EUNET SUMMER GAMES 2014 - discussion

Started by hardwell., August 02, 2014, 07:46:46 PM

Previous topic - Next topic

hardwell.


hardwell.

Ajmo momci završavajte te prijave jer se neće odobriti ništa što nije dovršeno do kraja  :stoner:


ivorolic4

Već vidim nepravilnosti... naša prijava skoro popunjena i nismo još prihvaćeni a neki su preko veze upali...  ;D

password

Quote from: ivorolic4 on August 10, 2014, 10:39:48 PM
Već vidim nepravilnosti... naša prijava skoro popunjena i nismo još prihvaćeni a neki su preko veze upali...  ;D

Ja sam kriv za to, nece niko biti prihvacen dok god sve ne bude cisto i sve popunjeno.. :)

vostee


ivorolic4

Kada da očekujemo novu verziju xgamer aplikacije i da li će turnir početi u slučaju da ne bude spremna?

password

Anticheat samo sto nije online, sve ide po planu. Mecevi se nece igrati bez Ac programa, a dogovori na forumu mogu da pocnu vec sutra posle izvlacenja. Nadam se da ce do tad sve biti spremno. :)

vostee

i koliko timova ima na kraju jeste resili to ?

password

Po mojoj racunici bice 30 timova, ostalo je jos par njih da dovrse malo. i onda zakljucavamo prijave i nema izmene.

Molio bi:
Username: daly15 Email: daliborkotnik16@gmail.com IP:
Username: ma7yeeex Email: matjo.vrh@gmail.com IP:
ko god da su,
dobili su ban zato sto su promasili 5 puta njihovu sifru na Xgameru, kako bi to resili moraju da idu na lost password i preko emaila da promene na novi password.
Tek kad se uloguju ban im se skida automatski.
Ako ima problema, javite se na xfire: animationnow

tipico

Quote from: password on August 15, 2014, 09:53:11 AM
Po mojoj racunici bice 30 timova, ostalo je jos par njih da dovrse malo. i onda zakljucavamo prijave i nema izmene.

Molio bi:
Username: daly15 Email: daliborkotnik16@gmail.com IP:
Username: ma7yeeex Email: matjo.vrh@gmail.com IP:
ko god da su,
dobili su ban zato sto su promasili 5 puta njihovu sifru na Xgameru, kako bi to resili moraju da idu na lost password i preko emaila da promene na novi password.
Tek kad se uloguju ban im se skida automatski.
Ako ima problema, javite se na xfire: animationnow




daly15 rijesen, clan je cnoname prijave,zbrljo je regu pa sam mu ja napravio novi id

ivorolic4

#11
Preuzeo i instalirao novi xgamer anti cheat... pokrenem ga, pojavi se početni zaslon i samo nestane... NE RADI!!!   :shok

Nadalje, na xf grupi ne mogu pronaći admina klana s koji igramo prvi susret što znači da se nije prijavio i stavio tag kako je navedno u pravilima. (to po meni treba kazniti oduzimanjem bar 5 bodova  :tease )

password

Quote from: ivorolic4 on August 16, 2014, 07:40:24 AM
Preuzeo i instalirao novi xgamer anti cheat... pokrenem ga, pojavi se početni zaslon i samo nestane... NE RADI!!!   :shok

Nadalje, na xf grupi ne mogu pronaći admina klana s koji igramo prvi susret što znači da se nije prijavio i stavio tag kako je navedno u pravilima. (to po meni treba kazniti oduzimanjem bar 5 bodova  :tease )

Ivo Javi se CALLMEMEYBE Rudaxu

a taj problem je


izgleda da je nesto do fonta. Probacu da resim problem.

dpr

#13
Quote from: ivorolic4 on August 16, 2014, 07:40:24 AM
Preuzeo i instalirao novi xgamer anti cheat... pokrenem ga, pojavi se početni zaslon i samo nestane... NE RADI!!!   :shok

Nadalje, na xf grupi ne mogu pronaći admina klana s koji igramo prvi susret što znači da se nije prijavio i stavio tag kako je navedno u pravilima. (to po meni treba kazniti oduzimanjem bar 5 bodova  :tease )

Ista stvar, dode loading traje petnaestak sekundi i ugasi se

phased

Ja nerazumin kako vama svima neradi a meni jedinom izgleda radi xD

password

#15
Verevatno ste skinuli Verzija 2.2
Morate da skinete
XGAMER V3

https://www.sendspace.com/file/0uz6xk

eto pa skinite odavde

dpr


MaikelFromDOW

obrisite sve net framework verzije i skinite net sa ovog linka
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=17851

obrisati sve verzije XGamera i onda instalirati ovu

https://www.sendspace.com/file/0uz6xk

ja sam podesio i na 32 i 64 radi ko sat


dpr


MaikelFromDOW

buraz radi :D evo sada smo probali i testirali i radi javi se nekom od admina na  x fire pa neka se nakaci i neka pomogne u resavanju problema

dpr


MaikelFromDOW


dpr

imam to sve em zbog cgaca em zbog fpsa

ivorolic4

Quote from: password on August 16, 2014, 02:00:05 PM
Quote from: ivorolic4 on August 16, 2014, 07:40:24 AM
Preuzeo i instalirao novi xgamer anti cheat... pokrenem ga, pojavi se početni zaslon i samo nestane... NE RADI!!!   :shok

Nadalje, na xf grupi ne mogu pronaći admina klana s koji igramo prvi susret što znači da se nije prijavio i stavio tag kako je navedno u pravilima. (to po meni treba kazniti oduzimanjem bar 5 bodova  :tease )

Ivo Javi se CALLMEMEYBE Rudaxu

a taj problem je


izgleda da je nesto do fonta. Probacu da resim problem.

Kako da se javim tom liku kad nije u grupi na xf? A xf mu nije rudax. Nek se izvoli dodat u grupu, valjda to služi za dogovaranje warova.

Inače, isprobao sam sve ove linkove dolje i meni za svaku kod instalacije piše da je to verzija 3.0.0 i i idalje mi se crasha kod pokretanja. Probao sam i te fore s compatibility opcijama ali ni to ne radi. Inače, na win 7 x64 sam, netframework je taj ili noviji kad probam instalirati. Nemam ga namjeru uninstalirati jer to sa sobom povlači druge probleme, znam iz iskustva. Nađite zašto nam nekima ne radi i nađite rješenje. Isto tako, to s gašenjem antialisinga kao kod uac mi se uopće ne sviđa, poanta i je bila u tome da ovaj anticheat radi i kada je antialising upaljen.

Rudax

Quote from: ivorolic4 on August 16, 2014, 07:23:32 PM


Kako da se javim tom liku kad nije u grupi na xf? A xf mu nije rudax. Nek se izvoli dodat u grupu, valjda to služi za dogovaranje warova.

Inače, isprobao sam sve ove linkove dolje i meni za svaku kod instalacije piše da je to verzija 3.0.0 i i idalje mi se crasha kod pokretanja. Probao sam i te fore s compatibility opcijama ali ni to ne radi. Inače, na win 7 x64 sam, netframework je taj ili noviji kad probam instalirati. Nemam ga namjeru uninstalirati jer to sa sobom povlači druge probleme, znam iz iskustva. Nađite zašto nam nekima ne radi i nađite rješenje. Isto tako, to s gašenjem antialisinga kao kod uac mi se uopće ne sviđa, poanta i je bila u tome da ovaj anticheat radi i kada je antialising upaljen.


Kad bi malo bolje komunicirao sa svojim suigračima, vidio bi da smo razgovarali i da nisam u grupi jer me još nisu acceptali :) I ne vidim kud žurbe za dogovaranjem matcha kad i vas i nas prca ovaj XGamer u mozak..



ADMINI - dajte sredite taj ac, napravio sam sve točno kako ste napisali, obrisao framework ( koji je bio 4.5 i ne vidim zašto se spuštati na 4.0 al ok ), skinuo verziju ac-a sa vašeg linka i instalirao, probao se poigrat sa compatibility-em i opet ista stvar.. očitava i samo se zatvori prozor i to je to, nikakve greške, upozorenja niti bilo što, a nema mi ga ni u procesima što znači da se kompletno program ugasio

password

#26
Ja sam bespomocan u ovom trenutku, moram da sacekam programera da to resi... Izvinjavam se ali najbolje bi bilo da sacekamo  do sutra. Nismo imali beta verziju jer sam pozurivao zbog kupa, a ocito da ima propusta. SS hvata sve, ali sad me je iznenadilo jer sam ja video jos pre 1 mesec kad ga je doradjivao da mu je slikalo dx 9 i antialising x2, i x4 .

Rudax

Nema problema, možemo pričekati, samo da ne govorite da je sve u redu ako nije  :diablo

password

Ja cu da kreiram Topice za sve mecheve, i tamo ce se dogovarati za mecheve iskljucivo, a xfire grupa sluzi da bi se lakse dogovorilo.

tipico

5 ljudi na ts udje na xg radi normalno sve ja po svim ovim vasim uputama i linkovima i kurac

hardwell.

Kako moze biti problem sa ac-om ako su ga ljudi uspijeli napraviti na svoj komp ... nije problem u ac-u nego nešto do vašeg kompa , da se razumijemo ne radi ni meni trenutno pa sam da probam staviti 64 bitni....sad cemo vidit  :stoner:

Rudax

#31
Quote from: hardwell. on August 16, 2014, 08:00:20 PM
Kako moze biti problem sa ac-om ako su ga ljudi uspijeli napraviti na svoj komp ... nije problem u ac-u nego nešto do vašeg kompa , da se razumijemo ne radi ni meni trenutno pa sam da probam staviti 64 bitni....sad cemo vidit  :stoner:


imam sviježe dignute windowse praktički od programa imam office, cod2, xfire, cgac i xgamer i ne vidim di bi tu mogao biti problem u mom kompu  :)


Moguce da je problem sa kompatibilnošću nekih drivera, matičnih ploča ili ko zna čega ( nebi bila prva aplikacija koja bi radila probleme sa time ), a ako je rađeno na brzinu kao što je spomenuto moguće da se negdje dogodio neki propust  :wink:


Znaci imam Windows 7 x64 Ultimate SP1; bez ikakvih gamer edition i ne znam ni ja kakvih nebuloza.. Suigrač iz klana je isprobao i na xp-u radi bez problema  :yes


P.S. u antivirusu nije problem, sa njim ili bez njega isto

MaikelFromDOW

dal citate ili ne, dal znate oko softvera ili ne ne znam ali Vam greska lepo pise. 10 torici mojih radi sve bez problema jednostavno uradi potrebne update i nemas brige

dpr

evo cak sam isprobao drugu particiju sa drugim windowsima i dalje ne radi ista stvar.Mislim kak mozete pustit takav program u upotrebu?

MaikelFromDOW

dpr imas na engleskom ili nekom drugom jeziku sistem podignut?

dpr



Rudax

Quote from: MaikelFromDOW on August 16, 2014, 09:11:26 PM
dal citate ili ne, dal znate oko softvera ili ne ne znam ali Vam greska lepo pise. 10 torici mojih radi sve bez problema jednostavno uradi potrebne update i nemas brige


ja ne kužim dal ti čitaš moj post ili ne ?



NEMA NIKAKVE GREŠKE, program se jednostavno pokrene i tijekom učitavanja nestane, ne kužim kaj tu nije jasno. Windowsi na engleskom jeziku, podignuti prije nekoliko dana uz nekoliko programa instaliranih, ajde mi onda objasni u čemu je to do MOG KOMPA, ako je kod još nekoliko ljudi jednak problem?


Ako ti govorim da sam uradio TOČNO PREMA VAŠIM KORACIMA iako mi nema smisla downgradeat framework sa 4.5 na 4.0 svejedno sam to učinio, maknuo sam framework i xgamer, stavio framework sa linka koji ste stavili i xgamer isto tako sa linka koji ste stavili i opet NE FUNKCIONIRA! Po ne znam koji put, NEMA NIKAKVE GREŠKE nego se program jednostavno zatvori i T O Č K A.

password

#38
Molim da se stane sa raspravom, cup se ne igra bez Antichita. Sacekacemo dan ili dva da se to popravi. Molim za razumevanje i hvala svima na pomoci, kako bi nasli potencijalnu lokaciju problema. Hvala sto ste pokusavali da resite problem na vise proverenih nacina. Jos jednom molim za strpljenje jer stvarno svi zelimo da ovo bude kvalitetan i cist turnir.

MaikelFromDOW

ja za sada koliko stignem resim ljudima problem sada radim na 3 problema a to je update SQL na win7 javim sta sam uradio u toku noci ili dana sledecega

garilac1

ni kod mene nece Xgamer, sve sam probao, jednostavno ga otvori vrti se onaj krug jedno 5 sekundi i ugasi se :/

$ub3eroU aka Fallen AngeL

Molim vas samo za malo strpljenja! Dakle trudimo se da resimo problem koji ocito postoji. Nemojte sad da nas pritiskate dodatno, iako znam da ste nestrpljivi.   :punk

dark


tipico


macketina

Cek aj prvo ovako kako mi da znamo dal ce neko da haxa  ili ne ,sta admin ce da kaze i to je to u al ste pametni ,drugo nije bilo strema za izvlacenje parova opet kako mi da znamo da niste namestili parove? Stvarno niste jasni ....  :rant2: :rant2: :rant2: :rant2: :icon_grrr: :icon_grrr: :diablo :diablo

hardwell.

kad  ste prosle turnire igrali bez ac-a bilo je okej ? stari odjebi i prekini strati

macketina

WOWO izvini ribo molim te ,vi i vas kup nece se taj kup zavrsiti pazi sta sam ti reko...  :handshake:  :whip3:

ivorolic4

#47
Quote from: hardwell. on August 17, 2014, 08:01:52 PM
kad  ste prosle turnire igrali bez ac-a bilo je okej ? stari odjebi i prekini strati

Kao prvo i osnovno ovakvo izražavanje ne priliči jednom adminu turnira!

Nadalje, organizacija ovog turnira je u početku dobro izgledala ali ovo postaje smješno koliko Vi mijenjate odluke i pravila. Počevši od prijava koje se navodno nepotpune nebi trebale primati pa su primane, pa do toga da turnir neće početi dok se ne riješi problem s anticheatom a sad je krenuo bez ikakve najave i to praćen objavom da se matchevi trebaju dogovoriti i odigrati do utorka. Kojeg utorka? Ako mislite na utorak 19.8. to je 2 dana da se svi dogovore i odigraju matcheve. Podsjetiti ću samo da je bilo rečeno da će timovi imati 5 dana da dogovore i odigraju war!

Možda i najveći propust i loš pristup turniru vidim u manjku da se napravi nešto da se druge timove zainteresira za praćenje svih matcheva. Objavljeni su rezultati, kod jednih sam vidio screenshot matcha ali to je to. Ja bi recimo našao nekog da složi kratki 5 minutni sažetak (tzv. frag movie) svakog matcha, bar ste kao admini u mogućnosti recordat iz svih kuteva, i to uploada negdje uz zanimljive komentare i sažetak matcha.

Ove bombastične objave o početku turnira i tim velikim promjenama koje stalno uvodite bi trebale biti jasno proslijeđene do admina timova, a ne da mi moramo slučajno nabasati na te postove... Imate mail i xf od svih nas, jel to toliki problem poslati obavijest?!

$ub3eroU aka Fallen AngeL

Evo ovako... Rolica je u pravu za neke stvari, ali na te stvari mi ko-admini nismo bili u mogucnosti da uticemo! Na zalost, ovo vi ne znate, ali ju cu pokusati da objasim, zarad svih vas, tj nas koji igramo cod2.
Dakle, momak koji je postavio Anticheat je odradio oko 60% posla, jer ga nije pripremio ocito za sve kompove, tj kod nekih je mogao da radi kod drugih ne, i jbg ne mozemo sada da vadimo oci njemu jer nije to zavrsio kako treba. Ae sad, zasto je uopste turnir zapocet pre 3 nedelje a da tog programa nije bilo, to je pitanje za Passworda a ne za nas 2-3 koji smo ostali da zavrsimo turnir, da bi smo ispostovali sponzora! Ovim hocu da dam svima do znanja, da je Password napustio organizaciju turnira, koju je zapoceo sa Hardwellom, iz njemu znanih razloga koje naravno ovde necemo pominjati.
Sinoc, 17.08. nije se znalo do 18h sta ce biti, i da li ce turnir uopste biti odrzan. To nije krivica Hardwelova, a moja jos manje. Mogu reci da je Password preuzeo na sebe 90% stvari, i kad je programer izjebao stvar, bio je u problemu oko turnira, jer bez anticheta nije moglo da se pocne. S'druge strane, bio je pod pritiskom, kao i nas 2 da se turnir odradi sto pre, jer pocinje skola, faxevi, treba se spremati za sledeci turnir, itd... Taj pritisak nije bio mali, sta vise ne podnosljiv, 85% igraca koji su se prijavili su under 22yrs. Dakle, ne zreli klipani, koji zele sve potaman, i na gotovo! A da cim nesto nije kako treba, ili nije po pravilima koje je napisano, poprckuju, podjebavaju, a naravno karakteristicno za Srbe, Hrvate i Bosance (Balkanci) likuju i raduju se tudjim problemima!?! To su bolesnici, retardi, i zarad takvih opet neko pocne nesto da organizuje, kako moze. Ja sam se uvek trudio da kada igram na nekom turniru, da ne zapitkujem tipa sto ovo, a sto ono, a ovo ne valja.. Najlakse je srati po tudjem trudu!!!
Ovo ne znaci, da se ne zalite na propuste, ali pokusajte da imate malo razumevanja, i da ne sacekujete bas svaki kiks, kako bi ste ovde likovali, kezili se, zakuretali i tome sl.. Nego dajte neki predlog, da se pomogne, resi nesto...
Sto se tice ovog turnira, mi cemo se potruditi (Cube, DexonDee, Hardwell, RedMan, Nirvana, Oker, Utokljunac, ja, i jos par momaka) da prodje najbolje sto moze. KO sumnja u integritet turnira, nemoj da ucestvuje, ovo je dobrovoljno, niko nije nateran da se igra. Ja ovde zelim da se zahvalim i momcima iz klana eSucks koji nam pomazu maximalno i savetuju oko svega. Nadam se da znate da nije lako, ali cemo se potruditi da uradimo sve posteno i maximalno korektno.
Sto se tice vremene za odigravanje warova, slazem se da je malo 2 dana, ali pojedini kukaju kako nece okupiti ekipu tokom 9. meseca, a u njega bi smo zagazili, ako produzimo vreme odigravanja meceva. Ja cu danas posle posla, da popricam sa Hardwellom i jos nekim adminom, da se stavi barem do 21.08.
Rolica, Password je imao najbolju nameru, da turnir pocne sto pre, a da nas ipak bude dosta. Pogresio je opet kazem za nekoliko stvari pod pritiskom, kojem je podlegao, i napustio sve ovo. Ja sam se prihvatio da pomognem, u delu oko sudjenja, i postova, a ne da organizujem meceve, servere, streaming itd... Sto se tice SS, tim koji pobedi, je DUZAN da okaci SS. Sto to ne rade, ne znam, ali ja sam okacio od jednog wara, Hardwel isto... Ako se bude imalo vremena za fragmovie, neko ce uraditi, ja sigurno necu, jer nemam vremena za zenu i firmu, a kamoli da sedim i pravim filmove bilo kakve sadrzine!!! Hardwell, ce mozda uspeti da uradi nesto po tom pitanju.
Ako se setim, jos neceg pisacu u nekom narednom postu, samo vas sve jos jednom molim za razumevanje.

hardwell.

Ja se javljam da potvrdim sve što je fallen reko a i da se izvinim za moj prijašnji post. Potruditi ću se da nastavak turnira ide bolje nego što je startao  :stoner:

Rudax

nebitno za kašnjenje početka i neke sitne propuste, onaj ko radi i griješi i to je sve ok, al igrat bez anticheat-a  :thumbdown na isto mi dođe ko da igram pcw neki, ovako se možda barem neko plašio da bi ga xgamer mogao ulovit, a bez ikakvog anticheat-a bude u najmanju ruku JE BE NO  :diablo



jedno pitanje, da li je ikako moguće sredit neki drugi anticheat? recimo da igramo na anticheat-u od cybergamera ili nešto drugo, koliko sam vidio ima domaćih dečki u adminima cybergamera pa možda nebi bilo loše raspitat se  :)

hardwell.

To sa ac-om smo jučer probali risiti i kontaktirali smo neke od admina cg-a ali navodno je cgac rađen samo za cg website i nije moguće da odradi posao na ovo kupu ... meni je isto žao što nema ac-a ali moramo odraditi kup i zato je nastavljeno bez toga

ivorolic4

Sve je to ljudski i sve je ok, nije išlo po planu i sad se snalazite najbolje što možete s onim što imate. Ja sam za da se turnir održi do kraja ali isto tako smatram da to više nije to što je trebalo biti da je taj anticheat radio sve što je password govorio da može. Da se razumijemo, to je 99% bio razlog da mi pristupimo turniru, a vjerujem da je i kod drugih slično. Ako postoji ljutnja i pritisak na Vas kao organizatore to je samo zato jer su svi investirali vrijeme i trud i prošli postupak registracije i međusobnog dogovaranja, svima je obećan fer turnir za što je glavni adut bio xgamer anticheat, svi su se zapalili za turnir i sad se naravno osjećaju prevarenima. Al ok, nije bilo sve razrađeno kako treba i sad je tako kako je. Jel treba uopće govoriti da takve stvari treba testirati prije nego što se krene s turnirom? Ovo su samo moja razmišljanja koja vjerujem dijele i drugi, nemojte shvatiti zlonamjerno što ističem neke stvari, to je samo konstruktivna kritika i neka Vam posluži kod organiziranja budućih turnira. Vjerujem da bi svima bilo drago da je takvih turnira više i da se održavaju češće, a isto tako vjerujem i da bi mnogi pomogli oko organizacije i dali svoj doprinos da sve bude na što većoj razini. Ja sam nekoliko puta dobronamjerno sugerirao neke stvari i password ih je uvažio i to mi je drago. Imali ste dobru zamisao, malo se zakompliciralo, još može dobro završiti, a ubuduće može biti i bolje!

$ub3eroU aka Fallen AngeL

Konacno pametni postovi. Od tebe nisam druge ni ocekivao, i na tome sam zahvalan. Svedoci na TS od sinoc, mogu potvrditi da sam prvo rekao da je trebalo testirati anticheat. Sto se mene tice, od njega se nije odustalo, ni najmanje, nego je problem sto ovaj momak nije dostupan nama za sada. Ukoliko ga neko nadje, ja sam rad da mu se i plati to da napravi do kraja kako treba. Ako je neko sludjen ovom igrom, to sam ja, i znaju svi koji se samnom druze i igraju ovo smece.... Potrudicemo se da na svakom waru bude sto vise admina, kako bi pokusali da ulove haxore... Eto, to mogu obecati, nista drugo. I naravno, POSTENO SUDJENJE, jer ako neko bude bio na strani neke ekipe, ja cu prvi napustiti sve, i ovde to objaviti.
Znam i to da su se svi ponadali, da je konacno pronadjen hax koji ce nam pomoci da igramo postenije, ali jbg... I ja sam razocaran, kao i Password, kao i verovatno ceo komjuniti. Nadam se da cemo do sledeceg cupa, koji ce biti nadam se tokom jeseni, srediti i taj anticheat.

Jos jednom, hvala vam svima na razumevanju unapred. :thankyou

tipico

ekipa emojdijete ne želi nastavljati daljni dio kupa... s kim dopadamo u loser bracketu odmah dajte prolaz


LP!

snowcod2

Ocito je da cup nije posten em se favoriziraju momcadi em admini mogu igrati za 3 teama .Cod2 se raspao cod 2 je trajao od 2006-2007sve poslije toga su dosli haxeri te je ovo postala sprdacina od igrice
.Ne postoje vise pravi igraci

password

#56
Quote from: snowcod2 on August 24, 2014, 01:17:45 AM
Ocito je da cup nije posten em se favoriziraju momcadi em admini mogu igrati za 3 teama .Cod2 se raspao cod 2 je trajao od 2006-2007sve poslije toga su dosli haxeri te je ovo postala sprdacina od igrice
.Ne postoje vise pravi igraci

Ajoj pa Snow ti si 06 i 07 imao max 8 - 9 godina  nemoj da ispadas smesan. Nisam gledao ko je igrao za veriton protiv vas, ali lepo si mogao da proveris guidove i proveris identitet. Ne igras valjda prvi put na org serverima. Ako je neko igrao sa strane automatski je vas win. Pa cemu sluzi org server, da bi lepse zvucalo rec original ? Mozes misliti. Ako si proveravao  i imas neki dokaz, postoje i iznad admina neki glavni admini poput kubanca koji  moze da donese neopozivu odluku, ali samo ako si u pramu. Ali ja se plasim da si ljut jer ste izgubili...

tipico

Eto pasworde opet si u akciji :D


Sent from my iPhone using Tapatalk -

snowcod2

Pa ajde mi molim  te reci zasto je noodyx smio igrat i za esucks i za veritron a nije prijavljen

hardwell.

Zasto su vasa dvojica mogla igrati a nisu prijavljeni , to je pitanje ?

password

#60
Ja nisam admin, ovde sam da bi cuo chL a.
Ali smatram da bi ovaj mech trebao da se ponovi po mom misljenju.
Ali da mech igraju samo ljudi sa ispravnim guidima, i da se mozda bemixu progleda kroz prste jer je krivo prepisan guid , ali su slicni.

jer

su 3 od pet igraca activisiona sa krivim guidom

a veriton je doveo igraca nodixa (koji je prijavljen za eSuks) koji je diskvalifikovan na turniru, a pritom ima ban prvo na 40 godina na CG pa su mu smanjili na 3 godine.

Smatram da bi najbolje bilo da admini jos jednom razmisle, jer je zbrka nastala.
Ili da cube, slani i jos neko,prokomentarisu ovu nastalu situaciju.

Eto tako se pise primedba Dorjane.

Rudax

znaci slicna prica ko i na winter cupu, neko drka po xfire-u ljudima i zajebava se opet sa provaljivanjem

queRs

Jak vam je kup u 3 pizde materine maximalno zasticen a s tim provaljivanjem u xfire i mailove se pazite to je krivicno djelo pa vi dajte samo pazite da ne ostavite tragove

password

#63
Ja ne mogu da verujem, pa imate rubriku za to, ali posto niste sposobni za citanje, ja cu da vam okacim link gde se nalazi rasprava o tome. Pa procitajte malo i tamo komentarisite.

http://www.bitange.com/forum/cup-%27-eunet-hosting-summer-games-2014%27/xgamer-important/msg100705/#new

Rudax

ovo se ne tice xgamera uopce, tice se xfire, a ja kolko vidim ovo je discussion :)

password

Rudax, tice se svega, lepo sam napisao. Lik je okacio javno celu mysQuel online, i niko to ne moze da smakne. Svi su sad na milosti i nemilosti, i svi moraju da promene svoje passworde. I meni je neko iz Italije(Ker) pokusao uci na gmail. Ali ja za sve imam drugi password. i to sam oduvek radio. I za sve imam drugi mail.
Dajem ti drugarski savet. Zao mi je xgamera i mog truda oko dizajna, propao je, izgubio je i moje i svacije poverenje. Da mogu da vratim vreme, rado bi to uradio. Zato menjajte svuda taj password koji imas, jer je to jedino resenje.
:stoner:

Rudax

promjenio sam ja lozinke ne brini ti, al nije mi jasno ko pokusava uci u xfire i zbog cega? ne vidim poantu toga, nit mi je bilo jasno na winter cupu kad su DeViL-u ušli na xfire i sad ga ni ne koristi više, a zanimljivo da je provaljeno taman kad smo odigrali match di su rekli da on haxa..


Meni je isto žao xgamer-a ili bilo kojeg anticheat-a, volio bi ja da bude neki koji može polovit haxore, samo polako bolje da bude koji fail i malo dulje traje pa nek se onda napravi kak treba : )



P.S. ova sranja sa guidovima i ponovni match vam ne izgleda bas dobro, takve stvari si nemojte dozvoljavati jer baca sjenu na fair play

ivorolic4


vostee


LW/MostWanted

#69
Pozdrav,evo ovako posto sam ja jedan od admina eSucks-a, a nisam znao da su se ovi prijavili sa nasim tagom i vidim da je neko haxao ili sta vec (nisam upucen u kup niti sta se pravo desilo) ,ni jedan taj od likova nije u klanu niti ce biti.Nasa ekipa vodi Public i bacimo war nekada i to je to..Cisto da se zna..Sad sam cuo za to..Posto ne zelim da se govori eSucks haxori i slicno..  :) http://prntscr.com/4igga3

hardwell.


$ub3eroU aka Fallen AngeL


mokkez

buduci da sinoc nisam bio tu a tema gdje sam kontao postavit je lock morat cu ovdje da napisem par stvari .



kazes jedna znamenka a ?
Bravo hardwelle , sad mi je jasno zasto nemas dovoljno dokaza za Lepog .
Btw da ne bude da sam stimao sta slike evo dokaza http://prntscr.com/4jiy30 slucajno sam naletio na ovu sliku sa guidovima prije tvog editanja  :thumbdown

Rudax

Ovo je stvarno preloše  :thumbdown   Tebi mokkez svaka čast na upornosti  :super


Ako uzmemo u obzir i da drugovi nisu stavili niti neće stavit demo ( uz naše napomene da je neko od njih sigurno haxao, sad će opet pohaxat nekog u donjem bracketu i nikom ništa ) ovo baca jako loši dojam na vođenje ovog kupa i generalno na "FAIR PLAY"




password

#74
Quote from: Rudax on September 04, 2014, 11:31:52 AM
Ovo je stvarno preloše  :thumbdown   Tebi mokkez svaka čast na upornosti  :super


Ako uzmemo u obzir i da drugovi nisu stavili niti neće stavit demo ( uz naše napomene da je neko od njih sigurno haxao, sad će opet pohaxat nekog u donjem bracketu i nikom ništa ) ovo baca jako loši dojam na vođenje ovog kupa i generalno na "FAIR PLAY"

Ja sam lepo rekao, da vas demoi cekaju (a imate i sliku) dok vi ne uploadate vase, posle reconnectanja, sto cisto sumljam da ste recordali. Recoonect heroji.
Mene bas zabole sto nisi imao vise od 9 killova na sve 3 mape, i sto ti je krivo jer su bolji i stariji igraci, i sto ste za malo izgubili 4 vs 5 dok se niste reconnectali.
Ocu demoe . njihovi vas cekaju.

Rudax

#75
Ja jednostavno ne kužim koji je tvoj problem i kakav si ti faktor u cijeloj ovoj priči? I prekini više izmišljat nekaj kaj se nije dogodilo, queRs-u je pukla veza kaj se vidi u svakom demou koji god otvoriš, bio je 999 i vratio se i igrao jednako ko i do tad  :rofl


Himzi je pukla veza na 3. mapi, da TREĆOJ ako nisi dobro pročitao, i to na halfu ili negdje oko halfa i nije se uspio ni nakon timeouta vratit. Sad ti meni reci di se BILO TKO od nas reconnectao? Heroju jedan, jel ti studiraš možda pravo pa vježbaš za odvjetnika? Vidim da ti izmišljanje ako ništa drugo dobro ide  8)


Ne morate uploadat demo, meni niti ide u džep niti ide iz njega van, ali to sve govori o skillu tvojih STARIJIH I BOLJIH igrača, napomenuo sam ti prije i opet budem, mogao bi si malo provjeriti te svoje iskusne igrače prije nego se ideš pravit pametan tamo gdje ti uopće nije mjesto. Srećom pa nisi admin da možeš izmišljat pravila i hardwell i fallen su razumni momci, inače bi cijeli callmemaybe bio diskvalificiran zbog tvojih zabrijavanja i kompleksa, nismo ti mi krivi što si odlučio ostavit sve i povući se iz kupa, nemoj to iskaljivat na nama.




P.S. record imamo svi ako te to tolko svrbi u guzi i piše se RECONNECT heroji

hardwell.

Eto vidim da se nonstop spominjem oko tog guida što mi već ide na onu stvar. Vidim bio si uporan i odradio domaći i opet mi nije jasno što oćeš do mene. Jebiga pogriješio sam oko guida , znaš kako je ljudi griješe. A što se tiče ovih snimaka za lepog , prije ću uvažiti mišljenje o demou od igrača kojih sam zamolio da ih pogledaju nego od tebe . Bez uvrede ali isto ko i ja nisi kompetentan za dati objektivno mišljenje o situaciji. I zamolio bi sve druge igrace na razumjevanje , iz prostog razloga što je nemoguće svima vama ugoditi. U timu sam bitangi i mi smo se također mogli žaliti na pravila što se tiče postavljanja demoa u meču protiv sympatija , ali nismo ( da se razumijemo ja sam piso pravila ). Zato dajte da ovo završimo , na kraju krajeva ovo je samo igrica.  :flag_of_truce

mokkez

Ok nema veze osteceni smo i pitas sta hoces od mene , e pa zelio sam da dokazem da si u krivu , cijelo vrijeme si govorio jedno a ispostavilo se drugo mada nebitno sve to kako kazes ovo je samo igrica. btw i dalje stojim oko toga da Lepi haxa i to jako dobro haxa .

swilla

Hardwele sad je izgleda veci problem u tome sto si sve vrijeme lagao oko guida nego sto si ga promjenio,mislim nisi imao potreba da lazes oni trazili da se promjeni guid ti promjenio ovi skontali izbacite ih radi njihove greske a nemoj muljati sve vrijeme!! :omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg:

hardwell.


SB Kreowski

#80
Mislio sam ovo napisat u temi 4kruga STRONGBOY vs BITANGE  ali da nebude  :offtopic  ovdje cu napisat.

Nije problem sto je mjenjan guid i sto je dodavan i ostalo usvezi guida, cak nije mi tolki problem sto je dozvoljeno KNOWN HAXoru  CHLu da igra...

PROBLEM JE HAXANJE NA CUPU
Znaci ja ne znam od kad se dozvoljava da se haxa na BITANGE serverima a kamo jos na kupovima, kome nije jasno  evo 1 video http://it.xfire.com/video/62be6c/  od 11 koji su prilozeni a ima i cjeli demo u ovoj temi http://www.bitange.com/forum/treci-krug/sympathy-feggetsv3r1ton/  a tko je gledao demo vidi se da decko nije na TSu a i da jeste on prati preko 5 zidova sto je smjesno....
jedino logicno objasnjenje bi bilo da je on VIDOVITI MILAN  :-\

On je se pojavio na par LANova (i ja sam pa sta sad) to mu nedaje za pravo da moze haxat online...

Sto se tice mog KLANA i daljnjeg nastupanja na turnir, ja kao HEAD ADMIN odma vam kazem da mi NECEMO dalje nastupati na ovom turniru jer ako je dozvoljeno ovako offirno haxanje.. sta ce tek dalje biti...  :yikes:

SB Kreowski

#81
Da vam malo pojasnim bolje o cemu se radi ANEGDOTA iz stvarnog zivota!
Istinita prica iz susjednog mi kvarta u kojem mi rodjak zivi pa mi pricao!

Znaci muz i zena sa 2 djece u ranim 40tim godinama
muz je imao aferu sa jednom od susjeda i to je trajalo par mjeseci sastajali se vamo tamo i jednom prilikom dok je bila zena na poslu a djeca u skoli vratio se muz ranije i zovne tu svoju susjedu sebi u stan opleti po  :-* !
No taj dan zenu uhvatila mucnina i vrati se ranije kuci sa posla, nacuje podsmjehivanje u svojoj spavacoj sobi uleti a ono muz u krevetu sa susjedom... zena se izbezumila a muz ce joj  ma nisam ovo ono...  MA DRAGA ZENO KOME CES VJEROVAT MENI ili SVOJIM OCIMA....

poruka je jasna, ko je shvatio shvatio je....

swilla

Hardwele bolje bi ti bilo da se poklopis,ovakve ispade napraviti kao admin cupa ja to prvi put vidim,mislim ljudi u bitangama tamo trose svoje vrijeme kako bi obezbjedili servere za nagrade,password isto trosi vrijeme kako bi pripremio sve i ti na kraju radis ovakve stvari,izgleda da nisi dovoljno  pametan i zreo da bi vodio kup od 20-30 timova vise nije ni bitno!I kad malo procitas naslov topica uzmi u obzir ovu rijec discussion   i vidjet ces da svi koji ucestvuju na kupu mogu da komentarisu i daju svoje misljenje. :doc

vostee

Po mome nekom misljenju Hardwell jeste napravio gresku i sta sad treba ga dat ubit ? Boze moj...niste sagledali situaciju kako treba...Password koji je sve napravio sam, nazalost je odustao od svega i sad ostao je bukvalno sam Hardwell kao admin posto Fallen covek ima zenu ima svoje obaveze ne moze stalno bit online...Ja sam Hardwell pomagao koliko god sam mogao...ali eto ovaj cup je ispao tako kako je ali sta je tu je...ostali smo bez ac-a,bez Passworda...ali nadam se da ce sledeci kup bit bolji...toliko od mene  :flag_of_truce

password

#84
Quote from: swilla on September 04, 2014, 10:43:04 PM
Hardwele bolje bi ti bilo da se poklopis,ovakve ispade napraviti kao admin cupa ja to prvi put vidim,mislim ljudi u bitangama tamo trose svoje vrijeme kako bi obezbjedili servere za nagrade,password isto trosi vrijeme kako bi pripremio sve i ti na kraju radis ovakve stvari,izgleda da nisi dovoljno  pametan i zreo da bi vodio kup od 20-30 timova vise nije ni bitno!I kad malo procitas naslov topica uzmi u obzir ovu rijec discussion   i vidjet ces da svi koji ucestvuju na kupu mogu da komentarisu i daju svoje misljenje. :doc

U swilla, ja moram da kazem da nisi u pravu. Ako je neko jedini ko mari o kupu je Hardwell koji radi sam 80 % posla, i voste i povremeno Fallen kad uhvati vreme, a onda posle njih svi ostali. I skoro sam ovo sve vodi i donosi odluke, ja ga razumem, jer oce da udovolji svim klanovima.
Ali ruku na srce (kao sto kaze Stekara, svi haxaju dok se ne dokazu). Ako je neko kriv sto je dopustao bivsim (dokazanim) haxorima da ucestvuju na kupu sam bio ja JER SMO SVI VEROVALI u taj anticheat.
Iskreno on je stvarno hvatao sve te poznate haxove, ali nije svima radio kako treba, i bio previse ubagovan. A programer .... nebih o njemu.

Hardwell-u treba dati medalju, sto nije odustao kao ja (+ ja sam imao razlog vise).
Naime, kao sto sam rekao. Na kupu ima dosta igraca sa dosijeom, i tesko je odluciti sam za pravu odluku. E sad to sto 50 / 50 govori jedno i drugo, nije dovoljno za neku konacnu presudu.

Sve ispliva na povrsinu kad tad, samo je potrebna upornost.

Rudax i ja smo pricali na xfire, i glupo smo se prepucavali na forumu. Prvo ja zato sto sam upao ,a nisam ucestvovao, ali sam hteo i njihovu stranu (drugred tm) price da ispostujem.
Evo drugar, ako smatras da ces nekog uvatiti na demu, ja te totalno podrzavam, i srecno. 
Quote
Ali se nadam da ces i ti mene ispostovati i da ces uploadovati demoe od njima sumnjivih igraca :drinks2

Ova igra i treba da bude cista, i da se svi zajedno (kome je stalo, i ko ima vremena) borimo za fer play.

teamSU Miki

#85
Da ljudi vise,nemamo se cega sramiti.


Moj post
Ivane, dzaba tebi sati igranja,mozes imat jos 10 000 sati igranja i NIKAD neces igrat kao ja ili itko od mojih! Cim se vidi STRONG BOYS,LEGIONARI,IRON BOY,nema tu skill,nikad necete naucit igrat jer nemate osjecaja niti malo,refleksi ko piceki,osim izuzetaka Zex i jos mozda 2.
Vas server,vi ste kikali redom cim je netko imao malo bolji skor,cim je netko nekoga optuzio :suicide
Jos nesto: zvao sam te DOMA KOD SEBE,htio sam ti pomoc oko kompjutera,reko sam ti kad ti got pase MOZE,mozes doc vidjet i kako igram ili ja kod tebe,kako ti pase!
Bio si sjeban na poslu(pao i strgao se), iako te nikad nisam vidio,a pricali smo 5 6 puta tada na ts htio sam bit uljudan i pomoci ti. Ali ne,ipak sam ja prepametan za tebe,mozda jos bolje da nisi doso.
Mozda bude kakav LAN pa ces me zvat opet da igram za tebe :thankyou

SB Kreowski


teamSU Miki


hardwell.

Kreowski što ti želiš nama reći zapravo ?

joE

Kreowski vidim da nisi dobivao dovoljno pozornosti kad si bio dete pa sad komentiras sto te se tice i netice, kolko sam shvatio nitko te nije pitao za misljenje... :ne_razumem

I nemojte mi mikinosa dirat jer necevmoci mirno spavati  :whip3:


Hvala

$ub3eroU aka Fallen AngeL

 :|| :|| :|| :|| :|| Pricajte usta da ne budete prazna... Bzv se odlazi u off topic prepirkom koja ne vodi nicemu! Dovoljno je receno, ajmo sada kup zavrsiti, jer je red prema sponzorima. Najlakse je  :fighting:

swilla

Daj ajde ti zakljucajte ovaj topic i dajte napravite topic cetvrti tj:zavrsi krug da se zavrsi i to je to,ode daleko ovo vjerovatno bi i ja jos komentarisao dalje i dalje kao i ostali i otislo bi .............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :offtopic