News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

PayPal

Started by muschmule, January 30, 2012, 12:58:01 AM

Previous topic - Next topic

muschmule

Pozz ljudi,

Vec neko vreme mucim muku sa naplatom mukotrpnog rada od klijenata iz inostranstva zbog nemanja PayPal naloga. Ima li medju vama ratnicima neko ko muci istu muku? Prelistala sam internet u potrazi za resenjem, al nista nasla nisam. Samo ovde jos nisam pitala za savet. Dakle, ako neko zna neku foru za registrovanje PP naloga, bila bih mu veoma zahvalna!

Pozz ljudi :)

' k e r r

For the safety and security of the PayPal network, we often review accounts
for potential risks. After reviewing your account, we have decided to close
it because of security issues.

Your account has been permanently closed due to violations of our User
Agreement. At this time we do not offer service to residents of
_______SERBIA__________.
We look forward to expanding our services to additional countries in the
future. Establishing our service in each new country involves complex
changes due to different regulations in each of these countries. Our
International Team is working hard to expand our services as rapidly as
possible.
For a list of PayPal supported countries, please visit our PayPal website.
Please continue to check our website for updates and features regarding
International Membership. We apologize for the inconvenience this has
caused you.
Thank you for your interest in PayPal-the fastest, easiest, and safest way
to send money in the world!


We are making every effort to minimize any disruption to your business.

If your PayPal account balance is zero, and you have no unresolved buyer
complaints or chargebacks, your account will remain limited.

Zver

Ja imam buraza u Americi, ali je svakako cimanje.... treba nam paypal, kontam da će i doći u srbiju .......... do 2020....

muschmule

Evo ima vec mesec dana kako se zezam sa tim. Prestala sam da se nadam da ce poceti sa radom kod nas. Dosta para mi stoji na cekanju za isplatu (nadam se da se nece na kraju predomisliti oko isplate...u fazonu - nije joj nesto bitna lova kad je ne trazi). Neke poslove sam odbila da radim. Do sad je novac isao kod drugarice na racun, ali smo zajedno probijale limit pa su joj redovno blokirali nalog dok ne provere da nije neka prevara u pitanju. Tako da je smor svakih mesec dana verifikovati sve ponovo (sto se u sustini radi samo jednom - kad se registrujes).

Bas me nervira sve ovo.


DexonDee

Koliko sam ja to cuo kod nas to vec ima jer meni brat hoce to da napravi

Zver

Nema pejpala u Srbiji jer čika miško ne moŠ¾e da ima proviziju od svake uplate ... Nina, znam kakav je bedak, mom burazu šalju čekove ali ja onda njega gnjavim, on bude po 3 nedelje na putu, pa kada dođe cimam ga u banku, pa dok overe ček, i onda mi pošalje (i onda me banka odere svaki put za po 50 dolara....)

muschmule

Quote from: Zver on January 30, 2012, 07:06:47 PM
Nema pejpala u Srbiji jer čika miško ne moŠ¾e da ima proviziju od svake uplate ... Nina, znam kakav je bedak, mom burazu šalju čekove ali ja onda njega gnjavim, on bude po 3 nedelje na putu, pa kada dođe cimam ga u banku, pa dok overe ček, i onda mi pošalje (i onda me banka odere svaki put za po 50 dolara....)

Tacno tako. U sustini sve se svodi na to da se neko zajebava oko tebe a ti na kraju platis debelu proviziju. Sto je jednom neko napisao u komentarima;

Volim ovu zemlju iz sveg srca, al mrzim ovu drzavu iz dna duse!

DexonDee

Jbg ljudi koliko sam ja cuo od nove godine je to trebalo da krene kod nas

djed

jedina opcija ti je preporucit mene i moj konto...:D
kod mene to ide ko ludo...:D

muschmule

Quote from: djed on January 31, 2012, 02:03:17 AM
jedina opcija ti je preporucit mene i moj konto...:D
kod mene to ide ko ludo...:D


Ti bi znao kako da potrosis  :)

djed

ne bi mogao odbit takvu ponudu...:D

ToTo

Licno sam gledao ministarku infrastrukture i informisanja, kako na TV-u prica o dolasku PP u ovoj godini, i to ne samo u Srbiju, vec u ceo region, i da je upravo to razlog zato ga vec nemamo, krenuce svuda u regionu odjednom.

Srba

Ja sam odavno nadu izgubio, a bogami i poslova baz zbog prokletog PayPala...

muschmule

Quote from: ToTo on January 31, 2012, 11:11:14 PM
Licno sam gledao ministarku infrastrukture i informisanja, kako na TV-u prica o dolasku PP u ovoj godini, i to ne samo u Srbiju, vec u ceo region, i da je upravo to razlog zato ga vec nemamo, krenuce svuda u regionu odjednom.

Nase komsije ga imaju (mislim sve). Mi ga verovatno nikad necemo osetiti na svojoj kozi.

Mr.Hyde

 Jesi probala moneybookers?

Zver

Na Š¾alost Đuro, stranci imaju paypal sa kojim hoće da plaćaju uslugu, u slučaju da im napišeš kako ne moŠ¾eš da imaš paypal, prvo ti ne veruju, a posle neće da rade sa tobom, tako da nije problem u onome što moŠ¾emo da imamo, nego u onome što ne moŠ¾emo...

muschmule

Quote from: Zver on March 03, 2012, 01:01:51 PM
Na Š¾alost Đuro, stranci imaju paypal sa kojim hoće da plaćaju uslugu, u slučaju da im napišeš kako ne moŠ¾eš da imaš paypal, prvo ti ne veruju, a posle neće da rade sa tobom, tako da nije problem u onome što moŠ¾emo da imamo, nego u onome što ne moŠ¾emo...

Tacno tako. Moneybooker imam, tu primam uplate od jednog tipa iz Egipta (posto ni on mucenik nema PayPal). A ovo sto kaze Rade je tacno. Kad cuju da nemam PP cesto saradnji bude kraj. U fazonu, ja placam samo preko PayPala - imas? nemas? - dovidnjence!
Sad skoro sam procitala negde da je Srbija resila sve prepreke koje su postojale za dolazak PP u Srbiju i da sad sve zavisi od PP. Zaboleo me zeludac momentalno. U ovoj zemlji je sve u fazonu:

Ja te lazem, ti mi ne verujes - Pa stvarno bre nisi normalan  :suicide

Mr.Hyde

   Recimo da sam procito tu i tamo po nesto, ne mogu reci da sam bas upucen u celu pricu vezano za pp ali mogao bih da kazem da jesam delimicno obavesten. Imas u sk nekoliko tekstova u proteklih par meseci na tu temu, i koliko sam ja shvatio po sredi su neke prljave rabote, vezane za mito und korupciju, odnosno western union-ov deal sa nekim/nekima u nasoj oligarhiji. Sad kao taj deal nije vise na snazi ali sad pp nece vise da nam obija vrata...
E sad ne znam ni sto ti ovo sve uopste napisah... kad je tebi jedino bitno da to cudi radi, a ne da li je kriv boris-mladjan-voja-djelic-raseta-vukosavljevic....
I btw, ne ispratih bas najbolje i najrevnosnije, ali cisto iz radoznalosti te pitam cime si ti bavish uopste?  :)

Zver

Napisao sam ja par postova ranije Đuro, paypal neće da se registruje u srbiji kao finansijska institucija, a naši indijanci su dugo insistirali na tome, sve da bi čika miško imao proviziju na svaku transakciju.

A draga nam se Nina specijalizovala za stock vektore i motion grafiku...

muschmule

Bas kao sto je napisao Rade, bavim se vektorskim ilustracijama i motion graphic designom. Musterija i poslova ima ko pleve, al kad dodje do dogovora o isplati sve stane. Zato u poslednje vreme vise kopam kako da resim PP nego sto bilo sta crtam.