SERBIA Svekrva kroz dim

Started by Grave, May 05, 2011, 03:02:07 PM

Previous topic - Next topic

Grave

SERBIA Svekrva ceo dan nas je cepao kroz dim. Ubio me bar 10x, a znam da su se i ostali bunili.

jape

Dzabe postavljas sve ove filmove. U igrici postoji smoke bug. Ako i cituje, server je krek ne moze mu niko nista.

Poz.

Grave

Koja je onda fora da svi ne koriste cit?

kgigor


ToTo

Fora je da svi odvojite jebenih 10â,¬ i kupite org igru, pa da se ko ljudi igramo na Main2 serveru koji je org. Ovo postovanje kroz dim, ovo - ono nema kraja, naprotiv, bice ih sve vise. Crack serveri nisu buducnost ove igre, vec samo org. Sta da mu radim, kako da ga sankcionisem? Stavim mu ban on restartuje ruter i promeni nick name, pa se vrati i opet isto. Samo org cod2 spasava  :yes

DexonDee

Mislim da ces uskoro dobiti ugovor sa YouTube da budete partneri :) pa ovo covece vec dosta njih radi puca kroz dim pa sta da mu radis vise? stara skola koliko njih mene rokne kroz dim i sta sada? kao sto je Jape rekao "U igrici postoji skoke bug" a i lepo ti i Toto rekao uzmi lepo org i cao

Grave

Imam ja org vec par godina, ali niko ne igra na org serveru, tako da dzabe meni sve!

Kreowski

i ja sam se jucer nasadio kroz dim jedno 3 puta na  momka  iz KING SERBIA   bio je poludio  od muke.......
sorry  al kod mene ga nije bilo....

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Kreowski on May 19, 2011, 03:52:50 PM
i ja sam se jucer nasadio kroz dim jedno 3 puta na  momka  iz KING SERBIA   bio je poludio  od muke.......
sorry  al kod mene ga nije bilo....

ma sve je to ok kad ga nema, to je bag za dim......ali kad ima dima da neznas gde si poso ili doso pa te neko prati kao da  je sve cisto eto meni nije logicno kako nije cit.....to je isto kao da te prati kroz zid,...... :vava :vava,.....

Filozof

Quote from: Grave on May 05, 2011, 03:02:07 PM

SERBIA Svekrva ceo dan nas je cepao kroz dim. Ubio me bar 10x, a znam da su se i ostali bunili.


hahahahhahaha...... i to je sad strasno samo 10x :D lool :D pa mene krasic razbi na SD kroz dim pa cak i ovaj  :baby jape ... udje na 5 minuta i ubije kroz dim i sta sad treba da se place ....ajd .. pucaj i ti kroz dim nemoj bas toliko da budes naivan :) ...