News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

'Qbeez' LAN CTF TURNIR

Started by Qbeez, March 27, 2010, 06:05:03 PM

Previous topic - Next topic

Qbeez

U saradnji sa igracima iz naseg grada uspeli smo da postignemo dogovor da se odrzi LAN turnir u Smederevu u nasoj igraonici. Igraonica 'Qbeez' se nalazi u Smederevu u trznom centru 'Zuta kuca' koji se nalazi u ulici Srpskih Sovjeta 8,u lokalu br. 7. Turnir se odrzava 9. i 10. Aprila(petak i subota).Igraonica je opremljena vrhunskim racunarima dobrih konfiguracija.Racunari imaju po 2gb RAM memorije,graficke karte su 9600gt i 9800gt,tako da svaki racunar moze da izvuce po 250FPS-a.Monitori su 19' Wide,tastature Logitech-ove,a misevi,podloge i slusalice su A4Tech.Naravno,svaki igrac moze poneti svoju opremu za igranje.Igrace se u Clan War room-u.U blizini igraonice se nalazi picerija kao i prodavnica sa sokovima,cigaretama itd.Uplate po ekipama su 3000din(600din po igracu).Da bi se turnih odrzao potrebno je minimum 8 ekipa.Prijave ostavite na ovom topic-u.Predlozi,primedbe i za vise informacija pitajte na PM.Prijave traju do 06.04.2010.(utorak)

Izgled prijave
Ime klana:
Igraci:

Nadamo se da ce biti dosta zainteresovanih klanova.Na sledecim slikama mozete videti sam izgled igraonice kao i njenu okolinu.
http://profile.imageshack.us/user/Qbeez?n=y

sh!k!` 8D - rmzjEE -

#1
Ime klana: SPACEteam
Igraci: sh!k! , Ljusha , fanTom , 1t4ch1 , EviLM@N ....  ;D  ;D  ;D  ;D



ilidan


Spinx!!

3000 dinara ti je uplata pa trebalo bi prva 3 mesta sada ne znam kako je organizator to smislio

stewzoR


sh!k!` 8D - rmzjEE -

#5
ja mislim..da bi trebalo wec da se prijawljujete.. :)

Qbeez

Nagrade prva tri mesta,znace se sve tacnije kada se prijavi dovoljan broj ekipa.

Spinx!!

Quote from: Qbeez on March 28, 2010, 02:56:37 PM
Nagrade prva tri mesta,znace se sve tacnije kada se prijavi dovoljan broj ekipa.

Valjda je red prvo da das tacne inormacije pa tek ONDA da se narod prijavljuje.....sta prijavi se neko Vi nesto navedete sto se nekom nesvidi i? Daj malo detaljnije informacije ako moze?!?

MakiMDSS.rs

brate iskreno uplatnice za WCG u Srbiji su 300 din po igracu za CS1.6 a ti 600 din za igraca CoD2 samo cu ovo reci LOL  :omg:

i 8 ekipa :D nista samo srecno sa time ja da imam 600 din dao bih jos 400 i kupio CoD5 original .

nista srecno sa LAN turnirom koji ce mod da se igra i ostalo napisi malo vise informacije , nagrade , pam mod ??? , pocetak turnira , zavrsetak , raspored takmicenja , kao sto rade na TEK9 .

ded4

#9
E ovako, pam mod ce naravno biti, a nagrade i raspored takmicenja ce se odrediti u odnosu na broj prijavljenih ekipa, datumi odigravanja su navedeni u prvom post-u...


P.S MOLIO BIH IGRACE KOJI NEMAJU NAMERU DA DODJU, DA NE SPAMAJU I POSTAVLJAJU NEBULOZNA PITANJA!  :whip3:

Spinx!!

Pitanja nisu nebulozna vec sasvim normalna sto bi svako iole tacan zeleo znati.
Mene interesuje recimo

1. Satnica
2. Nacin igre (dozvoljeno sta a sta ne, koje mape na koliko, NEKI PRAVILNIK)
2. Proporcije nagrada
3. Jer obezbedjena neka klopa ili bilo sta?

PS: dati 3000 soma i doci do Smedereva + placati smestaj i hranu = EPIC FAIL

ilidan

da upravu je nisu to male pare :P vise mi se svidja ona varijanta fun turnira sto je neko prdelozio :) samo da platimo igraonicu i to je to :)

Spinx!!

MIlsim u sustini je ovo dobra stvar samo su se morali lepo organizovati i lepo najaviti sa pravilim i sve a ne tek tako kao grom iz vedra neba!!!

stewzoR

Radije bi na te 3000 din dodo jos...i otiso u CRO na LAN...oni imaju dobre turnire

MakiMDSS.rs

Quote from: stewzoR on March 28, 2010, 06:49:51 PM
Radije bi na te 3000 din dodo jos...i otiso u CRO na LAN...oni imaju dobre turnire

bash tako stewo ovo je lepo napisano , a deda otkud tebi to da ja ne bih doso ja cu doci ionako da gledam ako nista drugo jer 3 clana iz paranoic i JVM ekipe su iz SD :D

Ljusha

Quote from: Qbeez on March 28, 2010, 02:56:37 PM
Nagrade prva tri mesta,znace se sve tacnije kada se prijavi dovoljan broj ekipa.
nagrade ce valjda da budu kao na proslom turniru......

STEK

1:Turnir nije pao kao grom....odavno se prica o tome...
2:Organizatori(vlasnik igraonice,ili sam ti igraci iz SD-a) nisu lepo objasnili na cemu se zasniva Turnir("LAN")...a nije prvi put...
3:Uzimajuci u obzir...sadasnju krizu i neimanje para...3000 dinara po ekipi nije mnogo...treba privuci ekipe...samim tim i cena je pristupacna(za taj WCG sto prica doticni dolaze 32 ekipe,naravno da ce biti 300 dinara po igracu ili kupi si cod 5 pa se puckaj)kolko tolko!
4:Treba poceti od negde...da bi turniri na dalje bili uspesnijii i navodno dostici "Komsije" po tom pitanju...koji su mnogo daleko sto si tice organizovanja...
treba maksimalno podrzati ovaj turnir -"kao sto je na TEK 9" :console:
5:Sto se tice smestaja..to je tesko bilo gde organizovati..pa ko se gde snadje!
6:"HEBESH" i tih 600 dinara...dosli bi radi zezanja....ali naravno uvek ima onih koji "We came, we saw, we kicked its ass!"
:party2  :ziveli  :drinks2
:whip3:

Spinx!!

pa brate moj kriza jeste
Samim cinom dolaska i sve pogledaj koliko je gorivo de da se smeste ljudi, necu vladja kod gazde da idem da spavam???
Ili pak u kolima?

STEK

Quote from: Spinx!! on March 28, 2010, 07:50:56 PM
pa brate moj kriza jeste
Samim cinom dolaska i sve pogledaj koliko je gorivo de da se smeste ljudi, necu vladja kod gazde da idem da spavam???
Ili pak u kolima?

putuj vozom... :shok

Qbeez

#19
Turnir ce se  odrzati samo u sobotu 10. aprila, sa pocetkom u 10h!
Bice dve grupe(zavisno od prijavljenih ekipa odredice se broj timova u grupi, gde ce igrati svako sa svakim), a dve prvoplasirane ekipe ici ce u polufinale. U takmicenju po grupama poluvreme ce trajati 7 minuta, dok ce u polufinalu i finalu biti 10 minuta. Igra svako svoju mapu, s tim sto ako na kraju bude neresono organizatori odredjuju trecu mapu. U opticaju su samo oficijalne cb mape.
Nagrade dobijaju tri prvoplasirane ekipe, opet u zavisnosti od broja prijavljenih ekipa. Kao i prosle godine bice sokova.

P.S Uplate ostaju iste, bitno je da potvrdite dolazak, a placanje moze i na licu mesta, pre samog pocetka turnira! I  da se ne zaboravi, turnir je pre svega organizovan radi druzenja i zezanja!  :ziveli


Potrvdu da cete doci mozete ostaviti ovde ili na xfire-u reci wutri(woo3ca) ili dedi(djedaa)!!!  :thankyou

Spinx!!

Ako bude cuge moze, bre kaki sokici!!!!!

ded4

ma moze i to, samo dolazite. 
@maki posto imas igrace i iz Smedereva, organizujte se, pa se i prijavite.

MakiMDSS.rs

pricamo o tome hvala na pozivu , videcemo do sutra vece imamo druge planove jos :D

Ljusha

Quote from: Spinx!! on March 28, 2010, 09:38:04 PM
Ako bude cuge moze, bre kaki sokici!!!!!

bice spinx bice samo ti dodji da ja vidim koji je taj spinx botic xP.....spinx mozes da spavas kod mene xDDDD

Ljusha

Quote from: STEK on March 28, 2010, 08:13:16 PM
Quote from: Spinx!! on March 28, 2010, 07:50:56 PM
pa brate moj kriza jeste
Samim cinom dolaska i sve pogledaj koliko je gorivo de da se smeste ljudi, necu vladja kod gazde da idem da spavam???
Ili pak u kolima?

putuj vozom... :shok
STEK jel ti dolazis???? :icon_question: :icon_question: :icon_question: :icon_question: :icon_question: ako dolazis da se ja i ti malo :aug :camper

Conja

Quote from: stewzoR on March 28, 2010, 06:49:51 PM
Radije bi na te 3000 din dodo jos...i otiso u CRO na LAN...oni imaju dobre turnire

:omg: kakav bot.....ja nista gluplje nisam cuo u zivotu  :||

Belick


dexnsk

Ja para vise nemam pre cetiri dana sam uzo Battlefiled Bad Company 2. E sad za prevoz ne brinem brinem za gorivo, za smestaj ne brinem jer znam kod koga bi(jos mogu i da biram), ali para jednostavno nema vise. Sto kaze Stek kriza je + sam bez posla tako da nemam nikakve prihode.

Ljusha

Quote from: dexnsk on March 29, 2010, 02:41:06 PM
Ja para vise nemam pre cetiri dana sam uzo Battlefiled Bad Company 2. E sad za prevoz ne brinem brinem za gorivo, za smestaj ne brinem jer znam kod koga bi(jos mogu i da biram), ali para jednostavno nema vise. Sto kaze Stek kriza je + sam bez posla tako da nemam nikakve prihode.
dexnsk ja cu pare da ti dam xDDDDD

HeadHunter

#29
  Vec vam je receno vreme, mesto, pocetak i trajanje turnira... Sto se tice nagrada, zavisi od broja ekipa koje se prijave ( ne vidim sta tu nekim ljudima nije jasno ??? ) ... Naravno da ce biti pica, hrane i svega ostalog, u normalnim kolicinama ... A kome to ne bude dovoljno ili mu se ne svidja, moze slobodno da kupi bilo sta drugo !!! Pa jbm mu mater, gajba piva je 800 din ( po coveku 130 din ) ... Pica 80 din, rol-virsla u pekari 40 din ... !!!

 A ti MakiDancer... IZVINIII, TEK 9 ??? O cemu ti pricas bre ??? Toliko se kuka kako je Srbija dosta slabija od Hrvatske sto se tice Gaming scene, nadje se neko i potrudi se da organizuje nesto, a vi ste nasli tu da raspravljate kao i prosli put, gde se na kraju 5 ekipa prijavilo, odigrali smo, druzili se i kraj ...

 Sto se tice spavanja, navodim primere sa proslog turnira u CS-u u qbeez-u, koji se takodje odigravao 2 dana i na kome su bili najveci i najbolji klanovi Srbije... Bilo je 32 klana iz Srbije, uplata po ekipi 5000 din, NIKO SE NIJE BUNIO !!! Dosli su momci, odigrali, spavali su kako su i gde stigli ( secam se igraci nekog klana su spavali u kombiju ispred igraonice, SPRDNJAAA, smejali smo se celu noc, ZEZALI SE !!! Tako da i sto se ovoga tice, pa druzite se vec par godina, svako ce da primi po nekog igraca... A ekipe koje ispadnu, mogu slobodno odmah kuci da se vrate ( a bice dosta takvih ekipa ) ... PRAVITE PROBLEM BEZ
 Sto se tice mod-a, bice kao prosli put, server na zasebnom racunaru, pam-mod, poluvreme 7 min, a polufinale i finale 10 min najverovatnije ... CTF kao sto je i navedeno !!! Mape, standardno ... Carentan, Matmata, Toujane, Beltot, Dawnwille i ostale ... Ekipa bira mapu i kraj ...

 Hvala svima koji podrzavaju ovo i naravno onima koji ce se pojaviti, prvenstveno radi druzenja i zabave, a novac ( 600 din ) smatram da je manje bitan ...

  QBeeZ | Krkiii ...
 
Edit...


STEK

tako je krki.....kazi im..dokle vise taj strah.... :snap....
...sve u svemu ko bude doso...dosao je..ko nece...nek gleda youtube...nadam se da cu doci...ali kod mene se ne zna do zadnjeg trenutka...
CU@LAN!(sto bi rekla danasnja omladina)
:whip3:

Spartanac

Quote from: STEK on March 29, 2010, 08:26:02 PM
tako je krki.....kazi im..dokle vise taj strah.... :snap....
...sve u svemu ko bude doso...dosao je..ko nece...nek gleda youtube...nadam se da cu doci...ali kod mene se ne zna do zadnjeg trenutka...
CU@LAN!(sto bi rekla danasnja omladina)
:whip3:
A bre bajo sto lazes ove jadne ljude... dokle vise?!  :||

ilidan

ma pusti ti makidss on ti je bre igrao sa TEK9 igraca na LAN i drao ih zato je njemu smor da igra sa vama :P

HeadHunter

 ... :)) Ma MakiDancer, stari pro igrac ...  :baby  Ha ha ha ... Nego nbt vise o njemu, nije vredan pomena... Ajde ljudi, organizujte se imate stvarno dovoljno vremena za sve... I za kes da se skupi i za bilo sta drugo !!! Sprdnje radiii ...  :violin:

Spinx!!

Evo i bitange Vam mogu potvrditi dolazak

Ime klana: // bitange //
Igraci: Picaj3la, String, Vip.er, Spinx!!, Darko


hajae

lose vam je vrijeme lana
9,10 i 11 u ZGu je Gject

Puno ljudi vam nece moc doc radi toga :/

Labello

Quote from: hrvy on March 30, 2010, 10:53:45 AM
lose vam je vrijeme lana
9,10 i 11 u ZGu je Gject

Puno ljudi vam nece moc doc radi toga :/

Nek uzivaju oni tamo i mi cemo ovde :) :drinks2

Spinx!!

Ja bih molio sada da se lepo napise koliko traje kada pocinje kao i nacin igre i da se sve lepo ovde finilizira ako nije problem!!!

Labello

Quote from: Spinx!! on March 30, 2010, 01:04:56 PM
Ja bih molio sada da se lepo napise koliko traje kada pocinje kao i nacin igre i da se sve lepo ovde finilizira ako nije problem!!!
Pa sacekaj malo Spinx tek je 30. mart, a turnir je za 10 dana... Cekamo da se prijavi jos neka ekipa, bicete obavesteni ;D

Spinx!!

Pa bitno je da se to zna odma brate moj da bi se narod organizovao i sve se lepo sredilo

Labello

Pa prijave su do utorka(6. mart) pa ce tad da bude objavljeno kad, kako, sta...

dexnsk

Quote from: Labello on March 30, 2010, 01:31:28 PM
Pa prijave su do utorka(6. mart) :ne_razumem pa ce tad da bude objavljeno kad, kako, sta...

ded4

Quote from: Qbeez on March 28, 2010, 09:27:47 PM
Turnir ce se  odrzati samo u sobotu 10. aprila, sa pocetkom u 10h!
Bice dve grupe(zavisno od prijavljenih ekipa odredice se broj timova u grupi, gde ce igrati svako sa svakim), a dve prvoplasirane ekipe ici ce u polufinale. U takmicenju po grupama poluvreme ce trajati 7 minuta, dok ce u polufinalu i finalu biti 10 minuta. Igra svako svoju mapu, s tim sto ako na kraju bude neresono organizatori odredjuju trecu mapu. U opticaju su samo oficijalne cb mape.
Nagrade dobijaju tri prvoplasirane ekipe, opet u zavisnosti od broja prijavljenih ekipa. Kao i prosle godine bice sokova.

P.S Uplate ostaju iste, bitno je da potvrdite dolazak, a placanje moze i na licu mesta, pre samog pocetka turnira! I  da se ne zaboravi, turnir je pre svega organizovan radi druzenja i zezanja!  :ziveli

Vec je napisano Spinx  :omg:  :yes a ekipe koje ispadnu, slobodno mugu kuci i pre finala, ako ne zele da odgledaju!  :drinks2

Ljusha

Quote from: Spinx!! on March 30, 2010, 01:57:46 AM
Evo i bitange Vam mogu potvrditi dolazak

Ime klana: // bitange //
Igraci: Picaj3la, String, Vip.er, Spinx!!, Darko


Tooooooooo dolazi picajzla moja stara ljubav....xDDDD zezz se xD i dolazi SPINX onaj koj mi obeco test za la famigliu koj nisam ni dobio dok on nije izaso iz lf xDDDD

Belick


SOLID

Krivo meni jbt ..... imam ispite   9-og i 11-og ........... uzas....

STEK

Quote from: SOLID on April 01, 2010, 05:43:32 AM
Krivo meni jbt ..... imam ispite   9-og i 11-og ........... uzas....
Ti i taj tvoj imaginarni fax! :whip3:

STEK

Quote from: Kecher on April 01, 2010, 04:32:03 PM
Ime Clana:Veterani ----- :yikes:

Igraci:KECHER!,Regy da RAJKO!,Ganryu!,MAJA!,Spartanac!!!.....................  :omg: :omg: :omg: Koja ekipa :P
Spartanac!?o.O

SOLID

Quote from: STEK on April 01, 2010, 01:53:20 PM
Quote from: SOLID on April 01, 2010, 05:43:32 AM
Krivo meni jbt ..... imam ispite   9-og i 11-og ........... uzas....
Ti i taj tvoj imaginarni fax! :whip3:
bajo izgleda ipak dolazim... nemo sada da prodas  ima da te  :icon_bad:

Labello

Quote from: SOLID on April 01, 2010, 09:11:00 PM
Quote from: STEK on April 01, 2010, 01:53:20 PM
Quote from: SOLID on April 01, 2010, 05:43:32 AM
Krivo meni jbt ..... imam ispite   9-og i 11-og ........... uzas....
Ti i taj tvoj imaginarni fax! :whip3:
bajo izgleda ipak dolazim... nemo sada da prodas  ima da te  :icon_bad:
Znaci TITANSI ce igrati zajedno! :)))

Spinx!!

Regy da RAJKO dragi gosn chiter lol

STEK


stewzoR

Quote from: Spinx!! on April 02, 2010, 12:35:07 AM
Regy da RAJKO dragi gosn chiter lol
Ajde sad jos izvalite da je chiter i na lanu lol

STEK

Quote from: stewzoR on April 02, 2010, 01:56:06 AM
Quote from: Spinx!! on April 02, 2010, 12:35:07 AM
Regy da RAJKO dragi gosn chiter lol
Ajde sad jos izvalite da je chiter i na lanu lol
"cudni su putevi haxora"...mozda na 'flesku' ponese HAX_ftw! :party2
:whip3:

ilidan

brate ja sam vido da je baja hakovo CS 1.6 u brazilu na LAN turniru nekom hahahahaha pa ti vidi na sta su ljudi spremni :)

Spinx!!

da ponesem ja onda i kondome?????

Ljusha

Quote from: Spinx!! on April 02, 2010, 04:48:27 PM
da ponesem ja onda i kondome?????

heheheh a za koga to majke ti xDDDD...bice izgleda  :icon_bad:

C[0]F!

Quote from: Kecher on April 02, 2010, 04:13:50 AM
Quote"cudni su putevi haxora"...mozda na 'flesku' ponese HAX_ftw! party2
Whip3

LOL kakav flash ........................... niko nista nenosi,mozda ja nosim mis... :yahoo
a juce sa gamehookom na SD serveru...  :suicide

STEK

Quote from: C0]F!_NBGD link=topic=3615.msg41077#msg41077 date=1270245636]
Quote from: Kecher on April 02, 2010, 04:13:50 AM
Quote"cudni su putevi haxora"...mozda na 'flesku' ponese HAX_ftw! party2
Whip3

LOL kakav flash ........................... niko nista nenosi,mozda ja nosim mis... :yahoo
a juce sa gamehookom na SD serveru...  :suicide
ko?

cod.Gaming_Quicker

Quote from: ilidan on April 02, 2010, 02:32:40 PM
brate ja sam vido da je baja hakovo CS 1.6 u brazilu na LAN turniru nekom hahahahaha pa ti vidi na sta su ljudi spremni :)

To je bilo na WCG kvalifikacijama u brazilu  ;D.Ja sam se cepao kad sam to gledao.Lik je bio sam negde u cosku odvojen od ekipe,bogami jedno 3-4 metra najozbiljnije.I kao rekao da sudija ne bude u njegovom prisustvu jer se tako dekoncentrise  :||  :rofl

SOLID

Prijava <<TiT@nS>>
1. STEK
2.Solid
3.Axwell
4.Labello
5.WoO3cA

:rnr

ded4

#61
Prijava: sekjur1t1 team

1. Morandi
2. Guetta
3. C[0]F!
4. Dzon
5. d[e]d4!

:ziveli :drinks2 :P

C[0]F!

Quote from: STEK on April 03, 2010, 02:05:27 AM
Quote from: C0]F!_NBGD link=topic=3615.msg41077#msg41077 date=1270245636]
Quote from: Kecher on April 02, 2010, 04:13:50 AM
Quote"cudni su putevi haxora"...mozda na 'flesku' ponese HAX_ftw! party2
Whip3

LOL kakav flash ........................... niko nista nenosi,mozda ja nosim mis... :yahoo
a juce sa gamehookom na SD serveru...  :suicide
ko?

kecher, zao mi je sto nemam ss, uslikao sam ali ga nema jbg... al nema veze, lan je u pitanju :)  :super  :drinks2

ded4

TISINA BRE!!!!  :whip3:
Kecheru ne vredjaj mi igraca  :tongue2 salim se, aj ne smarajte, vise ko je citer, ko nije, otisli ste u OFF TOPIC veliki.

sh!k!` 8D - rmzjEE -

ajde .. jel oce josh neko da se prijawi..xDD   :spiteful

C[0]F!

Quote from: shikisd on April 04, 2010, 01:16:22 PM
ajde .. jel oce josh neko da se prijawi..xDD   :spiteful
ozb, ajde bre ljudi, da nas bude sto vise  :D  :tease2  :ziveli     :hat

Ljusha

Quote from: shikisd on April 04, 2010, 01:16:22 PM
ajde .. jel oce josh neko da se prijawi..xDD   :spiteful
da ajde da se vise zezamo da nam bude bolje xD

SOLID

Ima vas tamo u SD pun ku...... napravite te ekipe vise :DDD

sh!k!` 8D - rmzjEE -

a nap smo mi iz SD-a! ali malo nas je! ae bre prijawljujte se.. da se zezamo na turniru ;)

Ljusha

Quote from: SOLID on April 04, 2010, 01:47:57 PM
Ima vas tamo u SD pun ku...... napravite te ekipe vise :DDD
ma lol solid vidis da je pola turnira ekipe iz SDa xPPPP

SOLID

Quote from: Ljusha on April 04, 2010, 05:38:57 PM
Quote from: SOLID on April 04, 2010, 01:47:57 PM
Ima vas tamo u SD pun ku...... napravite te ekipe vise :DDD
ma lol solid vidis da je pola turnira ekipe iz SDa xPPPP
Pola turnira? :D  Pa gde su te ekipe da ih vidim...... koliko se ekipa do sada prijavilo???????   Btw ak one dodje dovoljan broj onda da se podelimo 3v3 i napravimo TDM turnir hahahaha :DDDDDDDD

C[0]F!

Quote from: SOLID on April 04, 2010, 10:26:13 PM
Quote from: Ljusha on April 04, 2010, 05:38:57 PM
Quote from: SOLID on April 04, 2010, 01:47:57 PM
Ima vas tamo u SD pun ku...... napravite te ekipe vise :DDD
ma lol solid vidis da je pola turnira ekipe iz SDa xPPPP
Pola turnira? :D  Pa gde su te ekipe da ih vidim...... koliko se ekipa do sada prijavilo???????   Btw ak one dodje dovoljan broj onda da se podelimo 3v3 i napravimo TDM turnir hahahaha :DDDDDDDD
hahaahha  :rofl  nije losa ideja.. .. :D  skupimo jos pet likova, i napravimo 10 ekipa :P

p.s. nas beogradjana je vise nego ovih smederevaca   :icon_bad:  :party2    e ja vec stigo u sd, rasirio sam sator ispred qBeez-a  :hat :hat

sh!k!` 8D - rmzjEE -

xexexexe.. ae bre josh 3 ekipice da se prijawe... :)))

DzoNN:)

bice nesto od ovog turnira vidim ja  :yes :yes :violin:

Ljusha

Quote from: SOLID on April 04, 2010, 10:26:13 PM
Quote from: Ljusha on April 04, 2010, 05:38:57 PM
Quote from: SOLID on April 04, 2010, 01:47:57 PM
Ima vas tamo u SD pun ku...... napravite te ekipe vise :DDD
ma lol solid vidis da je pola turnira ekipe iz SDa xPPPP
Pola turnira? :D  Pa gde su te ekipe da ih vidim...... koliko se ekipa do sada prijavilo???????   Btw ak one dodje dovoljan broj onda da se podelimo 3v3 i napravimo TDM turnir hahahaha :DDDDDDDD
buahahahahahahha.....evo SPACEteam onda sekjur1t1 onda ce da se Brdjani Pijave Titansi pola vas je iz SD.....

$tring

Bitange feat. Dusan Silni:

1.Picaj3la
2.Spinx
3.$tring
4.Viper
5.Dusan Silni (pocasni gost)

... Bitange nece doci samo u slucaju da bude malo prijavljenih ekipa, sto iskreno mislim da se nece desiti.



ded4

Nadamo se da ce biti dovoljno ekipa!   :D

PICAj3La


ded4


C[0]F!

Quote from: string on April 05, 2010, 05:48:54 PM
Bitange feat. Dusan Silni:

1.Picaj3la
2.Spinx
3.$tring
4.Viper
5.Dusan Silni (pocasni gost)

... Bitange nece doci samo u slucaju da bude malo prijavljenih ekipa, sto iskreno mislim da se nece desiti.



ma dolazite bre ljudi  :drinks2 :P koliko je to malo ekipa? ako ostane 5, igramo svako sa svakim, pa najbolji u finalu... :party2

Ljusha


sh!k!` 8D - rmzjEE -

ajde ljudi treba 8 ekipaaa... :(((

sh!k!` 8D - rmzjEE -

a  dobro jbt wOo3cA neka.. ne mora bash 8.. moze i manje za turnir waljda.. bolje ..i owako da se swi zezamo...!  :mahanje

C[0]F!

kecheri obrisali prijavu -.-  :flag_of_truce

DzoNN:)

ja koliko vidim nema nista od ovog turnira..... :baby :( :(

93deki

Quotekecheri obrisali prijavu -.-

Obrisao sam jer mozda necemo doci :(

Posto neki nemogu da dodju....nez zasto

Ali docu i rekli mi da igram za sapaceteam  :handshake: :yikes:

Spinx!!

I zna li se za sada koliko ima ekipa i oce li se odrzati turnir?

DzoNN:)

Cuj ovog kit kat klinac igra cod2 mesec dana i kaze nekom da je bot... (smeh) nema veceg bota od tebe  :fighting: :whip3:

nyxe

Quote from: Lone.Wolfs-Maja:) on April 06, 2010, 01:08:52 PM
Quote from: KIT KAT! on April 06, 2010, 08:40:33 AM
Quote from: Lone.Wolfs-Maja:) on April 06, 2010, 01:45:03 AM
eo ja da ostavim prijavu..
ime klana:  delirious
igrachi: abruzzi,misha,pera,perin brat (ili aca umesto nekog od njih) i ja..

ako bude nekih promena edit-ovacu post.. :)
to je taj tim godine majo de si nasla owe botove samo abruzi zna nesto

e alek znash kako me briga da li su botovi ili ne i da li znaju da igraju ili ne...ja ne igram turnir da bi pobedila ili tako neshto,nego chisto radi zabave...
Ne samo je kitkat prooo......ne da ga dirate  :rofl

nyxe

A majo koji pera i njegov brat.....????

nyxe

Quote from: nyxe on April 06, 2010, 03:47:05 PM
A majo koji pera i njegov brat.....????
Da nisam mozda ja???
Ja sam cepkax.....

C[0]F!

Sta bi na kraju, ima 5 ekipa? Jel ce se produziti prijave? Kecheri, vi sigurno ne dolazite?

nyxe

Eee videcu,javicu ti sutra da li cemo da igramo.....moze???Btw daj xf,ok?
Mislim da misa nece da igra jer on ne igra vise cod2 on sad igra Dzenerals.. :omg:

C[0]F!

ako bude 5 ekipa, dolazite bre ljudi da se druzimo :P  :drinks2   :ok2

Spinx!!

Aj samo javite makar da znamo zbog organizacije dolaska!!!

ded4

javljam vam sutra, samo jos da mi potvrde svi koji treba da dodju, da bi se tacno znalo dal ima dovoljno ekipa!!

nyxe

Quote from: Lone.Wolfs-Maja:) on April 06, 2010, 07:46:18 PM
da,ti i tvoj brat...
rekla sam mishi da vas pita da igrate sa nama poshto nemamo igrache...msm,vi igrajte,ako mozete...ako ne,nacicemo zamenu...
:icon_exclaim:

Belick

Prijava Brigada
igraci:
1.belick
2.krki(headhunter)
3.Brat Minli
4.Ilija
5.?(saznacemo wcrs najkasnije sutra)

nyxe

Posto iovako nece biti 8 ekipa zasto turinir ne bi bio 1500 po clanu.....msm da das 600 din a ima 6 ekipa...malo je to glupo.. :omg: ili da bude

Qbeez

Turnir ce se odrzati kao sto je planirano, bez obzira sto nema 8 ekipa..

Qbeez

Prijavljene ekipe su:

-Brigada
-//bitange//
-<<TiT@nS>>
-SPACEteam
-delirious
-sekjur1t1

Mole se igraci iz ovih klanova(bar jedan) da ostavi potvrdu da ce njihov klan doci na LAN. LAN pocinje do 10h u igraonici.Bilo bi lepo kad bi se skupili malo ranije.Vidimo se u subotu u 10h.

Spinx!!

Bitange klan potvrdjuju svoj dolzak na turnir!!!!

Ljusha

SPACEteam potvrdjuje dolazak......  :mahanje :rock3

ded4

i sekjur1t1 potrvdjuje dolazak!!!!  :whip3: :drinks2

DzoNN:)

Quote from: ded4 on April 07, 2010, 09:38:37 PM
i sekjur1t1 potrvdjuje dolazak!!!!  :whip3: :drinks2
Naravno da dolazimo  :drinks2 :drinks2 :ziveli :violin: :super :yes :thankyou :ok2 :this

C[0]F!

Quote from: DzoNN:) on April 08, 2010, 01:07:17 AM
Quote from: ded4 on April 07, 2010, 09:38:37 PM
i sekjur1t1 potrvdjuje dolazak!!!!  :whip3: :drinks2
Naravno da dolazimo  :drinks2 :drinks2 :ziveli :violin: :super :yes :thankyou :ok2 :this
ahhahahah tebi mnogo treba da dodjes, 5 min :P  :spiteful
:disco :band

SOLID

Ako je tako rano turnir kako ce nas Baja doci na turnir :DDDDDDDDD

Spartanac

Quote from: SOLID on April 08, 2010, 03:37:20 AM
Ako je tako rano turnir kako ce nas Baja doci na turnir :DDDDDDDDD
Jos se prica o tome?  :D
Pa bre, pre bi doso neko iz Nemacke nego baja iz Zajacara.
Btw. ko je sve u prvom sastavu titana?

EviLM@N-.-

Pa nek se snadje neka dodje kako zna i ume ja krecem u 6h pa cu da dodjem da se zezam... :drinks2 :drinks2 :drinks2

Belick

evile cim dodjes javi brate da te sacekam ako je u 8 onda je u 8 bez frke:) :) :) :) :hat :hat

Belick

Brigada potvrdjuje dolazak na turnir  :flag_of_truce :flag_of_truce

ded4

Pa stek ako ne mozes da stignes ako krenes ujutru, ti lepo dodji u petak, pa mozes kod mene ili kod nekog iz titansa da spavas  :icon_bad:

Ljusha

ljudi SPACEteamu fali 1 igrac.....necemo nista da otkazujemo pokuasacemo da nadjemo jos 1 igraca do pocetka turnira.....

nyxe

Zar ne igra fanTom za Spaceteam_?????????

SOLID

Quote from: Spartanac on April 08, 2010, 04:05:52 PM
Quote from: SOLID on April 08, 2010, 03:37:20 AM
Ako je tako rano turnir kako ce nas Baja doci na turnir :DDDDDDDDD
Jos se prica o tome?  :D
Pa bre, pre bi doso neko iz Nemacke nego baja iz Zajacara.
Btw. ko je sve u prvom sastavu titana?
Sta to tebe briga  :rofl :rofl :rofl :rofl

DzoNN:)

Quote from: C0]F!_NBGD link=topic=3615.msg41328#msg41328 date=1270682247]
Quote from: DzoNN:) on April 08, 2010, 01:07:17 AM
Quote from: ded4 on April 07, 2010, 09:38:37 PM
i sekjur1t1 potrvdjuje dolazak!!!!  :whip3: :drinks2
Naravno da dolazimo  :drinks2 :drinks2 :ziveli :violin: :super :yes :thankyou :ok2 :this
ahhahahah tebi mnogo treba da dodjes, 5 min :P  :spiteful
:disco :band

bravo Cofi sad jos znas i matematiku  :clapping :clapping :clapping :smartass :clapping2 :tease :tease

STEK

Quote from: Spartanac on April 08, 2010, 04:05:52 PM
Quote from: SOLID on April 08, 2010, 03:37:20 AM
Ako je tako rano turnir kako ce nas Baja doci na turnir :DDDDDDDDD
Jos se prica o tome?  :D
Pa bre, pre bi doso neko iz Nemacke nego baja iz Zajacara.
Btw. ko je sve u prvom sastavu titana?
auuu...potpuno si me razocarao.... :whip3:...ja dolazim.....jebem li kako..ali docicu! :o

Spartanac

Quote from: STEK on April 08, 2010, 09:29:09 PM
Quote from: Spartanac on April 08, 2010, 04:05:52 PM
Quote from: SOLID on April 08, 2010, 03:37:20 AM
Ako je tako rano turnir kako ce nas Baja doci na turnir :DDDDDDDDD
Jos se prica o tome?  :D
Pa bre, pre bi doso neko iz Nemacke nego baja iz Zajacara.
Btw. ko je sve u prvom sastavu titana?
auuu...potpuno si me razocarao.... :whip3:...ja dolazim.....jebem li kako..ali docicu! :o
Ne zna se ko je koga vise puta razocarao, imam osecaj da ti vodis   :baby
A bre dodji na gariju.  :rofl

STEK

Quote from: Spartanac on April 08, 2010, 11:38:57 PM
Quote from: STEK on April 08, 2010, 09:29:09 PM
Quote from: Spartanac on April 08, 2010, 04:05:52 PM
Quote from: SOLID on April 08, 2010, 03:37:20 AM
Ako je tako rano turnir kako ce nas Baja doci na turnir :DDDDDDDDD
Jos se prica o tome?  :D
Pa bre, pre bi doso neko iz Nemacke nego baja iz Zajacara.
Btw. ko je sve u prvom sastavu titana?
auuu...potpuno si me razocarao.... :whip3:...ja dolazim.....jebem li kako..ali docicu! :o

A bre dodji na gariju.  :rofl
ovo treba da bude smesno!?

sh!k!` 8D - rmzjEE -

lol nyxe narawno da igra fanTom..! sh!k! , EviL , Ljusha , fanTom i 1t4ch1

Spartanac

Quote from: STEK on April 09, 2010, 12:22:51 AM
Quote from: Spartanac on April 08, 2010, 11:38:57 PM
Quote from: STEK on April 08, 2010, 09:29:09 PM
Quote from: Spartanac on April 08, 2010, 04:05:52 PM
Quote from: SOLID on April 08, 2010, 03:37:20 AM
Ako je tako rano turnir kako ce nas Baja doci na turnir :DDDDDDDDD
Jos se prica o tome?  :D
Pa bre, pre bi doso neko iz Nemacke nego baja iz Zajacara.
Btw. ko je sve u prvom sastavu titana?
auuu...potpuno si me razocarao.... :whip3:...ja dolazim.....jebem li kako..ali docicu! :o

A bre dodji na gariju.  :rofl
ovo treba da bude smesno!?

Hahhaha... meni jeste.  ;D

Belick

posto krki ne moze da stigne izgleda da nece biti nista od brigade :(, pa kome fali igrac neka izvoli slobodan sam............

$tring

Koliko ekipa ima za sada? Nemoj da jos neko odustane pa da dzaba dolazimo....  :down

STEK

Quote from: string on April 09, 2010, 09:01:09 PM
Koliko ekipa ima za sada? Nemoj da jos neko odustane pa da dzaba dolazimo....  :down
JA...dolazim....ne treba ti niko vise!!!! :whip3:

ded4

ima 5 ekipa za sada bez brigade, ali probacemo i njima da nadjemo nekog.  :D

PICAj3La

samo da javim, da ce bitange malo kasniti, komplikacije sa prevozom :)..

ostavite nas za kraj, pa kad dodjemo sedamo da igramo.. :)

Eskimko


Spartanac


DzoNN:)

Quote from: Lone.Wolfs-Maja:) on April 11, 2010, 12:48:46 PM
1. bitange
2. titans
3. delirious
4. SPACEteam
5. sekjuriti


sekjuriti bruka  :suicide :suicide :|| :girl_cray

Zver

Bravo bitage,  :stoner: :stoner:

Sto se tice security, barem su se pojavili na turniru, svaka cast svima....

|ndb| Dusan Silni

Pa dobro ,majku mu, jesmo li se lepo dogovorili da ne pise samo bitange. I da ne mora cak ni Dusan Silni i bitange, nego da bude bitange feat. Dusan Silni. Eto toliko o tome. ccc.
Zelim da pohvalim organizaciju turnira u Smederevu i celu ekipu, ma sve sve sve...Bilo mi je zadovoljstvo ucestvovati. Hvala.
Nadam se da ce biti vise turnira, cesce. I bilo bi lepo kada bi i mi u NS-u organizovali sebe pa onda i turnir. ZIVELO SMEDEREVO!!! :drinks2

dexnsk

#131
Quote from: |ndb| Dusan Silni on April 11, 2010, 02:50:25 PM
Pa dobro ,majku mu, jesmo li se lepo dogovorili da ne pise samo bitange. I da ne mora cak ni Dusan Silni i bitange, nego da bude bitange feat. Dusan Silni. Eto toliko o tome. ccc.
Zelim da pohvalim organizaciju turnira u Smederevu i celu ekipu, ma sve sve sve...Bilo mi je zadovoljstvo ucestvovati. Hvala.
Nadam se da ce biti vise turnira, cesce. I bilo bi lepo kada bi i mi u NS-u organizovali sebe pa onda i turnir. ZIVELO SMEDEREVO!!! :drinks2
A jeli a to sto smo vam pozajmili Hamstera??? Nego ne cemo vam mnogo traziti od pozajmice, 500 din za igraca + 1000 din za osvajanje turnira, ali mozemo i drugacije da se dogovorimo oko naplate.

EDIT:
Inace bi iskoristio priliku da cestitam pobednicima.

PICAj3La

Saja ti si nas oduvek, samo nekad to zaboravis :>>>

Hvala ljudi, bas nam je bilo super, a i pruzili ste lep otpor, nema sta, pogotovo na najdosadnijoj mapi na svetu :))

Hamster se pojavio u pravo vreme, i veliko hvala njemu sto nam je utrcao kad nam je igrac bio najpotrebniji :>


Nadam se da se uskoro opet vidimo na nekom od turnira (sem ako mi ne zabrane, posto su vec pretili da ne dolazim vise haha )

Labello

Ja sam rekao da mozes da dodjes sa bebicom sledeci put samo da gledas, nikako da igras!  :yahoo :super
I cestitam u ime Titansa Bitangama na pobedi u finalu....  :mahanje    :drinks2

$tring

#134
Hvala svima na cestitkama, pozivu i dobrom druzenju... Bilo je super, i nadam se da cemo uskoro ponoviti ovako nesto... Evo da postavim galeriju i neke 360 fotke, a i statistike...

STATS:
http://217.26.75.58/stats/pub/themes/bismarck/index2.php?config=war013.php



Svakako, ako ste u prolazu posetite Smederevo... lep grad...







Spinx!!

#135
REZULTATI

I kolo

Titans - Delirious   9 - 6
Space team - // bitange //    7 - 19
Sekjuriti - odmarao

II kolo

Delirious - Space team    7 - 5
// bitange // - Sekjuriti    10 - 2
Titans - odmara

III kolo

Sekjuriti - delirious   2 - 8
Space team - Titans    3 - 7
// bitange //  - odmara

IV kolo

Delirious -  // bitange //   5 - 24
Titans - Sekjuriti - nisu odigrali (pobede obe ekipe nisu imale uticaja na Finalistu)
Space team - odmarao


V kolo

Space team - Sekjuriti    10 - 5
Titans - // bitange // - nije odigrano (pobede obe ekipe nisu imale uticaja na Finalistu)
Delirious - odmarao

FINALE

// bitange // - Titans    24 - 14

C[0]F!

Super je bilo, cestitam pobednicima u ime ekipe sekjur1t1 klana! Odlicna organizacija i nadam se da ce biti vise ovakvih turnira.  :clapping2 :punk :disco   :drinks2


p.s. Nadam se da ce sledeci turnir biti S&D, kako bi ekipa sekjur1t1 klana ''pokusala'' da pruzi malo veci otpor protivniku, posto nam CTF ocigledno ne ide. :P  :D

$tring

Hvala jos jednom... Ako cete iskreno, mislim da je SD turnir malo zahtevniji u odnosu na CTF... Mislim na igraonicu. Igraonica je sjajna, ali mislim da bi za SD prostorije morale biti odvojene kako bi komunikacija u okviru jednog tima bila na nivou...

Juce smo i na CTF-u dosta manje pricali nego sto to obicno radimo tokom war-ova kada smo na TS-u. No, ovo je svakako bez obira na taj 'nedostatak' bolja zajebancija. Ni jedan net-war ne moze da se meri za LAN-om.  :happy

Team.iNfamous*DrDrift

Cestitke i pohvale za bitange od  infamous-a.  :)  :) :)

Belick


EviLM@N-.-

Sve Cestitke Bitangama u ime celog klana SPACEteam  :clapping :clapping :clapping

STEK

GG!
LAN REPORT:Pohvalio bi organizaciju...ipak su oni pravi pobednici,da nije bilo njih...nista od ovoga nebi bilo!Sve cestitke timu Bitangi na podrsci i na pobedi...ipak su dokazali da u CTF-u im nema ravnih!Atmosfera na samom turniru je bila fenomenalna i upoznao sam dobre ljude!
Sve u svemu,bilo nas je malo ali odabrano drustvo...steta sto nije doslo vise ekipa...bice bolje drugi put...i dalje SVE CESTITKE :hooray:

:party2  :ziveli  :drinks2


:whip3:

C[0]F!

Quote from: STEK on April 12, 2010, 01:14:35 AM
GG!
LAN REPORT:Pohvalio bi organizaciju...ipak su oni pravi pobednici,da nije bilo njih...nista od ovoga nebi bilo!Sve cestitke timu Bitangi na podrsci i na pobedi...ipak su dokazali da u CTF-u im nema ravnih!Atmosfera na samom turniru je bila fenomenalna i upoznao sam dobre ljude!
Sve u svemu,bilo nas je malo ali odabrano drustvo...steta sto nije doslo vise ekipa...bice bolje drugi put...i dalje SVE CESTITKE :hooray:

:party2  :ziveli  :drinks2


:whip3:

Samo je Gary falio...    :king:   :mafia

STEK

Quote from: C0]F!_NBGD link=topic=3615.msg41516#msg41516 date=1271024306]
Quote from: STEK on April 12, 2010, 01:14:35 AM
GG!
LAN REPORT:Pohvalio bi organizaciju...ipak su oni pravi pobednici,da nije bilo njih...nista od ovoga nebi bilo!Sve cestitke timu Bitangi na podrsci i na pobedi...ipak su dokazali da u CTF-u im nema ravnih!Atmosfera na samom turniru je bila fenomenalna i upoznao sam dobre ljude!
Sve u svemu,bilo nas je malo ali odabrano drustvo...steta sto nije doslo vise ekipa...bice bolje drugi put...i dalje SVE CESTITKE :hooray:

:party2  :ziveli  :drinks2


:whip3:

Samo je Gary falio...    :king:   :mafia
Gary igrao CB 1v1 sa regy-em!

SOLID

#144
Bajo puno mi srce sad sto znam da si se bezbedno vratio   :party2
Sto se tice turnira....... zezancija od pocetka, sve opusteno..... Pivo itd......   :drinks2
Moram pohvaliti organizaciju, sve u najboljem redu  :D

I naravno da cestitam Bitangama na  :hooray: , znaci kada je krenuo Ljeningrad, pao nam je mrak n a oci :D

Vidimo se i iduce god ! :D

Btw moze sledeci turnir u NS pa onda u BGD.......  :rock3
I odlicne fotke, sve kradem za face :DDDDDDDD

PsiHoman

Treba mozda nekom monitor? hahah .... Guetta :||
Cestitke bitangama :)

C[0]F!

Quote from: PsiHoman on April 12, 2010, 02:16:50 PM
Treba mozda nekom monitor?
Hahahahaha, ludak, u svakom waru je bacio mis bar 5 puta, pa morao je jednom da odleti u monitor :D  :fighting:  :rofl :rofl