News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Cod 2 spajanje na servere

Started by 444IN, November 03, 2009, 01:00:55 AM

Previous topic - Next topic

444IN

Dakle prvo da pozdravim sve, frisko sam regan ovdje u potrazi za dobrim Cod 2 serverima nakon sto su pali Nizozemski na kojima smo ja i ekipa visili.
Pa eto odmah pitanje, ne usipijevam se spojiti, samo stoji odbrojavanje, ima netko neki tip?

m.shadows

Skini Xfire,sa njim je to mnogo lakse,samo upises IP i imas listu.
E sad,ako vec imas,ne znam,dal igras na Bitange serverima?
Ako da,e onda ne znam sta moze biti problem,jer CD key nebi trebao.

Zver

PROBAJ NA BILO KOJI OD OVIH SERVERA, U SLUCAJU DA NE MOZES NI NA JEDAN DA SE PRIKLJUCIS, JAVI SE

217.26.75.58:28960 // BITANGE MAIN SERVER
217.26.75.58:28961 // BITANGE GARAGE SERVER
217.26.75.58:28962 // BITANGE MIX eXtreme
217.26.75.58:28963 // BITANGE S&D SERVER
217.26.75.58:28985 // BITANGE DM Rifle SERVER

444IN

#3
Nisam igrao na ovim serverima, igrali samo godinama na Nizozemskim i to bolt only najvise koji su bili odlicni, ekipa je radila custom mape itd, no ugasili su ih nemam pojma sto je bilo i od onda ne igramo vise. Neki dan mi kolega dodje i govori da je naisao na ove servere i da su gotovo isto konfigurirani kao i ti gdje smo bili sem tih custom mapa naravno jer je njih radila admin ekipa tamoi reko aj da vidim no probao sam na svaki od njih, nemam xfire nego klasika iz konzole tilda pa connect itd itd i samo mi odbrojava  :(

Mephisto

A moj savjet a mislim i savijet svih ostalih na forumu ti i tvoja ekipa nabavite xfire i ts za jos dodatnu zajebanciju.
Da nemoras stalno IP copy paste i lepo da vidis koliko ljudi ima na serveru jel pun nije ko igra i tak to...

444IN

#5
Evo sve rijeseno, odlicni su vam serveri, ja gejmam pod nickom Wolf 359 pa tko me sretne neka bijezi  :mahanje