News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Lan u Matrixu

Started by kordoba, May 05, 2011, 04:31:40 PM

Previous topic - Next topic

kordoba

Ajde da budemo posteni prema sebi samima pre svega, pa ako necemo vise da se okupljamo u Matrixu, da to jasno  ovde i napisemo... Ja licno nemam nameru vise da cimam bilo koga cetvrtkom i nedeljom a onda da opet svima otkazem zbog pojedinaca kojima se ne igra...
treba biti fer i prema ljudima u matrixu, kako ne bismo rezervisali racunare bez potrebe...
To sto ja u svoj svojoj poslovno, zivotnoj frci nadjem vremena za COD2 je zaista moj problem i moja stvar, ali bih voleo onda da znam barem na cemu sam, pa da ubuduce zovem ljude koji nisu "profesionalci", koji ne znaju sponove, nejdove, zabole ih za klipanje... ali im se igra cod2
Mislim, za mene je ovo i dalje samo igra...
A one price kao lepo vreme itd ne prolaze. Pitanje je interesovanja...

Nema igre-nema, al to da znamo i da se Nidza i ja ne cimamo dva puta nedeljno u ubedjivanju i organizovanju...

A za ove sto cepaju tenkice, informacija da su Vam iste instalirali i u matrixu...

Jacⱪ Sparroⱳ™

#1
Na mene racunajte. Za sada nas ima cetiri  8)

SALTSTONE

 I meni se igra ali isto tako mi se ne igra pri pomisli na cinjenicu da opet moram biti nekome na grbaci....dobro znate na sta mislim !!!

:bye2

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: SALTSTONE on May 05, 2011, 06:44:41 PM
I meni se igra ali isto tako mi se ne igra pri pomisli na cinjenicu da opet moram biti nekome na grbaci....dobro znate na sta mislim !!!

:bye2
Haha  :rofl

kordoba

Ma jasno mi je sve, uvek ce se naci neki "tenkici" ili ce biti "liga sampiona"... To je do ljudi nije do igre, al` isto tako nauceni su da im se sve servira...
Zato, da se ja pitam, ne bih uveo dobrovoljnu nego obaveznu godisnju clanarinu... Jer, veruj mi, tek kada daju nesto svoje, pocnu da razmisljaju o tome i pocnu to da cene... Pa neka bude 7,5 bitangi ali odabranih... Mislim i na igru po serverima ne samo na LAN...
Ili izumiremo kao dinosaurusi taman kad smo primljeni Gagi, Davy i ja  :hmm

DexonDee

Rado bi dosao ali moram da strebam...sledece nedelje ako budem slobodan dolazim ali cujemo se jos oko toga :peace:

$tring

Pa gde mi nestade post!?  :icon_grrr:

kordoba

Svasta ?!?!   :shok
Imamo tajnog urednika

Spinx!!

Quote from: kordoba on May 06, 2011, 11:21:34 AM
Svasta ?!?!   :shok
Imamo tajnog urednika

i tajnog urednika i tajnog admina sa RCONOM :D

MakiMDSS.rs

e pozz ljudi ja sam malo bio otsutan jer sam bio posle 6 meseci kuci u krusevcu ... aj da ispisemo svoje obaveze ja sam obicno slobodan 1 dan u nedelji a to je subota sigurna , jer imam treninge svakim danom osim subote , ali nekad i subota po potrebi ali pre podne . nedelja mi je obicno takmicenje negde po srbiji ili van nje sto se nikad ne zna ... a ovim ostalim radnim danima je i meni radan dan jer od 19h do 23h sam uvek u sali osim kad sam bolestan ili na nekom nastupu ... meni je dovoljno samo poslati poruku a mob i ja cu vam odma odg dali dolazi ili ne jer ni sam ne znam vise kad imam sta od obaveza ... uvek kad sam u mogucnosti ja dodjem jer mi je lepo igrati lan sa vama i ostalima ... makar se opustim i iskuliram od obicno dnevnih kucnih i privatnih obaveza ... uskoro ce mozda i cod4 lan u matrixu videcu koliko ima zainteresovanih ekipa pa da im sredim jedan lanic da se izezamo ... tako da ste i vi pozvani na druzenje ako ste voljni iganju ... http://www.cod-srbija.com/viewforum.php?f=82 ovde informacije vise ... uzivajte vidimo se u matrixu

kordoba

nije smesno, ne brisite sto pisemo !!!!

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: BANA on May 08, 2011, 01:04:04 AM
Gde ste fuckersi,sta se desava kakva je ovo razjebavstina  :shok onako lepih igara u Matrixu!!!!!!!!  Ovi moji pacijenti nista ne organizuju ali za njih mi to uopste nije cudo,ako se bude pucao neki mix cimnite me na mail banovicbanke@yahoo.com!!! Pozz nadam se da nece propasti lan u Matrixu!!!
Mogli bi neki mix sa dragonima  8)