|EMC|Radaca cheater

Started by sifra/sifrica/, September 09, 2011, 11:47:55 PM

Previous topic - Next topic

sifra/sifrica/





Prozivate vi mene iz EMC klana a vi najveci citeri................................................snimamo i dalje

dokini

Prvo kako kaze Toto dobro doso na forum.A sad da te pitam sta treba ovde da se vidi ovo je neki tvoj vide kao dobro snimljen pa da ga vidimo gde ti je taj terabajt snimaka ??????????? :stoner:

sifra/sifrica/

 U pripremi je ,skracujem snimke da bi se videlo ono glavno a inace snimam celu partiju pa vadim ono najzanimljivije.

domohomo

Je ćeš se uskrat negativne karme auf :icon_dick:

radaca

sifrice ja nista ne dozvoljeno ne vidim ovde... prvo kada imas malo bolju rezolucijiu lepo se izmedju lisca vidi da neko trci (naravno kada se umiris) druga stvar postoji radar koji ti pokazuje kada neko opuca gde se ko nalazi treca stvar meni chitovi ili kako li ih vec ti zoves nisu potrebni... kada budes imao toliko sati cod2 koliko ja onda se javi i nesto pisi protiv mene

toliko od mene

dokini

Momak zeljno ocekujem tvoje snimke nadam se da su bolji od ovog koji si postavio .Ali ako se desi da tvoje reci a i snimci ne piju vodu a fala bogu videcemo moracemo i mi da regujem jer tvoja reakcija je na prozivke ljudi da ti imas nesto sto ne bi smeo da imas ovaj forum ima merodavne ljude koji ce da daju svoj suda pa onda ce to biti zavrseno na jednostrano zadovoljstvo  :super

sifra/sifrica/

Quote from: radaca on September 10, 2011, 12:21:33 AM
sifrice ja nista ne dozvoljeno ne vidim ovde... prvo kada imas malo bolju rezolucijiu lepo se izmedju lisca vidi da neko trci (naravno kada se umiris) druga stvar postoji radar koji ti pokazuje kada neko opuca gde se ko nalazi treca stvar meni chitovi ili kako li ih vec ti zoves nisu potrebni... kada budes imao toliko sati cod2 koliko ja onda se javi i nesto pisi protiv mene

toliko od mene

Da da sa dobrom rezolucijom se vidi i kroz lisce  i kroz maglu ..... a tek kad mirujes  kao ti na snimku u pokretu vidi se jos bolje .A kod drugih ne gledate ove stavke nego su vam samo snimci dovoljni.Ovo je ocigledan wh cit a ti mozes da se vadis na dugo vreme igranja kolko hoces.Drugi bi na ovom snimku od vas bio ocenjen kao najgori citer.

ToTo

Ovo nije wh,  pomera nisan na trzaj i puca, i ubija ga lik koji mu je blizi i na otvorenom, ja isto igram na najvecoj rezoluciji(1600) i vidim ti oko na drugoj strani mape, ovo je nista.

sifra/sifrica/

#8
 :omg: pa igrajte  na mix extreme serveru nemojte da cekate snimke, necu veceras da ih postavljam .Pa niste valjda svi citeri pa cekate da vidite vas snimak dal cu da postavim .Igrajte prazan vam server od 23:30 h sramota

Daj nam molim te IP od tvog servera, pa cemo na njega posle 23.30h, posto nasi zvrje prazni  :facepalm:


Jacⱪ Sparroⱳ™

Pre koju nedelju dana, u vecernjom terminu u Gerila baru na bitange party-u Totu je bio ispao flesh, koji sadrzi chitove, skripte i ostala nedozvoljena sredstva, pa sam video da ga je Radaca uzeo u nameri "da ga vrati Totu"   :tease

DexonDee

Meni nije jasno sta ti dokazujes u zadnjem videu? Sta ste vi od jednom poceli da napadate EMC klan?

dokini

Vrlo prosto Dexone zato sto on ima to za sta proziva druge i zato sto smo ga upozorili da ne radi to eto to je razlog ali momak nece da se smiri pa to ti je  :super

||NooOooZ||CAKI

druze brate :super ja ne kontam prvi mislim nista se ne vidi, a ovaj drugi na njemu ne znam gde je levo :super :super :super

radaca

pa cekaj covece ako na toj rezoluciji i tom monitoru sto kazes da imas ne vidis nista ja bi ti samo preporucio kao drug da posetis ocnog lekara    :icon_eek:....  :clapping :clapping :clapping

||NooOooZ||CAKI

xaxaxaxaxaxa, znas ti sta ja mislim :super :super :super

ToTo

Quote from: Jack Sparrow on September 10, 2011, 02:42:43 AM
Pre koju nedelju dana, u vecernjom terminu u Gerila baru na bitange party-u Totu je bio ispao flesh, koji sadrzi chitove, skripte i ostala nedozvoljena sredstva, pa sam video da ga je Radaca uzeo u nameri "da ga vrati Totu"   :tease
Jao gade mali kad te dohvatim  :whip3:

ToTo

Quote from: DexonDee on September 10, 2011, 03:02:41 AM
Meni nije jasno sta ti dokazujes u zadnjem videu? Sta ste vi od jednom poceli da napadate EMC klan?
Pa zato sto su citeri, jedva cekam chika Srbu da snime  :rofl :rofl :rofl :rofl

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: ToTo on September 10, 2011, 11:41:43 AM
Quote from: DexonDee on September 10, 2011, 03:02:41 AM
Meni nije jasno sta ti dokazujes u zadnjem videu? Sta ste vi od jednom poceli da napadate EMC klan?
Pa zato sto su citeri, jedva cekam chika Srbu da snime  :rofl :rofl :rofl :rofl

o da,.....ja evo spremam kokice,....i pidzanu

Kreowski

#19
ISKRENO

ja sam mislio da je RADACA  chiter((od  WH pa do scripti))   i  imao sam toliko njegovih snimljenih videa  poslje svakog kill-a ---za ne povjerovat koliko---  i ni na jednom nisam nasao nista sumljivo...

Momak je jednostavno dobar(barem za  EXTREME server)------ nije dobar kao MRVICA al dobro sada da neidem  :offtopic     :peace: :peace:


Sto se tice ovog videa   :icon_dick: :bye2 :bye2     ja sam imao boljih videa o njemu

Konig Bree

ma radaca citer nema sta..hahaahahahaha onde nema ni c od cita...Radaca samo cepaj napred  :clapping

radaca

Jack ne smem ni da ti kazem sta je jos bilo na flesu veruj mi iznenadio bi se :D  :rofl :rofl :rofl

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: radaca on September 10, 2011, 06:58:53 PM
Jack ne smem ni da ti kazem sta je jos bilo na flesu veruj mi iznenadio bi se :D  :rofl :rofl :rofl

Hahaha :rofl
Mozda  :D


DexonDee

Sifrica koji je tebi pravi nik? posto te barem ja nikad nisam video na MIX serveru ili na nekom drugom...

dokini

Sva sreca da XF ne laze malo bolje pogledaj ispod videa koja ti je rezolucija snimka a posle sto si promeni puj pike  :thumbdown

Srba

Quote from: ToTo on September 10, 2011, 11:41:43 AM
Quote from: DexonDee on September 10, 2011, 03:02:41 AM
Meni nije jasno sta ti dokazujes u zadnjem videu? Sta ste vi od jednom poceli da napadate EMC klan?
Pa zato sto su citeri, jedva cekam chika Srbu da snime  :rofl :rofl :rofl :rofl

Aaaaaaaaaaa - moz'te me snimite samo kako psujem kao kocijas na TS  :girl_cray

Nemoj levo breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!

A u pm. Koje ovaj bolid sto ode levo???????

MASTERBLASTER

Mislim da je prouzrokovano tim sto je Sifrica bio sumnjiv od pre neko vece pa sad dokazuje kako su ostali chiteri tj Radaca.Vidi to ti bas i nije neka fora.Probaj nesto drugo!

sifra/sifrica/

Quote from: MASTERBLASTER on September 11, 2011, 12:05:01 AM
Mislim da je prouzrokovano tim sto je Sifrica bio sumnjiv od pre neko vece pa sad dokazuje kako su ostali chiteri tj Radaca.Vidi to ti bas i nije neka fora.Probaj nesto drugo!

Upravo postavljam dosta bolje snimke za pogledati a imam ih jos u kolekciji.
Rezolucija je maltene u HD standardu,pa vi razjasnite  da li je znanje zbog velikog broja sati igranja ili je to CHEAT.

sifra/sifrica/

Quote from: dokini on September 10, 2011, 12:22:53 AM
Momak zeljno ocekujem tvoje snimke nadam se da su bolji od ovog koji si postavio .Ali ako se desi da tvoje reci a i snimci ne piju vodu a fala bogu videcemo moracemo i mi da regujem jer tvoja reakcija je na prozivke ljudi da ti imas nesto sto ne bi smeo da imas ovaj forum ima merodavne ljude koji ce da daju svoj suda pa onda ce to biti zavrseno na jednostrano zadovoljstvo  :super


Ceko si i docekao si.Snimci su prvoklasni 200mb a traju po 15-ak sek.Bas me zanima, ali iskreno,kakva objasnjenja cete mi dati ovoga puta.

domohomo

Sinko aj se drogirat bogte mazo ono naglup si i smaras nebitan si itd cao idi plakat  :scenic

dokini

Ti to pravis film o EMC klanu super bas mi se svidja i sto je u HD rezoluciji mi nismo hteli da gubimo vreme bas ti yhvala sacuvacemo za pokolenja !
A kad snimis bas neki video gde se vidi da te neko iz EMC prati kroz zid i da koristi nedozvoljeni bag i ostaloonda se javi i opet jedno veliko HVALA da ljudi vide kako EMC igra.
A sto se tice dima kao sto je mrva reko bag postoji na krekovanim serverima i nas ubijaju kao ko nista i mi smo snimali pa su nam ljudi iz bitangi objasnili sta je tako da je to zavrsena prica .A sad nesto od tvog saradnika ja sam primer kako provocira igrace

Filozof


domohomo