News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Why Kick

Started by piksa, May 25, 2012, 02:56:52 PM

Previous topic - Next topic

piksa

Pozdrav Bitangovci  :)

Dakle danas se spojim na server i  krenem igrat dodje neki  momak s nickom koji pocinje na B... (ne sjecam se)  i baci mi nejd ode u spec i mene ubije (znaci moj igrac) ,i ja napisem na chatu da ga kicka neko  ,no to niko ne cini nego i drugu rundu kada me ubio na isti nacin pocnem mu psovati i  sve Š¾ivo i u sekundi sam dobio kick od Kuntakinte  i kad sam se reconnectao pitam ga zasto mene kicka a ne ovog idiota (sry na izrazu) koji ubija  naš tim  ? on šuti i kaŠ¾e mi ne psuj kickat cu te ,pa jebo te admin takav -.-' inace sve u svemu jako dobar klan al malo pooštrite te mjere admina :)

:love

||NooOooZ||kuntakinte

Zato što si i ti psovao kao i on kraj priće.

micko

vecina vas napravi tu glupost i pocne da spominje oca,mater sve zivo i mrtvo....stoga dobijate kick i nema rasprave!Ako sumnjas da neko haxa ili pravi sranja poput bacana bombe i odlazak u spec skreni paznju adminu-subadminu da ga uprati,desi se da admin ne vidi sta si napisao stoga par puta ponovis i kraj,a ne odma psovanje pa nastane haos na serveru!!!Jos nesto,i to stalno govorim,ako neko misli da neki igrac haxa nemoj da spamate adminu kikaj ovog ili onog nego udjes u spec i snimis dokaz stavis na forum i donosi se odluka,naravno bez posvanja familije.... :drinks2