje ex-klanova: inaktivnost klana, a za ZiZ postoji par razloga :D
Svi nickovi do sada korišteni: josiq, ozzy, AC/DC
Sadašnji nick: ozzy
Omiljeno oruŠ¾je: MP44, M1
Omiljena mapa: Railyard
Skill(po vašoj proceni):1-10
Org.key: DA
Iskustvo u ladderima(CB,EDOM...): CB imam regan acc i par 1v1 mečeva
CB link: http://clanbase.ggl.com/personinfo.php?pid=9644471


domohomo

Ne preporučujem josiqa, lik dok je bio u ZiZ dijelio je kickove ko od šale jer se kurčio sa rconom. Prilično nezrelo za 18 + 11 mjeseci - :party2

ozzy

ko je tebe pito za tvoje mišljenje -.-
kao prvo ti si samo jedan običan haxor a kao drugo nick sve govori  8)

domohomo

Ovaj haxor još uvijek na lan pobije cijeli tvoj klan ako oćeš (iako ne igram ima godinu i nešto), a šta se nicka tiče dođi pa ću ti pokazat... Još si napravio cb account 2011 godine... Š ta reći o tebi, koju posluku porati?

vd|cube(im)

Quote from: domohomo on December 04, 2011, 01:31:54 PM
Ovaj haxor još uvijek na lan pobije cijeli tvoj klan ako oćeš (iako ne igram ima godinu i nešto), a šta se nicka tiče dođi pa ću ti pokazat... Još si napravio cb account 2011 godine... Š ta reći o tebi, koju posluku porati?
Pa kad je moga otvoriti cb account kad je igra izašla 2011 godine  8)

deno!?

decki ako se mislite tu raspravljat o tome molim vas nemoj te  :offtopic...tu se trazi igrac :DDD

ozzy

ma necu se s nikim ja raspravljat, ostavio sam prijavu ako me hocete hocete ako ne opet ok  :wink:

HyDroxzZz

Prodajem mangulice... cena 50 e...tezina 20 kg

disappointed

Quote from: HyDroxzZz on December 07, 2011, 11:47:50 PM
Prodajem mangulice... cena 50 e...tezina 20 kg
moze dve ako im prvo odradis kozmeticki tretman 
ali licno

The DoctoR

Quote from: domohomo on December 04, 2011, 01:31:54 PM
Ovaj haxor još uvijek na lan pobije cijeli tvoj klan ako oćeš (iako ne igram ima godinu i nešto), a šta se nicka tiče dođi pa ću ti pokazat... Još si napravio cb account 2011 godine... Š ta reći o tebi, koju posluku porati?
GO DOMO GO DOMO !!!!

deno!?

majkemi vam treba otvoriti temu spamaj do mile volje xDD  :super :super

domohomo

Dobra je i ova, šta fali? :tease2

Tragedija@Mp3


Staljin

ajde emerovci primajte bandu,ja ko Š eks,prvo u mirovinu onda nazad u sabor hehehehhe      :violin:

|ZiZ|Zeko

Tek sad primetio da moj "bivši" kolega josiq traŠ¾i ovde klan. (fizički nije više u klanu, al dalje ga volim pozvat na war i na ts jer klan ne čini par ljudi koji su zajedno u xfire klanu, pogotovo ako je riječ o zizu, gdje su samo debili u xfire klanu, a izvan normalni)
Š to se josiqa tiče, na ziz pubu izvrsno radio posao (nije menjao mape, uvek opomenuo pre nego kickao, drkao po serveru il slično).
Š to se tiče discipline na waru, nije neka papiga što divlja i dere se, i ometa druge, već jedva kaŠ¾e 10 riječi po waru. (i to samo osnovno, odnosno pozicije protivnika)
Otkad je nabavio novi komp, rastura. Ja pomislio da je počeo haxati, al sad u ovih zadnjih par dana kad mi stari komp riknuo i igram na novom, shvatio da je 250 lock prema 60 fps VELIKA prednost.
Š to se tiče toga što je kickao/bannao domohoma, razlog je što je tvrd ko orah što se tiče haxanja.
Kad nekog ulovi da haxa, nema više cile mile, taj se više neće vraćat na pub s tim imenom. (a za domohoma se dobro zna prošlost)
Još uzmimo u obzir da je iz Iloka, i da je svaku nedelju u Osijeku jer hoda tamo na fakultet, mislim da nebi ti donio nikakve probleme u klanu.

Doktor

ma regate nekog "starog" igraca :P , zar vas nije pun vrag novih tamo...nije da  idem na to de mene regate,al razmislite u svakom slucaju tu sam ako treba (da ne pisem gore detelje,znamo se jako dobro)  staljine  :flag_of_truce

Staljin

nisam ja doktore u klanu vise,eto ti deno pa sa njim pregovaraj

Hitman

Quote from: |ZiZ|Zeko on December 30, 2011, 11:01:21 PM
Još uzmimo u obzir da je iz Iloka, i da je svaku nedelju u Osijeku jer hoda tamo na fakultet, mislim da nebi ti donio nikakve probleme u klanu.

Normalno da se to treba uzeti u obzir. Pa Ilok vam je dao mene.  Hello!?
Još moj imenjak. Pa odmah ga uzet u klan samo radi te dvije stvari.  :peace:

SpeeDyX

 Ime: Adnan
Godina: 18
Mesto stanovanja: BiH ZENICA
Xfire: mljeko
Broj odigranih sati: 2660+
Predhodni klanovi: i.zOn4
Razlozi za napuštanje ex-klanova:
Svi nickovi do sada korišteni: SpeeDyX
Sadašnji nick: SpeedyX
Omiljeno oruŠ¾je: Sve
Omiljena mapa: sve
Skill(po vašoj proceni):1-10 9
Org.key: DA/NE da
Iskustvo u ladderima(CB,EDOM...):  Neigram 1v1 leader :D
CB link: http://clanbase.ggl.com/personinfo.php?pid=9015297