News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

???????

Started by Dijabola, November 27, 2011, 04:33:00 PM

Previous topic - Next topic

Dijabola

Aj mi samo objasnite zasto me kikate sa mix server po 3 put bez ikakvog razloga...igram ko svi normalni ljudi i usred igre dobijem KIK...smarate vise.... :para :para :para

DexonDee

Evo i ovde cu staviti slike da se zna...nemoj misliti da nema admina !




Dijabola

Alo brate...daj meni prodajes te fore...uvatio si se nekog ss-a od juce ili prekjuce pa me danas smaras....mogo si to juce da uradis kad sam opsovao..a ne sa zakasnjenjm od dan..bravo...cestitam na brzom delovanju  :clapping  :clapping  :punk

Kreowski

Quote from: Dijabola on November 27, 2011, 10:51:21 PM
Alo brate...daj meni prodajes te fore...uvatio si se nekog ss-a od juce ili prekjuce pa me danas smaras....mogo si to juce da uradis kad sam opsovao..a ne sa zakasnjenjm od dan..bravo...cestitam na brzom delovanju  :clapping  :clapping  :punk

Jucer nisam te kickao jer  RCON  zabaguje  i nece da se pokrene, inace bi te kickovo  kao sto nisam BLACKBELTa i baga bagujem  kickovao  (NIJE RADIO RCON)

ToTo

Banovan je sa foruma na 7 dana, ne moze ostavljati postove. Ajde dosta vise o dijaboli i njegovim ispadima. Nevaspitan i bezobrazan. Ako samo zucne na serveru - kick. Dosta je bilo.

domohomo

Hvala Bogu Toto!! +9571838971893571 :clapping2


radaca

Ja prosto ne mogu da verujem da se ovo desava  :superp

+1

:clapping2 :clapping2 :clapping2

ToTo

Lock na ovu i sve ostale teme o Dijaboli i njegovim ispadima. Kaznjen je zato sto nije postovao pravila i to je to, ne treba se nasladjivati ovim.