News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Ma<3Jo

Started by Grave, October 18, 2011, 04:58:02 AM

Previous topic - Next topic

Grave

Shomi iz Sickunita me je zamolio da postavim sledeci video. Sto se mene tice, ova Maja je haxor teski(ne samo na osnovu ovog snimka). Pogledajte i recite svoje misljenje. Nadam se da ce je neko uskoro proveriti malo i da ce biti udaljena sa servera. Pozrav, drugari!     :hat





:suicide

HyDroxzZz

bug ? sound ? rage ?

Kreowski

slab video  grave  i trebas ih 2-3 komada postavit... :facepalm: :facepalm:

komara

E ljudi stvarno ste dosadni ko k....... sa tim dimom,upoznajte se sa problemom dima.O tim bagovima je već napisano stotinu tema na ovom forumu.

lfLjusha

Bug. A i da nije bug ti nikad nisi napravio kill kroz dim tako ? Boze . Znaci ko ubije kroz dim odma znaci da haxa .

Grave

Quote from: Kreowski on October 18, 2011, 09:06:11 AM
slab video  grave  i trebas ih 2-3 komada postavit... :facepalm: :facepalm:
Shomi je snimao, nisam ja. Nema nalog na forumu pa me zamolio da okacim. xD

MakiMDSS.rs

ako nemate sta da radite i smorili ste se sednete lepo u spec i onda snimate celu mapu pa skinete sta je sumnjivo i onda pogledamo , ovaj klip bas ne pokazuje nista tu redovno ginu ljudi kroz smoke .

ToTo

Post sa uvredama je obrisan. Pitam se samo, koliko admina je procitalo ovo, a ipak je sacekalo mene da reagujem. Rman, procitaj pravila foruma pre pisanja, molim te.

Tasmara

kakav bug,jeste li vi slepi?

pacov.

Igrac se moze vidjeti kad' je na kraju smoke-a...nije bio gust smoke

Maja


I sad ja haxam, zato sto sam ga ubila kroz smoke?  :rofl

Quote from: Grave on October 18, 2011, 04:58:02 AM
Pogledajte i recite svoje misljenje. Nadam se da ce je neko uskoro proveriti malo i da ce biti udaljena sa servera.
:suicide
UU Grave, srecno u proveravanju, ako neko uopste neko bude imao strpljenja da trazi nesto sto nemam ;D
Al, Glavno da ti i Shomi u zivotu niste videli kill kroz smoke, a verovatno niste ni napravili, pa se lozite tu..Kod mene se videlo kad je crossao, kod vas verovatno nije i nema tu sta dalje da se prica..Mislite vi sta hocete, vasa stvar ;D kako ste me fino nasmejali sad, jaoo.. xd

ludi livnicar

Ja vidim da je pucala na samom kraju dima dakle tamo gde nije gust i moguce je da se primeti da ima nekoga a i to je mesto gde britishi pretrcavaju sa krova na krov tako da je ocekivati da tu neko bude a uostalom vidi se da cuva zatavu i ujedno nadgleda bas to mesto kuda cesto prelaze