England plz

Started by JackAss, February 13, 2014, 06:36:46 PM

Previous topic - Next topic

JackAss

Dobio sam ban zato sto sam se pravio 'England'  :omg: :omg: :omg:

Jacⱪ Sparroⱳ™

#1
First time Blitzcrank.
WTF i'm not Blitzcrank?!
I was Blitzcrank in team select!
Bitange plz...

JackAss

Nerf Bitange pl0000xxxx

Bebica

Plz nerf Bitange,reported-verbal abuse
Ko sme banati jackassa on je Bog  :ne_razumem

JackAss

Znaci ne smijes se vise ni 'England' praviti da ne dobijes ban  :clapping :clapping

$tring

Quote from: JackAss on February 13, 2014, 06:36:46 PM
Dobio sam ban zato sto sam se pravio 'England'  :omg: :omg: :omg:

Vidis kako se sad ne pravis englez... :)

Dobio si ban zato sto se blesavis na serveru, pises budalastine i mislis da si jako zanimljiv. Veruj mi nisi uopste. Zivciras 20 ljudi na serveru svojim glupim forama, i to traje i traje i traje i traje i traje. Ljudi ti govore 'prestani covece dosadan si', ali tebi je prosto zabavno da ih zajebavas i da se glupiras.

Nakon toga sam ti i ja rekao da prestanes, sto nisi uradio.

Zakljucak : Nije zabranjeno nositi nick England. Mozes da se zoves i 'aaaaaaaaaaaaa' i da svake dve sekunde pises gluposti u konzolu i ometas ljude dok igraju. Ako ti se chatuje idi na neki IRC kanal, Facebook.

A mislio sam da ti skinem ban, ali zbog onog 'Nerf Bitange pl0000xxxx' necu. Sivise si kurcevit mali, pa je najbolje da vise i ne dolazis.


JackAss

Naravno,banas mene sto sam se zezao na serveru a ne banas one sto npr. lupam sad haxaju ili psuju.

Al' eto,nema veze. :clapping :clapping :clapping

bucky


JackAss

Staces moj bucki,umjesto da banaju citere i tako to oni mene  "englanda"  :clapping2 :clapping2 :clapping2

VaiiiVaiii

Quote from: JackAss on February 13, 2014, 08:12:58 PM
Staces moj bucki,umjesto da banaju citere i tako to oni mene  "englanda"  :clapping2 :clapping2 :clapping2
pa nema dokaza za "te" citere da su citeri...a duzina jezika se redukuje banom takodje...vidis..da sam znao ranije za ovo ..odavno bih zenu navadio na cod2

JackAss

Super za vas sto nema dokaza,da bi ih bilo vi bi se sturili,a za duzinu jezika nit' sam psovao nit' sam nekog uvrjedio,cisto zezanje.  :|| :||

Strajdzo

pa ko te tero brt da se pravis englez brt  moj... :) :) :) :) :)

JackAss

Ko me tero da te volim ko me teeeerooooooo :doc :doc :doc

Strajdzo

Ajde da si zezao mene pa ajde prihvatio bih da se zezamo ali da zezas saltstone to nebi prihvatio.Jos sam bio prisutan kad si igrao i ono sto si pisao na engleskom nista nije vredelo zbog toga si dobio ban,drugo ne postoji brt moj....  :facepalm:

JackAss

'ali da zezas saltstone to nebi prihvatio.'jel salstone bog neki ovdje pa se ne smije zezat.
I ono sto sam pisao na engleskom,ako si bio prisutan mogao si vidit cisto zezanje koji bi svaki retard maloumni skontao,ali dzaba.

Strajdzo

To ti naljbolje vidi ti sa njim necu da se mesam brt to ti i on resite.Ja necu da se mesam...od mene je dosta

domohomo


DexonDee

Napisi sada na engleskom mozda te odbanuju :D

JackAss

U ban only inisin people,haxor not but joke man yes. patetic

DexonDee

Nije U nego You sedi jedan

Fox.


VaiiiVaiii

Quote from: JackAss on February 14, 2014, 12:38:04 PM
U ban only inisin people,haxor not but joke man yes. patetic
MEN...YOU know what..."INNOCENT PEOPLE" IS A PATHETIC JOKE!!!

Vennoxia

Mesto sto pametujes, kad vec vidis da sala nije bila prikladna tada pa si i dobio dan,kome kog da si rekao,da si lepo napisao "Izvinjavam se itd" tema bi bila gotova na trecem postu.Ti ovde raspravljas o nekim drugim ljudima i temama...gledaj svoju stiuaciju i pusti admine da rade svoj posao.Ako ti se ne svidja,mozes se igrati na drugim serverima.
Bez uvrede.   :stoner:

P!ck 'n roll

Ajde dzeki ne seri nego iti tamo izvini se... nemoj da bude grejanje obraza  :tease2

JackAss

Radi cega da se izvinem,to mi nije jasno? :ne_razumem

P!ck 'n roll

zbog stringa i slanog leti glava, ajde budu miran sada, ako nisi shvatio sta ti tamo prica string jbg, samo se povuci iz price, aj z

Bebica

Betmene on je Bog zasto da se on izvinjava?  :party2
Jackass i lav ju

JackAss

to u love too,but,we have been seperated,we dont talk more any  :no :no :no

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: domohomo on February 14, 2014, 07:18:55 AM
Do why me key too....

"If we don't have the key, we can't open whatever it is we don't have that it unlocks. So what purpose would be served in finding whatever need be unlocked... which we don't have... without first having found the key what unlocks it?"

SALTSTONE

Covece, odmah sam znao da si fake jer sam video da ne znas da se izrazavas na engleskom, ali sam se upustio malo sa tobom u spiku,.... medjutim ti nisi prestajao da lupetas i ometas ostale na serveru, shodno tome od mene si dobio jedan mali kik upozorenja, ali s'obzirom da to nije bilo dovoljno usledio je BAN od gospodina Stringa....sve jasno ko dan...
Kada budes skontao kako se ponasa na serveru,  narocito kada su tu ADMINI, vrata ce ti opet biti otvorena,....u suprotnom izigravaj majmuna negde drugde  !!!

$tring

Quote from: JackAss on February 14, 2014, 01:06:09 AM
'jel salstone bog neki ovdje pa se ne smije zezat.

Jeste. Na serveru je bog. Nego da te pitam ovako otvoreno : A koji si ti kurac da se zajebavas sa nama? Jel se znamo? Jesmo drugari? Koliko godina imas decko? Mi 36 i 38. Jel bilo kome nepoznatom tako odgovaras?

Ne znam deco na kom ste serveru nacili tako da se ponasate i da drkate,drkate,drkate, a admin treba da kumi i moli da prestanete.

Jel ti ADMIN SERVERA 5x rekao da prestanes? JESTE. Onda prestani. Nije tvoje ko je cheater i ko je kada sta rekao. Ovde pricamo i TEBI. Tvom problemu.

Jos dodjes na forum i u fazonu 'Koje su ove bitange kurtoni'. Znas kako se kaze? Ovako:

'Dobar dan, ispao sam danas majmun na serveru. Drkao sam igrace bez razloga iako me je admin 5x opomenuo. Izvinite ljudi, ne znam sta mi je bilo ali ovakve svinjarije vise necu praviti. Shvatio sam poruku'.

E tako. Kad nesto slicno napises dobices unban. Do tada, nemoj da se javljas na forumu niti ima potrebe da ovaj topic ide u nedogled.

email ti je ovde : string@bitange.com ... Tu napisi sta imas.

Ovde je tema lock, i nema rasprave vise.