wh? Ocu i ja da vidim taj wh xD

Started by muva, June 27, 2014, 10:10:59 PM

Previous topic - Next topic

muva

Prvo sam mislio da je zbog pinga a onda sam se iznenadio  ;D

Moze dokaz password?

password

OK, video sa dema ćeš videti u ovom topic-u sutra.

domohomo


nobe`pd


muva

haha  :rofl Ovo sam ocekivao :)
Igram 2 meseca na serveru bez ikakvih kikova osim par kikova zbog pinga! Posto igram iz Inostranstva.
I sad od jednom imam hax  :rofl
Ako ja imam hax onda i ti imas
Na ovo sam sluchajno naleteo na netu :rofl
https://www.youtube.com/watch?v=xTka3XdfuTo
A moj demo cu ti okaciti sutra kad ti okacis :)
Pitaj noba jel imam hax  :o

Strajdzo

Quote from: muva on June 28, 2014, 02:31:10 AM
haha  :rofl Ovo sam ocekivao :)
Igram 2 meseca na serveru bez ikakvih kikova osim par kikova zbog pinga! Posto igram iz Inostranstva.
I sad od jednom imam hax  :rofl
Ako ja imam hax onda i ti imas
Na ovo sam sluchajno naleteo na netu :rofl
https://www.youtube.com/watch?v=xTka3XdfuTo
A moj demo cu ti okaciti sutra kad ti okacis :)
Pitaj noba jel imam hax  :o


hahahahahahah.... :D :D :D :D :D :D

password

Pitaj R1, Mujica, i ostale BTCT admine, ceo Spartans, StrongBoy, Cubeta Dexona. Svi znaju za ovo.
Svi su upoznati sa tim turcinom sto mi se svetio zato što sam ga uhvatio da haxa.
Da si malo pametan, pogledao bi istoriju njegovih komentara 2012 gde na vise youtube snimaka pod nazivom undetected hax moli da mu de instalira hax.
Ja sam se dokazao svima ko sam i sta sam i u dobrim sam odnodima i sa BTCT i sa svima gde sam cak zadobio poverenje da budem SubAdmin i na Birange comm i na StrongBoy.

Vidim da si neozbiljan... ali vreme će da dokaže i ko si ti "muva".
Video sam tvoju keretnju , i posle mog time stepsa ćemo zajedno da utvrdimo ko si ti...

nobe`pd

#7
Quote from: muva on June 28, 2014, 02:31:10 AM
haha  :rofl Ovo sam ocekivao :)
Igram 2 meseca na serveru bez ikakvih kikova osim par kikova zbog pinga! Posto igram iz Inostranstva.
I sad od jednom imam hax  :rofl
Ako ja imam hax onda i ti imas
Na ovo sam sluchajno naleteo na netu :rofl
https://www.youtube.com/watch?v=xTka3XdfuTo
A moj demo cu ti okaciti sutra kad ti okacis :)
Pitaj noba jel imam hax  :o
sta ja znam imas li ti hax ili ne nisam ti ja tata da znam. :rofl jedino sto si iskren da igras tu 2 mj sa tim nikom a prepostavljam da si neko od ovi sto su vec uhvaceni. ako nisi prestavi se da znamo ko si prestani se skrivati ispod neki lazni ip adresa to mi smrdi na kerr-a :stoner:

cowex

muva ja sam ti se zakleo da cu otkrit tko si zapravo, od mene se nećes tako lako stopit sa okolinom, da znaš.
Poznajem taj style igre samo mi se neda sjetiti ko to zapravo igra.

muva

A di demo? Ja trazio razlog za wh a ti mi ispiso nesto sto nema veze samnom. Mene to druze ne interesuje ko si ti! Mojne se ljutis :)
Ako vas bas, bas, interesuje ko sam
evo vam  xfire: konjusar :) pozdrav  :tease  ;D

cowex

meni si rekao da ti je xf.  "anonghost".
I ne znam cemu pokazujes lazni xf.

muva

cowex ja sam igrao od 2010 do kraja 2011 na bitangama.
I evo me sad opet posle duge pauze. Nekog si pomeso samnom  :rofl
Pa jel postoji taj xf? Ko si ti da ja tebi dajem moj xf  :rofl

cowex

#12
nob3 upravi si to da smrdi na kerr-a ali kerr ima ono svoje shta, shto itd, ali ko god da je dobro se kamuflirao.


Edited: Sve je bilo ok dok nisam spazio ovo http://prntscr.com/3xchus .
muva tj kerr-u ispunio sam ti dato obećanje.

domohomo




cowex

#16
Kada da ti zakazem termin?


hardwell.

mislin da znan ovog tipa sa sd-a (mislin da tamo igra ) , dosta su ga puta optuzivali kao da haxa ili ima nešto ali nikad ništa posebno nisan vidi... toliko  :stoner:

tubifeks

Nema


Pa je rešio da uključi, samo što uvek neko gleda...



cowex

Inače momak mi je bio sumjiv od samog početka zato sto je imao nevjerovatnih 98 procenata od killova hs-ove . Evo dokaze: http://prntscr.com/3xgjrt
                             http://prntscr.com/3xgk3z

Fox.

Quote from: tubifeks on June 28, 2014, 11:55:37 PM
Nema


Pa je rešio da uključi, samo što uvek neko gleda...



Brw tubi

nobe`pd

#22

bravo tubi +1 :hat e moj kerr :bad2 opet pravis sranja po serverima :whip3:

muva

Ja igram samo na sd serveru!
A i svi dobro znaju da je moj nick muva sa malim slovima xD

muva

Stavi ip adresu moju! Pa ces videti da si pogresnog usliko xD

muva

Inace evo cowex je postavio:

Jos nista ne preduzimate, a haxori haraju serverom.
http://prntscr.com/3s4zlz  uslikano danas u 18:56

Na slici se lepo vidi moj nick s'malim slovima. To sto neko fejka nick to moze svako xD

tubifeks

MUVA   89.164.56.150:28960  HR  Iskon Internet d.d., Internet Service Provider, ADSL Users IP block, Croatia

Ne znam ko si ni šta si, mala ili velika slova, nick je isti i zato sam postavio sliku. Mogu ja još slika da postavim, samo izaberi neko ime.

Ako ti nešto znači veličina slova, nije problem, samo reci.

Inače ovo je uslikano 26.10.2013.

filadendron

Quote from: tubifeks on June 29, 2014, 02:28:52 AM
MUVA   89.164.56.150:28960  HR  Iskon Internet d.d., Internet Service Provider, ADSL Users IP block, Croatia

Ne znam ko si ni šta si, mala ili velika slova, nick je isti i zato sam postavio sliku. Mogu ja još slika da postavim, samo izaberi neko ime.

Ako ti nešto znači veličina slova, nije problem, samo reci.

Inače ovo je uslikano 26.10.2013.

+1

muva

hvala! Moja ip adresa 37.117.124.65 proveri! To mozete i vi da vidite koja mi je ip adresa odakle kucam.

muva

Inace meni je ping preko 100 kiko bi me zbog velikog pinga!
eto i ovaj wazzap i cowex su se zalili da neko krade nikove. To imas u par topica pre mene.

muva

Pustite me da igraaaaaaaaaaaam! :) Ja sam srbin kakav hrvat. Igram iz inostranstva! Mozete na serveru dok igram proveriti moju ip adresu. I videcete da mi je ping od 90 do 120.

nobe`pd

#31
Quote from: muva on June 29, 2014, 02:43:30 AM
Inace meni je ping preko 100 kiko bi me zbog velikog pinga!
eto i ovaj wazzap i cowex su se zalili da neko krade nikove. To imas u par topica pre mene.
:D :D a muke promjenuti ip bar ti to znas kerr.  :whistling cek kako da tebi neko krade nik kad si 24/7 na serveru objasni nam ? :hmm a nebitno je sta si ovde igraju ljud iz srb,bosne i hr :stoner:

muva

Pa 24h igram al na sd to ti znas dobro kakve bre garazeeeee!

muva

sto sam ja ker? kakva ti to uzrecica odvratna xD

muva

dodaj me nob3 na xfire konjusar pa ces videti ko sam xD Pusis mnogo trave  :rofl

Fox.

A da ti  prestanes toliko spamat,ovi tvoji postovi mogu stati u 2 posta a ti zauzeo 2 stranice  :stoner:

muva

A ne znam kako to da izvedem. Objasni mi molimte.
Pa bitno je odakle sam posto tog sto je sliko je iz hr!
A ja nisam iz hr!
Kazem ti ja previse duvas ne razmisljas xD

nobe`pd

#37
Quote from: muva on June 29, 2014, 02:58:41 AM
A ne znam kako to da izvedem. Objasni mi molimte.
Pa bitno je odakle sam posto tog sto je sliko je iz hr!
A ja nisam iz hr!
Kazem ti ja previse duvas ne razmisljas xD
da te dodam na xf koji je predpostavljam napravljen 2014 i nema nikakvih podataka ni ko si ni sta si a taj nik sto korsitis nikad do sad nije bio na serveru do prije 2 mj. mislis da je tesko promjenuti ip adresu to bar ti znas a sto se tice toga sta si to nas ne interesuje bitno je da ne haxas i ne psujes. tubi ti je sve objasnio tako da mislim da bi bilo ljepo od tebe da prestanes sa tim zezanjem. :offtopic

muva


Pa da 2014 haha

Sta ja vama da objasnjavam ko sam kad ja ove igrace ni ne znam. Ja znam starije igrace koji su igrali nekad..Od poznatijih znam al caponeta, makarija, aresa itd...

nobe`pd

Quote from: muva on June 29, 2014, 03:19:56 AM
Pa da 2014 haha

Sta ja vama da objasnjavam ko sam kad ja ove igrace ni ne znam. Ja znam starije igrace koji su igrali nekad..Od poznatijih znam al caponeta, makarija, aresa itd...
ok nadam se da ce sutra admini odluciti sta ce sa tobom posto sad niko ne cita ovo.mislim sve je tu jasno vec ali izgleda tebi treba da se crta..

muva

#40
Quote from: muva on June 29, 2014, 03:31:12 AM
Crtace tebi prle na papir  :rofl
Ne znam kome treba da se crta. Al ti dobro znas da sam ja na sdu nom stop i dobro znas odakle sam :) Kao i admini sto znaju po ip adresi odakle sam. Ja nisam iz hr niti cu ikad biti :) Ja cekam druga passworda da mi da demo kad me je kiko sa burgandy mape. Inace voleo bi da se resi ovo na miran i posten nacin.

tubifeks

A Konjušar mi je poznat nick, neko je i taj koristio na Garage i upao mi je u oči, sad da li je bilo izbacivanja ne sećam se.

P!ck 'n roll

koliko sam ga ja vidjao, nosio je nick malim slovima, slikao sam ga dosta puta, nije imao nista.....Ja ga necu jos kickati... Neka neko drugi odluci , za mene ovo jos nije dovojno dokaza... Moze svako da stavi nickname muva i to je to... uhvatiti ponekad pbss, mora jednom isplivati, i to bez ulaska na server, samo iz console i bice svima jasnije... izmedju recenica se vidi da je neko ko nas sve poznaje, ali i to ce se nekako otkriti, naravno dosta podseca na kerrr-a, i samim tim sto se cudi sto ga tako zovemo otkriva svoj identitet... ali da ne glumimo detektive i gresimo dusu... polako  :stoner:

cowex

Tako je Bane, ali od njega bih bilo fer da se predstavi ko je zapravo.

password

#44
Ovako evo ti tvoj demo.
http://www.speedyshare.com/BBkA5/whmuva.dm-1
Preocajno se kreces, lezis ili rasas po mapi i maximalno ubijes 1, jer neces da pucas na coveka ili dobijes nade koji mozes da izbegnes. Namerno gines!
Spectali smo te ja i Crazy, kad si imao 15 : 3 . Znaci drasticno si promenio igru kad sam usao u spec.

Xfire ti ide konjusar, skrivas svoj profil  Imas samo 2 SS od " 2010 "http://prntscr.com/3xlkr0 , po ipu igras iz Italije, mutan si žestoko.


cowex

muva ne leti visoko, ko visoko leti nisko pada !

Vennoxia

Zasto svaka tema mora da ode u nedogled, lik je pitao zasto ...tubi je to i pokazao, i tu nema price nema igre za takve i kraj...ne vidim zasto se raspravlja, da li je njegov nick ili nije je vec njegov problem sto mu kradu....a i da ti kradu moras nesto da uradis.....govorim u globalu igrao sam samo par mapa sa muvom nista cudno ja nisam primetio ,osim da sam rekao da je dobar igrac...ali sad vidim i zasto...Jebiga ako se opameti nek igra , ako ne nista.

p.s. i da je to kerr ne obracati paznju lik je lud kad se cima oko igrice i dalje ...aj uzdravlje  :stoner:

muva

#47
Jel mogu sad da nastavim da igram? Demo necu da gledam posto nemam hax pa nema potrebe da gledam.

Password: Preocajno se kreces, lezis ili rasas po mapi i maximalno ubijes 1, jer neces da pucas na coveka ili dobijes nade koji mozes da izbegnes. Namerno gines!
Xfire ti ide konjusar, skrivas svoj profil  Imas samo 2 SS od " 2010

Ovo ne razumem?
Ne igram ja na serveru da bi se dokazivao! Igram iz zabave ako znas sta to znaci. Ko oce da se dokazuje pravac cb zelim mu sve najbolje.
Ja nista ne skrivam drzim pod private kao sto vecina igraca drzi svoj profil pod private.
Inace xfire sluzi da bi bio s'nekim u kontaktu a ne da se igram sa ss i sa satima koji me ne interesuju. Lp!

Jel ima jos koji inspektor? pa da se razilazimo  :rofl

Da dodam: Aj molimte pogledajte svi demo i recite jel ja imam nesto? Ovo je stvarno smesno :D Nisi mogo nesto bolje snimini pa da bar lici da imam hax? Ako je ovo na demu hax ja unistal cod2 odma.

password

#48
Quote from: muva on June 29, 2014, 07:55:33 PM
Da dodam: Aj molimte pogledajte svi demo i recite jel ja imam nesto? Ovo je stvarno smesno :D Nisi mogo nesto bolje snimini pa da bar lici da imam hax? Ako je ovo na demu hax ja unistal cod2 odma.

očito da ne rayumes moje reči kad sam rekao da
QuoteSpectali smo te ja i Crazy, kad si imao 15 : 3 . Znaci drasticno si promenio igru kad sam usao u spec.
A ima veze i sa
Quote"Preocajno se kreces, lezis ili rasas po mapi i maximalno ubijes 1, jer neces da pucas na coveka ili dobijes nade koji mozes da izbegnes. Namerno gines!"

Imam prijatelja iz Italije, koji bi rado sa tobom na Teamspiku popričao na Italijanskom da utvrdimo da li si stvarno iz Italije. A njemu je ping od 65 do 98 max

Strajdzo

Quote from: Vennoxia on June 29, 2014, 07:29:20 PM
Zasto svaka tema mora da ode u nedogled, lik je pitao zasto ...tubi je to i pokazao, i tu nema price nema igre za takve i kraj...ne vidim zasto se raspravlja, da li je njegov nick ili nije je vec njegov problem sto mu kradu....a i da ti kradu moras nesto da uradis.....govorim u globalu igrao sam samo par mapa sa muvom nista cudno ja nisam primetio ,osim da sam rekao da je dobar igrac...ali sad vidim i zasto...Jebiga ako se opameti nek igra , ako ne nista.

p.s. i da je to kerr ne obracati paznju lik je lud kad se cima oko igrice i dalje ...aj uzdravlje  :stoner:
bas tako brt +1  :)

muva

Jel sam ja mozda neka posebna osoba cim me tolko ispitujes?
Sta tebi znaci to odakle sam ja? Jel sam ja tebe pitao odakle si ti ili bilo koga drugog? Naravno da ne zato sto me boli k odakle ste. Ja sam trazio dokaz da haxam a ti dokaz nisi ostavio posto na ovom demu nema nista. Jel ti tvoji italijani igraju na srpskim serverima? Meni na Italijanskom serveru je 65 ping. A moj ping je u zadnje vreme od 90 do 100 na bitangama a ranije je bio 120,130 to ti mogu dokazati igraci koji su se bunili za moj ping. Inace net koji koristim je Vodafone i mnogo je los net spram Tima i Winda.

Lepo je P!ck 'n roll rekao: koliko sam ga ja vidjao, nosio je nick malim slovima, slikao sam ga dosta puta, nije imao nista.....Ja ga necu jos kickati... Neka neko drugi odluci , za mene ovo jos nije dovojno dokaza... Moze svako da stavi nickname muva i to je to... uhvatiti ponekad pbss, mora jednom isplivati, i to bez ulaska na server, samo iz console i bice svima jasnije. Lp

hardwell.

čovik je u pravu .... ili dajte nešto što je dokaz da haxa ili ga pustite neka igra , jeli bitno odakle je tip.

don_gagi

Pa de si kerrrru, dzukelo stara...od tolike zivotinje ti spao na muvu...eee nesreco 'talijanska  ;D...sta ti je sledece na umu, neka spanska musica? :o

vd|cube(im)

Evo da se i ja uključim u sapunicu.
Imao sam pritužbe na "muvu" pa sam provjeravao više puta i svaki put mu je pb_ss čist.
Ovaj "muva" nema veze sa onom "Muvom" sa Garage.

A sad po priči sa servera kojoj sam prisustvovao na SD serveru zaključio sam da se radi o nekom tko je jako dobro upućen u dešavanja u communitiy-u.

Pustite ga neka igra dok mu se ne nađe neki konkretni dokaz.  :stoner:

muva

O pa ima i dobrih ljudi  ;D
Hvala vd|cube.