Nema se nimalo morala prema drugom klanu

Started by Spirit, February 28, 2010, 11:52:35 AM

Previous topic - Next topic

Spirit

pozz svima, odlucio sam malo da obratim paznju na ono sto se desava oko nas i sta pojedini klanovi rade, jer nisu u stanju otvorit photoshop i napraviti si svoj vlastiti logo ne kopirajuci nikoga, zelio bih da malo paznju obratite na slijedece detalje.
Naime na sljedecoj slici radi se o klanu mym, za koji klan momak si radi logo, na slici cete vidjet kako to zamislja i crta na casu likovnog u skoli.Slika je preuzeta sa gamers.ba, gdje se on obratio iskusnim momcima za pomoc nakon sto je zamislio logo.

Nakon toga ovi momci su mu pomogli i nastao je slijedeci logo, moram priznat da se momak dugo patio,a za to imaju dokazi po gamers.ba forumu gdje trazi pomoc i raspituje se, sve u sve nastao je ovaj logo:

Nakon toga stupa na scenu nepoznati klan, necu davat ime, vidjet cete ime po logu ,klan nije toliko poznat na ovim prostorima,ali mislim da je iz hrvatske ako se ne varam,i pogledajte kako si prave svoj novi logo, mozda sam ja budala, mozda sam glup,al zar vama ovo nije slicno  :facepalm:  Zatim od toga si prave avatre i stavljaju na web Svaka cast ovim iz wanted clana, samo nastavite tako, na slijedeci potez se necemo iznenadit,vidim vam po memberima. Ja nisam član mym klana, neg mi je zasmetalo ovo sta se radi, jer svakom smeta kada vidi da netko kopira njegov klan ,logo ili nesto deseto.pozz od mene

STEK


SOLID


Spirit

nije samo ovo, mogu ti navest jos primjera gdje se radi isto, al ovo iskreno zivcira, odi si napravi svoj logo ,koji  :icon_dick:  imas kopirat koga, onaj ko je to napravio namucio se je puno,i nadje se neki frajer samo delete  name od klana, stavi svoje i on glavni. samo im treba dat  :dummy