XGAMER IMPORTANT

Started by hardwell., August 21, 2014, 04:02:35 PM

Previous topic - Next topic

hardwell.

Quote from: deadc0de on August 21, 2014, 02:58:18 PM
I thought I'll share xgamer's primary method for "catching" hackers, they store your passwords in plain-text and then break into your emails to check whether you have a hack subscribe mail.
I recommend to all of you to change your passwords and don't store any emails about hacks. And most important DO NOT use this malware software.

PROOF (database dump):
http://pastebin.com/wEy3qB9A


---


Ne znamo dali je ovo istina, ali radi poruka koje dobivamo moramo napisati ovu obavijest.

Znači zbog učestalih poruka koje dobivamo na PM "bitange foruma" da se prilikom registriranja na XGAMER na prošlom turniru koji je organizirao drugi community, a koji nije ni odigran došlo do provaljivanja mailova kojim su se igrači regali na xgamer.
Zato vas molimo da promjenite passworde vaših mailova i time sačuvate vašu privatnost.

Bitange Eunet CUP trebao je služiti za promoviranje ovog anticheata, ali pošto su ljudi koji su radili na xgameru odustali od organizacije turnira mi se ograđujemo od bilo kakvih gore navedenih ilegalnih postupaka, ako je ovo sve skupa istina.

----------------------------------------------------------------------------------------------

We dont know if this is true, but we must write this notification because of messages we get.
So because of the frequent messages we recive on the PM "BITANGE FORUM" about registration on XGAMER at last tournament which was hosted by another community , which is not played because there was a hacking mails which players have registered to xgamer. That's why we ask you to change the passwords of your mails and thus retain your privacy.
BITANGE EUnet CUP was supposed to be used for the promotion of this anticheat, but as people who have worked on xgameru withdrew from the organization of the tournament we disclaims any illegal actions listed above, if this is altogether true.

MaikelFromDOW

Sve ovo Vam je baza sa SADASNJEG KUPA!!!!
Baza, logovi screenovi i sve redno....baza starog x gamer anticheta je davno obrisana i ne postoji

http://prntscr.com/4f2ym3

hardwell.

neću nastavljati dalje kad vidim da ne razumiješ bit ovog posta.

MaikelFromDOW

bit ovog posto da je ovo namerno uradjeno i da su podaci namerno otvoreni a nadam se da kontas ili pak ne nije moje da sudim

hardwell.

kao što sam rekao nema potrebe da nastavljam dalje  :facepalm:

vd|cube(im)

#5
Quote from: MaikelFromDOW on August 21, 2014, 10:13:23 PM
Sve ovo Vam je baza sa SADASNJEG KUPA!!!!
Baza, logovi screenovi i sve redno....baza starog x gamer anticheta je davno obrisana i ne postoji

http://prntscr.com/4f2ym3
Bit ove teme je da smo dobili na PM iste ove gore poruke kao šta je kvotano u prvom postu od nekog lika koji se danas regao na forum sa Britanskim IP-om.

Nakon objave njegovih postova koji su obrisani napisali smo ovu obavijest, ako je išta od ovog istina da se ljudi zaštite.

Ako je ovo log sa sadašnje baze AC-a onda javite Driftu da mu neko drka po log bazi ili šta već radi.

Ovo nije zlonamjeran post već samo da se ljudi upozore ako ima istine.

P.S. U PRVOM POSTU I U OVOM MOM LIJEPO PIŠE,  "AKO IMA ISTINE" I "AKO JE OVO SVE SKUPA ISTINA".

MaikelFromDOW

Neda mi se registrovati na taj forum, a i pisem sa telefona. Nije potreban veliki IQ za ovo. sve u svemu Dobardan zovem se deadc0de haxao sam wam websajt i imam vase mysquel podatke. Okacicu vam online da svi vide kako bi svi bili izlozeni opasnosti. Cuo sam da je prosle godine drift (koga nema) prosle godine proveravao mailove u potrazi za chiterima. (Znaci bio je nadgledao i onaj i ovaj cup) PS dole u opisu ispod imate moj www. HAX shop.com gde mozete da kupite povoljno citeve, imamo i premium i light chit... A ti hardwelle drzi to pinano da svi vide, nebili mi neko narucio hax, jer je dokazao da moze da probije mysquele bazu Pozdrav PW.

password

#7
Quote from: MaikelFromDOW on August 21, 2014, 11:07:15 PM
Neda mi se registrovati na taj forum, a i pisem sa telefona. Nije potreban veliki IQ za ovo. sve u svemu Dobardan zovem se deadc0de haxao sam wam websajt i imam vase mysquel podatke. Okacicu vam online da svi vide kako bi svi bili izlozeni opasnosti. Cuo sam da je prosle godine drift (koga nema) prosle godine proveravao mailove u potrazi za chiterima. (Znaci bio je nadgledao i onaj i ovaj cup) PS dole u opisu ispod imate moj www. HAX shop.com gde mozete da kupite povoljno citeve, imamo i premium i light chit... A ti hardwelle drzi to pinano da svi vide, nebili mi neko narucio hax, jer je dokazao da moze da probije mysquele bazu Pozdrav PW.

Ovo je moja zakasnela reakcija, jer sam video da nije uklonio post vec ga je quoto javno.

Stvar je ozbiljna promenite passworde i ukloni taj link sa mysquel bazom. Hvala



Rudax

znaci tako je ulovljen sharky na winter sensationu, a ocito je takav plan bio i za ovaj kup  :rofl


btw super vam je to sve, neki ljudi koriste svoje mailove za malo ozbiljnije stvari, a ne za kupovanje haxova za igru, bolje da se napravi anticheat koji ce lovit hax kad se bude haxalo, a ne ulazit ljudima u mailove, to su privatne stvari i s time ozbiljno kršite zakon

cowex


hardwell.

Quote from: Rudax on August 22, 2014, 11:01:37 AM
znaci tako je ulovljen sharky na winter sensationu, a ocito je takav plan bio i za ovaj kup  :rofl


btw super vam je to sve, neki ljudi koriste svoje mailove za malo ozbiljnije stvari, a ne za kupovanje haxova za igru, bolje da se napravi anticheat koji ce lovit hax kad se bude haxalo, a ne ulazit ljudima u mailove, to su privatne stvari i s time ozbiljno kršite zakon

samo što mi nemamo veze ni s jednim ni s drugim

password

Quote from: Rudax on August 22, 2014, 11:01:37 AM
znaci tako je ulovljen sharky na winter sensationu, a ocito je takav plan bio i za ovaj kup  :rofl


btw super vam je to sve, neki ljudi koriste svoje mailove za malo ozbiljnije stvari, a ne za kupovanje haxova za igru, bolje da se napravi anticheat koji ce lovit hax kad se bude haxalo, a ne ulazit ljudima u mailove, to su privatne stvari i s time ozbiljno kršite zakon

Logika ti je ocito slaba strana. Da je to bio plan, ne bi se odustajalo od Ac koji nije bio ni priblizno kao sto se najavljivalo, vec smo svi bili razocarani, a pogotovo ja koji sam radio dizajn za to.
Osecao sam se prevarenim i shvatio da sam okruzen lazovima, i da uzalud tracim vreme.
A ti misli sta zelis, ako ti je takva svest.

Rudax

ne znam, ne krivim ja nikog ali ovo s mailovima i lozinkama stvarno nije zajebancija, ljudi imaju bitne podatke po mailovima pa je sreca da ste upozorili na ovo, ali svakak taj problem treba rijesit


kao i vecina igraca veselim se napokon nekom anticheat-u koji ce polovit haxore, nadam se da ce vam xgamer zazivit i da ce neki od iducih kupova biti maximalno fer barem sto se tice haxanja  :clapping2

cowex

ma kakva bre zajebancija, znam lika u americi otisao u zatvor zbog kradje podataka.

mateo

pozdrav, jednostavno sam osjetio potrebu da se oglasim.
znaci ponavlja se ista situacija ko i sa proslog winter cupa, ljudima se hakiraju mejlovi i to je vama normalno, pa kog kurca pravis anticheat i dajes lazna obecanja ako ne mozes ta ista obecanja ispunit? prvi put sam presutio na ovo jer kontam ajde nek im bude, ali sad ste presli svaku mjeru, narusavate tudju privatnost bez ikakve dozvole i prava, mislim niste vi djeca sad kakva da ja vama moram crtat, ali da znam ko je odgovoran bila bi podnesena prijava kakva, jer na tom istom mailu koji ste vi provalili ja drzim svoje financijske podatke i sad ti meni dokazi da oni nisu dirani, bravo idioti maloumni nesposobni

phased

Quote from: mateo on August 23, 2014, 02:34:35 AM
pozdrav, jednostavno sam osjetio potrebu da se oglasim.
znaci ponavlja se ista situacija ko i sa proslog winter cupa, ljudima se hakiraju mejlovi i to je vama normalno, pa kog kurca pravis anticheat i dajes lazna obecanja ako ne mozes ta ista obecanja ispunit? prvi put sam presutio na ovo jer kontam ajde nek im bude, ali sad ste presli svaku mjeru, narusavate tudju privatnost bez ikakve dozvole i prava, mislim niste vi djeca sad kakva da ja vama moram crtat, ali da znam ko je odgovoran bila bi podnesena prijava kakva, jer na tom istom mailu koji ste vi provalili ja drzim svoje financijske podatke i sad ti meni dokazi da oni nisu dirani, bravo idioti maloumni nesposobni

+1 can confirm mateo odlican glasnogovornik  :super

DexonDee

Quote from: mateo on August 23, 2014, 02:34:35 AM
pozdrav, jednostavno sam osjetio potrebu da se oglasim.
znaci ponavlja se ista situacija ko i sa proslog winter cupa, ljudima se hakiraju mejlovi i to je vama normalno, pa kog kurca pravis anticheat i dajes lazna obecanja ako ne mozes ta ista obecanja ispunit? prvi put sam presutio na ovo jer kontam ajde nek im bude, ali sad ste presli svaku mjeru, narusavate tudju privatnost bez ikakve dozvole i prava, mislim niste vi djeca sad kakva da ja vama moram crtat, ali da znam ko je odgovoran bila bi podnesena prijava kakva, jer na tom istom mailu koji ste vi provalili ja drzim svoje financijske podatke i sad ti meni dokazi da oni nisu dirani, bravo idioti maloumni nesposobni

Pa to se zna ko je to uradio i mislim da pise ovde ko je...

vd|cube(im)

#17
Da još jednom napišem. 

Ovaj naš CUP je trebao služiti za promociju tog AC-a koji navodno "hvata" sve, kad se vidilo da će biti problema ljudi koji su iza tog stali su se povukli bez pozdrava, a mi smo nastavili bez njih sa odrađivanjem CUP-a i naravno bez AC-a.

Za winter CUP nemamo pojma šta se dešavalo i da li je bilo hakiranja naloga jer u toj organizaciji ovaj community nije sudjelovao.

Ako je došlo do nekih problema mi se duboko izvinjavamo iako nismo imali veze sa registracijama na AC-u i mislim da uvid u to nitko od admina(bitangi) turnira nema.

Krađa tuđih podataka je krivično djelo tako da ovo ako je istina ne može dobro završiti.  :hmm


$ub3eroU aka Fallen AngeL

Kako pojedini jedva cekaju da se nesto desici, pa makar i nehotice, kako bi se ostrvili kao lesinari na mrcinu. Strasno! Da necete da kazete da je neko od nas ovo smislio radi citanja tudjih mailova?? Aman, ljudi dal ste normalni. Pa lepo se u nekoliko postova objasnjava da je iNfamous Drift pravio taj AC, i da je, kako je meni Password objasnio imao decko najbolju nameru! E sad, ako je pozadina bila tako bolesna, onda se slazem da ga treba jebati. Ali nemojte sad da dajete UOPSTENU sliku i kvalifikaciju ovom Comunytiju, Bitange klanu, i nama par koji nismo deo klana, ali kao da jesmo, jer ovde tracimo ono malo mladosti sto je ostalo (nisam mator jos ko TOto, Filandron, Steksi i ekipa.. hiihhiihihihhi). I ja sam se nadao da ce to smece da radi i pohvata jos neke citere, i mozda na neki period pomogne da se igra CoD2 normalno, ali eto, nije zavrseno kako treba i mi turnir odradjujemo bez njega. Samo budite korektni, a ne da olajavate nesto sto nema veze sa zivotom.   :thumbdown

tipico

#19
Ovo je već drugi put da se događa ista stvar , ugrožavate osobne informacije drugih ljudi,kao što je mateo naveo podosta nas koristi mail za posao i za financijske podatke,zar stvarno mislite da će netko s takvog maila kupovat hax ( dobro,osim sharkija ahhahaha)žao mi je svih momaka što su potrošili svoje vrijeme,trud i živce (ponajviše pasworda kojeg ne vidim zadnjih dana na xf) za pokušaj dovođenja nečeg boljeg i korektnijeg za igru. Svaka čast svama što pokušavate nastaviti kup ali ima li smisla ? Sljedeći kup koji bude zbog ovakvih stvari što se događaju neće igrat 50% ekipa. Sretno vam u pokušaju odigravanja kupa do kraja.

password

#20
Ovo je izmaklo kontroli. Zahvalicu se tipicu i fallenu, koji i kontaju neke stvari.
A sto se tice Matea, koji nije procitao dalje od prvog posta, i kome se mora crtati. " ljudima se hakiraju mejlovi" Svaki web sajt koristi mySquel bazu, koja sadrsi zve informacije vezane za web sajt. Tako da si ti na isti nacin ugrozen na svakom sajtu na koji si se registrovao i ostavio svoje podatke. Svako moze da otvori svoj mysquel da procita pw ili sta god da si stavio.
To sto je deadcod hakovao xgamer i okacio javno na neki random web sajt celu sadasnju mySquel bazu i okacio je javno da svi vide, kako bi nam pokazao sta cuvek ume, i da bi reklamirao njegov hax. Automatski je ugrozio svima sigurnost, jer sad moze svako da je vidi, a niko to ne moze da ukloni sa tog websajta osim njega deadcode admina koji ju je postavio.
Eto meni je pokusao neko iz Italije , ( i pozdravljam MUVU aka Kera ovom prilikom ) pokusao da udje na moj gmail.
Govoris da koristis mail za ozbiljne stvari a sa njim se registrujes na sve gamerske websajtove. Ali to se uci u skolama... sta ces. Neki su bezali sa casova, ili uopste nisu pohadjali.
A cod je propao odavno kad svaki drugi ima hax (i jos se hvali sa njim kao chL po fb stranama), koji se u rod svoj kleo da ne haxa. Eto koliko znaci obraz na cod2 sceni.
50 posto igraca sa ovog turnira ili je bilo banano ili su sad banani po ladderima, i svi fini i fer kao ti Mateo. Ja cu ti opet reci kao i pre, hvala ti na novim patikama. Ako ti fali 1 dinar, ti tuzi koga mislis da treba.
Svi su bili upozoreni na vreme, a i sve ovo smo ti jos ranije govorili. Ne idu posao i zabava nikad zajedno. A nekome je dovoljno jednom da nauci iz svojih gresaka, a neko ne moze nikad.
Ja sam bogami naucio, i odabrao pravu odluku i povukao se iz cod2 scene.
Jedino sto mi je jos jako interesantno je chL i ekipa. pa cu Mirnesa da pozdravim.

sa ovom slikom




password


vd|cube(im)

VRATI NAM SE PASSWORDE  :handshake:   :)

ivorolic4

Jel se igra ovo još? Ne vidim nikakve aktivnosti a netko mi je rekao da je propalo sve.

vostee

jeste da malo kasnim al sta je tu je :D gledajte sigurno je Drift taj AC radio da izvinete preko ku*ca posto mozda je ocekivao neke pare nesto ...i kad je vidio da to ne radi bas najbolje odustao je...e sad dosao sam na ideju (naravno ako se svi slazu) da skupimo nesto para svako koliko moze nije bitno i da posaljemo Driftu da popravi taj AC...e sad me zanima ko je ZA...pa eto ko hoce neka me doda na xf jeckovmens da se sve dogovorimo...toliko od mene LP  :drinks2

$ub3eroU aka Fallen AngeL

Za... Znaju neki da sam ovo predlozio jos pre pocetka turnira(Password, Energizer....)

Rudax

Ovo je zanimljiva ideja, samo uz uvjet da to bude zagarantirano radilo, naravno da ljudi kad nešto plate onda i očekuju da to radi svoju funkciju kako treba.



Off topic - jel se može ona tema za raspravu otključat? sve teme su zaključane, neki ljudi bi možda nešto napisali  :punk

vd|cube(im)

Quote from: Rudax on September 23, 2014, 11:41:16 AM


Off topic - jel se može ona tema za raspravu otključat? sve teme su zaključane, neki ljudi bi možda nešto napisali  :punk
Možeš otvoriti novu temu za raspravu.