no coment ....ICEPAX.....

Started by mrvica_******|2shooorty|, May 15, 2011, 10:08:29 PM

Previous topic - Next topic

Dijabola


||NooOooZ||CAKI

no coment je to sto mu psuje, malko bolje se zagledaj u text :yes :yes :yes

Dijabola

Sta mislis zasto ga psuje..obrati malo paznju kako se pojedinci iz EMC klana ponasaju prema pojedinim igracima.. :thumbdown

ToTo

Quote from: Dijabola on August 30, 2011, 09:47:45 PM
Sta mislis zasto ga psuje..obrati malo paznju kako se pojedinci iz EMC klana ponasaju prema pojedinim igracima.. :thumbdown
Neki dokaz, ss na primer...? Bolje poseti onu temu gde ti psujes ko kocijas, bas me zanima tvoj komentar na to.

dokini

Alo bre mali ne prvi se vise budala da li hoces da trazimo da te trajno uklone odavde sta ti mali umisljas kad se naucis kulturi pisi opet !!!!!!!!!!!!!!!

Kreowski

Quote from: Dijabola on August 30, 2011, 09:47:45 PM
Sta mislis zasto ga psuje..obrati malo paznju kako se pojedinci iz EMC klana ponasaju prema pojedinim igracima.. :thumbdown

trebas  da dodjes na TEAM SPEAK  pa da vidis kada mrvice skine SRBU   sta mu SRBA sve kaze....  e to je dozivljaj

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Dijabola on August 30, 2011, 09:47:45 PM
Sta mislis zasto ga psuje..obrati malo paznju kako se pojedinci iz EMC klana ponasaju prema pojedinim igracima.. :thumbdown


sta to treba da znaci kao se ponasamo ,.....kao ti sigurno ne,.....a sta je opravdanje za takav recnik......

Srba

Dragi decko, tvoj recnik koji si prikazao svojim JAVNIM komentarima tokom igre svima je poznat. Ovde ima i dece, a pravo da ti kazem nikome ne prijaju tvoje poruke koje su isuvise prostacke. Niko sem tebe se tako do sada nije ponasao i nemoj da se iscudjavas zasto si izbacen. A nastavices da budes kikovan jer takvom ponasanju ovde nije mesto (nije nigde, kad smo kod toga).

Kad naucis lepe manire dodji da igramo, a u medjuvremenu jezik za zube.

I ne ponasaju se "pojedinci iz EMC klana" prema pojedinim igracima - vec EMC admini prema tebi.

Prestani da postujes bez razloga jer je vise desetina ljudi citalo tvoje psovke, i to samo zbog toga sto te neko ubije tokom igre. Ocigledno je da nisi sposoban da igras timsku igru, pa se prebaci na Solitaire pa psuj svoj kompjuter.

Kre: ja sam covek u godinama i kad pretrcim tri cetvrtine mape, sto me i u virtuelnom svetu natera da se zaduvam, pa onda popijem snajper od Mrve onda TS mora da trpi izliv. Uostalom, kada ovo igram jedino poredjene je "uboden u struju"  :spiteful