News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

BITANGE SERVER BIRTHDAY #4

Started by $tring, August 06, 2011, 07:06:19 PM

Previous topic - Next topic

$tring

Postovani igraci sa Bitange servera,

Pozivamo vas sve na proslavu 4. rodjendana servera (Powered by EUnet.rs) koji ce se odrzati 27.avgusta sa pocetkom u 21h u vec tradicinalnom mestu u Novom Sadu - Gerila Bar (admin Dusan Silni). Svi igraci sa servera, svi klanovi i svi prijatelji Bitange klana su pozvani na druzenje, a kako vec cujem u najavi - i dobru svirku u Gerila Baru....  

:band  +  :drinks2

LAN

Dosta igraca je pitalo za LAN koji se istog dana odrzava. Ovaj LAN je invite only za klanove Bitange community-a. Zbog vremenskog ogranicenja, i broja racunara morali smo nekako limitirati broj klanova. Jos uvek ne znamo tacan broj racunara u igraonici Matrix (koja se trenutno renovira), tako da i broj klanova/racunara visi u vazduhu.

Igrace se 5v5 CTF tokom celog dana. Klanovi koji bi zeleli da dodju na LAN druzenje (a ozbiljni su, i dolaze 100% sa 5 igraca) mogu svoju prijavu poslati na email : string@bitange.com , pa cemo vas blagovremeno obavestiti kakva je situacija i koliko ljudi igra.

Nazalost, Novi Sad nema igraonicu sa preko 30 racunara gde bi svi mogli doci i igrati se pa je ovo jedini nacin da se LAN odrzi.

Lan ce poceti u 12h i trajace do 20h, nakon cega se selimo svi u GERILA BAR gde nastavljamo druzenje...  :handshake:

Dobrodosli i vidimo se na rodjendanu...  :yahoo











View Gerila + Matrix in a larger map

ToTo

Ljudi koji niste iz NS, a dosli biste na party, javite se i ovde, pa ako vam treba prenociste da se organizujemo.
Dobrodosli ste svi  :drinks2

||NooOooZ||CAKI

vidite kako je Toto gostoprimljiv :super :super :super to treba iskoristiti :tease2 :tease2

stewzoR

Quote from: ToTo on August 07, 2011, 02:19:53 PM
Ljudi koji niste iz NS, a dosli biste na party, javite se i ovde, pa ako vam treba prenociste da se organizujemo.
Dobrodosli ste svi  :drinks2
Narocito ako ste gej nastrojena osoba  :tease

||NooOooZ||CAKI


fanTom!


domohomo

Quote from: ToTo on August 07, 2011, 02:19:53 PM
Ljudi koji niste iz NS, a dosli biste na party, javite se i ovde, pa ako vam treba prenociste da se organizujemo.
Dobrodosli ste svi  :drinks2
Mislimo se ja pandur i još jedan ex igrač da dođemo, problem je samo šta dan prije imam neku svadbu, u svakom slučaju čut ćemo se ovih dana... I ako dođemo netko nam je duŠ¾an 50 litara pive...

ToTo

#7
Pa prema najavama ovo ce izgleda biti najvece okupljanje do sada. Bilo bi nam izuzetno drago da se pojavite u sto vecem broju, jer je zaista super upoznati ljude uzivo, pa kad ih posle ownas na serveru, sve izgleda nekako lepse , bolje,...
Nemojte samo da mi 26.08. pocnete ovde pisati kako ne mozete da dodjete, zbog ovoga i onoga. Svi ste dobrodosli  :drinks2

:rofl :rofl :rofl

coper

toto ocekujem praznu gajbu, imam zadatak da  :icon_bad: 4 bosanca za jednu noc... znas koliko sam se namucio prosle god. samo sa jednim, sad sam pred nemogucom misijom.... ako si drug pomazi  :rofl  :rofl  :rofl

ToTo

Jbt ja mu dodjem nesto kao gej makro  :rofl :rofl :rofl

Ljudi , ako uspem da oteram zenu i decu kod taste, moze kod mene par ljudi nije problem, vidimo se...... :drinks2

||NooOooZ||CAKI


domohomo


zlenzlla

Ovo ce biti najveci gay party do sad. Samo jasi, svi su nasi  :icon_bad:

.:Chunky:.


Spinx!!


.:Chunky:.


$tring