News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

DREAMWEAVER CS4 UPUTSTVO

Started by spdR, March 14, 2010, 03:25:32 PM

Previous topic - Next topic

spdR

E ovako... Treba mi uputstvo na srpskom za koriscenje DREAMWEAVER CS4 programa... Ili mi recite gde ima da se kupi knjiga pomocu koje se moze nauciti koristiti ovaj program...


Ili bacite koji link ka nnekom srpskom tutorialu ;)

pozz

zlenzlla

Imas ih tonu na youtube, ali to ti je sve na engleskom. Jedino da probas da guglas po srpskim sajtovima

spdR

Ajde ako znas za nesto ili nadjes slucajno postavi, ja sam trazio i nema nista... A 'ocu da naucim da pravim web-sajtove. :D

Zver

Ako hoces da naucis web, nauci engleski

spdR

ne znas da li znam engleski... ako te bas zanima, znam ga odlicno, ali zasto ne bih koristio srpski tutorial, ako ga ima?

...

zlenzlla

Quote from: spdR on March 20, 2010, 08:21:07 PM
ne znas da li znam engleski... ako te bas zanima, znam ga odlicno, ali zasto ne bih koristio srpski tutorial, ako ga ima?

...

U svijetu gdje se 99% prica engleski ti si nasao da trazis tutorijale na srpskom. Sretno.  ;D

Zver

Zato sto je kompletan user interface na engleskom i zato sto ima more tutoriala na engleskom jeziku, prema tome, batali corav posao i uci na engleskom.

spdR

pa dobro ja se trudim da prosirim srpski po svetu :D :D

a ne ozbiljno... nekada je dobro ici linijom manjeg otpora... recimo, i ako znas engleski, bolje znas srpski ;)

al' videcu sta moze da se nadje na engleskom... ;p

Podpredsednik

Za sta ce ti ustvari Dreamweaver?
Mozda ti je lakse da ucis programske jezike jer pomenuti program moze samo da te zabuni.

Darko

Menjam uputstvo na srpskom za koriscenje DREAMWEAVER CS4 programa  za iPod Nano 16GB, 5th Generation (po mogucstvu NOV)  :spiteful

DexonDee

Evo ti jedan sajt na srpskom je al tu nemas bas Dreamweaver nego CSS HTML PHP pa ako zelis pogledaj http://www.tutorijali.rs/ slazem se sa zlenzlla i zver tu treba engleski ako zelis bas da napravis sajt vise imas na Youtube tutorijala :)