News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Turnir u Smederevu 5v5 tdm

Started by Belick, March 08, 2009, 11:03:51 PM

Previous topic - Next topic

Belick

E ovako igra se u igraonici ,,qbeez''. Chip za ekipu je 1500 din. Igra se 5vs5 TDM... U Nedelju 22. marta u 10h.

$tring

Quote from: belick!:) on March 08, 2009, 11:03:51 PM
E ovako igra se u igraonici ,,qbeez''. Chip za ekipu je 1500 din. Igra se 5vs5 TDM... U Nedelju 22. marta u 10h.

Pa cekaj, jel SD ili TDM? U naslovu pise SD a u tekstu TDM. I gde je turnir? Napisi malo detaljnije...  :happy

VIP.er

#2
Turnir u SD = turnir u Smederevu... Jbga, Belickova logika  ;D Dakle kao sto je vec receno u Smederevu, 22. marta u nedelju orzace se turnir 5v5 tdm. Uplata je 1500 din po ekipi,a nagrade su novcane - u pitanju je procenat ukupno uplacenog...Cini mi se da 40% ide prvom,20% drugom i 10% trecem. Pocinje u 10 ujutru, u pitanu je igraonica "qbeez", lokal u trznom centru "Zuta Kuca", adresa "Srpskog sovjeta". Igra se klasicno, 1 mapa 30 min, po 15 min poluvreme - i tako 2 mape. Nece biti grupa,nego se odma igra na ispadanje,i tako do kraja. Dozvoljeno je poneti svoj mis,tastaturu,sluske ( po zelji,naravno ). Btw, u igraonici su a4tech x7 misevi,monitori wide 19inca...sve u svemu lepa oprema,ali naravno svakom je bolje kako je navikao na svojim gadgetima... Ima li zainteresovanix,sem Smederevaca naravno ? :)

Belick

Evo moj prijatelj viper je sve lepo objasnio.. nvm ja nisam takav stucnjak

VIP.er

Quote from: VIP.er on March 09, 2009, 01:14:38 AM
Turnir u SD = turnir u Smederevu... Jbga, Belickova logika  ;D Dakle kao sto je vec receno u Smederevu, 22. marta u nedelju orzace se turnir 5v5 tdm. Uplata je 1500 din po ekipi,a nagrade su novcane - u pitanju je procenat ukupno uplacenog...Cini mi se da 40% ide prvom,20% drugom i 10% trecem. Pocinje u 10 ujutru, u pitanu je igraonica "qbeez", lokal u trznom centru "Zuta Kuca", adresa "Srpskog sovjeta". Igra se klasicno, 1 mapa 30 min, po 15 min poluvreme - i tako 2 mape. Nece biti grupa,nego se odma igra na ispadanje,i tako do kraja. Dozvoljeno je poneti svoj mis,tastaturu,sluske ( po zelji,naravno ). Btw, u igraonici su a4tech x7 misevi,monitori wide 19inca...sve u svemu lepa oprema,ali naravno svakom je bolje kako je navikao na svojim gadgetima... Ima li zainteresovanix,sem Smederevaca naravno ? :)   
Nisam siguran za nagrade, mislim znam da su novcane i po principu % cipa,ali ne znam koliko kome ide...Na proslom turniru je bilo kako sam rekao,tako da mozda ide modify sutra :)

PsiHoman

Inace u qbezzu su skoro svi racunari 250 lock tako da... :yahoo

Simke

Mi smo zainteresovani,javljam jos jednom da l idemo ili ne.

*SPARTANAC*

Quote from: string on March 09, 2009, 12:15:28 AM
Quote from: belick!:) on March 08, 2009, 11:03:51 PM
E ovako igra se u igraonici ,,qbeez''. Chip za ekipu je 1500 din. Igra se 5vs5 TDM... U Nedelju 22. marta u 10h.

Pa cekaj, jel SD ili TDM? U naslovu pise SD a u tekstu TDM. I gde je turnir? Napisi malo detaljnije...  :happy
Ae ispravi elpo, "Turnir u Smederevu | TDM 5 v 5|"
da ljudi razumeju o cemu se radi.

*SPARTANAC*

Quote from: PsiHoman on March 09, 2009, 04:03:48 PM
Inace u qbezzu su skoro svi racunari 250 lock tako da... :yahoo
Ako ne daj boze budem igrao, trazicu da se na svim kompovima loka 125 FPS-a da bude sto ravnopravnija igra.

PsiHoman


Belick


wOo3cA

ajmo ajmo jos malo pa nestalo :p

Quote from: Simke on March 09, 2009, 07:46:26 PM
Mi smo zainteresovani,javljam jos jednom da l idemo ili ne.
cekam te :D  :icon_bad:

VIP.er

Ipak su nagrade sledece
1. mesto - 50%
2. mesto - 20%
3. mesto - .|. ;D

wOo3cA


*SPARTANAC*

Quote from: VIP.er on March 10, 2009, 12:27:37 AM
Ipak su nagrade sledece
1. mesto - 50%
2. mesto - 20%
3. mesto - .|. ;D
50+20=70, fali jos 30 ili se to meni cini =) ako to uzima igraonica onda stvarno nemam reci. Mogli su nekog sponzora da nadju ISCom npr pa da bude nagrada nesto od komp opreme.
i evo odlucio sam, ne dolazim ako je nagrada ispod 10.000 :)

Belick

Sta spartanac mislis da ces da osvojis??? ahahahah tesko
ahaahahahahahhahaahahahahaha

PsiHoman

Ma daj bre nikola cip je 1500din a ti planiras da to bude 10000!?!?Iako bude 10ekipa opet nece biti nagrada vise od 10000 a u ostalom taj turnir se koliko ja znam pravi iz zajebancije a ne da bi ti osvojio 10000.... :hat

*SPARTANAC*

Quote from: PsiHoman on March 10, 2009, 07:20:45 PM
Ma daj bre nikola cip je 1500din a ti planiras da to bude 10000!?!?Iako bude 10ekipa opet nece biti nagrada vise od 10000 a u ostalom taj turnir se koliko ja znam pravi iz zajebancije a ne da bi ti osvojio 10000.... :hat
Da je SD u pitanju doso bi iz zezanja, kad sam video da je TDM....
U svakom slucaju treba mi stimulans (10.000 Din, pa cak i da ih ne osvojim) da bi dosao na taj turnir.

VIP.er

Pa 30% igraonici, pa ipak se igra na njixovim kompovima,oni obezbedjuju sve...

PsiHoman

Quote from: VIP.er on March 10, 2009, 08:54:52 PM
Pa 30% igraonici, pa ipak se igra na njixovim kompovima,oni obezbedjuju sve...
Da bas tako vidis kako si ti pametan ljubim te u glavu pametnu.....

ded4

Quote from: *SPARTANAC* on March 10, 2009, 02:02:07 AM
Quote from: VIP.er on March 10, 2009, 12:27:37 AM
Ipak su nagrade sledece
1. mesto - 50%
2. mesto - 20%
3. mesto - .|. ;D
50+20=70, fali jos 30 ili se to meni cini =) ako to uzima igraonica onda stvarno nemam reci. Mogli su nekog sponzora da nadju ISCom npr pa da bude nagrada nesto od komp opreme.
i evo odlucio sam, ne dolazim ako je nagrada ispod 10.000 :)

Opa Spartanac, siroko, nema sta!!! Ne verujem ja u tu pricu da igraonica uzima 30%, ali....

HeadHunter

...Jao ded4 ne kenjaj da ne verujes u to...!!!  :icon_grrr: Bio si i ti tu kada je Aca pricao o tome...!!! :icon_dick:

PsiHoman

Uzima igraonica 30 posto bio sam i ja tu ali sta ima veze jbmi se idem tamo da se zez...

ded4

Quote from: HeadHunter on March 10, 2009, 11:41:40 PM
...Jao ded4 ne kenjaj da ne verujes u to...!!!  :icon_grrr: Bio si i ti tu kada je Aca pricao o tome...!!! :icon_dick:
Nisam bio tu kada je Aca pricao o tome!!!

BaNaNaMaN

OMG igraonica uzima 30 posto... ahahh low turnir :rofl :rofl

VIP.er

S obzirom na to da igraonica zaradjuje pare tako sto dopusta ljudima da se igraju na njixovim kompovima ( sto ce biti i sad slucaj na turniru ) vrlo je logicno da igraonica uzima deo novca.

wOo3cA


Zver

Ma ne, igraonica radi za vazduh a racunare je dobila za dz, poslovni prostor su dobili donacijom opstine smederevo

STEK

Quote from: BaNaNaMaN on March 11, 2009, 01:45:12 PM
OMG igraonica uzima 30 posto... ahahh low turnir :rofl :rofl
pa banano nube....ipak je ovo tdm turnir...jbg!!!a i ti da drzis igraonu pa ti bi uzeo 50 osto!!!! ipak preispitaj svoje mesto u koordinatnom sistemu konfuzije!!!! :acute :bye2

BaNaNaMaN

kako kod, meni je glupo , 30 %... pa ne bi dao paru za taj turnir :rofl :rofl :rofl

PsiHoman

Quote from: BaNaNaMaN on March 11, 2009, 04:26:57 PM
kako kod, meni je glupo , 30 %... pa ne bi dao paru za taj turnir :rofl :rofl :rofl
Pa to je tvoj prob mi cemo da damo :))))

*SPARTANAC*

Quote from: BaNaNaMaN on March 11, 2009, 04:26:57 PM
kako kod, meni je glupo , 30 %... pa ne bi dao paru za taj turnir :rofl :rofl :rofl
To banana reci im :D
TDM -> :bad2

Simke

Moze neko da kaze koliko je ekipa barem najavilo ucesce za turnir ?? Mi smo 90 % sigurno za orgije  :D

Belick

Simke nije bas sigurno koliko ce biti ekipa, mnogi su mi rekli da igraju ali nzm dali ce doci to je prob. Sve ukupno trebalo bi biti 8-10 ekipa, ali nzm bas dal ce neko jos da se prijavi... ili odustane, toliko od mene za sada

$tring

#34
Quote from: BaNaNaMaN on March 11, 2009, 04:26:57 PM
kako kod, meni je glupo , 30 %... pa ne bi dao paru za taj turnir :rofl :rofl :rofl

Pa pazi... racunica je jasna... Igraonica daje 10 kompjutera koji ce biti zauzeti realno oko 10h. (mozda i vise). Ako je sat vremena 50-60 dinara, izracunaj sam koliko je to para.

50din x 1komp x 10h = 500din ... pa sve to x 10 kompova = 5000dinara ...

Ako se prijavi 10 ekipa, ukupni ulog je 15.000 dinara. A igraonici ide trecina.... To je fer. A cifra je mogla biti manja samo ako igraonica organizuje sama turnir, drka se sa tabelama, organizuje ceo dan turnir, sredjuje ako nesto nekome ne radi, reklamira se na turniru, zove se turnir po njima itd.

Ovako, nekome je dunulo da organizuje turnir (pa je sve to smestio u igraonicu) - a to se placa.

Da postoji adekvatna igraonica u Novom Sadu, Bitange bi sigurno vec dosta puta organizovale druzenje. Posto u Novom Sadu ne postoji NI JEDNA JEDINA igraonica koja zadovoljava ove uslove - nista od toga.

Belick


PsiHoman

String a zasto bitange ne bi dosle na lan u sd?????

PsiHoman

E ajde da predstavimo svoje ekipe mi koji ih imamo da bi znali od prilike koliko ce nas biti :))
Evo moje :
1.Guetta
2.Morandi
3.PFCEVIL
4.Ded4
5.?????

Belick

1.wOo3cA
2.Labello
3.HeadHunter
4.Dzon!
5.belick

Simke

Evo nase ekipe :)
1.Simke
2.Krasic
3.Vule
4.Jape
5.?? ostavicu kasnije (jos nismo sigurni)

~LoneWolfs~Extreme

ja navijam za japeta:) JAPEEE Š¾eni me!!! :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo

*SPARTANAC*

Quote from: string on March 12, 2009, 08:18:09 PM
Quote from: BaNaNaMaN on March 11, 2009, 04:26:57 PM
kako kod, meni je glupo , 30 %... pa ne bi dao paru za taj turnir :rofl :rofl :rofl

Pa pazi... racunica je jasna... Igraonica daje 10 kompjutera koji ce biti zauzeti realno oko 10h. (mozda i vise). Ako je sat vremena 50-60 dinara, izracunaj sam koliko je to para.

50din x 1komp x 10h = 500din ... pa sve to x 10 kompova = 5000dinara ...

Ako se prijavi 10 ekipa, ukupni ulog je 15.000 dinara. A igraonici ide trecina.... To je fer. A cifra je mogla biti manja samo ako igraonica organizuje sama turnir, drka se sa tabelama, organizuje ceo dan turnir, sredjuje ako nesto nekome ne radi, reklamira se na turniru, zove se turnir po njima itd.

Ovako, nekome je dunulo da organizuje turnir (pa je sve to smestio u igraonicu) - a to se placa.

Da postoji adekvatna igraonica u Novom Sadu, Bitange bi sigurno vec dosta puta organizovale druzenje. Posto u Novom Sadu ne postoji NI JEDNA JEDINA igraonica koja zadovoljava ove uslove - nista od toga.
Sta?!?! ne znam sad kako je ovde
ali kad smo bili na lanu u NG davali smo po 120kn=1200 din a nagrade su bile daleko vrednije, a i igralo se 36 sati... ono kompovi su stalno radili
Zasto oni nisu uzimali procenat?
Znaci to je trebalo drugacije da izgleda ili bar da nadju nekog sponzora koji ce da dodeli nagrade a oni da srede kompove i da ulaz bude 1000 din i nagrade neke grafe i to....da ne smaram vise na ovoj temi, sve sam reko.

spdR

Auuu kolko Smederevaca igra cod jbt.Ja bi u Subotici odma organizovao ovako nesto,da svi nisu zaludjeni Counterom !!!
A sto se igraonica kod nas tice,ima ih par de na dx9 drzis 250 lock...E da mi je jedan takav komp:)

Labello

Spartanac ipak je ovo Srbija, a ne Hrvatska! :yahoo
Kod nas je uvek drugacije! :hat
Moras da se snalazis, inace ode glava....Zato nemoj mnogo da kakis nego da dovuces guzicu u Qbeez 22.3.2009 da ne dolazim kod tebe kuci sa kerovima! Ne mozes da se obogatis od igrica.... :cray

Belick

Spartanac mislim stvarno ne mozes da skupis 300dinara(ne znam kako ste se vi dogovorili po koliko dajete...) Qbeez ti je 15 minuta od kuce i sad ti neces da dodjes...???

*SPARTANAC*

#45
Quote from: belick!:) on March 13, 2009, 03:19:01 PM
Spartanac mislim stvarno ne mozes da skupis 300dinara(ne znam kako ste se vi dogovorili po koliko dajete...) Qbeez ti je 15 minuta od kuce i sad ti neces da dodjes...???
belick ne lupaj :)


Quote from: Labello on March 13, 2009, 01:08:52 PM
Spartanac ipak je ovo Srbija, a ne Hrvatska! :yahoo
Kod nas je uvek drugacije! :hat
Moras da se snalazis, inace ode glava....Zato nemoj mnogo da kakis nego da dovuces guzicu u Qbeez 22.3.2009 da ne dolazim kod tebe kuci sa kerovima! Ne mozes da se obogatis od igrica.... :cray
Ma lol...sad ispade da ocu jos da se obogatim :D
Dolazim sigurno...igracemo pod //bitange// tagom.
Good luck & Have Fun ^^

Labello

Razmislicemo dl ce moci da igrate pod tim tagom! :acute

Simke

Alo ljudi sta je ovo .. jako retko se organizuju lan turniri i opet slab odziv.Kapiram da je tdm manje popularan al' opet sam ocekivao da se prijave neke ekipe koje igraju ctf koji je koliko toliko slican ili makar mnogo slicniji nego sd..
Inace zaboravih da napomenem,nemojte ovo shvatiti kao ucenu ili tako nesto,mi cemo doci ako na turniru bude bilo najmanje 8 ekipa (ukljucujuci i nas).
Stvarno je steta sto neka igraonica u NS ne ispunjava uslove za organizovanje turnira.Bez uvrede,ali mislim da bi odziv bio daleko veci kad bi bitange organizovale turnir.

VIP.er

Nasa ekipa // bitange // je sledeca:

- $tring
- Citadel
- Dusan Silni
- Spartanac
- VIP.er

Simke, uz ekipe koje se prijave, racunaj jos 2 koje su samo iz Smedereva sigurno,a mozda i jos ix bude,jer znam dosta ljudi koji COD2 igraju samo u doticnoj igraonici... Poenta: Dovucite se u Smederevo 22. :)

Citadel of Pain

Dolazimo...ajde ljudi svi do SDa  :awm

PsiHoman

Siguran sam za 6 ekipa ajmo ljudi bar jos 2 da bude 8 ekipa ..... :hat

Simke

Aha,znaci 90 % ce biti minimum 8 ekipa.Lepo.
Moj predlog je da se ubaci i neka reklama o turniru na server ctf-a .. siguran sam da bi to privuklo jos neki ekipu.

Belick


PsiHoman

Moze reklama samo ako bitange to zele da urade

Citadel of Pain

naravno da cemo podrzati na sve nacine...samo sto mi vi izgledate neozbiljno  ;D

mogli ste nam poslati pravila turnira, fotke iz igraonice gde se odrzava, neku pricu napraviti,
pokusati naci neke sponzore pa da bude i nagrada, staviti banere na sve portale i klanske stranice drugara sa bitangi....

Stavicemo mi danas na main page obavestenje....a vi se malo potrudite, imate jos nedelju dana, spamujte sve koje znate na xf, pokrenite se malo  ;D

nama je stvarno ocaj sto nema postene igraonice u NS, inace bi imali dosta sponzora i ucesnika...pa zato ajde kad vec imamo u SD gde da igramo da se svi malo potrudite da bude sto bolje i slobodno se obratite za bilo kakvu pomoc koju mozemo da vam pruzimo..
malo se ovakvih zezanja organizuje u srbijici pa bi bilo lepo da se sto vise nas angazuje  :drinks2

PsiHoman

Ajmo stvarno da se organizujemo.....Ajde da odlozimo mozda jos nedelju dana turnir da bismo nasli sponzora itd....Nismo nista ozbiljno ni hteli da napravimo zato sto smo mislili da ce da bude ekipa samo iz sd-a ali kada vec hocete i vi da dodjete e onda je to malo ozbiljnija prica.....

Simke

Ma sponzor moze da se nadje i za 1 dan .. Tesko da cete naci nekog s obzirom na godine al vredi pokusati.
@Citadel
Zar je moguce da nema ama bas nijedna igraona u NS koja ne ispunjava standarde ?  :(

Belick

Ne da odlazemo... Mozemo sponzora lako naci... Nego da napravim turnir komuniti pa da vidimo koliko ce ekipa biti ... Vi kazite da li ste za!?

PsiHoman


Belick

Napravio sam... Ima jedan problem.. Pola od vas ima 5 klanova... ako ko hoce da izadje neka mi samo javi..my xfire:jocasd

Citadel of Pain

Quote from: Simke on March 14, 2009, 07:40:00 PM
@Citadel
Zar je moguce da nema ama bas nijedna igraona u NS koja ne ispunjava standarde ?  :(

Veruj mi Simke nema, dve godine smo se vukli po igraonicama i pokusavali da napravimo dogovore sa gazdama, trudili se, isli da im sredjujemo masine i na kraju digli ruke...koliko sam ja shvatio 90% korisnika dolazi ili zbog neta ili zbog WoWa tako da se oni i ne trude da budze kompove za pucacine.

I meni je to vrlp neobicno, grad 400 000 stanovnika i najprosperitetniji u zemlji a igraonice kao da si u Albaniji, a nedavno smo ostali i bez bioskopa u gradu (?!+%&*#%^&). Na svu srecu tu je Gerila bar da vadi prosek  ;D

Simke

E vala stvarno steta ... :(
@belick
Nadjite onda sponzora ako je lako naci  :D

Ajde ljudi,prijavljujte se.

Belick

Simke nadji ti sa 12 godina.... To reci nekom starijem.... :DD

Citadel of Pain

ne moraju naći sponzora, bitno da dovuku što više klanova na turnir..

samo se nadam da je ovo za godište organizatora šala..

ded4

Naravno da je sala...:) !Belick nije organizator turnira, vec vlasnik igraonice koji je ''83 godiste...Inace igra na serverima s' vremena na vreme, a nick mu je vukajlo..:)  Potrudicemo se svi da dovucemo sto vise ozbiljnijih klanova, da bi samim tim bio ozbiljniji turnir, i bolje zezanje... :)

:bye2

Citadel of Pain

Ima li neko info koliko je klanova do sada prijavljeno?

ded4

Za sada ste prijavljeni samo vi, ali za par dana ce se prijaviti 3-4 ekipe odavde!!!  :bye2


Dovlacite dupeta u Smederevo!!!

Citadel of Pain

nikog iz bg-a niste dovukli?!? c c c  :vava

Belick

Jesmo.... Simke,Krasic,Vule...

HeadHunter

Evo ja sam opet dobio net... :yahoo   Jbg nisam bio tu par dana, pricao sam malo pre sa organizatorom turnira, a posle toga i sa nekim igracima, 6 ekipa ce se prijaviti u naredna 2 dana...!!!Mada, doci ce jos neka ekipa 100 %, smaracu ja ljude na xf...:) !!!

A sto se tice prijava:
Simke, ti javi bilo kome odavde, da li 100 % igrate, pa da damo mi pare za vas, to nije problem, samo da znamo...Znaci ko god da hoce da dodje, neka nam javi da se dogovorimo, a sto se tice uplate, nije problem i da mi damo za njih da se oni ne bi cimali da dolaze do nas, ako nisu odavde...:)A ovi koji su iz Smedereva, neka se potrude da u sto kracem roku snesu pare do grada, i prijave tacne ekipe koje ce igrati...Takodje sam danas pricao i sa "Bratom Minlijem" :), on svoju ekipu prijavljuje prekosutra...Samo se dogovorite, koja ce mapa biti kao vasa Home Mapa..:)

Eto toliko od mene, za sada...Pa se vidimo uskoro...:)

HeadHunter ...:) Krk! aka HeadY

VIP.er

Bitange, ja sam nas prijavio i dao lovu. Cisto da znate :)

Zver

Bravo viperu, bog ce ti platiti :)

ded4


Belick

Majo samo nadji ekipu i igraj....

Simke

E sto se tiche para,mi mozemo dati pare na dan turnira,tj kad budemo dosli.
E da,i do petka najkasnije da se zna koliko ekipa ucestvuje .. Izvlacenje bi trebalo da bude neposredno pred pocetak turnira,kad svi budu bili tu.Naravno,vi odlucujete,ja samo predlazem.
I da,4 ekipe su se prijavile na forumu + 6 koje dolaze 100 %(rece HeadHunter) = 10.Bice to dobar turnircic :) .. valjda :)

Simke

Daaa,zaboravih.Ovo je strasno vazno.
Dobih informacije da je u igraonici mod sa 1.0v  Ako je neko igrao 1.0v zna o cemu pricam.Jedna ekipa moze uzeti koliko god oce snipera,sotki .. Na sta to lichi boze blagi .. i da, sniper dobija 3 bombe sto znaci 5 snipera=15 bombi :-\ :-\
Ja se nadam da se biti instaliran normalan mod i da ce moci normalno da se igra.

*SPARTANAC*

Quote from: Simke on March 17, 2009, 01:47:50 PM
Daaa,zaboravih.Ovo je strasno vazno.
Dobih informacije da je u igraonici mod sa 1.0v  Ako je neko igrao 1.0v zna o cemu pricam.Jedna ekipa moze uzeti koliko god oce snipera,sotki .. Na sta to lichi boze blagi .. i da, sniper dobija 3 bombe sto znaci 5 snipera=15 bombi :-\ :-\
Ja se nadam da se biti instaliran normalan mod i da ce moci normalno da se igra.

Jaoooooo, e to ce da bude zabavno, cela igraonica ce da se dere "...SPAWN KILL.." xD

$tring

Quote from: Simke on March 17, 2009, 01:47:50 PM
Daaa,zaboravih.Ovo je strasno vazno.
Dobih informacije da je u igraonici mod sa 1.0v  Ako je neko igrao 1.0v zna o cemu pricam.Jedna ekipa moze uzeti koliko god oce snipera,sotki .. Na sta to lichi boze blagi .. i da, sniper dobija 3 bombe sto znaci 5 snipera=15 bombi :-\ :-\
Ja se nadam da se biti instaliran normalan mod i da ce moci normalno da se igra.

Uf... nisam bas odusevljen.. Mislim da bi fer bilo da se igra PAM kako se igra na svim takmicenjima. Nemojte se osloniti na to sta ce igraonica isntalirati posto verovatno nece instalirati NISTA! Mislim da je stvar jednostavnija nego sto vam se cini. Dakle, treba da postoji jedan komp koji ce biti server. Ostali se kace na njega. PAM se lako instalira, a ako si raspolozen da odes do igraonice i sve pripremis ja cu se dobrovoljno prijaviti da vam sredim config servera i da ti dam uputstva sta da uradis. Viper, ako imas vremena mogu i tebi objasniti sta i kako pa da zajedno to odradite. Dajte ljudi, da ovo bude pravi party kako bi i trebalo! :) Nije bitno koliko imate godina, nego koliko imate zelje da neka ideja uspe. Mi smo sa bitange community-em pokazali da imamo zelje i volje da tako nesto uradimo pa se sad nasi serveri i community nalaze tu gde jesu - najpopularniji serveri u regionu.(phvalite me, usta moja....) ...  :happy

VIP.er

Vazi Gorane, meni i Spartanu objasni na ts-u, pa cemo mi instalirati u igraonici 1.3 verziju i PAM. Spartanac, govorim u tvoje ime, ne ljuti se :)

VIP.er

Quote from: Simke on March 17, 2009, 01:36:02 PM
E sto se tiche para,mi mozemo dati pare na dan turnira,tj kad budemo dosli.
E da,i do petka najkasnije da se zna koliko ekipa ucestvuje .. Izvlacenje bi trebalo da bude neposredno pred pocetak turnira,kad svi budu bili tu.Naravno,vi odlucujete,ja samo predlazem.
I da,4 ekipe su se prijavile na forumu + 6 koje dolaze 100 %(rece HeadHunter) = 10.Bice to dobar turnircic :) .. valjda :)

Mislim da se mora prijaviti i dati novac makar dan pre turnira... Tako da je bolje da neko da vas neko iz Smedereva prijavi i popuni umesto vas.

Belick

Slazem se sa viperom... Da neko prijavi ekipu i plati za njih a sutra dan da mu donesu pare...

HeadHunter

:))) Polako Simke, u tih 6 ekipa sam racunao i neke koje su mi rekli da ce se prijaviti, odprilike 8 ekipa ce da bude...Ma smislicemo vec nesto da se jos bolje organizujemo...A sto se tice mod-a u igraonici, ja sam i VIP.er-u rekao, da pricao sa bitangama da im objasni za PAM, i sve sto treba, ali vidim to je vec sredjeno...


  Znace se do petka tacno koliko ekipa ucestvuje...:)  A sto se tice izvlacenja, nema problema, moze kada se svi u nedelju skupimo da se izvlace ekipe :)))


Simke

Vazi,znaci u petak svi potvrdjuju da li igraju.
Headhunter ako moze neko dati pare mesto nas u subotu ili kad vec,mi kad dodjemo u nedelju dajemo 1 500..
Sto se tice pam moda,vidim da je jednostavnije nego sto sam mislio i trebalo bi onda da regulisete to.

$tring

Quote from: Simke on March 17, 2009, 09:42:20 PM
Vazi,znaci u petak svi potvrdjuju da li igraju.
Headhunter ako moze neko dati pare mesto nas u subotu ili kad vec,mi kad dodjemo u nedelju dajemo 1 500..
Sto se tice pam moda,vidim da je jednostavnije nego sto sam mislio i trebalo bi onda da regulisete to.

Bitange 100% dolaze i imamo samo jednu molbu.. A to je da igramo malo kasnije, posto tesko da cemo stici na vreme... racunajte da smo oko 12:30 tamo... a verujem da ce i vama trebati vremena da se namestitie, sredite....

Posto sam sa Citadelom organizovao 2 godine igraonicu nedeljom za Bitange, predlazem vam iz iskustva da odete dan ranije i sve namestite. 2 godine koliko smo se igrali mislim da nije prosla NI JEDNA nedelja a da je sve radlo. Bukvalno se nikad nije desilo da se nadjemo, sednemo i igramo. Uvek neko sranje... zato vam predlazem da odradite sve dan ranije... Ja cu vam dati sva uputstva... :)

Citadel of Pain

I dajte tekst i sliku koju hocete na main page!!!

Pa jel treba da vas molimo ovde da vam pomognemo, manijaci  ;D

U tekstu navedite:

Osnovna pravila
Tacnu adresu i ime igraonice
Mapu Smedereva sa oznacenom igraonicom

Ajde ajde samo malo vise akcije!! Hitro!  :icon_grrr:

Simke

Hm ako turnir pocne u pola1 .. a namanje ce se igrati 7 meceva (4 u 1/4,2 u 1/2 i finale,to racunam ako ima 8 ekipa a moze se desiti da bude vise ) znaci, 7 meceva x 1 sat =7h + da dodam sat vremena izmedju meceva i dok se sve namesti trebace najmanje,najmanje 8h a siguran sam da ce biti vise.Elem,poenta moje price tj mog racunanja je kad ima poslednji bus iz Sd-a za Bg ... ? Zna li ko ?

ded4

E Simke ovako, zadnji bus iz Smedereva za Bg imate u 22h, tako da ima vremena za sve! :doc

Simke

Pa brate,racunica je jasna.. ako turnir pocne u 12-30 i traje 8 sati (u najboljem mogucem slucaju,objasnio sam zasto) zavrsava se u 22-30 ! :)

VIP.er

Ahem...12:30 i 8 je 20:30 a ne 22:30

@Citadel
Ma sacekacemo vas Spartanac i ja na stanici, vi nas samo pozovite kad budete na par min. do Smedereva, jer je stanica u blizini igraonice i mene, a ja sam na 20 metara od igraonice :)

Simke

Ahem ?  Pa brate,jel imam 1 iz mate ili nemam ?Preracunao sam se .. :|| :||
Dobro,bitange dolaze u pola 1,znaci turnir najranije moze da krene u 13-00 i 8 sati 21-00 ..  Pa dobro,ja samo racunam da se vratim u Bg do nedelje uveche i nadam se da ce tako biti.Mada opet znam i mora se uzeti u obzir da moze biti i nereseno i da se malo vise oduzi i jos milion razloga..Znaci,ako bitange mogu da dodju malo ranije ili npr mogu da se izvuku parovi pre nego sto bitange dodju i onda moze se odigrati 1 ili 2 meca dok oni ne dodju na red..

wOo3cA

ima bre buseva kad hocete,na svakih pola sata sat...moze i da se sredi za spavanje nije frka...

Citadel of Pain

Ne znam kako je zamišljen turnir ali ako ima 8 ekipa ne verujem da ce se igrati baš svako sa svakim...

ili grešim?

ded4

Ma jok bre, nece igrati svako sa svakim, to je glupo, predvidjeno je da turnir pocne u 10 ujutru tj. da tad bude izvlacenje!!!

Quote from: wOo3cA on March 17, 2009, 11:25:26 PM
ima bre buseva kad hocete,na svakih pola sata sat...moze i da se sredi za spavanje nije frka...
Naravno

ded4

E da, da ne zaboravim, da ne bi ucrtavali na mapi grada gde je igraonica i te gluposti, kad budete blizu Smedereva cimnete nekog od nas i mi vas sacekamo na stanici!!!

VIP.er

Ma igra se po sistemu eliminacije,i tako do finala

ded4

Ma nebitno, dogovoricemo se do nedelje :wink:

HeadHunter

  Evo iscimacu se ja danas posle skole, da slikam igraonicu i zutu kucu...:))) Eto da vidite gde cemo igrati :)))

     @Simke, ma bre nije frka za pare...

$tring

Jao ljudi, ja sam rekao da ce bitange malo kasniti a ne da turnir trena da pocne u 12:30!  :scenic ... Vi slobodno izvucite grupe, i krenite turnir jedino sto cemo mi malo kasniti pa sam zamolio da igramo medju zadnjima (kako god da ste zamislili turnir)... Bilo bi dobro da sve smislite kako ce funkcionisati kako ne bi na licu mesta improvizovali i izmisljali pravila.

Simke

Headhunter,hvala,u nedelju dobijas pare od nas ..


SOLID

Quote from: string on March 18, 2009, 12:13:31 PM
Jao ljudi, ja sam rekao da ce bitange malo kasniti a ne da turnir trena da pocne u 12:30!  :scenic ... Vi slobodno izvucite grupe, i krenite turnir jedino sto cemo mi malo kasniti pa sam zamolio da igramo medju zadnjima (kako god da ste zamislili turnir)... Bilo bi dobro da sve smislite kako ce funkcionisati kako ne bi na licu mesta improvizovali i izmisljali pravila.

Deca su to....sta ces....   ;D

Belick

Solide dolazi i ti u Smederevo na   :icon_bad:    :D

ded4


labud

evo da se javim i ja :)

bivsi igras EUnet-a sada **ET-a LABUD,
ja se vas secam, ne znam vi mene,  igrali smo poodosta zajedno  8)

ja sam danas saznao da se organizuje turnir u mome rodnom gradu, pa reko da javim da ce vrlo verovatno jedna ekipa doci u ime **ET klana, bilo bi sigurno 2 ekipe da je u pitanju SD, ali posto je TDM nema bas zainteresovanih, no dobro, vazno je da se mi igramo  :D


u svakom slucaju otici javicu veceras, nakon sastanka, kad se ljudi budu opredelili dali dolaze ili ne



jos jednom, zelim da pozdravim organizaciju turnira, jer to je nesto sto nam fali, i nadam se nekom SD-u uskoro  :D

:awm

Labello

Trazili ste mapu, evo izvolite! :spiteful

Belick

Kad ste blizu smedereva samo cimnite bilo koga.... ;D

SOLID

Quote from: belick!:) on March 18, 2009, 01:57:41 PM
Solide dolazi i ti u Smederevo na   :icon_bad:    :D

Jbg....doso bi ja . Ali nisam u mogucnosti.... :cray
;D

ded4

Solide dovlaci dupe i ne izmisljaj!!!    :hat

Belick


STEK

Quote from: ded4 on March 19, 2009, 10:41:01 AM
Solide dovlaci dupe i ne izmisljaj!!!    :hat
ne izmislja.....ima rupu na dupetu!!! :cray :cray :cray

*SPARTANAC*

Quote from: bakitos on March 19, 2009, 02:31:52 PM
Quote from: ded4 on March 19, 2009, 10:41:01 AM
Solide dovlaci dupe i ne izmisljaj!!!    :hat
ne izmislja.....ima rupu na dupetu!!! :cray :cray :cray
De stek, ne mora to da ide na sva zvona. :D

STEK

Quote from: *SPARTANAC* on March 19, 2009, 04:03:29 PM
Quote from: bakitos on March 19, 2009, 02:31:52 PM
Quote from: ded4 on March 19, 2009, 10:41:01 AM
Solide dovlaci dupe i ne izmisljaj!!!    :hat
ne izmislja.....ima rupu na dupetu!!! :cray :cray :cray
De stek, ne mora to da ide na sva zvona. :D
skreno si sa teme.....inace ja bi voleo da u mom gradu organizujem LAN....ali ovde se pucka CS u najvece....jbg!!trenutno pregovaram sa gazdom da se instalira COD 2....treba vremena!!!ali mozda bude na leto!!! pozzz

Simke

Mene zanima da vi mene kazete gde ima da se kupi jeftina kavurma i cvarci.Mene to brine ovog jutra.
I zanima me koliko za sad ima prijavljenih ekipa :)
@Labud
Ne znam da li me se secas,ja sam Simke,igrao sam ranije na eunetu :)
Ko sve dolazi dolazi sa tobom ?

$tring

Quote from: Labello on March 18, 2009, 07:24:00 PM
Trazili ste mapu, evo izvolite! :spiteful

Koje je to tacno adresa? Nisam dobro video...

HeadHunter

   Danas posle skole, cu vam reci koliko tacno ekipa je prijavljeno, tj znace se tacan broj ekipa za turnir...:)!!!


   Jos nesto, molim Psihomana, Maju, i ostale da odu do igraonice, odnesu pare, prijave ekipu, i odaberu mapu...STO PRE !!!!


  @Labud, sta je bilo, jel imas ekipu ili ne, da znamo barem, sutra se sve sredjuje, i kompovi, i ekipe, i pravila, i kako ce se igrati...SVE !!! Samo odgovori malo brze da bi znali...:)





PsiHoman

Quote from: HeadHunter on March 20, 2009, 11:27:43 AM
   Danas posle skole, cu vam reci koliko tacno ekipa je prijavljeno, tj znace se tacan broj ekipa za turnir...:)!!!


   Jos nesto, molim Psihomana, Maju, i ostale da odu do igraonice, odnesu pare, prijave ekipu, i odaberu mapu...STO PRE !!!!


  @Labud, sta je bilo, jel imas ekipu ili ne, da znamo barem, sutra se sve sredjuje, i kompovi, i ekipe, i pravila, i kako ce se igrati...SVE !!! Samo odgovori malo brze da bi znali...:)





Evo prijavljujemo veceras u 8......

Simke

Nazalost,mi otkazujemo.Danas sam saznao da jedan nece moci iako smo cele nedelje pricali o tome .. Nevazno. A i falio nam 5. igrac koga bismo verovatno nasli .. Jos jednom,izvinite.

$tring

Neka neko napise adresu igraonice!  Kako cemo stici?!  :hmm

wOo3cA

uhh ne znam tacno ulicu.kad budete u gradu ako kojim slucajem uzimate taksi,nek vas vozi do ZUTE KUCE(zgrada gde se nalazi lokal igraonice)

ded4

Zuta kuca, gde se nalazi igraonica je u ulici Srpskih Sovjeta!!! :doc

HeadHunter

   Molim ekipe, da se sto pre, koliko sutra prijave...Stvarno preterujete !!! :icon_grrr:


   Tako je ulicaj je srpskih sovjeta...Ma samo cimnite, kada ste blizu smedereva, izaci ce neko da vas saceka, nije problem...:)))Ako treba broj mobilnog, nije problem...:) Ostavicu :)

  Psihoman, sutra OBAVEZNO da se prijavite...!!!


  VIP.er, daj covece i ti, idi sutra u QBeez, sredi taj COD2...plz !!!  :doc

   

PsiHoman

A jbg nemamo ekipu sada......... Morandi nas ispalio i jbg...

VIP.er

Quote from: HeadHunter on March 20, 2009, 11:50:42 PM
   Molim ekipe, da se sto pre, koliko sutra prijave...Stvarno preterujete !!! :icon_grrr:


   Tako je ulicaj je srpskih sovjeta...Ma samo cimnite, kada ste blizu smedereva, izaci ce neko da vas saceka, nije problem...:)))Ako treba broj mobilnog, nije problem...:) Ostavicu :)

  Psihoman, sutra OBAVEZNO da se prijavite...!!!


  VIP.er, daj covece i ti, idi sutra u QBeez, sredi taj COD2...plz !!!  :doc

Idem sutra sigurno .

   

$tring

Koliko ima prijavljenih ekipa?  :wink2

HeadHunter

Bice danas oko 6 priijavljenih za koje ja znam...E sad ne znam sta je sa ovima iz EUnet-a, oni kao imaju ekipe, dolaze u igraonicu traze neke sudije... :shok   ...


  // bitange //
  .:otpisani:.
  mala maja :)
  psihoman
  brigada/
  ne mogu da se setim 6, sad sam ustao :) ali je ima 100 %...E sad jos kad bi se ovi iz EUnet-a smilovali pa se prijavili, nasao bi ja i 8.!!!

:)






Citadel of Pain

#124
Pet ekipa  :suicide

od kojih je jedna mala maja...  :vava
a jedna Psihoman koji post pre tog sa spiskom lepo kaze da nece doci...

Znaci bez nas dve ekipe

Ako ne bude min pet klanova, javite da se ne cimamo za dŠ¾abe iz NSa...

Za sada otpisani i brigada...ajmo još tri pa da i mi moŠ¾emo doći... :drinks2

Razočaravajući pristup organizatora. Zamolio sam pre nedelju dana tekst i sta sve u njemu da stoji da stavimo na main page,
niko nista, niste čak ni adresu ostavili, osim onih pet "nije frka samo cimnite" postova...
Bitange moraju da sređuju mašine, instaliraju PAM...više smo se iscmilali za turnir od tog debilka koji drŠ¾i igraonicu i treba od toga da zaradi...da ima par ćelija među ušima, potrudio bi se pa mb ovakve stvari mogli redovno u SD da radimo, samo da je bilo iole dobre volje.
ali ajde, neću više da vas grdim jer nemam predstavu koliko godina imate  ;D


VIP.er

1) Brigada
2) otpisani
3) U ekipi su woo3ca, headhunter, belick, labello, dzon ( ne znam ime ekipe )
4) Gueta,  Titans MPCEVIL, i zaboravio sam ko je jos s njima, mislim Joker ( opet ne znam ime ekipe )
5) OMG ekipa
6) bitange

Zasada 6, mozda bude jos. Dakle dovlacite se u Smederevo, jebem vam sunce, i ne prenemazite se !

PS: Nije gazdina krivica, on je napravio letke koji su lepljeni po gradu. COD2 ce danas u toku dana ili veceras biti reinstaliran, ja cu staviti PAM i to je to. Ne zaboravite svoje miseve,tastature,sluske.... sta god.

Lider

Kad se tu krene OMG-isati, steta sto necu biti prisutan da to vidim.
P.S. Podsjetite se COD rijecnika, znaci omg, omfg, noob.... Nemojte ispasti LOW  :rofl :rofl
:ziveli

$tring

Quote from: VIP.er on March 21, 2009, 04:20:48 PM
Zasada 6, mozda bude jos. Dakle dovlacite se u Smederevo, jebem vam sunce, i ne prenemazite se !

Ne prenemazemo se nego ne bi da dolazimo u Smederevo da bi igrali sa jos dve ekipe... 6 je stvarno minimum... Kapirali smo da ce  biti 10 ekipa pa to vec ima smisla. Realno 'ko zna ko ce se jos prijaviti' je jednako = 0. ... Niko se dodatno nece prijaviti, zato sto se organizatori nisu dovolno iscimali za sopstveni turnir. A to ne moze da se desi (kao ni mnoge druge stvari) samo od sebe.

Citadel of Pain

Quote from: VIP.er on March 21, 2009, 04:20:48 PM

PS: Nije gazdina krivica, on je napravio letke koji su lepljeni po gradu. COD2 ce danas u toku dana ili veceras biti reinstaliran, ja cu staviti PAM i to je to. Ne zaboravite svoje miseve,tastature,sluske.... sta god.

Napravio letke!?! I koga je dovukao na turnir pomoću te drevne tehnike?? malu maju?? :rofl
Nudili smo main page najposecenijeg gaming sajta u zemlji, besplatno, samo da podrŠ¾imo...
Više bi mu se isplatilo to nego neki flajeri...to se zovu loše mendadŠ¾erske sposobnosti  ;D
Isto tako je u NS, nijedan gazda igraonice ne ume bilo šta valjano da organizuje, mi nudili pomoć, nudili sajt, sami im sredjivali igraonice..pa sve kao što i sada radimo, ali dŠ¾aba...nikakav feedback nismo dobili...pa ni ovaj put... :sorry

Ako ti misliš da nije gazda kriv, stvarno ne znam ko je...
da ne izvlačim onu staru Mefijevu "Vip je uvek kriv!"  ;D

Ja kenjam samo zato što mi je Š¾ao što je cela scena u Srbiji na ovakvom nivou..što na retkim LAN turnirima
bude 5-6 ekipa..stvarno bi se obradovao da se bilo gde pojavi neki gazda koji će to malo razmrdati..
kaŠ¾em opet, ja ovde samo kukam ali bitange dolaze sigurno pa će na turniru malo drugi da kukaju kad krenu kundaci u bulje da se lepe  :wah

Belick

Quote from: VIP.er on March 21, 2009, 04:20:48 PM
1) Brigada
2) otpisani
3) U ekipi su woo3ca, headhunter, belick, labello, dzon ( ne znam ime ekipe )
4) Gueta,  Titans MPCEVIL, i zaboravio sam ko je jos s njima, mislim Joker ( opet ne znam ime ekipe )
5) OMG ekipa
6) bitange

Zasada 6, mozda bude jos. Dakle dovlacite se u Smederevo, jebem vam sunce, i ne prenemazite se !

PS: Nije gazdina krivica, on je napravio letke koji su lepljeni po gradu. COD2 ce danas u toku dana ili veceras biti reinstaliran, ja cu staviti PAM i to je to. Ne zaboravite svoje miseve,tastature,sluske.... sta god.
Viperu 2) otpisani smo ja woo3ca, headhunter,labello,dzon... A i nije mpcevil nego pfcevil i ekipa im se zove --LoWci--

HeadHunter

U pravu ste, trebalo je biti 10 ekipa, ali svi sa svojim obecanjima usranim...!!! Za sada ima 5 ekipa, prijavljenih, evo ja se i dalje cimam da nadjem 6, cisto da ne bi propao turnir...Upravu ste, ORGANIZACIJA=KATASTROFA, ali opet ne moze niko nas da krivi, mi smo kao i svi ostali samo ucesnici, i nista vise...To je sve, znace se do vcrs da li ce biti 6 ekipa ili ne...!!!

Toliko, a ovima sto su ispalili :icon_dick:

// bitange // naravno hvala za sve !!!:)

Citadel of Pain

Quote from: HeadHunter on March 21, 2009, 07:53:03 PM
UORGANIZACIJA=KATASTROFA, ali opet ne moze niko nas da krivi, mi smo kao i svi ostali samo ucesnici, i nista vise.

O tome i pričam, zna se ko je kriv...vi niste sigurno  :wink:

Samo obavezno javite da li ima 6ti klan...da znamo kako da se organizujemo.

$tring

Upravo tako.. javite sto pre kako se ne bi cimali do Smedereva za dzaba... A gazda neka bude slobodan i neka se javi na string@bitange.com ako hoce sledeci turnir da mu uspe i da se prijavi preko 10 ekipa koje ce stvarno doci i igrati.

VIP.er

Pa lepo sam rekao, bez bitangi ima 5 ekipa, bitange su 6. ekipa.

*SPARTANAC*

Quote from: string on March 21, 2009, 08:28:11 PM
Upravo tako.. javite sto pre kako se ne bi cimali do Smedereva za dzaba... A gazda neka bude slobodan i neka se javi na string@bitange.com ako hoce sledeci turnir da mu uspe i da se prijavi preko 10 ekipa koje ce stvarno doci i igrati.
To string malo marketinga! :D

*SPARTANAC*

Quote from: malamaja13 on March 21, 2009, 09:13:40 PM
e reko je gazda igraonice da ima 5 ekipa bez bitanga...znachi 6 sa bitangama...!
Majo prvo procitaj malo forum, pa onda postaj.
Kazem ti zbog tebe. nema ljtnje.  :)

Quote from: VIP.er on March 21, 2009, 09:08:55 PM
Pa lepo sam rekao, bez bitangi ima 5 ekipa, bitange su 6. ekipa.

Labello

posto ce biti 6 ekipa odradicemo jednu mini ligu svako sa svakim i to je to... :diablo

spdR

E pa gl vam na turniru :P
Ja navijam za otpisane  :hat

HeadHunter

Evo koga zanima, turnir se igra uveliko...:)

Bitange su odlicne, imaju 3 pobede, kao i otpisani, a samo otpisani i bitange nisu igrali medjusobno...Tako da sledi finale, atmosfera je ok :)))

Jbg malo losija organizacija, ali svaka cast bitangama sto su ispostovali...:)


HeadHunter aka Krk! aka HeadY

spdR


STEK

da li je neko nesta slikao tamo.......ipak je to turnir....da osetimo atmosferu!!!! :hat :party2

wOo3cA

bice slike uskoro uploadovane

jape


Labello

Bilo je napeto do poslednjeg minuta su nas dobijali ali smo na kraju uspeli da ih pobedimo!  :acute
Sve cestitke za //bitange//!!! :hat

Belick

Svaka cast bitangama!!!!...       I hvala sto su iz NS-a dolazili ovde samo zbog jednog turnira :(
1.otpisani
2.bitange
3.Brigada
4.LoWci
5.Omg

*SPARTANAC*

Jep, svaka cast. :D
Super zabava. btw ja uzivam da se nerviram dok igram! ;D
a turnir necu puno da komentarisem. Da se ne uvrede organizatori.

Labello

Quote from: *SPARTANAC* on March 22, 2009, 09:12:11 PM
Jep, svaka cast. :D
Super zabava. btw ja uzivam da se nerviram dok igram! ;D
a turnir necu puno da komentarisem. Da se ne uvrede organizatori.
Turnir nije bio na nekom nivou, ipak je prvi put da organizujemo tako nesto, sledeci turnir ce biti mnogo bolji, ali je bilo druzenja i zezanja sto je valjda ok... :drinks2

spdR

Moji favoriti pobedili ! :D
PS kolko meni ide para za navijanje ?  ;D

PsiHoman

Bitange svaka cast.....Moram da nadjem bitange majicu:)

wOo3cA

Svaka cast svima,bitange respect :rnr hvala sto ste se odazvali turniru ali i ostalim ekipama naravno,nadamo se da ce biti jos nekih LAN turnira pa da se druzimo isto kao i danas... :rnr
Quote from: sp1deR on March 22, 2009, 09:26:48 PM
Moji favoriti pobedili ! :D
PS kolko meni ide para za navijanje ?  ;D
nemam pojma,dacu ti koji dinar kad se vidimo  :happy,hvala na podrsci  :yahoo