SPARTA beetle juice - cist dim

Started by miloslur, February 17, 2012, 04:16:50 PM

Previous topic - Next topic

miloslur

http://beta.xfire.com/videos/546b66


Pogledajte i recite mi kako je ovo moguce bez WH-a.Bio sam skroz iza dima, ne u dimu tako da nije mogao da vidi ni obrise.Toliko sam daleko bio da nije mogao cak ni ovako brzo da pogodi bez nisanjenja.Moze jedino da se vadi da je slucajno opalio, ali na radaru se nije nista videlo gde je ko.

Kv!

Taj je par puta i mene na sd-u kroz dim.I meni je sumljiv takodje.

STEK

poznat mi klan,poznat mi i ime igraca....Public_crack_ftw.Ne kazem da ima nesto,mozda ga usralo a i poznata je "teorija zavere" oko dima.

ICHTOT

Trebao si ga malo spec da vidis dal prati kroz zid,jer kao sto su 1000 puta rekli da je dim duuuga prica. :o

Tragedija@Mp3

Ovdje se jasno vidi.
Cist i precizan pokret ruke tocno na metu kroz gusti dim.  
@STEK... Teorija oko dima i njegov dobro znani bug vrijedi samo za igraca koji je u njemu, a igrac miloslur kaze da je bio izvan njega sto znaci da se to ne moze primjenit i ne moze biti izgovor.

Ako je i isao mozda slucajno da opali.
Zasto je to bas ucinio samo jedno? Jer svatko tko ide na blef pucat ispali bar 2, 3, 4 puta...

Za mene ovo je vise nego dovoljno da bi se za nekoga moglo potvrdit da je u pitanju hax.

Prosjecan sam igrac.... ali znam razlikovat haxora od postenog igraca.

zivjeli  :drinks2                 :whistling

Sly

#5
Tragedija mislim da STEK ne misli na situacije kada jedan igrac vidi drugog u dimu ( obrisi i slicno ), vec da se kod jednog igraca vidi dim a da taj isti dim ne postoji kod drugog. Mislim da kada ti na trenutak pukne konekcija sa serverom, dim koji je bacen u tom trenutku tebi nece biti prikazan na ekranu. Licno sam ucestvovao u par takvih situacija, jer koristim Wireless ( gde povremeno dolazi do problema sa konekcijom ), a onda vec poznata reakcija DIM/SMOKE ???  i psovke koje koje simptomaticno prate ova pitanja.  :down
Samim tim ne osudjujte coveka prerano jer postoji pregrst razloga koji iskljucuju opciju koriscenja nekog cheat - a, a i cesto sam igrao sa pomenutim Beetle juice - om na Bitange serverima i nisam primetio nista sumnjivo.  :handshake:

Tragedija@Mp3

Mislim da nije rijec o tome.

A i da se radi o Wireless internetu covjek bi imao lagove. I to jos igra usred dana kada je opterecenje mreze najvece.
Koliko vidim na klipu ovaj nema problema sa tim. I zato bih iskljucio tu teoriju.
A to sto se tebi desilo to je sasvim slucajno i rijetko se dešava.

Kazes igrao si sa njim par puta i nista ti se sumljivo nije ucinilo... zato sto kad imas hax nekada ga ukljucis, a nekada ne.
U svakom slucaju treba pripazit na toga igraca.
Ne iskljucujem ni tvoju teoriju (sto mislim da nije), a isto tako niti ostale koje su lako vjerovatne.  8|

Sly

Nisam ja rekao da on verovatno igra na Wireless - u. Ja sam samo izneo svoj primer i jednu od mogucnosti nepostojanja dima kod nekog od igraca, a verovatno postoji jos.  :stoner:
Mozda jednostavno nije skinuo sve modove za Bitange servere, za koje sam siguran da su potrebni za Garazu ali ne i toliko siguran koliko su potrebni za ostale servere.  :wink:

STEK

Quote from: Tragedija@Mp3 on February 18, 2012, 01:02:19 AM
Ovdje se jasno vidi.
Cist i precizan pokret ruke tocno na metu kroz gusti dim.  
@STEK... Teorija oko dima i njegov dobro znani bug vrijedi samo za igraca koji je u njemu, a igrac miloslur kaze da je bio izvan njega sto znaci da se to ne moze primjenit i ne moze biti izgovor.

Ako je i isao mozda slucajno da opali.
Zasto je to bas ucinio samo jedno? Jer svatko tko ide na blef pucat ispali bar 2, 3, 4 puta...

Za mene ovo je vise nego dovoljno da bi se za nekoga moglo potvrdit da je u pitanju hax.

Prosjecan sam igrac.... ali znam razlikovat haxora od postenog igraca.

zivjeli  :drinks2                 :whistling
ovaj je sve al haxor nije,mozda u medjuvremenu upali negde pa ispadnem budala...al ovaj snimak ne drzi vodu,to sto ga je on ubio kroz dim,verovatno je puka srece ili osecaj,jednostavno,pun server...CTF...garage....pa tu se ne zna ko pije a ko placa,a bilo mu merak da opali kroz dim,cisto onako,mozda neko naleti....voleo bih da nisam u pravu.ako je to uopste taj igrac kog ja znam...ako niej onda je neki njegov "fen"!

Tragedija@Mp3

Quote from: STEK on February 18, 2012, 02:43:35 AM
Quote from: Tragedija@Mp3 on February 18, 2012, 01:02:19 AM
Ovdje se jasno vidi.
Cist i precizan pokret ruke tocno na metu kroz gusti dim.  
@STEK... Teorija oko dima i njegov dobro znani bug vrijedi samo za igraca koji je u njemu, a igrac miloslur kaze da je bio izvan njega sto znaci da se to ne moze primjenit i ne moze biti izgovor.

Ako je i isao mozda slucajno da opali.
Zasto je to bas ucinio samo jedno? Jer svatko tko ide na blef pucat ispali bar 2, 3, 4 puta...

Za mene ovo je vise nego dovoljno da bi se za nekoga moglo potvrdit da je u pitanju hax.

Prosjecan sam igrac.... ali znam razlikovat haxora od postenog igraca.

zivjeli  :drinks2                 :whistling
ovaj je sve al haxor nije,mozda u medjuvremenu upali negde pa ispadnem budala...al ovaj snimak ne drzi vodu,to sto ga je on ubio kroz dim,verovatno je puka srece ili osecaj,jednostavno,pun server...CTF...garage....pa tu se ne zna ko pije a ko placa,a bilo mu merak da opali kroz dim,cisto onako,mozda neko naleti....voleo bih da nisam u pravu.ako je to uopste taj igrac kog ja znam...ako niej onda je neki njegov "fen"!


Bilo kako bilo... nije na meni da presuđujem i donosim odluke... Rekao sam ono sto ja mislim da je.
E sad prava istina ce se valjda utvrditi  :tease2
:hat

3thw.

Velika verovatnoca da je u pitanju ovo sto kaze SLY , mozda cak i dx9 gde bi sigurno protivnik bio vidljiv u ovoj situaciji sa kraja dima ...
Sve u svemu poznajem momka , igra jako dugo ovu igru , nema nikakav cheat record .... tako da haxor nije sigurno !

Njegov xf : http://www.xfire.com/profile/kemo/