Nastavak na post "ako moze neko da mi objasni....? "

Started by mrvica_******|2shooorty|, November 01, 2011, 06:15:54 PM

Previous topic - Next topic

micko

Decko je momentalno izbacen iz klana.Nisam ga pitao dali se zezao ili slucajno izbacio ovo sranje od skripte, on inace ne igra sa nama,niti dolazi na ts sto moze vecina vas da to i potvrdi!!!STVARNO SE IZVINJAVAM  pogotovo momcima iz EMC klana....

dokini

Hvala na izvinjenju nije potrebno posto verovatno mnogi od nas neznaju sta je to lepo
je dobiti objasnjenje  :yes :yes

DexonDee


||NooOooZ||CAKI

Ovo nije ocekivano od njega ali kao sto micko kaze nije ni dolazio na ts ni nista samo je igrao za sebe tako da... lao nam je!

Dijabola


sklabo.vlado88

e ljudi izvinjavam se zbog te gluposti...samo sam hteo da vidim tj. da isprobam ...ne znam ja stim da igram ...zzz   :smoke:

||NooOooZ||CAKI


mrvica_******|2shooorty|

Quote from: sklabo.vlado88 on November 03, 2011, 06:31:49 PM
e ljudi izvinjavam se zbog te gluposti...samo sam hteo da vidim tj. da isprobam ...ne znam ja stim da igram ...zzz   :smoke:
:omg:
ne znam sta da ti kazem mogao si na war server  :doc neki da udjes pa da probas  :rofl :shok ali uostalom STA IMA tu da SE PROBA   :vava :thumbdown :thumbdown  :dummy :omg:

djed

dobro covjek se izvinuo kao i mnogi ostali koji su koristili..i dobili sansu da igraju na bitange serverima...jedino neki lideri klana nisu mogli da private to i kickali iz klana..a neki su ostali...et...

sklabo.vlado88


ToTo


mrvica_******|2shooorty|

Quote from: sklabo.vlado88 on November 03, 2011, 09:43:50 PM
....samo sam bio znatizeljan...jbg eto...    :dummy

ok bio si radoznao  8) ,...a da ja tebe pitam? :doc  :hmm da li bi to obrisao da te niko nije provalio, :scenic  :facepalm: ....ili bar sto nisi lepo rekao "Ljudi hteo bi-H da probam nesto da ti ne zamerimo",....probas,..malo ,....obrises i gotovo,...ovako je  :omg:  :icon_grrr: :omg:

sklabo.vlado88

...igrao sam samo par min pa sam obrisao...nisam nista strasno uradio...sto sqam probao to sranje od skripte  :omg:  ... ajde izvini..nece se ponoviti   :drinks2

||NooOooZ||CAKI

e moj skalibisa to se ne proverava tako ako si boliko znatizeljan trebao si se raspitati ili ici na youtube pa videti a ne ovako :D zao mi je :) :)

micko

Decko se izvinuo,takodje i ja sam se izvinuo vama EMC klanu!!!Izbacen je iz klana tog momenta kada sam dobio ss,i nema sta vise da se raspravlja ovde...TOTO moze lock.


mrvica_******|2shooorty|

Quote from: micko on November 04, 2011, 04:43:11 PM
Decko se izvinuo,takodje i ja sam se izvinuo vama EMC klanu!!!Izbacen je iz klana tog momenta kada sam dobio ss,i nema sta vise da se raspravlja ovde...TOTO moze lock.

admin kaze da ako je neko uhvacen sa skriptom i on se izvini da je to OK  :handshake:, da moze da nastavi nesmetano da igra, :super...to je nekako ok,....ali mozda je preterujem,....ali kad vidim nekog da vara,....pa muka me hvata, :bad2 ..kosa opada od muke, :rant2:.....kao da me neko u oko pljunuo, :icon_grrr:....zato kazem mozda preterano reagujem,....decko se izvinio i ti takodje.....PRIHVACENO... :handshake: .......


sklabo.vlado88


Kreowski