News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

EURO 2012

Started by Hitman, June 07, 2012, 06:15:59 PM

Previous topic - Next topic

Hitman

Europsko prvenstvo u nogometu počinje sutra. Jest da nema reprezentacija Srbije i BIH, ali smatram da se dobar nogomet nikako ne smije propustiti. Meni je već malo dosta gledanja španjolaca na vrhu, pa se nadam da će im nijemci oduzeti naslov prvaka.. Puno ozlijeda i manjak forme "krasi" gotovo svaku reprezentaciju, stoga ne očekujem neki spektakl, ali nadam se da će me netko uvjeriti u suprotno.  Od hrvatske reprezentacije to ne očekujem, jer budimo realni, tu igre nema.. :) Da čujem ostale što misle?

Evo momčadi po skupinama i datumi odigravanja tekmi.

Grupa A:
Poljska Grčka, Rusija, Češka

8 June 2012
Poland    -    Greece
Russia    -    Czech Republic
12 June 2012
Greece    -    Czech Republic
Poland    -    Russia
16 June 2012
Czech Republic -    Poland
Greece    -    Russia

Grupa B:
Njemačka, Nizozemska, Danska, Portugal

9 June 2012
Netherlands    -     Denmark
Germany         -      Portugal
13 June 2012
Denmark        -   Portugal
Netherlands    -    Germany
17 June 2012
Portugal    -  Netherlands
Denmark    -    Germany

Grupa C:
Š panjolska, Irska, Italija, Hrvatska

10 June 2012
Spain          -          Italy
Republic of Ireland   -  Croatia
14 June 2012
Italy              -         Croatia
Spain       -        Republic of Ireland
18 June 2012
Croatia       -        Spain
Italy           -            Republic of Ireland

Grupa D:

Ukrajina, Š vedska, Francuska, Engleska

11 June 2012
France    -    England
Ukraine    -    Sweden
15 June 2012
Ukraine    -    France
Sweden    -    England
19 June 2012
England    -    Ukraine
Sweden    -    France

vd|cube(im)

Moja prognoza za prolazak u četvrtfinale po grupama :

GRUPA A - Poljska  i Rusija

GRUPA B - Njemačka i Nizozemska

GRUPA C - Š panjolska i Hrvatska ( navijački  :hmm )

GRUPA D - Francuska i Engleska


COperinjO

cube misli da (navijacki) samo hrvati mogu da iznenade... mada kad sad ponovo pogledam grupe to je to:)

domohomo

Finale nizozemska španjolska, treće mjesto švabe!

Hitman

ma neće španjolci do finala...  :violin:

vd|cube(im)

Quote from: Hitman on June 07, 2012, 08:36:16 PM
ma neće španjolci do finala...  :violin:

Nisam ljubitelj Francuza, ali nakon par kikseva na velikim natjecanjima mogli bi daleko dogurati, Benzema najbolji strijelac na EP-u  :whistling.....

Kordoba

Grupa A : Rusi, Cesi
Grupa B: Nemacka, Danska
Grupa C: Spanija, Italija (opet ce se provuci)
Grupa D: Francuska, Engleska


Prvak Evrope - Francuska

Jacⱪ Sparroⱳ™

#7
Grupa A -> 1. Rusija; 2. Češka
Grupa B -> 1. Nemačka; 2. Holandija
Grupa C -> 1. Š panija; 2. Italija
Grupa D -> 1. Engleska; 2. Francuska

Prvak Evrope će biti ili Nemačka ili Holandija.
Tim koji bi mogao iznenaditi ostale na EP jeste Rusija.

c0C0

GRUPA A - Poljska  i Rusija

GRUPA B - Njemačka i Nizozemska

GRUPA C - Š panjolska i Hrvatska

GRUPA D - Francuska i Engleska

Osvaja Nizozemska :)

Kordoba

Rusi su lenji i zabole ih za sve... Ne mogu oni ni sebe iznenaditi... A mislim da Holandija nece imati dovoljno snage da osvoji trofej...
Po meni su Francuzi izuzetno dobra ekipa, ako se ne posvadjaju medjusobno a uz to postoji onaj faktor o kojem je Ivica pisao-dugo nisu prosli u drugi krug a ne nesto osvojili pa mislim da je Platini obradio i sudije...
Zao mi je sto ne ucestvuje BiH, mislim da zasluzuju i da bi igrali polufinale da su prosli baraz...

Hitman

#10
Nadam se da će danas poljaci odigrati dobro pa da ih taj pobjednički val odnese daleko..

Edit nakon tekme: Ja zadovoljan prvom tekmom.. uzbuđenja nije nedostajalo..  :super

Kordoba

Da, uzbudjenja ne nedostaje... Sjajan tempo!!!

COperinjO

navijao za Dansku kao da su Zvezda i Srbija zajedno...  jos kad bi Portugal zveknuo nemce da bude interesatnije... NAPRED AUTSAJDERI!!!  :hooray:

Hitman

kordoba se zasad pokazao kao najbolji prognozer..  :worth

Staljin

majka RUSIJA osvaja,kakva nizozemska , njemacka, ili  RUSI ILI NITKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pick n roll

Quote from: Staljin on June 10, 2012, 12:18:22 AM
majka RUSIJA osvaja,kakva nizozemska , njemacka, ili  RUSI ILI NITKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja tipujem na Spance, imaju UBEDLJIVO najjaci sastav, 2-3-4 mesto RUSI, NEMCI, DANSKA!

Kordoba

Reprezentativni fudbal je sve slicniji klubskom. Jako dobre taktike, izuztno dobro fizicki pripremljene ekipe, odgovornost igraca velika... Osim kod Rusa, njih zabole. U stvari njima stranac tesko moze da se nametne kao autoritet, bez obzira sto to prividno izgleda drugacije. Zato mislim da nece osvojiti trofej iako ruska javnost to od njih ocekuje i ja naravno navijam za njih...
Danci nisu iznenadjeje za mene, ali mislim da ce u toj grupi biti preokreta...
Iskreno se nadam da ce Hrvatska pobediti nekako tvrde Irce, kako bi u direktnom okrsaju sa Italijanima imala sanse da prodje. Muka mi je od stalnog provlacenja Italijana, voleo bih malo promena...
A za Spance ne mislim da ce osvojiti trofej jer su procitani. Ekipe koje mogu da istrce kao oni i sprovedu zamisao trenera, parirace im... Time se g. Murinjo branio od Barselone a to je taj stil...
I dalje ostajem pri tome da Francuska ako dobro otvori prvenstvo - osvaja isto...

Hitman

#17
španjolci igraju sa 6 prirodnih veznjaka danas.. taktika 4-6-0.. hahaha.. iniesta, silva i fabregas glume napadace!  :tease2

Edit: lijepo mi je vidjeti 6 juventusovih igrača u prvoj postavi italije..  :clapping2
jedino bayern ima više..

Kordoba

#18
Nisam video postave... Uskoro ce spanci imati deset veznjaka, pokusava da igra mali fudbal ?!?!  :shok
Volim talijanski klubski fudbal al reprezentaciju ne, iz razloga navedenih u prethodnim postovima...
Bas da vidim postave...  8)

Evo ih...
Š panija (4-3-3): Kasiljas â€" Alba, Ramos, Pike, Arbeloa â€" Alonso, Buskets, Ćavi â€" Inijesta, Fabregas, Silva

Italija (3-5-2): Bufon â€" Bonuči, De Rosi, Kjelini â€" Mađio, Mota, Pirlo, Markizio, Đakerini â€" Baloteli, Kasano

Pa da, Spanija igra samo sa Silvom u napadu. Ocekivao sam drugaciju postavu...
Kod Italijana Baloteli i Kasano mozda naprave nesto sa jednim spicem tesko da bi dali gol, promenjena postava u odnosu na pripremne utakmice...
Videcemo uskoro...

Kordoba

Spanija - Italija 1:1

Mislim Hitmane da smo sve rekli  :yes

c0C0

Lomi gaaaaaaa 3-1 <3

Staljin

Irska-Hrvatska 1-3,mislim da imamo sansu u dr krug,jedino ako se ne useru talijana,a RUSI prvaci, finale RUSIJA-FRANCUSKA

Jacⱪ Sparroⱳ™

#22


Š ta reći... Kakav pas Snajdera za Huntelara sa više od 30 metara spoljašnjom   :o   :o   :hooray:

Hitman

ja sam ostao ugodno iznenađen hrvatskom. igra dobra, realizacija jos bolja.. nada za drugi krug se maknula sa nule.. 

sneijder ( :worth ) mi bio vrh vrhova dok nije prešao u inter..  :down

Kordoba

#24
Hrvatska odlicno odigrala. Mozda su Irci izgledali slabo, ali je Hrvatska zapravo jaka... Uzece Irci nekome skalp, videcete... Nadam se da ce to biti dovoljna pobeda i da gol razlika na kraju nece odlucivati u toj grupi... Ostaje da Hrvatska izvuce bod protiv Italije pa da ide dalje... Potpuno zasluzeno :clapping2
A za Spaniju, kao sto rekoh - procitana je...

Eh da, moja prognoza  Engleska - Francuska  1:2

Srba

Quote from: Jack Sparrow on June 11, 2012, 12:52:27 AM

Š ta reći... Kakav pas Snajdera za Huntelara sa više od 30 metara spoljašnjom   :o   :o   :hooray:

Pass je za medalju...

Srba

Sve cestitke Hrvatskoj rep. na odlicnom startu...

ToTo

Gledao Hrvatsku, igraju momci (neka se niko ne uvredi) ko pusteni sa lanca jbt. Borbenost ne fali, samo kada dodje jaci protivnik srljanje moze da se osveti samo tako.

Fali fudbal jbg, nema jos lepote.....

Hitman

Quote from: ToTo on June 12, 2012, 12:31:17 AM
Fali fudbal jbg, nema jos lepote.....

djelomično se slaŠ¾em, ali..

početak svakog prvenstva redovito je muka. Nitko ne Š¾eli odmah u startu napraviti krivi korak, pogotovo u skupinama B i D. Nakon što je Danska tvrdom igrom pobijedila Nizozemsku, nitko nije mogao više očekivati lepršavu igru nijemaca i portugalaca, već taktičko nadmudrivanje.
Š panjolskoj, Italiji, Engleskoj i Francuskoj je odgovaralo odigrati x u međusobnim susretima, jer realno gledajući imaju bolju momčad od ostalih repki iz njihovih skupina.

Iznimka je skupina A, jer su repke puno bliŠ¾e po kvaliteti i islo se odmah na pobijedu. Isto to moŠ¾emo reći za tekmu Hrvatska- Irska i Š vedska- Ukrajina. Te 4 tekme su bile dobre, uzbudljive, sa dosta golova i prilika, i sigurno daju nadu da uz smanjeni pritisak pojedinih repki, a opet s druge strane igra na sve ili ništa (Nizozemska, Portugal, švedska,..) ostalih repki, će nam pruŠ¾iti svo uzbuđenje koje je falilo teško impresioniranim tipovima poput Tota.   :drinks2

VIP.er

Quote from: Hitman on June 11, 2012, 01:19:04 AM


sneijder ( :worth ) mi bio vrh vrhova dok nije prešao u inter..  :down
A jel tako  :spiteful


Nemcima dajem epitet favorita za osvajanje, nemaju toliko zvucnih imena poput Spanaca ili Francuza, ali po mom misljenju imaju taj mentalitet ekipe koji ume da nadjaca vise nego ijedna druga repka. Takodje, u prilog im ide Nojer kao jedan od, ako ne i najbolji golman prvenstva, i Gomez aka Inzagi, koji samo ceka polovinu sekunde kada ce biti zaboravljen u protivnickom sesnaestercu.

Staljin

Njemacka-Nizozemska 3-2 danjes !!!!!

Hitman


Leeman3

nema sanse da bude toliko golova od ove dve repke


Kordoba


COperinjO

danska - portugal 0-3
nemacka - holandija 2-2
  8)

vd|cube(im)

Danska-Portugal 1 : 1  :yes

Njemačka - Nizozemska 2:1  :yes

Staljin

Hrvatska - Talijanska ,nemam pojma jbt,ajte vi ................

Hitman

Vidi što je cube dobro pogodio jučer. tko bi reko..

ne Š¾elim prognozirati ništa  za danas, samo neka bude dobar nogomet.. i da Hrvatska izbori neki bod ili tri..  :ziveli

Srba


vd|cube(im)

Hrvatska - Italija 2 : 1   :super ..... Balotelli - crveni karton   :P

Srba

hahahahahahahahahaha

Kordoba

Ne kopiram kolegu, zaista mislim a i voleo bih da bude pobeda reprezentacije Hrvatske... 2:1 za Hrvatsku...
I da... uplatite Ivici i meni po 1,5 euro, pogodili smo rezultat Nemacka-Holandija... To vam je na karmi, po jedan plusic... Hvala

Srba


Kordoba


Jacⱪ Sparroⱳ™

#44
Italija 3:1 Hrvatska

Citadel of Pain

Čestitam komšije  :super

vd|cube(im)

Quote from: Citadel of Pain on June 14, 2012, 09:47:09 PM
Čestitam komšije  :super

Ovo je najgori mogući ishod za Hrvatsku, sad i ako uzmemo bod Š panjolcima, šta je jako teško ili gotovo nemoguće ovisimo o gol razlici Italije i Š panjolske protiv Irske. Ako oni pobjede sa 3 i više razlike idu dalje sa istim brojem bodova kao mi.

Nevjerojatan je taj naš mentalitet, prvo poluvrijeme smo stali predaleko od protivničkih igrača, ispadali naivno u obrani i samo nas je sreća spasila šta smo primili samo jedan gol. Drugo poluvrijeme kao da je istrčala druga ekipa, odradili su sve kako je trebalo i šteta šta ih nismo kaznili za one promašaje u prvom dijelu i na kraju pobijedili.
Zadnje kolo znači treba hvatati X protiv Š panjolske i moliti boga da Talijani ne pobjede Irce sa 3 ili više golova.  :hmm

Zver

Italijani su majstori da se provuku kao prdeŠ¾ kroz gaće, znam da zvuči nemoguće ali Bilić mora ići na pobedu protiv Š panije. Dobro je poznato da iz tih kalkulacija na gol razliku uglavnom izgube kalkulanti (osim Italijana koji su majstori u tome).

Kontam da će italijani Napuniti Irce barem sa 3 gola, pokazali su danas mnogo više od Hrvatske koja je igrala dobar fudbal u poslednjih 20 minuta...

Čestitke MandŠ¾ukiću, čovek je rasan golgeter...

c0C0

Quote from: vd|cube(im) on June 14, 2012, 11:01:05 PM
Quote from: Citadel of Pain on June 14, 2012, 09:47:09 PM
Čestitam komšije  :super

Ovo je najgori mogući ishod za Hrvatsku, sad i ako uzmemo bod Š panjolcima, šta je jako teško ili gotovo nemoguće ovisimo o gol razlici Italije i Š panjolske protiv Irske. Ako oni pobjede sa 3 i više razlike idu dalje sa istim brojem bodova kao mi.

Nevjerojatan je taj naš mentalitet, prvo poluvrijeme smo stali predaleko od protivničkih igrača, ispadali naivno u obrani i samo nas je sreća spasila šta smo primili samo jedan gol. Drugo poluvrijeme kao da je istrčala druga ekipa, odradili su sve kako je trebalo i šteta šta ih nismo kaznili za one promašaje u prvom dijelu i na kraju pobijedili.
Zadnje kolo znači treba hvatati X protiv Š panjolske i moliti boga da Talijani ne pobjede Irce sa 3 ili više golova.  :hmm

Evo španjolci su napravili dobru gol razliku tako da nama treba x sa španjolcima ali da zavrsi 2:2 ili sve vise. Tako onda imamo bolju gol razliku od talijana i idemo dalje.

Kordoba

O tome sam pricao negde na pocetku u prvim postovima, da mi je muka da se Talijani stalno provlace... Zaista posmatram fudbal kao sport bez trunke mesanja nekih drugih nesportskih emocija. Zato bi mi bilo zao da Hrvatska ne prodje dalje, jer ima mogucnost za vise od ove faze takmicenja... Bojim se da ce sudije biti jako naklonjene Spancima u utakmici protiv Hrvatske, jer ce dobiti direktivu da cuvaju one manekene...
Ne znam zasto, ali se nadam da ce Irci uzeti skalp Talijanima. Pre svega zato sto su Irci takodje lud narod i igraju za cast, pa za tu utakmicu prognoziram neresen ishod...

Hitman

ništa od Rusa..  :)

Češka i Grčka prošli dalje.  :yahoo

Zver

1. Jako mi je Š¾ao što je Rusija ispala, oni su bili moj favorit.

Š to se tiče naših komšija,  2:2 sa Š panijom je veliko kockanje, ako budu išli na nerešeno ispašće, to je uglavnom uvek tako, Italijani će pobediti Irce, tu za mene nema sumnje.

Ono što Bilić treba po meni da uradi jeste da ide na pobedu od početka, ali tako da pojača sredinu maksimalno, i da čeka priliku, Š pancima treba preseći sredinu da ne prave milion pasova, jedino tako ih neko moŠ¾e dobiti.

Siguran sam da Š vabe imaju dobar recept za Š pance...

Over and out...

pick n roll

Quote from: Zver on June 17, 2012, 12:03:15 AM
1. Jako mi je Š¾ao što je Rusija ispala, oni su bili moj favorit.

Š to se tiče naših komšija,  2:2 sa Š panijom je veliko kockanje, ako budu išli na nerešeno ispašće, to je uglavnom uvek tako, Italijani će pobediti Irce, tu za mene nema sumnje.

Ono što Bilić treba po meni da uradi jeste da ide na pobedu od početka, ali tako da pojača sredinu maksimalno, i da čeka priliku, Š pancima treba preseći sredinu da ne prave milion pasova, jedino tako ih neko moŠ¾e dobiti.

Siguran sam da Š vabe imaju dobar recept za Š pance...

Over and out...
Rusija igra pored Spanaca najlepsi fudbal.... ocigledno da ima nesto iza zavese što se ne vidi okom običnog gledaoca... Š to se tiče Hrvata mogu da igraju x sa Š panijom... Hrvatska ima dobar sastav, da čak i Kranjčar sedi na klupi, a Modrić se još nije ni zagrejao... pa ajd videćemo.... Volim Grčku kao drŠ¾avu ali igraju grozan fudbal, česi nisu loši osim što su prvu utakmicu odigrali uŠ¾asno...

vd|cube(im)

Quote from: pick n roll on June 17, 2012, 02:26:54 PM
Quote from: Zver on June 17, 2012, 12:03:15 AM
1. Jako mi je Š¾ao što je Rusija ispala, oni su bili moj favorit.

Š to se tiče naših komšija,  2:2 sa Š panijom je veliko kockanje, ako budu išli na nerešeno ispašće, to je uglavnom uvek tako, Italijani će pobediti Irce, tu za mene nema sumnje.

Ono što Bilić treba po meni da uradi jeste da ide na pobedu od početka, ali tako da pojača sredinu maksimalno, i da čeka priliku, Š pancima treba preseći sredinu da ne prave milion pasova, jedino tako ih neko moŠ¾e dobiti.

Siguran sam da Š vabe imaju dobar recept za Š pance...

Over and out...
Rusija igra pored Spanaca najlepsi fudbal.... ocigledno da ima nesto iza zavese što se ne vidi okom običnog gledaoca... Š to se tiče Hrvata mogu da igraju x sa Š panijom... Hrvatska ima dobar sastav, da čak i Kranjčar sedi na klupi, a Modrić se još nije ni zagrejao... pa ajd videćemo.... Volim Grčku kao drŠ¾avu ali igraju grozan fudbal, česi nisu loši osim što su prvu utakmicu odigrali uŠ¾asno...

Rusi su me oduševili u prvoj utakmici protiv Čeha i prvo poluvrijeme protiv Poljaka. Nakon toga su izgledali toliko umorno da jednostavo nisu mogli da odigraju ono šta znaju. I jučer kad su ispali sjetim se šta su rekli Otto Barić i Ivan Katalinić u uvodnoj emisiji HRT2 pred utakmicu sa Češkom, a to da su po godinama najstarija ekipa na turniru i da teško mogu da se fizički obnove i odigraju u visokom ritmu sve tri utakmice u 10 dana, šta se na kraju i pokazalo točno.  :hmm


domohomo

Bitno je samo da Nizozemska danas ubije onu gamad i prođe  :drinks2 :drinks2

COperinjO

holandiji su sanse minimalne ali bice dobra utakmica za gledanje jer ce se otvoriti i jedni i drugi.... holandiji treba pobeda preko 2 razlike tako da ce napasti od samog pocetka, nadam se sa huntelarom i van persijem od prvog minuta... nemacka ce pregaziti dansku  8)

c0C0

Quote from: COperinjO on June 17, 2012, 04:32:31 PM
holandiji su sanse minimalne ali bice dobra utakmica za gledanje jer ce se otvoriti i jedni i drugi.... holandiji treba pobeda preko 2 razlike tako da ce napasti od samog pocetka, nadam se sa huntelarom i van persijem od prvog minuta... nemacka ce pregaziti dansku  8)

Ma neka samo izvadi onoga Robbena neka stavi umjesto njega od Kuyt-a , Huntelar i Van Persie u napadu . i ima nade :D

Hitman

samo da ne bude repriza osmine finala iz 2006. kad su se portugalci provukli.  :nervous:

Staljin

Najgore suđenje na europskim ili svjetskim turnirima do sada,nema neoštećene ekipe,UZAS,nije svirao penal za nas,nit za španjolce,a bit ce toga još. Gamad europska, EURO NEURO

Kordoba

Slazem se u potpunosti!
katastrofalno sudjenje... Bravo i Hrvatskoj i Ircima na pruzenoj igri i htenju...

domohomo

Jel vi znate tko je Michel Platimi?

Staljin

ma goni ga u ........

Kordoba

Naravno da je PlatiMi  :yes

Staljin

Evo, čujem da igru Hrvatske hvali čak i Milojko Pantić. Znate tko je on? E pa, moram vama mlađim ispričat jedan detalj kad je on prenosio utakmicu. Viče Milojko:

'Milko Đurovski!!! Milko Đurovski ulazi u 16 metara! Dribla jednog! Dribla drugog! Dribla trećeg! Puca i goool!!! Joj, nije gol, al' nije ni Milko Đurovski!'

Hahaha, eto, to je Milojko Pantić.

Kordoba

Quote from: Staljin on June 20, 2012, 02:05:58 PM
Evo, čujem da igru Hrvatske hvali čak i Milojko Pantić. Znate tko je on? E pa, moram vama mlađim ispričat jedan detalj kad je on prenosio utakmicu. Viče Milojko:

'Milko Đurovski!!! Milko Đurovski ulazi u 16 metara! Dribla jednog! Dribla drugog! Dribla trećeg! Puca i goool!!! Joj, nije gol, al' nije ni Milko Đurovski!'

Hahaha, eto, to je Milojko Pantić.
Hahaha ta ti je dobra... Covek nije nikada mogao da potrefi timove koji igraju a ne igrache...

A i ona prica o radio komentatoru (nekada je prenos utakmica prve lige Jugoslavije vrsen putem radija) koji je smenjen zbog neceg slicnog ovome:
"... Zlatko Vujovic... Zlatko Vujovic prolazi pored poslednjeg igraca odbrane, Zlatko Vujovic obilazi golmana, sutira na prazan gol ?!?!
GOL ! GOL ! GOL !... kurac, stativa je..."
Dal je smenjen ili nije, dali je bilo tako ili nije al prica postoji...

Na stranu to, Hrvatska je dobro igrala zaista...

Hitman

čudi me što nije rekao da smo ispali jer nismo starku cveće donijeli.. 

Staljin

hahah Kordoba,znam i za to,samo i meni se cini da je izmisljena prica,al aj, dobra je pa prolazi,ali ovo sa Vujovicem......nenadjebivo hhahaha

domohomo