News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

da li sam banovan?

Started by stark, November 11, 2014, 11:19:54 PM

Previous topic - Next topic

stark

Moze li neko provjeriti da li sam banovan

nick: stark
ip: 77.78.236.4

unaprijed hvala

$ub3eroU aka Fallen AngeL

Posto sam ti ja odgovorio na mail, sad ovde da ti kazem. Tvoji SS nisu bas najjasniji adminima servera, pa ni meni. Dakle, kad ustanovimo dal haxas ili ne tad ces biti odbanovan. Mozda ti i SuperAdmin skine ban, videcemo. Dotle strpljenja... :ok2

stark

brate ne znam sta znaci moji SS? Pored toga, priznajem, jedino podesavam fps...sto svako radi, jer sa normalnim fps-om ja pucam iz luka strijele, a ljudi sa m1 rafalaju kao sa pama... tako da sam podesio fps na 250...
Ukoliko je to ne dozvoljeno, mogu se samo braniti da neam pojma da je to protiv pravila igre...iako neki igraci podesavaju fps na 333 i igraju redovno...

Provjerite moje postavke i vidjet cete da je sve stock, ne bavim se citovima jer mi ne trebaju, igram cod-a 6-7 godina, nisam pocetnik...

cekam strpljivo  :thankyou

:peace:

vd|cube(im)

#3
problem je u ovom pb_ss-u koji je u par puta dok si igra na serveru mapu Toujane uvijek isti, šta je nemoguće. U prvi mah sam mislio da si u specu, ali sam ušao na server i jedini bio u speci, pa napravio još tri pb_ss-a i opet ista slika.



Banovan si zbog toga jer se tako prikriva hax, da se ubaci neki pb_ss koji nema veze sa stvarnom slikom na serveru. Neki su imali u pb_ss  sliku nekog auta ili slične gluposti šta možeš viditi na forumu.

Šta se tiče fps-a to šta pišeš nema nikakve veze, bitange serveri su namješteni na max fps 250 i sve šta ide preko toga PB automatski kika.

stark

drug ja se zahvaljujem na objasnjenu, ali ja pojma neam sta je pb_ss niti kako se te slike ubacuju,

u specu nisam uopste bio, tu mapu sam aktivno igrao. kako mi to pokazuje ja veze nemam...
obzirom da sam imao problema sa punkbusterom, stalno me je kikao kada sam instalirao cod, skinuo sam gotove file-ove sa neta, i ubacio ih u folder cod-a, mozda ima to veze sa slikom, mozda je u tome svemu bio i taj file...moguce, al sam se jebavao sa punkbusterom tri dana prije nego je proradio.

Ako trebam uraditi reinstall svega, recite mi jer ja ne znam kako bi drugacije rijesio taj problem.
Zaista ne znam kako pratite igrace i ukoliko je mene iz nekog razloga ne moguce pratiti, defitivno zasluzujem biti odstranjen. Ali iz tog razloga mi recite sta da promjenim pa da se vrati sve na stock kako bi bio normalno pracen kao i ostali.

svakako sam zahvalan sto imate vremena i peglate se sa mojim problemom, ja sam voljan sve reinstalirati , pa vam javiti kada to zavrsim, da mozete skinuti ban i provjeriti da li je ovaj put sve ok.
:smoke:

vd|cube(im)

Skinija sam ti ban, ti rješavaj problem kako znaš. Ako se ponovi ide opet ban.  :stoner:

stark

 :super

idem reinstalirat sve zivo.... :suicide

:peace

vd|cube(im)



Opet ista stvar, sad si na serveru i imaš isti pb_ss kao prije.

domohomo

Daj bogati jel to više prozirna priča da netko igra pedeset godina na bitange serverima i nikad na forumu nije bio, a nezna instalirat igru...
http://youtu.be/6KsuOv93T9Y?t=10s

stark

#9
domohomo, nije do instalacije igre nego do pb-a...ocigledno nemas pojma cim spominjes instalaciju igre, pored toga, dokaz da pojma nemas, je da ne mozes skinuti pb i naci na listi cod2 nego moras stare pb-ove traziti po netu koji  vec imaju postavke za cod2 ( na koji sam ja naletio koji nije bio ok)...ne znam sto uopste tebi objasnjavam, da nisi bot ne bi postovao takav komentar :thumbdown

pored toga, nisam bio prijavljen na forum jer nisam imao potrebe, i vjerovatno jer nikada nisam bio banovan, sto je opet dokaz da nisam citer kao sto ti mislis...mozda ti je vuna sto si los igrac ili sta? cemu komentar uopste?!

$ub3eroU aka Fallen AngeL

Ajde sada cool down, da ne bi bilo restrikcija. Proveri ti tamo sta instaliras na kompu, ili uzmi si od nekog frenda CoD2 instaliraj, a ovde mozes pitati za PB folder od admina koji ne haxaju(osim Dome haxorcica starog iz Makarske   :-* ljubi ga brat u prljav vrat) da ti posalju mailom podesavanja za PB!

domohomo

Nisam iz Makarske jebala te Makarska :D Sad sam na rađi u Živogošću... Ma ova ista priča mi ide na nerve, bar ti subaru znaš o čemu pričam

filadendron

ja mislim da je bolje vratiti se na hladnu pivu neg na stock  :happy

stark

hehehe slazem se u potpunosti, od stocka boli glava...

...moram ti reci, kada god citam tvoj nick, padne mi ona ciganka na pamet sto je nabrajala neke gluposti i izmedju ostalog i "firadron"  :D :D :D :D


https://www.youtube.com/watch?v=2vCf09Q7HQk

:super