Izvinjavam se igracima sa bitange servera

Started by ToTo, August 21, 2011, 11:07:37 PM

Previous topic - Next topic

ToTo

Nismo mi nikakva inkvizicija, i to sto je neko koristio scripte(znao to ili ne), ne znaci da ce biti javno obesen, e zato, izvolite gospodo, pokazite koliko ste posteni i koliko ste ljudi, pa se ovde javno izvinite svim postenim igracima sa nasih servera, znaci ne bitangama, vec svim ostalim ljudima, koji posteno igraju. String ce kao sto je i rekao, poskidati banove(sa ts3 i servera), svima koji budu bar malo posteni i ostave svoj post ovde. Kao sto stripy rece, ovo vam je druga sansa.
Molim ostale da ne komentarisu u ovoj temi nista, uostalom sve sto ode u  :offtopic bice izbrisano.  

Momci izvolite,  :handshake:

PhoeniX

#1
Ovako na listi sam i ja i htio bih reci par rijeci za sebe i Dadu iz HL.

Uzeli smo confige od iste osobe i ja i on scripta je za bombu bila,ja sam znao sta je i zao mi je config vec dugo nemam imam defaultni,necu se pravdati ovo ono, jesam imo i to se vidi,ali Dado nema pojma sta je to covjek je 10 god od mene stariji 33 god ima bind ne zna slozit,a ovo pisem za njega jel nema veze na forum se regati ne zna,ako je pod moranje nekako cu mu objasniti vec.

Samo cu reci da nikog nisam magarcio mjesecima,ne igram tako cesto na bitange SD nikad nisam bio ni prvi cak ali to ne opravdava da sam imo scriptu jesam i zao mi je,kad pozelim All Wep server tu sam uvijek,i zato bi za nas dvojicu molio drugu sansu,pogreska se desila priznajem

Obriso sam vec odavno i ja i on zao mi je i moje izvinjenje svim igracima,i koje poznajem i koje ne i izvinjenje mom Klanu i svima ostalim   :icon_confused:


ToTo

Samo dvojica, ostali nista??  OK.....
Momci vama dvojici svaka cast, a ostale ceka  :whip3:

$tring

Quote from: ToTo on August 23, 2011, 07:02:28 PM
Samo dvojica, ostali nista??  OK.....
Momci vama dvojici svaka cast, a ostale ceka  :whip3:

Toto,  udri po ban-u! :)

domohomo

Izvinjavam se na faturetama sa drogom, pardon haxevima nemojte me molim vas vise :fighting: vec sam  :vava. Obećajem od sada sam  :innocent

Darkman Ki-Ninja

Jeste,na listi sam   :baby
Jebem li ga, imam objašnjenje za to :)
Pre oko pola godine skinuo sam sa proconfigs.com jedan "FPS Config",config je stvarno okej, povećava FPS (što mi je odgovaralo), ali na slovu J se skripta za m1 garand aktivirala. Znao sam za to i često sam pre "auto assign-a" kucao "/unbindall",ali svakim sledećim ulazkom na server bi mi se svi bindovi nanovo vraćali  :wink:  tako da nekad omašim slovo,pa stisnem J,još ako koristim trench,kar,lee,scope.. ne primetim odmah  :shok  i eto.. ali svaki put kada bih primetio da mi je skripta uključena kucao bih "/unbindall" i vratio na fabrička podešavanja tastature    :)
Stvarno se izvinjavam svim igračima na Bitange serverima, i priznajem da zasluŠ¾ujem neprestane kikove, pa čak i ban, jer nisam odmah obrisao cfg. Sada je taj cfg obrisan i igram na default-u, iako mi je fps mali,bem li ga.. Maki,javljam ti se :)
                       
                                                                                                                                           Sa poštovanjem, srdačni pozdrav,
                                                                                                                                                                     Kikindski NindŠ¾a  8)

Rawentk

Samo jedna stvar,ne koristim nista i nisam ni primjetio da to imam,kupio sam novi komp i nakon instalacije cod2 skido sam cfgove ,moguce da sam igro s takvim cfgom,ali nisam primjetio razliku u pucanju a i svi koji igraju na garrage znaju da mi masinke normalno pucaju,garand rjetko koristim a i sporo pucam sa njim,vecinom igram s puskama,ali svaka cast za kick iz klana nakon tolko vremena provedenog u klanu prije nego je neko iz bitangi provjerio samnom,btw izlike nismo te mogli kontaktirat ne pale,bio sam na moru,ocekivao sam vise od Stringa. Ispricavam se za jednu gresku,trebo sam bolje provjerit cfg prije koristenja al jbg sjebo sam.

$tring

Quote from: Rawentk on August 24, 2011, 01:31:23 AM
ocekivao sam vise od Stringa

A sto od mene zaboga? Kakve ja veze sa tim imam?  :facepalm:

dachasd

Izvinjavam se svim igracima zbog koriscenja scripte za M1 garand,a pogotovo ||NooOooZ|| klanu,jer sam bas na waru protiv njih koristio scriptu...  :super JOS JEDNOM SE SVIMA IZVINJAVAM!!!  ;D

ToTo

Quote from: dachasd on August 26, 2011, 01:38:05 AM
Izvinjavam se svim igracima zbog koriscenja scripte za M1 garand,a pogotovo ||NooOooZ|| klanu,jer sam bas na waru protiv njih koristio scriptu...  :super JOS JEDNOM SE SVIMA IZVINJAVAM!!!  ;D

+1  :handshake:

kvota

Kao prvo izvinjavam se svim igracima koji igraju na serveru bitange... :$
Kao drugo taj cfg koji sam imao,bio mi je poslan od jednog jarana ali nisam znao da je bila skripta na njemu a i nisam je koristio.Taj cfg na kojem je skripta bila sam promjenio ima sigurno 2 mjeseca,tako da u zadnje vrijeme uopce ne igram sa tim cfg tj nit' imam bilo kakavu skriptu na cfg i sto se tice PENJE poslao sam i njemu taj cfg jer je bio dobar tako da je on najmanje kriv tu sto je imao skriptu jbg...sorry jos jednom i na serveru sam rekao svima da mi je poslan taj cfg i rekao sam sorry tako da nije bilo potrebe da me kickate,msm da je tu bio igrac iz NooZZ klana pod Nickom "djed" i on me je prozivao zbog skripte i fino sam objasnio na serveru pred svima sta je bilo... sry :)

DexonDee

Quote from: kvota on August 26, 2011, 01:55:31 AM
Kao prvo izvinjavam se svim igracima koji igraju na serveru bitange... :$
Kao drugo taj cfg koji sam imao,bio mi je poslan od jednog jarana ali nisam znao da je bila skripta na njemu a i nisam je koristio.Taj cfg na kojem je skripta bila sam promjenio ima sigurno 2 mjeseca,tako da u zadnje vrijeme uopce ne igram sa tim cfg tj nit' imam bilo kakavu skriptu na cfg i sto se tice PENJE poslao sam i njemu taj cfg jer je bio dobar tako da je on najmanje kriv tu sto je imao skriptu jbg...sorry jos jednom i na serveru sam rekao svima da mi je poslan taj cfg i rekao sam sorry tako da nije bilo potrebe da me kickate,msm da je tu bio igrac iz NooZZ klana pod Nickom "djed" i on me je prozivao zbog skripte i fino sam objasnio na serveru pred svima sta je bilo... sry :)

:handshake:


djed

pa dobro kvota mislim da sam ja tebe pitao kad sam usao na server da li imas jos skripte ti si rekao da imas..i onda naravno da cu te  prozivat(tj.vise zezat)kao npr. i stripy sto voli  zezat narod zbog skripti dok se ne izvinu..eto...

ToTo

#14
Domo i Maki  :icon_dick:

U prvom postu sam napisao da ce sve  :offtopic biti izbrisano. Ovo je ozbiljna tema i nema zajebancije.
Caki isto vazi i za tebe.

abruzzi maestro.

Evo ja i na forumu da se izvinim , na lanu sam se izvinio , ali evo i sad ovako javno , jeste , istina je , upao sam na tdm sa scriptom da isprobam malo , zbog neke price na ts , video sam clip na yt , prekopirao ono i upao malo , ispucao sam dva , tri sanzera , i uzeo kar , al' nadam se da sam dokazao na lanu da sam cist igrac , i da mi to ne treba  :yes  :peace:  :ziveli

fanTom!

Quote from: abruzzi maestro. on August 28, 2011, 03:24:35 AM
Evo ja i na forumu da se izvinim , na lanu sam se izvinio , ali evo i sad ovako javno , jeste , istina je , upao sam na tdm sa scriptom da isprobam malo , zbog neke price na ts , video sam clip na yt , prekopirao ono i upao malo , ispucao sam dva , tri sanzera , i uzeo kar , al' nadam se da sam dokazao na lanu da sam cist igrac , i da mi to ne treba  :yes  :peace:  :ziveli

:ok2

ToTo

Quote from: abruzzi maestro. on August 28, 2011, 03:24:35 AM
Evo ja i na forumu da se izvinim , na lanu sam se izvinio , ali evo i sad ovako javno , jeste , istina je , upao sam na tdm sa scriptom da isprobam malo , zbog neke price na ts , video sam clip na yt , prekopirao ono i upao malo , ispucao sam dva , tri sanzera , i uzeo kar , al' nadam se da sam dokazao na lanu da sam cist igrac , i da mi to ne treba  :yes  :peace:  :ziveli

Svaka ti cast moj veliki, mali prijatelju  :handshake:

Objasnio sam vam svima na lanu, svi vi ste extra igraci, sto ste i dokazali, i slicna sranja vam nisu potrebna da biste bilo koga pobedili. Mislim da vam samo fali jos malo taktike, i bicete nepobedivi, bravo momci  :hat

Nostradamus

#18
 :flag_of_truce.

Izvinjavam se onim igracima koji nemaju pojma sta je cfg i sta je scritpa

Izvinjavam se i onim kojima mama pravi bindovee :D  :icon_grrr:

Ja mislim da sam se izvinuo postenim igracima ... Ostalim necu jer korsite skripte   :jump

ToTo Brate izvini i ti ako sam te uvrijedio,al' sam samo bio iskren i realan, vjeruj mi.

Ima li jos ko da sam mu narusio zadovoljstvo igranja na Bitange serverima? Neka se javi da mu se posebno izvinem! Ja mislim da vas vise nema! Ne bi volio da sam nekoga izostavio!

Jel' sad ok ?

Srdacan Pozdravvv oD KT - Team-a ;)  :smoke:



$tring

Quote from: Nostradamus on August 31, 2011, 03:01:27 PM
Ima li jos ko da sam mu narusio zadovoljstvo igranja na Bitange serverima? Neka se javi da mu se posebno izvinem! Ja mislim da vas vise nema! Ne bi volio da sam nekoga izostavio!

Jel' sad ok ?

Cilj izvinjenjenja nije da nas skines sa kurca, a kamoli da budes nadmen u izvinjenju...
Treba da si manji od makovog zrna zato sto je sramota to sto si radio.
Da si napisao : "Izvinjavam se zbog skripti koje sam koristio", bilo bi dovoljno.

Evo ja znam sta je cfg i sta je skripta, pa cu biti najveci drkadzija i trazicu da se izvines i meni licno, kao i
svim igracima koji ZNAJU sta je cfg, i sta je skripta (a ne koriste je) kao i svima onima kojima mama
ne pravi bindove... Posto se vec nudis, cekam izvinjenje.

Eto, cisto da vidis da ja mogu da budem veci drkadzija od tebe...  :diablo

Nostradamus

Sting ti rece da ne trebam tebi da se izvinjavam, Sta je sad ovo ??

Za mamine bindove , to je sala za stripiy-a xD jer smo se jendom prilikom zezali na serveru!

Naravno da se nudim ... i izvinjavam se svima koji se dobro razume u cfg i koji dobro poznaju COD naredbe ,a naravno ne zloupotrebavaju isto! A da sam ih ugrozavam mirnu igru na bitange serverima! 

p.s. Hvala sto si me podsjetio na te ostale, ako ima jos kome ti napisi. ili nek se jave sami ;)

@String naravno da mozes biti veci , al' kad vec mozes biti trebao si se javiti i tamo u onoj temi za scrite kad sam prozivao(pitao) aadmine!

Pozz i bez ljutnje ;)

domohomo

Ja znam, al ne prihvaćam ispriku bez ćevapa! :diablo

ToTo

Quote from: Nostradamus on August 31, 2011, 08:31:48 PM
Sting ti rece da ne trebam tebi da se izvinjavam, Sta je sad ovo ??

Za mamine bindove , to je sala za stripiy-a xD jer smo se jendom prilikom zezali na serveru!

Naravno da se nudim ... i izvinjavam se svima koji se dobro razume u cfg i koji dobro poznaju COD naredbe ,a naravno ne zloupotrebavaju isto! A da sam ih ugrozavam mirnu igru na bitange serverima! 

p.s. Hvala sto si me podsjetio na te ostale, ako ima jos kome ti napisi. ili nek se jave sami ;)

@String naravno da mozes biti veci , al' kad vec mozes biti trebao si se javiti i tamo u onoj temi za scrite kad sam prozivao(pitao) aadmine!

Pozz i bez ljutnje ;)
Ajde objasni svima nama, koji se ne razumemo u scripte, za cega je ona tvoja. Ako napises normalan post, mozes da igras, naravno ako si je obrisao, a jos uvek nisi, eto te ponovo na spisku. Aj bas da cujem, cemu sluzi scripta koja je pronadjena u tvom cfg?

ToTo

Igrac Pandora Bexon ima odredjenih problema sa ulaskom na forum, pa se izvinio danas u igri, i ja umesto njega ostavljam izvinjenje svim postenim igracima sa bitange servera.

Citer Nostradamus nema nameru da se ko covek izvine i zato ce biti banovan na svemu sto je u posedu bitangi  :bye2 ....neces nam faliti

MASTERBLASTER

Kad god mi komp bude upaljen a on (nosterdamus )na serveru objasnjavacu mu sta je to kick!!!!!!!! posto sam ja stariji i stvarno se ne razumem u cfg i skripte.

Sgt.Neco09

E ovako...pocetnik sam i igrao sam sa scriptom da vidim kako izgleda...uputstvo sam vido na you tubu....iskreno da vam kazem scripta i nije bila nesto ali posto sam dospeo na listu izvinjavam se svima kojima sam na ovaj nacin pokazao nepostovanje i nacinio nepravdu...E sad stvarno sam sakpirao sta sam uradio i kajem se :||  :suicide ....trudicu se da od sada sve bude ok...pozz 

zeks123

#26
Izvinite za to sto sam koristio skriptu.Objasnio sam sta se desilo last topic lista srama koga zanima neka pogleda.@ mufzor  gl hf with cod2  :bye2 :flag_of_truce

ToTo


IkaC!

Evo veliko izvinjenje clanu Bitange, kao i svim igracima sa bitanginih server! Sorry! Nadam se da prihvatate izvinjenje!   :)

ToTo


Svetac

#30
Izvinjavam se svim igracima koje sam ubio dok sam koristio skriptu za m1 :D
Igrao sam neko vreme sa njom jer je mnogo igraca koristio,na warovima nikada nisam igrao ni sa necim slicnim a necu ni na publicu vise.
Pozdrav svima

MASTERBLASTER


||NooOooZ||CAKI

xaxaxaxaxa kod nas je to kod haxa i skripti kad neko vidi da ima neko drugi odma "I TATA BI SINE"  :super

fanTom!


darkbgd

pa ima li neko da nije koristio te skripte hahhahaha. Pa da li je moguce da vas toliko koristi ta sranja?

ToTo

Quote from: darkbgd on September 23, 2011, 05:15:15 PM
pa ima li neko da nije koristio te skripte hahhahaha. Pa da li je moguce da vas toliko koristi ta sranja?
Ima gore lista pa citaj, ali samo ako imas dosta vremena jer je podugacka. Svaka cast svima koji su se lepo, ko ljudi ovde izvinuli za koriscenje scripti, koja slazem se nije cit ranga wh, ali je ipak nedozvoljena i pruza prednost u igri.


Svetac   :handshake:

disappointed

Quote from: ToTo on September 23, 2011, 09:42:33 PM
Quote from: darkbgd on September 23, 2011, 05:15:15 PM
pa ima li neko da nije koristio te skripte hahhahaha. Pa da li je moguce da vas toliko koristi ta sranja?
Ima gore lista pa citaj, ali samo ako imas dosta vremena jer je podugacka. Svaka cast svima koji su se lepo, ko ljudi ovde izvinuli za koriscenje scripti, koja slazem se nije cit ranga wh, ali je ipak nedozvoljena i pruza prednost u igri.


Svetac   :handshake:
...ajd sad jedno hipoteticko pitanje...
...recimo da mi je ispravan komp...
...i recimo da udjem na neki od nasih servera...
...i recimo da ukucam neku od ovih skripti...
...i recimo da je koristim sve do prvog kicka(ili bana)...
...koliko bi vredelo moje izvinjenje na ovom forumu?
...koliko bi se izmenila moja slika u "VASIM"  ocima?
...koliko bi me to kostalo Rcona(i da li bi)?...
...i koliko vas bi mi  :handshake: na izvinjenju?
...ne postavljam ovo pitanje kao da sam bilo ko iole bitan na bitange serverima...
...vec kao neko ko primecuje (ili mi se bar tako cini) neke nepravilnosti u svemu ovome...

domohomo

Mislim da bi ti mogao pisati neki haiku!!!!!

ToTo

Quote from: disappointed on September 24, 2011, 12:00:19 AM
Quote from: ToTo on September 23, 2011, 09:42:33 PM
Quote from: darkbgd on September 23, 2011, 05:15:15 PM
pa ima li neko da nije koristio te skripte hahhahaha. Pa da li je moguce da vas toliko koristi ta sranja?
Ima gore lista pa citaj, ali samo ako imas dosta vremena jer je podugacka. Svaka cast svima koji su se lepo, ko ljudi ovde izvinuli za koriscenje scripti, koja slazem se nije cit ranga wh, ali je ipak nedozvoljena i pruza prednost u igri.


Svetac   :handshake:
...ajd sad jedno hipoteticko pitanje...
...recimo da mi je ispravan komp...
...i recimo da udjem na neki od nasih servera...
...i recimo da ukucam neku od ovih skripti...
...i recimo da je koristim sve do prvog kicka(ili bana)...
...koliko bi vredelo moje izvinjenje na ovom forumu?
...koliko bi se izmenila moja slika u "VASIM"  ocima?
...koliko bi me to kostalo Rcona(i da li bi)?...
...i koliko vas bi mi  :handshake: na izvinjenju?
...ne postavljam ovo pitanje kao da sam bilo ko iole bitan na bitange serverima...
...vec kao neko ko primecuje (ili mi se bar tako cini) neke nepravilnosti u svemu ovome...
Izvini je , pogotovo danas, rec koju je jako tesko izgovoriti. Treba za to dosta odvaznosti. Djole Balasevic je cak napisao pesmu o tome. Zato meni puno znaci kada neko od tih ljudi dodje ovde i javno se izvini za propust. Naravno, oni koje i dalje budemo vidjali na serverima sa scriptama, mogu do sutra da se izvinjavaju, dzaba im. Izvinjenje podrazumeva, da si scriptu uklonio iz svog cfg, i da je vise ne koristis.

disappointed

Quote from: domohomo on September 24, 2011, 12:47:55 AM
Mislim da bi ti mogao pisati neki haiku!!!!!
...nema potrebe da ovo pisem u desetercu...

K4Lo

Moje postovanje svima. Izvinjavam se svima,jer tek sad sam skonto o cemu se radi. Posto nepratim forume i nemam interakciju sa drugim igracima, jer ovo igram cisto iz razonode i bezanja od zene :) Skoro sam cackao po netu i nasao nesto o tom cfg-u gde je bilo opisano kako se menja itd.... Isprobao sam to i jbg zajebo se. Jos jednom se vama svima IZVINJVAM   k4lo

DexonDee

Quote from: K4Lo on October 19, 2011, 01:28:39 PM
Moje postovanje svima. Izvinjavam se svima,jer tek sad sam skonto o cemu se radi. Posto nepratim forume i nemam interakciju sa drugim igracima, jer ovo igram cisto iz razonode i bezanja od zene :) Skoro sam cackao po netu i nasao nesto o tom cfg-u gde je bilo opisano kako se menja itd.... Isprobao sam to i jbg zajebo se. Jos jednom se vama svima IZVINJVAM   k4lo

  :handshake:

gr1m

Izvinjavam se zbog koristenja m1 skripte iako je bila na samo jedan dan :)
nadam se da nikome nisam unistio raspolozenje tog dana i naravno necu
vise koristiti m1 skriptu :)

ludi livnicar

Quote from: gr1m on August 20, 2012, 06:48:56 PM
Izvinjavam se zbog koristenja m1 skripte iako je bila na samo jedan dan :)
nadam se da nikome nisam unistio raspolozenje tog dana i naravno necu
vise koristiti m1 skriptu :)

Hvala na saradnji i igraj fer pa nece biti frke  :stoner:

tipico

Evo već sam jednom to učinio http://www.bitange.com/forum/index.php/topic,6901.msg74911.html#msg74911


Pa evo nije problem niti drugi put... Moje isprike u vezi korištenja skripti tada kad sam se našao na listi


Hvala! Pozdrav!

p1GGGGGG

e ovako,

znam da je ovo po drugi put da izlijecem sa nekom psovkom,i da je mozda i preslo granice :(
ali evo ja se jos jednom izvinjavam znam da reci ne cine isto sto i dela,ali eto znaci nece se ponoviti,
opsovao sam nesto igracu Cego i ovim putem mu se izvinjavam i njemu i bitangama i svim postenim igracima na srv-ima...
znaci receno mi je da sam na crnoj listi,ali sam zatim pitao salstone-a i on je rekao da nisam ali nije ni  bitno dobio sam par kikova i to mi je dovoljno znam da sam pogresiom,znaci nece se vise ponoviti  :)


Lep Pozdrav :)