News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

t@jo

Started by Tasmara, April 06, 2013, 05:09:02 PM

Previous topic - Next topic

Tasmara

Nadam se da cete se snaci za download, smotana ja za ove stvari  ;D

http://snk.to/f-c7h96npz

Bebica

To virus neki 100%  :rofl :hat

don_gagi

tajo je neko ko zna da se krece i igra dobro, bez ozbira dal ga i kad pali...ovde je previse ocigledno, a i kretanje je na nivou debila, sto on svakako nije...il je neko stavio njegov nik, il se on nadrogirao, i jos pritom upalio, i eto snimka.

filadendron

Nemas pecat!   :icon_grrr:

3thw.

Iskreno , ne verujem da je to on , kao sto rece Gagi , ovo je bukvalno neko ko ne zna da hoda po mapi , ko aim-a kao debil , i samo trckara okolo ...

tubifeks

A moŠ¾da je igrao Š¾murećki    :whistling

viljushka11

Ma to mu baba igrala 100 posto!

3thw.

Quote from: viljushka11 on April 06, 2013, 11:44:00 PM
Ma to mu baba igrala 100 posto!

Viljushka i ja mislim da je baba igrala a on joj govorio kako da igra  :yahoo

http://www.youtube.com/watch?v=7GCOldjjlMA

viljushka11

Pa da, ono kao "znas kada je ove boje onda je ispred zida a kada je one boje onda je iza zida"!  :spiteful

Bebica

Ma to su sve citeri  :fighting: :stoner:

tajo_

Ne znam zašto se povlačim po forumima još uvijek kada skoro i ne igram :S Nisam pogledao klip niti ću se zamarati time. Ko zna kako igram, zna. Ponekada uletim mapu eventualno dvije, ali opet kažem ponekad. Nemam više komentara jer svako ima svoje mišljenje i teško odstupa od njega, stoga ne vrijedi raspravljati.  Uživajte mi, a ti Tamara puknut ćeš od te zlobe i zavisti  :stoner:

Grave

Quote from: tajo_ on May 02, 2013, 11:18:20 PM
Ne znam zašto se povlačim po forumima još uvijek kada skoro i ne igram :S Nisam pogledao klip niti ću se zamarati time. Ko zna kako igram, zna. Ponekada uletim mapu eventualno dvije, ali opet kažem ponekad. Nemam više komentara jer svako ima svoje mišljenje i teško odstupa od njega, stoga ne vrijedi raspravljati.  Uživajte mi, a ti Tamara puknut ćeš od te zlobe i zavisti  :stoner:
Ko zna kako igras? Ajde daj nekog da posvedoci. Daj da te vidimo na nekom lanu, bilo kako da se uverimo. Ja mislim da haxas i ne mozes to promeniti dok god ne gledam uzivo kako igras.

tajo_

Bit ce prilike Grave :) Do tada liječi svoje komplekse  :happy

Grave

Quote from: tajo_ on May 16, 2013, 04:02:25 PM
Bit ce prilike Grave :) Do tada liječi svoje komplekse  :happy
Nadam se da ce biti prilike. Svoje komplekse lecim kikajuci tebe i tebi slicne. Terapija uspeva, osecam se mnogo bolje kad niste na serverima.