Situacija na garazi je alarmantna !

Started by VTP, November 26, 2011, 05:40:25 AM

Previous topic - Next topic

VTP

Evo ovako nov san na forumu al ne na garazi tamo igram pod nickom VTP.Odnedavno pripadam skupini Munje o kojoj su vecina citala zbog loseg publiciteta kojem je pridonio igrac Masala koji odkad je imao ispad sa svojim psovkama ne igra vise pod tim nickom vec igra pod nickom Patent.Ovu temu nisan otvorio radi njega vec radi ukupnog stanja na garazi koji je u najmanju ruku ocajan.Nije da se ocekuje od crack servera da bude "cist" sto se tice citera,al psovke su postale vrlo vazan dio razgovora tih gamera.Te psovke su toliko gadljive da se normalnon covjeku povraca kad to cita...Jednostavno je postalo nemoguce igrat u miru na takvom serveru.Kao sto svi znamo i nebrojno puta smo culi da serveri sluze za odmaranje i uzivanje u igrici to na garazi vise jednostavno nije moguce.Tamo igram vec 2 godine zadnjih 6mjeseci svakodnevno i nije prosao dan da neko dijete ne ljeci svoje frustracije psovkama nacionalistickim komentarima itd.Zabrinjavajuce je to sta jednostavno nevidin ko to kontrolira.Sve vise se cini da to nekontrolira niko osim Langa,Dark bgd-a i gurua.Dok tomi11,tamara i jos mnogi igraci koji igraju dugo ili pripadaju bitange klanu uopce nemaju rcon za taj server.Danas je bia jedan primjer kako aimboter koji je imao neki nick buffalo...nesto...ubija sve redon aimbotom...Na serveru je bio nooz medo i svima dobro poznati dijabola oni imaju xf od valjda svih subadmina i admina al niko nije bio onlinee da sredi situaciju...kako danas tako i puno puno puta.Htio bih da uzmete u obzir pruzanja rcona vise respektabilnih igraca da se svim postenim igracima pruzi mirna i koliko toliko postena igra.Vidio sam da se slican slucaj dogodia i na tdm-u o cemu je pisao domohomo.Toliko od mene...Pozdravlja /MunjA/ VTP  :)

c0C0

#1
Sve sto kaŠ¾eš to i stoji,.. na moj xfire profilu ima

http://www.xfire.com/profile/vkcoco/screenshots/

ima trenutno samo jedan igrač uslikan,  no da slikam svake sekunde kada netko opsuje ne bih imao mjesta na HDD hhhhh xD
koliko ti puta njih opominjao da se smire ..onda krenu i na tebe itd..
pitao sam i ja admine da mi daju da budem subadmin ipak sam ja online stalno .. Pa evo i sada koja budala je još budna  u 5 h xD ,  a da ne treba biti .Al to ono s jedne strane kaŠ¾eš  ,a s druge strane nema odgovora ..eto...
neka  se uvede reda malo 

VTP

Stvar je u tome sta subadmini kao sto su lang,dark,guru su ozbiljniji ljudi i nemaju vrimena da dodu na server uvest reda i zato bi tribalo bit vise ljudi koji ce kontrolirat to. :this A koliko san sam puta bia izvrijedan radi toga sta san pokusa smirit ko vise i broji  :wink:

Lang

I ja sam za to da ima vise subadmina na Garage posto je tu situacija bas losa.
Bitange se pitaju tako da bi sa njima trebali da porazgovarate.
U svakom clucaju vas podrzavam.
pozz by Lang  :king:

c0C0

MA treba da se uvede reda :D na bitangama je red da odluce za subadmine. ja bih jos preporucio da se dodaju neke nove mape, i da se po mogucnosti iskljuci call volt ili da se makne ono replay maps . da se ne ponavljaju mape.. nedavno se igralo 3 puta za redom Toujane -.-""" uredu je 1 puta , 2 puta preko k**ca,  ali 3 puta ista mapa -.-"

ToTo

A zasto ti nemas xf od svih admina, kad postoji tema o tome na ovom istom forumu, gde si u prvom postu krenuo da kritikujes:

http://www.bitange.com/forum/index.php/topic,5653.0.html

Polako prestaju da nas zanimaju crack serveri i sve ove price o citerima, snimci, psovaci,....prosto nema razloga da na silu pokusavamo odrzati cod crack servere u zivotu. Kada sve bude na org, a ako stvarno volite cod2 kupicete org, koji inace kosta 7-8â,¬, onda cu saslusati sve vase kritike, i reagovati onako kako treba, do tada .......

ludi livnicar

Quote from: ToTo on November 26, 2011, 10:46:26 PM
A zasto ti nemas xf od svih admina, kad postoji tema o tome na ovom istom forumu, gde si u prvom postu krenuo da kritikujes:

http://www.bitange.com/forum/index.php/topic,5653.0.html

Polako prestaju da nas zanimaju crack serveri i sve ove price o citerima, snimci, psovaci,....prosto nema razloga da na silu pokusavamo odrzati cod crack servere u zivotu. Kada sve bude na org, a ako stvarno volite cod2 kupicete org, koji inace kosta 7-8â,¬, onda cu saslusati sve vase kritike, i reagovati onako kako treba, do tada .......
Prema tome, servere na original, Toto za predsednika, olos obesimo za jaja na sred trga i zivimo kao sav normalan svet   :drinks2

Lang


Jacⱪ Sparroⱳ™

#8
Quote from: ToTo on November 26, 2011, 10:46:26 PM
A zasto ti nemas xf od svih admina, kad postoji tema o tome na ovom istom forumu, gde si u prvom postu krenuo da kritikujes:

http://www.bitange.com/forum/index.php/topic,5653.0.html

Polako prestaju da nas zanimaju crack serveri i sve ove price o citerima, snimci, psovaci,....prosto nema razloga da na silu pokusavamo odrzati cod crack servere u zivotu. Kada sve bude na org, a ako stvarno volite cod2 kupicete org, koji inace kosta 7-8â,¬, onda cu saslusati sve vase kritike, i reagovati onako kako treba, do tada .......

Bas kao sto je Toto napisao  :acute
Imate xfire, imate. Prema tome zovnite subadmina/admina kada imate neki problem i resice se to.

VTP

Toto ti ili nerazumijes ili nezelis razumit da su ostali igraci u tom trenutku imali xf od subadmina i admina,a nikoga nije bilo da dode i rjesi situaciju.Ni meni nije najdraze sta u prvom postu kritiziran,al ako je situacija takva zasto nebi kritizirao?!Server koji ima najvise igraca bi trebao imat malo vise subadmina jer ne ocekiva se od trojice ozbiljnih ljudi da konstantno budu prisutni za ovakve stvari.

VTP

Onda ako vas prestaju zanimat crack serveri prebacite sta prije na original,a dotad  neka serveri budu prazni.Jer vecina nece kupit org key makar on bio 7-8eura ljudi jednostavno vole besplanto  :)

Zele

Zasto smatrate da bi  org srv bijo prazan?
Moje mislenje  je, da  nebi bijo org prazan vec  samo nebi se trebalo cekat po 15 min. da uđes na njega!
A jos jedna stvar  igraci koji igraju vec  6 godina  tu doticnu  igricu i nemaju  org! To je  zalostno, mislim u jednu ruku i smesno,
evo lake racunice svaki mesec u  tih 6 godina da je  taj skupijo po 0,10 EUR/mesec, znaci 1,20 EUR/ na godinu znaci u  6 godina 7,20EUR, a to je cena  ko sto je Todor reko 7-8 EUR!A koliko vidim najvise ima takvih, koji   igraju duze vreme (Matori u igri,ne po ponasanju)
Sad nemere mi niko, bas niko tvrditi da nije mogo kupit!!Ja osobno imam sve cod seriale od cod2 do mw3 org jer ako mi je igra ok onda sto nebi kupijo pa  sam miran!Mislim da bi trebalo probat sa org, i onda bi bilo ko sto je Goran(String) reko bijo bi privilegij igrat na Bitangama :D
Toto  predlog ti je na mestu !!

                                                                                                                          pozz Zele

VTP

Ja sam isto za da se stavi na org server i bio bi lud kad nebi bio jer svima je puna kapa citera.7-8 eura stvarno nije puno za igricu koju volis i koju igras duze vremena,al san skeptican za popunjenost tog servera.Na bitangama je da odluce.Al sve sto zelim rec je da crack servere odrzava vise ljudi/subadmina (sto se tice bar psovanja koje je postalo uobicaajno ) :super