Kik bez razloga sa mix-a

Started by Dijabola, November 06, 2011, 06:20:13 PM

Previous topic - Next topic

Dijabola

Lepo sam usao da igram, da se malo zabavim na mixu. Igro sam neko vreme, rec nisam pisnuo, kad odjednom KIK...onaj ko me kiko bez ikakvog razloga, svaka mu cast!  :clapping2  :clapping

dokini

Iz EMC a nije niko ako na to mislis i ne placi vise dosadan si procitaj unazad svoje postove pa ces da vidis da si se svima popeo na vr glave   :facepalm: :hmm

Dijabola

Dobro, videcemo sta ce toto da kaze, pa ako je ovo jos jedna beskorisna teme, nek mi slobodno izbrise acc na forumu, al ne bih rekao, neko se zesce igra sa rconom i mojim zivcima.

dokini

Ti to mali pretis nekome ???????????

HyDroxzZz

nemoj da pusti caleta na tebe dokini :D

Dijabola


HyDroxzZz

e dijabola ajde ostavi x fire ako moze ne mogu te navatam nigde pa da resimo ovo

radaca

kao sto kaze steki "toto voli male decake" :D

domohomo

Quote from: Dijabola on November 06, 2011, 06:27:30 PM
Dobro, videcemo sta ce toto da kaze, pa ako je ovo jos jedna beskorisna teme, nek mi slobodno izbrise acc na forumu, al ne bih rekao, neko se zesce igra sa rconom i mojim zivcima.
Retardinjo:
http://www.bitange.com/forum/index.php/topic,6281.msg68289.html#msg68289

Kreowski

#9
dimitrije8 -xfire  dijabole

dokini

Dete ja mislim da ako si koliko to,liko kulturan iz postovanja prema mojim godinama ne bi treba da tako pises ali mislim da si mali preso sve granice tako da cu i ja sa totom da obavim jedan razgovor u vezi tebe vrlo ozbiljan !!!!!!

DexonDee

Quote from: Dijabola on November 06, 2011, 06:51:08 PM
ko bre preti, es ti prso'..

Kako ti mozes reci matorom coveku da je prso?

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Dijabola on November 06, 2011, 06:27:30 PM
Dobro, videcemo sta ce toto da kaze, pa ako je ovo jos jedna beskorisna teme, nek mi slobodno izbrise acc na forumu, al ne bih rekao, neko se zesce igra sa rconom i mojim zivcima.


-1

HyDroxzZz


Kreowski


Dijabola

Sta ocete ljudi, odma krecete u svadju, lepo sam postavio topic da me je neko kikovo bez razloga, a vi pricajte sta ocete... :suicide

vd|cube(im)

Quote from: Dijabola on November 06, 2011, 07:43:47 PM
Sta ocete ljudi, odma krecete u svadju, lepo sam postavio topic da me je neko kikovo bez razloga, a vi pricajte sta ocete... :suicide

Javi se Totu na xfire i reci mu da su te Cube i Š tekara preporučili za subadmina na mix serveru, on će ti dati odmah(bez razmišljanja) rcon od servera pa ti kikaj sve te smradove iz EMC klana , sve su to obični gadovi  8)

lfLjusha

O opet taj dijabola sa svojim problemima....  :facepalm:

ToTo

Juce sam lepo porazgovarao sa Dijabolom, i dogovorili smo se da vise ne opterecuje forum temama bez smisla, kao i da na serverima popravi ponasanje.

To kako se ranije ponasao, nije bitno. Ako udje na server i igra posteno, bez vredjanja i prozivanja igraca, pustite ga da igra. Pogotovo vi malo stariji, imajte na umu da su vecina nasih drugara sa servera veoma mladi momci, i da jos uvek ponekad reaguju neprimereno, a na nama starijim igracima da pokusamo da im objasnimo, kako ovde stvari funkcionisu, a ne odmah kik, ban, bla, bla,....

Necu ovde sprovoditi istragu ko ga je kikao, jer sam siguran da se taj neko nece javiti, ali molim vas vodite racuna kada se odlucite da kikate nekoga, da li je razlog opravdan, i da li ste uzeli ss. Dogovor sa subadminima je da za svaki kik uzmu ss, a ja jos uvek nisam video ni jedan, koji ce kao odgovor na ovakva pitanja, biti postavljen ovde.

dokini

Toto sa dexonom  smo gledali da li ga je neko kikao toga nema  sam da je diaskonektovan niko iz EMC a ga sigurno nije kikovao stojim iza toga !!!!!!!!!!!! Ali da mali mora da pazi na ponasanje i na forumu bogami mora .

ToTo

Quote from: dokini on November 06, 2011, 10:03:48 PM
Toto sa dexonom  smo gledali da li ga je neko kikao toga nema  sam da je diaskonektovan niko iz EMC a ga sigurno nije kikovao stojim iza toga !!!!!!!!!!!! Ali da mali mora da pazi na ponasanje i na forumu bogami mora .
Potpuno se slazem sa tobom, i bas zato smo nas dvojica juce popricali. Momku prosto niko nikada nije objasnio kada se pokrecu teme, gde se stvalja koja tema, da li ima smisao ili ne, .....i jos gomilu drugih stvari o forumu. Sa druge strane, evo i ovde, kada najnormalnije  postavi pitanje zasto kik, odmah krene zajebancija. Znam, pokrenuo je milion kojekakvih tema, i ljudi po defaultu krenu sa zajebancijom,ali ajde...ako je on resio da bude bolji, budimo i mi.

Naravno, ovo je poslednja sansa. Za svaki sledeci nepromisljen gest, mirne savesti ce dobiti ban, sto vazi i za sve ostale korisnike koji se ne pridrzavaju pravila.


ToTo

Evo i tebi +1

I budi pametan, onako kako smo se dogovorili. Ako u bilo sta nisi siguran, pitaj, to nije sramota. Uvek ima nekog starijeg ili na serveru ili na xf. Bolje da pitas, nego da pogresis.

Aj uzivajte  :hat


domohomo

Mogu li ja zadnju prije nego bude lock????

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: ToTo on November 06, 2011, 10:10:30 PM
Quote from: dokini on November 06, 2011, 10:03:48 PM
Toto sa dexonom  smo gledali da li ga je neko kikao toga nema  sam da je diaskonektovan niko iz EMC a ga sigurno nije kikovao stojim iza toga !!!!!!!!!!!! Ali da mali mora da pazi na ponasanje i na forumu bogami mora .
Potpuno se slazem sa tobom, i bas zato smo nas dvojica juce popricali. Momku prosto niko nikada nije objasnio kada se pokrecu teme, gde se stvalja koja tema, da li ima smisao ili ne, .....i jos gomilu drugih stvari o forumu. Sa druge strane, evo i ovde, kada najnormalnije  postavi pitanje zasto kik, odmah krene zajebancija. Znam, pokrenuo je milion kojekakvih tema, i ljudi po defaultu krenu sa zajebancijom,ali ajde...ako je on resio da bude bolji, budimo i mi.

Naravno, ovo je poslednja sansa. Za svaki sledeci nepromisljen gest, mirne savesti ce dobiti ban, sto vazi i za sve ostale korisnike koji se ne pridrzavaju pravila.


.tako da je opet dozvoljeno Dijaboli da igra i pored svega sto je rekao i napisao svima nama, :omg:......i stalno mu se prasta i nesmetano igra,....kao poslednja sansa :violin:...pa opet ispocetka...kao neki lazni kviz..ali kao izvini i to e dosta,.....pa opet izvini,.....pa onda opet izvini,.....a ne samo nastavi ti da vredjas i da se izvinjavas,....sve je ok,....
...da se posteni igraci pravdaju zbog nekih i koje kakvih pavijana :fighting:.....nema potrebe da dobije ban, to nisata ne resava...ali neku kaznu ili zabranu jedno metar dana,....pa nek dodje posle,.....

Kreowski

Quote from: domohomo on November 06, 2011, 11:51:16 PM
Mogu li ja zadnju prije nego bude lock????

Ja  bi  molio  DOMU   da dadne  zadnju rič....

Junior

Dijabola mozes li jednom bratko da iskuliras? Ajde molim te cuti nedelju dana samo nedelju dana a posle uzmi i rokni se u venu ako oces nije moj problem...i taj ko te kikovao je verovatno punk buster lol!!  :punk  :punk :punk   U svakom slucaju spamuj forum dan noc sa tvojim glupostima....da li si se zapitao nekad zasto se sve to meni desava? Razmisli malo, nadji neki pametan odgovor! A ne, JEL SI PRSO!?!? Cepljo!