News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

MORAM DA VAS PITAM

Started by Mykel, July 10, 2007, 01:24:42 PM

Previous topic - Next topic

Mykel

Koliko vi ljudi, saborci moji  :D , kapirate ozbiljno zezanje sa CODom :?:  Hocete li da se ozbiljnije angazujemo oko sastanaka sa ostalim ljudima, pa klanovi, pa turniri, pa puno vremena, pa nema "nisam tu", pa vezba, pa taktika, pa novi modovi, ne samo zastava nego i druge varijante...  A?
  Ovo za sad mi izgleda polu ozbiljno, a na samoj je granici vrlo ozbiljnog, puno je energije ulozeno u sve do sada. Vec imamo dve ekipe sa kojima se krljamo, i srecom dobijamo. :lol:  Mozda nemamo predstavu koliko smo losi, a mislimo da smo ohohoo, a mozda smo stvarno super. Sta kapirate? Gde se vidite za 6 meseci, hoce li ovo osotati nasa zajebancija, koja mi moram priznati prija do jaja   :D , ili cemo da sirimo pricu, hocemo li za par godina pricati o tome(u kafani) ili cemo i dalje raditi, jako me zanima sta ekipa misli.   :?:  :)  :?:

Citadel of Pain

Odličnu temu si načeo Djenerale  :D
1.Za mene,kao ni za vecinu bitangi, nikad nije ni postajalo "nisam tu" :wink:
2.Loshi nismo sigurno...nego smo zli  :twisted:  :twisted:
mada, istina je sto kazes da bi morali nauciti i druge varjante osim CTF...barem SD koji se igra na svim takmičenjima :!:
3.Ova naša zajebancija traje već 2 godine...ako se ne varam da je toliko proslo od pocetaka u KUMU  :wink:  i ja bih je digao na josh ozbiljniji nivo...znači takmičenja,klanovi..etc..činimi se da se svim bitangama to radi...za početak prvenstvo srbije...pa da vidimo stvarno kakvi smo...mada ovi iz Ki klana kazu da su dosad pobeđivali druge klanove...pa majko mila sta bi smo im tek mi uradili  :P  :twisted:
tolko od mene...ajde bitange pisite sta mislite!
p.s. josh jednom cestitke za drugi skinuti skalp...Vojvodina je pokorena, ajmo dalje..dršte gace beogradjani!!!

mean

Ja se u potpunosti slazem da se podigne nivo igranja.........jbg nisam dobar kao neki ali cu se navezbati.
Sa Ki clanom.......sta reci......ja sam im po Eff bio drugi igrac i to protiv vas :twisted: ....toliko o njima :wink: .....mada vam mogu reci da ste kao ekipa delovali IZUZETNO ZAJEBANO :twisted:
Ako budemo organizovali kladjenja.......tu sam :wink: .

I kao sto Citadel kaze:prvo prvenstvo Srbije pa onda dalje........NAPRED BITANGE :arrow:  :arrow:  :arrow:

$tring

Quote from: "Mykel"Koliko vi ljudi, saborci moji  :D , kapirate ozbiljno zezanje sa CODom :?:  Hocete li da se ozbiljnije angazujemo oko sastanaka sa ostalim ljudima, pa klanovi, pa turniri, pa puno vremena, pa nema "nisam tu", pa vezba, pa taktika, pa novi modovi, ne samo zastava nego i druge varijante...  A?
  Ovo za sad mi izgleda polu ozbiljno, a na samoj je granici vrlo ozbiljnog, puno je energije ulozeno u sve do sada. Vec imamo dve ekipe sa kojima se krljamo, i srecom dobijamo. :lol:  Mozda nemamo predstavu koliko smo losi, a mislimo da smo ohohoo, a mozda smo stvarno super. Sta kapirate? Gde se vidite za 6 meseci, hoce li ovo osotati nasa zajebancija, koja mi moram priznati prija do jaja   :D , ili cemo da sirimo pricu, hocemo li za par godina pricati o tome(u kafani) ili cemo i dalje raditi, jako me zanima sta ekipa misli.   :?:  :)  :?:

Ma ja sam za to da se jos ozbiljnije angazujemo povodom celog ovog naseg kalna. Za pocetak da nadjemo ekipu iz BG-a da vidimo kakvi su, posto kapiram da tamo ima gomila ljudi koja pici COD. A bilo bi lepo da dignemo (a to cu se ja postarati) svoj online server pa cemo instalirati modove koji nam odgovaraju.

... A to sto kaze Nidza, ako su ovi iz Kikinde pobedjivali druge klanove, sta bi im tek mi uradili...... :) Ne mislim da smo nesto preterano zli, ali nismo bas za zajebavanje... kad imamo vas dvojicu manijaka...... :) A i ja sam se malko popravio u zadnja dva igranja.....  :wink:

Adoney

Ja kontam da smo svi spremni da pochnemo neku vetju prichu... Milo mi je krljanje izmedju nas..  Ali mi je daleko lepshe kada smo svi u istom timu i krljamo u nepoznatoj teritoriji :))

Sigurno ima ljudi koji daleko bolesnije igraju od nas... Samo gledajutji Mykela I Silnog kako nas pushkaraju, i sve treba da bude jasno... Hvala bogu za njih, jer nas drze u kondiciji.. Koliko smo se svi samo navezbali da njih pokushavamo ( i dalje bezuspeshno ) izbegavamo, za ove Kikindjane smo bili kao da nosimo pancire.. ;)

Definitivno sam za isprobavanje novih taktika i drugih modova igre.. i josh puuuuno drugih klanovskih okrshaja :D

El Muerte

hmmm sve je to lepo.......ali ako pricamo o ozbiljnom igranju tj. takmicenjima onda treba da razmishljamo globalno.......ali idemo male korake prvo.
Ajde da vidimo kako ide sa klanovima i ko zna....mozda jednog dana organizujemo neki veliki turnir sa sponzorima i nagradama......kao na prvom EXITU sto je bilo takmicenje u Unreal Tournamentu........ciju nagradu btw nisam pokupio jer sam samo otishao da ugrobarim ekipu i zavrshio kao treci u finalu :)

Citadel of Pain

:idea: evo ideje  :idea: aj da sledeci put ne igramo CTF  :wink:
nego samo SD :!:  :!:  :!: ....ako cemo da se uozbiljimo i krenemo nove varjante da igramo ajde da to krenemo ODMA!!
Nasha nedelja treba da bude training day  8) ..a CTF vishe definitivno ne treba da treniramo jer smo KAZNENA EKSPEDICIJA  :lol:  :lol:  :lol:
Sta kazete banditi??? ili ti...raise your voice...sto bi moj omiljeni bend rek'o....

korisnik2007a

I shta ste uchinili??? nishta,JOSH uvek je samo CTF....i vi ozbiljni....ovo je srednje zalosno....l :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Adoney

Quote from: "korisnik2007a"I shta ste uchinili??? nishta,JOSH uvek je samo CTF....i vi ozbiljni....ovo je srednje zalosno....l :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Mam bre, to nije bilo pitanje za online server, vetj stvarchice koje se mi igramo private :)

KIKI

Quote from: "Adoney"
Quote from: "korisnik2007a"I shta ste uchinili??? nishta,JOSH uvek je samo CTF....i vi ozbiljni....ovo je srednje zalosno....l :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Mam bre, to nije bilo pitanje za online server, vetj stvarchice koje se mi igramo private :)


to nije fer  :D