Lan4Fun #31 Bitange vs STRAH U VAMA 31:25 (03.JUL 2011)

Started by $tring, July 04, 2011, 01:11:32 AM

Previous topic - Next topic

$tring

Evo statistike..... :) Pise da je lan4fun30, ali nije... 31 je u pitanju.. slucajno sam obrnuo...

http://217.26.212.20/stats/pub/themes/bismarck/index.php?config=lan4fun30.php


Lag


SALTSTONE

#2
Bravo moji moji  :hooray:

P.S.  bravo Lag i bravo Mykel legendo  :snap

Citadel of Pain

Kazem ja da je bilo blizu  :yes


Djek i Branko podbacili inace bi bilo egal.

Mada, ruku na srce, Branko bolje i ne moze, vidite da ni na forum ne ume da se registruje  :whistling

Utisak meseca, predsednik, definitivno...koliko igras ti COD2 matori moj?

Ne vise od godinu dana ako sam ja dobro skapirao, pre pola godine bio si Charles (hiperbola)  ;D

Anyhow, Slani mora tvojom brzinom da nauci da igra taj snajp konstantnije, inace smo buulja, al kada se stalone nastreba
sve se ka vasim buljama okrece 8)

I da ne zaboravim da se izvinem ekipi za nevidjeno seruckanje po glavicama na Egiptu, kil streak 14 (!!) i jedno 12 HS-ova,
od kojih je većina zavrsila na čika Gagijevoj glavi, al' to je vec postao nedeljni folklor pa verujem da mi bu i zafalilo da smo 
preskocili ritual  :stoner:

btw kaze mi burazer da ide u neku igraonicu na grbavici, 40 strava kompova, ako mali ne sere...pa reko da se selimo ako se matrix ne sredi do sledece nedelje

Lag

gotovi su vec radovi u matrixu. nisu to amateri ljudi, shta vam je :)

igram ja duzhe od toga, ali mislim da je sushtina mog uspeha u tome da od kuce ne igram pa dodjem jednom nedeljno onako zheljan krvi i vashe nesrece! josh me onda i veliki vodja kordoba inspirishe to ti je +10% na accuracy!

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: Lag on July 06, 2011, 04:14:59 PM
gotovi su vec radovi u matrixu. nisu to amateri ljudi, shta vam je :)

igram ja duzhe od toga, ali mislim da je sushtina mog uspeha u tome da od kuce ne igram pa dodjem jednom nedeljno onako zheljan krvi i vashe nesrece! josh me onda i veliki vodja kordoba inspirishe to ti je +10% na accuracy!

Kada cu ja moci igrati sa snipom :o

Citadel of Pain

Quote from: Lag on July 06, 2011, 04:14:59 PM
gotovi su vec radovi u matrixu. nisu to amateri ljudi, shta vam je :)

igram ja duzhe od toga, ali mislim da je sushtina mog uspeha u tome da od kuce ne igram pa dodjem jednom nedeljno onako zheljan krvi i vashe nesrece! josh me onda i veliki vodja kordoba inspirishe to ti je +10% na accuracy!

Ni ja kuci ne igram...........pa nista  ;D


Dodao bih da smo u prednosti i po pitanju vodjstva..jer vas Kordoba nije nikakav svetac, dobar je momak i sve, ali je daleko od Hrista :innocent



dok za Djuru ne moram da objasnjavam ko je i sta je :razapetismajli

Lag

Quote from: Jack Sparrow on July 06, 2011, 04:31:32 PM
Quote from: Lag on July 06, 2011, 04:14:59 PM
gotovi su vec radovi u matrixu. nisu to amateri ljudi, shta vam je :)

igram ja duzhe od toga, ali mislim da je sushtina mog uspeha u tome da od kuce ne igram pa dodjem jednom nedeljno onako zheljan krvi i vashe nesrece! josh me onda i veliki vodja kordoba inspirishe to ti je +10% na accuracy!
Kada cu ja moci igrati sa snipom :o
pa kadgod si mi trazhio snajp - ja ga oslobodio. ne vidim u chemu je problem dejvi ljubavniche moj