TDM Aimbot free server

Started by domohomo, November 24, 2011, 07:46:55 PM

Previous topic - Next topic

domohomo

Dakle, nakon ko zna koliko vremena instaliram cod2, navucem 125 fpsa i spojim se na bitange tdm. Tu sam sreo puno lijepih lica, doduše ne poznatih, ali daleko najviše su me se dojmili sljedeći momci:
bimi bossi wood elf
http://www.xfire.com/video/509d81/
wb.team. armaxx
http://www.xfire.com/video/509d80/
http://www.xfire.com/video/509d7f/
Momci vjeŠ¾baju za natjecanje.
Ali meni je veći problem ovo:
http://imageshack.us/photo/my-images/18/necedodaju.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/338/offlinetr.png/
No hard feelings, ja i nemoram igrat na tom serveru, ali nema igre ni za one koji oće.

Lang

Ma sve kik i aj zdravo /ako treba i siri opseg/ ili sve na original pa neka ih kosta malo !
domohomo  pravi si kralj ali ozbiljno !
+1

disappointed

#2
Quote from: domohomo on November 24, 2011, 07:46:55 PM
No hard feelings, ja i nemoram igrat na tom serveru, ali nema igre ni za one koji oće.
+1
naravno
...LM.
Mislio sam da ne povlacim ovo po forumu,da se ne bi stekao utisak da  :cray.
No,biti sub admin na serveru zna i te kako biti nezahvalan posao.
Necu pominjati cimanje dok igram warove i slicno jer sam se sa time pomirio onog trenutka kada sam prihvatio rcon od pojedinih servera.
A prihvatio sam ga iz sledeceg razloga..
Nadao sam se da ce igra biti opustenija i fer dok bilo ko iz friend liste sa x fire ima rcon.
I jeste bila ... FER ali opustenija ne, bar za mene.
opustenija ne iz bilo kog trivialnog razloga vec iz sledeceg
...sa servera sam poslednji put kickao igraca koji je
igrao sa pingom 180+ i bar 20 puta igrace oslovljavao sa low,tard,f***ing nab,i sl.
a sve to posmatrao i ugri jos jedan subadmin i jedan  pripadnik //bitange// klana..
Na pitanje "ko ga je kickao?" naravno da sam odgovorio da sam to ucinio Ja i naveo razlog...
na sta sam prozvan da glumim SERIFA sa rcon i da je mnogo glupo kickati igraca dok igramo 4 vs 4
da ce serveri ostati pusti dok se "kurcimo"i ponasamo kao "BALAVCI"...
dok vlast "glumi" retard (verovatno Ja)--->opaska nekog petog igraca ,zaboravih Nick.
podseticu da je primedbu na moju administraciju na serveru imalo svega dva igraca (STR8noHAX i {mortavski vuk}aya)...
No to  nikako ne svedoci o regularnosti ali eto cisto da pomenem...
TOTO-u sam se zahvalio na do sada ukazanom poverenju
zahvalnost ovom prilikom upucujem i ostalim bitangama...
ali bez obzira na to sto su serveri PRIVATNO VLASNISTVO i sto je na njima igrati PRIVILEGIJA  a ne PRAVO
to ne znaci i da je NUZDA

$ub3eroU aka Fallen AngeL

Ako si kikao tog sa prevelikim pingom. Misljenja sam da ako je na serveru i jedan igrac koji ometa igru, na bilo koji nacin(spisak znate svi, u sta po meni spada i prevelik ping!!!) mora biti kikan, jer se igra u suprotnom svodi na maltretiranje ostalih, pa neka ih je i 7 na serveru. A ostalo sto si napisao... hmmm... nisam siguran u sve to. Tacno je da je tesko biti admin, odnosno starati se o serveru, ali u tome je i poenta admina. Sto se tice servera, pravila su takva kakva su, i kome se ne svidja ne treba ovde da igra. To je prosto. Ti kazes nije nuzda, i to je istina, ali onda nemoj se umarati i igrati na ovim TDM serverima.... Nema ljutnje, prosto tako je. Ali spocetka sam rekao da se ne slazem sa tom bitangom, pa ma ko da je bio, da si glumio SERIFA. I ja bih isto uradio, i ovde opet molim Stringa, ako moze da postavi one skripte da igrace sa pingom vecim od 100 kika automatski. Meni takvi ljudi smetaju uzasno...

Eto... :thankyou

ToTo

#4
Quote from: disappointed on November 26, 2011, 05:01:40 PM
Quote from: domohomo on November 24, 2011, 07:46:55 PM
No hard feelings, ja i nemoram igrat na tom serveru, ali nema igre ni za one koji oće.
+1
naravno
...LM.
Mislio sam da ne povlacim ovo po forumu,da se ne bi stekao utisak da  :cray.
No,biti sub admin na serveru zna i te kako biti nezahvalan posao.
Necu pominjati cimanje dok igram warove i slicno jer sam se sa time pomirio onog trenutka kada sam prihvatio rcon od pojedinih servera.
A prihvatio sam ga iz sledeceg razloga..
Nadao sam se da ce igra biti opustenija i fer dok bilo ko iz friend liste sa x fire ima rcon.
I jeste bila ... FER ali opustenija ne, bar za mene.
opustenija ne iz bilo kog trivialnog razloga vec iz sledeceg
...sa servera sam poslednji put kickao igraca koji je
igrao sa pingom 180+ i bar 20 puta igrace oslovljavao sa low,tard,f***ing nab,i sl.
a sve to posmatrao i ugri jos jedan subadmin i jedan  pripadnik //bitange// klana..
Na pitanje "ko ga je kickao?" naravno da sam odgovorio da sam to ucinio Ja i naveo razlog...
na sta sam prozvan da glumim SERIFA sa rcon i da je mnogo glupo kickati igraca dok igramo 4 vs 4
da ce serveri ostati pusti dok se "kurcimo"i ponasamo kao "BALAVCI"...
dok vlast "glumi" retard (verovatno Ja)--->opaska nekog petog igraca ,zaboravih Nick.
podseticu da je primedbu na moju administraciju na serveru imalo svega dva igraca (STR8noHAX i {mortavski vuk}aya)...
No to  nikako ne svedoci o regularnosti ali eto cisto da pomenem...
TOTO-u sam se zahvalio na do sada ukazanom poverenju
zahvalnost ovom prilikom upucujem i ostalim bitangama...
ali bez obzira na to sto su serveri PRIVATNO VLASNISTVO i sto je na njima igrati PRIVILEGIJA  a ne PRAVO
to ne znaci i da je NUZDA

Igore,.....postupio si potpuno ispravno. Ne zanima me ko je iz mog klana bio na serveru, ali mozda je neko ko ni nema rcon, mozda prosto nije bio stalno u igri, ....razumes me, to sto on nije kikao nekoga, ne znaci da ti ne smes, naprotiv. Sto se tice igraca koji su se tada zalili i koje si naveo, mogu reci samo jedno veliko  :facepalm:
Mene zanima samo misljenje ozbiljnih ljudi, pa ne razumem sto se uzbudjujes oko ovoga? Ti i treba da glumis serifa na serveru, to je zapravo funkcija admina. Znas koliko puta su Cube ili Sub kikali retarde sa servera u momentu dok sam i ja igrao na istom? Mnogo, mnogo puta, jer znaju pravila, i stoje iza svojih odluka. Znam da nisi balavac, ozbiljan si covek, pa me malo cudi tvoja odluka, ali ok, ako si tako resio, ne moras se vise opterecivati administriranjem.

Uzivaj u igri prijatelju  :hat

disappointed

@ toto
thx drugar...
...dal se skockalo sve j'bem li ga ...ali pukao mi zivac...kao i svima predpostavljam.
bas zato sto je u pitanju bio tvoj klanski drugar me je to i isteralo iz takta...
...
@sub
u pravu si zemo ,svaka ti ko Njegoseva...

@all
zivi vi meni bili i jos dugo se mi igrali
:drinks2 :clapping2 :drinks2

domohomo

Nisam valjda ja sad tu neki zagadur... :diablo

$ub3eroU aka Fallen AngeL

Nisi... Ti si jedan Djavolak :diablo   kojeg cemo pomalo svi mi ostali da  k....    :tease

domohomo


Lang

#9
Ma dolazim ja u Omis i Makarsku, Hvar i svuda pa makar bilo 1.000.000 domohomo neces mi uspeti uhvatiti ip !
pozz by Lang  :king:
p.s. promenicu tablice u COD.BITANGE.LANG pa me ti provali ako mozes !!
ho ho ho

domohomo

Ais, iman ja doušnike, ozna sve dozna...  :stoner: javi se za pivu  :ziveli