cheat - fetter jesus...?

Started by mrvica_******|2shooorty|, May 06, 2011, 09:41:36 PM

Previous topic - Next topic

mrvica_******|2shooorty|

po meni je citercina,....a vi procenite...... :thumbdown :thumbdown :thumbdown :thumbdown

DexonDee

odavno sam rekao da je citer ali mi niko nije verovao

Kreowski

hmmm sumljiv  jest   i  oduvjek bio  ali  nemozes nista sa tim dokazat  nazalost,  cuo  sam da postoji  cheat  da ukloni sav dim  ali  kod nekih uopste ne pokazuje dim u nekim situacijama....  tak da NEZNAM
ajm pit :ziveli

DexonDee

pa pazi postoji smoke bug tako da jbg i ja sam se pre zalio na njega ali kao sto su vec dosta njih reklo to je krek server i ne moze se nista :)

dokini

Pa nemoguce je da kod njega pogledas cill cam nikad nema dima !!!!!

mrvica_******|2shooorty|

pazi sve je moguce ,...ali ovde ima dima a gadja kao da ga nema ,...sta  reci vise,.....a sto se tice cill camere moguce je da ne prikazuje dim ,...desava se,...

fanTom!

Ja mislim da je citer jer prati kroz dim.....nznm sta da ti kazem.

DexonDee

Quote from: fanTom! on May 08, 2011, 11:04:11 PM
Ja mislim da je citer jer prati kroz dim.....nznm sta da ti kazem.

zezas da prati?

Kreowski

dodje  FETTER  svaki dan na mix extreme!  Ako ima dima  i ako te je netko kroz  dim to je on, svaki dan se zale na njega ali.....  hebga
dodjite  da vidite kako momche kroz dim tuche!!      :party2 :party2 FETTER JESUS  :party2 :party2

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Kreowski on May 09, 2011, 01:34:31 AM
dodje  FETTER  svaki dan na mix extreme!  Ako ima dima  i ako te je netko kroz  dim to je on, svaki dan se zale na njega ali.....  hebga
dodjite  da vidite kako momche kroz dim tuche!!      :party2 :party2 FETTER JESUS  :party2 :party2
xoxoxoxoxoxoxoxoxoxxoxoxoxoxoxoxoxoxoxxoxoxoxoxoxoxoxxoxoxoxoxoxoxoxoxxoxoxoxoxoxo :fighting: :yikes: