tarantule ziher wh

Started by jovica, April 27, 2011, 09:52:45 PM

Previous topic - Next topic

jovica


DexonDee


jovica

Na nasem,ali stavio sam da se zna,ako bude neko war protiv njih ili...... !

TITO_Tarantula

Dajte se okanite mlacenja po slami, kolko tuljav moras bit da stavis neki pbss s crackanog sevrera gdje se ne vidi GUID?

Ljudi navelike fejkaju nickove na pubovima i warovima s haxom.

Najprije se informiraj kako neke stvari funkcioniraju...

Kreowski

ko sto kazu ...macku o rep....

TITO_Tarantula

Quote from: Kreowski on July 13, 2011, 11:08:55 PM
ko sto kazu ...macku o rep....
Kaj ti to dojde?

Znaci ja se spojim na neki cracked pub s tvojim nickom "Kreowski" i upalim neki detected hax, pa ces ga ti ...macku o rep.... ili...?

Kreowski

izvoli konektuj se gdje god  hoces i s kaj god tool-om hoces   slobodno....   mozda  ti jedino AIMBOT  pomogne da imadnes moj score...a  ja samo na  jednom Bitange serveru igram  jer su mi ostali  prespori za igranje......  tj  jednostavno  nisam naviko igrat na drugim serverima

Kreowski

Quote from: TITO_Tarantula on July 13, 2011, 11:12:52 PM
Quote from: Kreowski on July 13, 2011, 11:08:55 PM
ko sto kazu ...macku o rep....
Kaj ti to dojde?

Znaci ja se spojim na neki cracked pub s tvojim nickom "Kreowski" i upalim neki detected hax, pa ces ga ti ...macku o rep.... ili...?
u  prjevodu sa mog  citkog   bosanskog  nemogu nist dokazat....   samo u nedogled  tuŠ¾akat

TITO_Tarantula

#8
Quote from: Kreowski on July 13, 2011, 11:16:53 PM
izvoli konektuj se gdje god  hoces i s kaj god tool-om hoces   slobodno....   mozda  ti jedino AIMBOT  pomogne da imadnes moj score...a  ja samo na  jednom Bitange serveru igram  jer su mi ostali  prespori za igranje......  tj  jednostavno  nisam naviko igrat na drugim serverima

Jel ti uopce shvacas bit mojeg posta gore?

Meni nije jasno kak neko more optuzit nekog da haxa prek PBSS-a na kojem se ne vidi GUID (znaci crackan je server)
Poanta mog posta je u tome da je taj lik koji je gore imal dull il kaj vec mogao napisat tvoje ime pa bi sad raspravljali o tebi.

A kaj se tvojeg kurcenja skillom tice, jel imas uopce orginal?

Kreowski

#9
Ja  i moj skill- nemam veze s vezom  ( da ti odma odgovorim)
A onaj moj post  gore  MAČKU O REP  to u prjevodu znaci da se slazem sa tobom  da  nemogu nist  dokazat... samo mogu sumnjat na tebe ili u nekog  iz tvog klana!!!
Po meni oni su trebali ostavit da igra  i snimiti igraca u kojeg sumnjaju  jer po  tome se vidi dali varas ili  ne ... ili   barem ga pratiti u par sljedeci igara  ukoliko zelis da blatis neciji klan po forumima  trebo bi imati  jaci dokaz...a  ne ja sam usliko  kako  je ovog pb kickovao....
Mene  je pb  prije pola sata kickovao  bez obzira sto ja imam oriđiđi  key   takav  je  server  i ja sam se pomirio sa tim...
Ali ima i trenutaka  gdje pb  dobro napravi  i kickuje  chitera  a  ima i gdje pogrjesi....  zato barem po meni   pb   nije pravi dokaz  za varanje..

TITO_Tarantula

Onda moja isprika jer sam te krivo skuzio.