NEDOZVOLJENO PONAŠ ANJE

Started by Mr.Hyde, November 09, 2011, 11:10:06 AM

Previous topic - Next topic

Mr.Hyde

DAKLE, DA PONOVIMO GRADIVO, za one koji ne znaju ili se prave blesavi

Kod nas na serverima nije dozvoljeno:
1. nositi nickove uvredljivog sadrŠ¾aja, dakle, ne moŠ¾es da imaš nick tipa četnik, ustaša, gazija..., ime neke jedinice iz drugog sv.rata ili bilo kojeg rata posle, ime nekog generala koji je učestvovao u ratnim sukobima na bilo kojoj strani, etc.
2. nemojte da prozivate ljude sa rečima love, lovaro, haxoru... da ih psujete zato što su vas ubili
3. nemojte da psujete, ako ništa drugo a ono zbog toga što to nije odlika normalnih i vaspitanih ljudi

Ako vas neko od admina upozori da treba da promenite nik, bez ikakve rasprave i psovanja, nema potrebe da ulazite u raspravu i da se pravite ludi i tri puta na tri upozorenja pitate zašto da ga menjate, a pri tome su vam nikovi tipa arkan, crna legija i ustaša - konkretni slucajevi sa kojima sam se ja susreo u proteklih par dana. Ne znam ni što vas uopšte upozoravamo umesto momentalnog kikovanja.. i ova tema je čini mi se, ispričana mnogo puta ali repetitio est mater studiorum
Za takve slučajeve ubuduće ćemo vam uputiti  samo jedno upozorenje, a ako se oglušite na njega, i ne odreagujete odmah, sami bez ikakve rasprave, bićemo prinuđeni da nekima banujemo opseg.
Ljude na serveru ne interesuju ničiji, pa samim tim ni tvoji,  politički stavovi, frustracije, nedostatak kućnog vaspitanja, nepismenost. Došli su ovde da se igraju i opuste. Ako ne umeš da participiraš sa nama u nasoj zajednickoj zabavi i pri tome to dobijaš za dŠ¾abe, dakle, ne plaćaš, a neko to i placa, nemoj ni da dolaziš. To što si nevaspitan, da ne upotrebim neku teŠ¾u reč, to je tvoj problem a ne naš.

Paddy

#1
Quote from: Mr.Hyde on November 09, 2011, 11:10:06 AM
DAKLE, DA PONOVIMO GRADIVO, za one koji ne znaju ili se prave blesavi

Kod nas na serverima nije dozvoljeno:
1. nositi nickove uvredljivog sadrzaja, dakle, ne mozes da imaš nick tipa četnik, ustaša, gazija..., ime neke jedinice iz drugog sv.rata ili bilo kojeg rata posle, ime nekog generala koji je učestvovao u ratnim sukobima na bilo kojoj strani, etc.
2. nemojte da prozivate ljude sa rečima love, lovaro, haxoru... da ih psujete zato što su vas ubili
3. nemojte da psujete, ako ništa drugo a ono zbog toga što to nije odlika normalnih i vaspitanih ljudi

Ako vas neko od admina upozori da treba da promenite nik, bez ikakve rasprave i psovanja, nema potrebe da ulazite u raspravu i da se pravite ludi i tri puta na tri upozorenja pitate zašto da ga menjate, a pri tome su vam nikovi tipa arkan, crna legija i ustaša - konkretni slucajevi sa kojima sam se ja susreo u proteklih par dana. Ne znam ni što vas uopšte upozoravamo umesto momentalnog kikovanja.. i ova tema je čini mi se, ispričana mnogo puta ali repetitio est mater studiorum
Za takve slučajeve ubuduće ćemo vam uputiti  samo jedno upozorenje, a ako se oglušite na njega, i ne odreagujete odmah, sami bez ikakve rasprave, bićemo prinuđeni da nekima banujemo opseg.
Ljude na serveru ne interesuju ničiji, pa samim tim ni tvoji,  politički stavovi, frustracije, nedostatak kućnog vaspitanja, nepismenost. Došli su ovde da se igraju i opuste. Ako ne umeš da participiraš sa nama u nasoj zajednickoj zabavi i pri tome to dobijaš za dŠ¾abe, dakle, ne plaćaš, a neko to i placa, nemoj ni da dolaziš. To što si nevaspitan, da ne upotrebim neku tezu reč, to je tvoj problem a ne naš.


:super

vd|cube(im)

Quote from: ||NooOooZ||CAKI on November 09, 2011, 02:28:20 PM
+1  :super

Već kad pišeš taj jebeni +1 ,pa onda ga i daj čovjeku ..stisni to usrano [good] ispod "karma".......gori si od Dijabole  :||

Đuro +1 ...hahhahahaha  :rofl ;D

MakiMDSS.rs

Caki marsira u minus - ahaha +1 za djuru ali to djuro ne vredi cim izadjes sa servera vrati nick odma i tera po starom veruj mi ...

||NooOooZ||CAKI

ma ima da vas guzim za ovu moju jadnu i bednu karmu a pogotovo ovog cubeta :D  :super :super :super :super :super

bucky


mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Mr.Hyde on November 09, 2011, 11:10:06 AM
DAKLE, DA PONOVIMO GRADIVO, za one koji ne znaju ili se prave blesavi

Kod nas na serverima nije dozvoljeno:
1. nositi nickove uvredljivog sadrŠ¾aja, dakle, ne moŠ¾es da imaš nick tipa četnik, ustaša, gazija..., ime neke jedinice iz drugog sv.rata ili bilo kojeg rata posle, ime nekog generala koji je učestvovao u ratnim sukobima na bilo kojoj strani, etc.
2. nemojte da prozivate ljude sa rečima love, lovaro, haxoru... da ih psujete zato što su vas ubili
3. nemojte da psujete, ako ništa drugo a ono zbog toga što to nije odlika normalnih i vaspitanih ljudi

Ako vas neko od admina upozori da treba da promenite nik, bez ikakve rasprave i psovanja, nema potrebe da ulazite u raspravu i da se pravite ludi i tri puta na tri upozorenja pitate zašto da ga menjate, a pri tome su vam nikovi tipa arkan, crna legija i ustaša - konkretni slucajevi sa kojima sam se ja susreo u proteklih par dana. Ne znam ni što vas uopšte upozoravamo umesto momentalnog kikovanja.. i ova tema je čini mi se, ispričana mnogo puta ali repetitio est mater studiorum
Za takve slučajeve ubuduće ćemo vam uputiti  samo jedno upozorenje, a ako se oglušite na njega, i ne odreagujete odmah, sami bez ikakve rasprave, bićemo prinuđeni da nekima banujemo opseg.
Ljude na serveru ne interesuju ničiji, pa samim tim ni tvoji,  politički stavovi, frustracije, nedostatak kućnog vaspitanja, nepismenost. Došli su ovde da se igraju i opuste. Ako ne umeš da participiraš sa nama u nasoj zajednickoj zabavi i pri tome to dobijaš za dŠ¾abe, dakle, ne plaćaš, a neko to i placa, nemoj ni da dolaziš. To što si nevaspitan, da ne upotrebim neku teŠ¾u reč, to je tvoj problem a ne naš.


+1

ToTo

Malo cu dopuniti Djurin post. Ako se pojavi neko nevaspitan sa idiotskim nikom, ako neko psuje po serveru, ili sumnjate da na serveru imate citera, nemojte psovati i prozivati nikoga, vec otvorite forum, i u temi subadmini dodajte sve ljude preko xf, pa ih lepo cimnnite da posete server, i ako je potrebno kikaju nekoga.

Za nikove sa politickom i nacionalnom tematikom, NEMA UPOZORENJA, vec sledi momentalni kick sa servera.

Taj sto stavi nick Ratko Mladic, Ante Gotovina, ili Naser Oric, nije dosao na nase servere da igra CoD, vec da provocira i izaziva sukobe, pa sa takvima prosto nema potrebe pricati. Najbolja poruka, koju takvom retardu mozete poslati je : SERVER DISCONECTED - PLAYER KICKED, verujte mi shvatice da treba da promeni nick posle toga.

Subadmini.........ss molim vas......uvek!!!

ludi livnicar

Quote from: Dijabola on November 13, 2011, 05:43:31 PM
Mr. Hyde +1, mada se neslazem da se igrac kika zbog nika kao sto je na primer arkan ili legija...ne vidim nista tu uvredljivo   8)

Dijabolo imas 17 godina. Dakle nisi ni bio u planu kad je Arkan pravio sranja za vreme rata po Bosni i Hrvatskoj tako da mislim da ti je jasno zbog cega ne taj nick, isti kurac kao i gotovina. Na bitng serveru igraju ljudi i iz Bosne i Hrvatske tako da na ovom serveru nema mesta za rasprave oko politike, jebenih cetnika,ustasa i raznihgenerala i ratnih zlocinaca. Ovde svi prvenstveno dolazimo zbog zabave i igre. Licno kad sam u igri totalno me ne zanima dali neko igra iz hrvatske ,bosne ili odakle vec bitno je samo da se zabavim sa normalnim ljudima nebitno odakle oni bili

ludi livnicar

I jedan predlog za bitange. Hajde lepo da se svi serveri stave na original pa ko hoce da igra nek nabavi original key i nek igra a ko nece sta da mu radim. Bolje i deset-petnaest ljudi da igra kvalitetno nego da se nas trideset juri po mapi, da se nerviramo zbog debilcina koji haksaju, psuju, vredjaju komentarima. Lepo original pa izvolte nek dodje pa nek proba da sere. Opalis mu ban na key pa da vidimo kome se isplati

Norm@ndy

Quote from: ludi livnicar on November 14, 2011, 10:26:39 AM
I jedan predlog za bitange. Hajde lepo da se svi serveri stave na original pa ko hoce da igra nek nabavi original key i nek igra a ko nece sta da mu radim. Bolje i deset-petnaest ljudi da igra kvalitetno nego da se nas trideset juri po mapi, da se nerviramo zbog debilcina koji haksaju, psuju, vredjaju komentarima. Lepo original pa izvolte nek dodje pa nek proba da sere. Opalis mu ban na key pa da vidimo kome se isplati
Neznam zasto da se stave svi serveri na org? Kad ionako ima jedan org server koji je prazan?

Srba

Quote from: Norm@ndy on November 14, 2011, 12:16:53 PM
Quote from: ludi livnicar on November 14, 2011, 10:26:39 AM
I jedan predlog za bitange. Hajde lepo da se svi serveri stave na original pa ko hoce da igra nek nabavi original key i nek igra a ko nece sta da mu radim. Bolje i deset-petnaest ljudi da igra kvalitetno nego da se nas trideset juri po mapi, da se nerviramo zbog debilcina koji haksaju, psuju, vredjaju komentarima. Lepo original pa izvolte nek dodje pa nek proba da sere. Opalis mu ban na key pa da vidimo kome se isplati
ne znam zasto da se stave svi serveri na org? Kad ionako ima jedan org server koji je prazan?

Sta mislis? A drugo, neko voli mix zbog dinamicnosti, neko SD, itd. Ko zaista voli ovu igru ustedece pa makar za dva-tri meseca 7 evra za orig.

Norm@ndy

Ja volim cod, i igram ga skoro 2 godine, evo sad cu za mesec dana cu kupiti org. ali nevidim nista lose, jer ima ovde original server bitangin, ali uvek je prazan, pa sto vi kad imate org. sto tamo neigrate?  :tease2  Ako vam vec smetaju piratski serveri...

ToTo


Mr.Hyde


tajo_

Quote from: Mr.Hyde on November 09, 2011, 11:10:06 AM
DAKLE, DA PONOVIMO GRADIVO, za one koji ne znaju ili se prave blesavi

Kod nas na serverima nije dozvoljeno:
1. nositi nickove uvredljivog sadrŠ¾aja, dakle, ne moŠ¾es da imaš nick tipa četnik, ustaša, gazija..., ime neke jedinice iz drugog sv.rata ili bilo kojeg rata posle, ime nekog generala koji je učestvovao u ratnim sukobima na bilo kojoj strani, etc.
2. nemojte da prozivate ljude sa rečima love, lovaro, haxoru... da ih psujete zato što su vas ubili
3. nemojte da psujete, ako ništa drugo a ono zbog toga što to nije odlika normalnih i vaspitanih ljudi

Ako vas neko od admina upozori da treba da promenite nik, bez ikakve rasprave i psovanja, nema potrebe da ulazite u raspravu i da se pravite ludi i tri puta na tri upozorenja pitate zašto da ga menjate, a pri tome su vam nikovi tipa arkan, crna legija i ustaša - konkretni slucajevi sa kojima sam se ja susreo u proteklih par dana. Ne znam ni što vas uopšte upozoravamo umesto momentalnog kikovanja.. i ova tema je čini mi se, ispričana mnogo puta ali repetitio est mater studiorum
Za takve slučajeve ubuduće ćemo vam uputiti  samo jedno upozorenje, a ako se oglušite na njega, i ne odreagujete odmah, sami bez ikakve rasprave, bićemo prinuđeni da nekima banujemo opseg.
Ljude na serveru ne interesuju ničiji, pa samim tim ni tvoji,  politički stavovi, frustracije, nedostatak kućnog vaspitanja, nepismenost. Došli su ovde da se igraju i opuste. Ako ne umeš da participiraš sa nama u nasoj zajednickoj zabavi i pri tome to dobijaš za dŠ¾abe, dakle, ne plaćaš, a neko to i placa, nemoj ni da dolaziš. To što si nevaspitan, da ne upotrebim neku teŠ¾u reč, to je tvoj problem a ne naš.



+1 Pohvale za ovo, i nadat je se da ce biti primjenjeno  :)

kovac

 
Quote from: ludi livnicar on November 14, 2011, 10:26:39 AM
I jedan predlog za bitange. Hajde lepo da se svi serveri stave na original pa ko hoce da igra nek nabavi original key i nek igra a ko nece sta da mu radim. Bolje i deset-petnaest ljudi da igra kvalitetno nego da se nas trideset juri po mapi, da se nerviramo zbog debilcina koji haksaju, psuju, vredjaju komentarima. Lepo original pa izvolte nek dodje pa nek proba da sere. Opalis mu ban na key pa da vidimo kome se isplati
:super