News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

3D slika

Started by DexonDee, July 09, 2010, 03:58:16 PM

Previous topic - Next topic

DexonDee

Evo 3D slike Ana Ivanovic koju sam napravio nadam se da ce Vam se svideti :)  :peace:


Jacⱪ Sparroⱳ™


Zver

Simpaticno je ovo sto si uradio, ali ovo ipak nije 3d slika, istina ima perspektivu i dubinu polja, ali nije 3d slika. Samo nastavi da se bavis kreativnim radom to je polje koje je meni donelo mnogo pozitivnih emocija...

DexonDee

#3
Quote from: Zver on July 09, 2010, 07:10:19 PM
Simpaticno je ovo sto si uradio, ali ovo ipak nije 3d slika, istina ima perspektivu i dubinu polja, ali nije 3d slika. Samo nastavi da se bavis kreativnim radom to je polje koje je meni donelo mnogo pozitivnih emocija...


Izivni Zver zeznu sam se nisam znao kako da je nazovem jer cackao sam u 3D nesto pa sam zato napisao 3D slika a trebalo je Dizajn u 3D dimenziji tako nekako :) Mozes li mi reci ako znas gde mogu skinuti Photoshop CS5 da je full verzija? jer ja imam trail i nemam pola toga? Izvini jos jednom  :peace:

zlenzlla

Jesi li rijesio PS? Ako nisi javi se na PM

Zver

Kasno pročitah tvoj post, iako ja još nisam na godišnjem odmoru, moj mozak jeste  :smoke:

DexonDee

Quote from: Zver on July 17, 2010, 07:23:38 PM
Kasno pročitah tvoj post, iako ja još nisam na godišnjem odmoru, moj mozak jeste  :smoke:

hehehe ma sve ok pomogao mi zlenzlla hvala u svakom slucaju  :peace: