OMG Likovi uzimaju moj nik i ubijaju me dok je prazan server???

Started by // bitange // Wulle, March 10, 2010, 10:02:04 PM

Previous topic - Next topic

// bitange // Wulle

Posto ja cesto pratim statistike, tj svaki dan, primjetio sam ovu stvar.... Zadnji put kad sam gledao statistike to je bilo mozda ponedeljak il' utorak , bio sam oko 100 u + i danas udjem da vidim kad ono 60 u -, a ovih dana bas malo igram jer imam posla. I usao sam da vidim sta se desava i tad sam primjetio da me je Vitamin D ubio 48 puta, dok ja njega nisam ni jednom, zatim konzummmmm, seka, sve to po 20-30 me puta ubili a ja njih ni jednom, a tih imena se nikako ne sjecam, niti je moguce da me neko ubije toliko puta. To je najvjerovatnije to....Znaci dok nema nikoga, ili mozda i igraju dok ima raje, ali najvjerovatnije dok nema nikoga oni stave moj nick i ubijaju me... Nzm sta ce sa time postici al' je to toliko nisko... :thumbdown

lyudmila pavlichenko

da nisi igrao u nekoj igraonici, pa tamo zaboravio da promenis nick kad si izlazio??? moze se desiti da ti je neko deriste selo za racunar, a nije promenilo nick, pa ode statistika u q...

// bitange // Wulle

Ne, ne igram ja u igraonici.... Nisam u igronicu usao da poigram bar 2-3 godine :D

SOLID

Wulle stifu tu i igraj... ko da je to bitno sada nesto ????  :fighting: :)

lyudmila pavlichenko

Quote from: _wulle_ on March 11, 2010, 02:20:24 AM
Ne, ne igram ja u igraonici.... Nisam u igronicu usao da poigram bar 2-3 godine :D

onda te zena zeza  :baby hoce da te otera od igrica  :rofl
@solid - ma kako nije bitno...  :() mozda je to nekom jedini dokaz da zna da igra  ;D... (evo kad bih ja sad zeleo u neki klan  meni je npr. ta statistika jedini kakav-takav dokaz da koliko-toliko dobro znam da igram cod2, jer ko ce mi verovati da nisam pocetnik kad na x-fire-u pise samo 281h igranja /a svaki klan trazi sate/, iako imam preko 1500... - siguran sam da ima jos dosta igraca kojima x-fire pokazuje tako malo sati, jer je kasno poceo da ga koristi ili je promenio nalog i sl.)  :tease2
sad ne znam je l' wulle ima klan ili ne (i da li mu je to toliko bitno ili ne), ali nije uredu da drugi drndaju sa tvojim nikom, jer danas ce se desiti kvarenje skora, a sutra ce krenuti sa psovanjem, vredjanjem i ajd ti kasnije speri ljagu sa sebe i dokazi da ti nisi igrao na tom nicku...   :vava

zlenzlla

Ma to je wulle koristio cheat pa sad trazi nacin da se izvuce.  :spiteful

// bitange // Wulle

@solid
ma nije bitno :D

@lydumila
lol, ma ne moze me niko otjerati. Igram sam za sebe, imam svoju raju, nije mi toliko stalo do statistika, nego sam svaki dan tu ulazio da pratim sta je i kako je, pa sam tako i primjetio :D

@zlenzlla
Jaooo zlenzlla kako me provali??....jbg za mene je cod zavrsen, nema vise nade za mene, dosta sam se krio :D

$tring

Evo ti tip kako ces to spreciti:

napises ime tipa :

^3^2^3^3^5^2^7Wulle

Boja ce ti biti u ovom slucaju BELA, ali su tvoje statistike odvojene od nekoga ko se potpisao sa:

^7Wulle

Vizuelno jeste isto, ali je evo to jedan od vidova zastite. Da je original sever, statistike bi lako vezao za GUID i ne bi bilo problema.... :)

Belick

wulle isto se i meni desilo... sa 5 likova imam skor 0-24..... a nisam ih video..

sniper elite

Da, neko koristi i Oklagijin nick na garazi i predstavlja se kao on.Ja mu kazem ajde upali xfire on kaze evo i izadje sa servera.Taj lik je neki ... retard  :dummy

Belick

pre 2 dana sam gledo statistike i bio sam pozitivan sa bombama jedno 10 mozda.... malo pre pogledam u minusu sa 40... sacu da uradim onu stringovu foru to je najbolje