News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Lan4Fun #41 - 15.April 2012.

Started by $tring, April 16, 2012, 02:32:04 AM

Previous topic - Next topic

$tring


Lag


SALTSTONE



Eh, batine batine....  :cray
[/quote]

             Ajde bre nemoj kukati, jer sledece nedelje cemo im razvaliti kante, kao i prosle nedelje kada ti nisi bio !!!   :fighting:
Btw....Svaka cast ljudi na pobedi, ali ne zaboravite da ste juce igrali protiv totalno dezorjentisane i neorganizovane ekipe Tragedija, pa Vam toplo preporucujem da za sledecu nedelju dovedete najjaci sastav, jer sa druge strane ce vas cekati organizovana i jako zajebana ekipa visoko koncentrisanih Bitangi  :bad2 !!! A ako ne budete kukali posle poraza, mozda vam i otkrijemo recept uspeha. Poz i jos jednom , Svaka cast na pobedi  :tease2

Citadel of Pain

cek cek!! pa ko je to poslednji blago meni!?!?!?  ;D a bio je cool  :rofl


bravo Vozd...batine odavno postale redovne, na svu srecu niko nije izbrojao ukupan skor nasih 40 lanova  :nervous:


ako nista moracemo da se dogovaramo, jer je kod nas show...samo da vam dam sliku raspada, na Leningradu smo igrali sa 2 ppsh facepalm:

taktika nam se svela na levo levo  :rofl

Citadel of Pain

Quote from: SALTSTONE on April 16, 2012, 02:22:38 PM

A ako ne budete kukali posle poraza, mozda vam i otkrijemo recept uspeha.


bolje, ako oni nama otkriju recept uspeha da im mi otkrijemo kako se ne kuka  :super

izvestili smo se u razlicitim disciplinama  :vava



Kordoba

Jedan od osnovnih razloga zbog kojih mi pobedimo-kad uspemo da pobedimo, jeste sto niko ne igra za statistiku...
Ili pusimo ili dobijamo kao tim. Tako ce uvek biti dok ja sedim sa ove strane. Svi imaju krize ali moral mora ostati na najvisljem nivou ili i ne dodjemo sa moralom... Takvo vece.
Svi se mi ovde vec jako dobro poznajemo i ono sto mi uvek imamo za razliku od bilo koje Vase ekipe bilo u LAN-u ili na serveru, jeste da imamo barem dva coveka koja potpuno zabole za licni rezultat, podvrgnuti su timu potpuno... Sinoc cak tri...
Ne zanimaju me statistike, pogledam ih al me ne doticu pa ih i ne pamtim. Tim je pobedio, a igra je timska.
Znam da je nas dogovor bio da Dusan i ja budemo "meso", da bi davali shotki i snajpu mogucnost da se razigraju, a Dexon je posebna prica, moze knjigu o stekanju da napise... Kad Maki zaboravi sta treba da radi ili podviknemo ili pohvalimo, Laga samo hvalimo jer time pruza vise, a Dusan i ja pijemo kafu i brojimo od 10 unazad... Tako sam ja to doziveo...
Mozda gresim, al kad pogledam udesno Dusan broji ko i ja, a pogledam levo Lag igra...
Tim je poenta, a imali smo striktne zadatke pred svaku mapu, i Maki i Lag su ih savrseno odradjivali....
Dovedite koga hocete, za sledecu nedelju, klonirajte Jape(t)a dva puta ako Vam to nesto znaci, ali ako budemo raspolozeni kao sinoc, iako ste nam prijatelji, zao mi je al male su Vam sanse....
Puk.u penz. KordobA


Lag

e moj slani, mora da si jako butthurt kada se dichish pobedom sa japetom u timu... :D

shalu na stranu - ja sam prvi put sinoc bio odmoran ko chovek od kako smo krenuli da igramo opet lanove i sve mi je ishlo lakshe (da ne pominjem da me shotka i snajp ili nece, ili me kenjaju strashne stvari... neke shotove da ste videli na poslednjoj mapi - majko mila) a vama bash nije bio dan. nisam vas iskreno nikada ovako dezorjentisane video. ochekujem dobro krljanje sledeceg vikenda :)

Lag

i shto kazhe kordoba - ovo smo se bash trudili da odigramo timski, i da se povratimo i stanemo na noge kada nas uterate u neki coshak i razlupate.

btw moskva i ona mapa shto je nemcima spawn u zheleznichkoj stanici (stao mi mozak - zaboravio sam naziv) - ja sam totalno za to da se igraju redovno!

a za lenjingrad stojim pri tome da je idiotska mapa. :)

$tring

Quote from: korboda on April 16, 2012, 06:31:26 PM
Mozda gresim, al kad pogledam udesno Dusan broji ko i ja, a pogledam levo Lag igra...
Tim je poenta, a imali smo striktne zadatke pred svaku mapu, i Maki i Lag su ih savrseno odradjivali....
Dovedite koga hocete, za sledecu nedelju, klonirajte Jape(t)a dva puta ako Vam to nesto znaci, ali ako budemo raspolozeni kao sinoc, iako ste nam prijatelji, zao mi je al male su Vam sanse....
Puk.u penz. KordobA

Ma slazem se da se te bili odlicno organizovani, i mnogo bolje od nas. Zapravo, ne bolje posto mi i nismo bili organizovani sto smo na kraju kupo platili... Sledeci put cemo se potruditi da vam isprasimo guze kako treba. .Dosta smo vas pustali...  :tease

Kordoba

tako je, to je odgovor koji sam ocekivao... da se radujete i cekate da odigrate protiv nas... :tease2

Citadel of Pain

@Lagcina @Kordobcina (tako ste sinoc delovali, posebno Lag na burgu)

slazem se svim sto ste napisali, bez ostatka, sve je tacno objasnjeno...skil tu nije bitan, ekipa igra ili ne igra..

A nije ni zanimljivo budziti sastav da bi pobedio...dolazimo verovatno u istoj ekipi, barem 4/5 igraca...ali cemo pokusati ozbiljnije da pridjemo celoj prici...mislim, dva ppsha na leningradu se ne prasta ni da je Jape bio...takvi propusti su totalno brljavljenje...jedinu taktiku smo napravli za prvo poluvreme Rajne.

I nije od juce, gubimo od vas punu godinu, i super sto je tako, juce smo se slozili da nam je drago sto gubimo jer bolje nismo ni zasluzili sa igranjem ko na MAINu...levo levo levo  ;D

Pre nekoliko godina kada smo se dogovarali, igrali za repku, spremali se za LANove, neke ekipe smo na takmicenjima dobijali i sa sto razlike...sada toliko nebi napravili pa da je sa druge strane ekipa belih nikova sa Garaze..

Svaka cast jos jednom. I kada uspemo da vas dobijemo, i vi se trudite da budete bolji...a ne da onda pricamo kako mi nemamo dima, imamo veci heath i sve ostalo, jer nam to zaista ubije radost koja dolazi iz osecaja da je ekipa slozno i pozrtvovano odigrala i time zasluzila pobedu, ali i cestitku. Tako cemo stalno napredovati, odrzati potpuno drugarsko/takmicarski odnos,i nadam se igrati na nivou vase masinerije od sinoc  :handshake:

jos jednom, bravo bitange nase!  :clapping

don_gagi

Eh da sam znao da ce moja ekipa ovako batinati bez mene, i u ovim temama vladati ovakva demokratija i opsta medjusobna podrska i hvalospevi, ja bih se i ranije povukao sa ratista...al dobro, nikad nije kasno.  :dummy
Napred moji! :mahanje

SALTSTONE

        Dobili ste bitku, ali ne i rat !!!   :mafia   

Citadel of Pain

a mogli bi smo nekad i online sa istim sastavima odigrati  :yes

Lag

meni iskreno to nije to ako necu iz napada besa lupiti o sto dok kordoba cilja pushkom

al ako se slozhi ekipa - tu sam...

Mr.Hyde

 samo jedna rec moze da opise ovo... beda... :||

SALTSTONE

Quote from: Mr.Hyde on April 17, 2012, 01:05:06 AM
samo jedna rec moze da opise ovo... beda... :||

samo jedna rec moze da opise ovo... beba... :baby

SALTSTONE


Kordoba

#18
Eh da sam znao da ce moja ekipa ovako batinati bez mene, i u ovim temama vladati ovakva demokratija i opsta medjusobna podrska i hvalospevi, ja bih se i ranije povukao sa ratista...al dobro, nikad nije kasno.  :dummy
Napred moji! :mahanje
  -  GAGI


VOZD ce igrati, ali u kojem sastavu to je potpuno nebitno. Sta bi bilo da si umesto mene igrao ti? Ili neko tvoga ranga?... Sa druge strane, nasa pobeda nema nikakve veze sa tvojim ne dolaskom niti bilo cijim drugim (Jape ili sl)... Takvo vece bilo...
Bitno je da pocnu da se za nas pripremaju skoro kao nekad za Dragone...
A u kojoj cemo mi postaviti dolaziti, ostajace misterija, sa primenama Murinjove filozofije

Leeman3

bolji to vece su pobedili....bio je OK lan po meni... lose smo odigrali leningrad i to nas je kostalo morala, a samim tim posle i rezultata

ako se gleda po mapama:

rhine 3:3
caen 3:2
leningrad 11:4      takticki lose odigrali
burg 6:3
moskva 4:4
kadica 6:2    izgubili volju

da ste ginuli od mojih metaka kad vas pogodim bilo bi drugacije, no sledecu smo mi dole.


Kordoba

Quote from: Leeman3 on April 17, 2012, 04:15:07 PM
bolji to vece su pobedili....bio je OK lan po meni... lose smo odigrali leningrad i to nas je kostalo morala, a samim tim posle i rezultata

ako se gleda po mapama:

rhine 3:3
caen 3:2
leningrad 11:4      takticki lose odigrali
burg 6:3
moskva 4:4
kadica 6:2    izgubili volju

da ste ginuli od mojih metaka kad vas pogodim bilo bi drugacije, no sledecu smo mi dole.



Nije, nego ti nije bio isti config  :spiteful  Pusti menii te price. Mozda ja ne znam, al znam ko zna  8)

Lag

Quote from: Leeman3 on April 17, 2012, 04:15:07 PM
bolji to vece su pobedili....bio je OK lan po meni... lose smo odigrali leningrad i to nas je kostalo morala, a samim tim posle i rezultata

ako se gleda po mapama:

rhine 3:3
caen 3:2
leningrad 11:4      takticki lose odigrali
burg 6:3
moskva 4:4
kadica 6:2    izgubili volju

da ste ginuli od mojih metaka kad vas pogodim bilo bi drugacije, no sledecu smo mi dole.


ja vam o tome pricham svo vreme. dzhaba shto je meni nishan na choveku, shto je chovek pola metra od mene i shto opalim iz shotke kada ga to, nekom magijom, nece ubiti. jako je bitno na kojoj mashini se sedi, meni barem...
a vi ste me tovarili za moje kukanje :D

Citadel of Pain

Gore ima nekoliko racunara koji vrlo lose rade tj. framerate varira, a to je najlosija varjanta za COD...

zato treba doci malo ranije pa isprobati nekoliko racunara pre nego sto se sedne...meni je super radilo.

i nismo samo lenjingrad takticki profulali nego i burgundy kao ameri, to nas je dotuklo...inace super, gusto je bilo..