News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

LAN 4 FUN #8 (17.okt)

Started by $tring, October 17, 2010, 11:56:05 PM

Previous topic - Next topic

$tring


PICAj3La

a pogle Awards List :)))

ssuuuuuppppeeerrr pucanje je bilo.. bas bas dobro.. ne pamtim ovako fin waric.. i neizvestan do samog kraja :)

javite mi samo na vreme za sledecu nedelju, da ja mogu da se sjurim za NS.. a upravo odoh za BG :)

SALTSTONE


BANA

Znaci pokidao sam :||  Zoko  :icon_bad:  si nas momacki,svaka cast!!! A pogotovo ono na Carentan u kucici  :omg:   Cestitam Bitange,super mi je igrati sa vama jel ste fer i korektna ekipa!!!! Sve najbolje,vidimo se u nedelju   :rnr :rnr :rnr :rnr :hat :hat :hat

MakiMDSS.rs

sto ne zovete i ja sam u novom sadu ocu i ja da se igram sa vama daj cimajte me uvek kad se skupljate u matrix

[dragoni]Tang-su

Da,bas je bilo dobro pucanje...
Maki,jel si ti igras za Bitange?

Grande S

E odlichan war,nikad neizvesnije,s obzirom da se odluchilo u zadnjem poluvremenu,jedva chekam sledecu nedelju...
A String je pokushao malo da nas poremeti cimanjem iz igraonice u igraonicu,znam da si to namerno Tragedijo... :rofl
Next week,same time,same place... :stoner:

Grande S

E da,sad se bash vidi da izmenjujete statistike... :rofl

MakiMDSS.rs

Quote from: [dragoni]Tang-su on October 18, 2010, 01:08:13 PM
Da,bas je bilo dobro pucanje...
Maki,jel si ti igras za Bitange?

nisam , al u procesu sam da budem ako me prime :D , ma uglavnom ocu da se igram malo sa vama

PICAj3La

maki, ovo je bio okrshaj dragona i bitangi :) 

stalno slusam price kako dragoni pobedjuju, pa dosla da se uverim u suprotno :)))


BANA

haha zoko nemoj se dugo radovati  :tease Ubrzo ce nedelja i nemoj misliti da vas  sada necemo ukantati posteno,ja sam zakazao i zato smo izgubili!! A necu 2 wara za redom zakazati  :tongue2 :tongue2 :tongue2 :tongue2 :tongue2

:icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

SALTSTONE

   Da nas niste otrovali bila bi i veca razlika  :fighting:

Grande S

Quote from: SALTSTONE on October 19, 2010, 02:06:08 PM
   Da nas niste otrovali bila bi i veca razlika  :fighting:

Kako vama tako i nama... :yahoo :yahoo :yahoo