News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Kick ?

Started by tipico, February 05, 2012, 08:21:39 PM

Previous topic - Next topic

tipico

Evo prije nego počnem pisat o kicku jedan veliki pozdrav.

Sad Igram na // BITANGE MIX SERVER beta 3 // (eXtreme+ v2.6) serveru,koji je odličan server odma da kaŠ¾em, i da ne bi bilo zabune prvi put igram,ne poznaju me admini servera ali to i nije toliko sad bitno,već Š¾elim reći da sam kick dobio dva puta u razmaku od 5 minuta ( 1 min gore-dole) pitam dva puta čemu razlog kicka,ako je nešto krivo otiću sam,bar Š¾elim razlog kicka .Nitko ništa ne odgovara...


Evo moŠ¾da sam stavio topic na krivo mjesto u forumu,odmah isprike za to, i nemojte mislit da sam se došao Š¾ailti zbog kicka,nisam jer samo sam Š¾elio znati razlog,jer sam došao normalno odigrati i opustiti se,a ne da me kikaju bez razloga pored dosta igrača koji varaju na sve strane. Inače u igri mi je nick bio kl4n.com|bulum.



Pozdrav.  :peace:


dokini

Da li tvoj Nik podseca na neku reklamu servera ili neceg slicnog   kl4n.com|bulum.  znaci zbog toga \ com \ sam te kikovao i lepo te upozorio da promenis nik a ti ocigledno nisi prati sta se pise.
Mix server je vrlo transparentan i budi siguran da niko nece da te izbaci bez razloga a i da te ne obavesti o razlogu zasto ce te kikovati .

tipico

Quote from: dokini on February 05, 2012, 08:44:08 PM
Da li tvoj Nik podseca na neku reklamu servera ili neceg slicnog   kl4n.com|bulum.  znaci zbog toga \ com \ sam te kikovao i lepo te upozorio da promenis nik a ti ocigledno nisi prati sta se pise.
Mix server je vrlo transparentan i budi siguran da niko nece da te izbaci bez razloga a i da te ne obavesti o razlogu zasto ce te kikovati .

U redu ako je zbog toga bilo,ocito nisam vidio tvoje upozorenje jer je na onom dm vladao opći kaos( u igri ) ali nisam ja kriv što je takav tagg clana,ali ave ok,znam do čega je pa se neće ponovit   :peace:

ICHTOT

Bio si upozoren od strane admina da promjenis nk i da je zabranjeno reklamiranje,ali ti si to ignorirao...Stavi normalan nik i igraj.   :stoner: