News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

SD server - POSTAO ORIGINAL

Started by $tring, May 13, 2009, 12:01:52 PM

Previous topic - Next topic

$tring

UPDATE:
Sa zadovoljstvom vas obavestavamo da je prvi bitange cod2 server danas postao original.


---
Prvi korak u legalizaciji servera o kojoj smo vec toliko puta pricali je prebacivanje SD servera na original. Datum za prebacivanje na original je 20.maj. Ostavljamo nedelju dana prostora da svi koji nisu nabavili CD-KEY to i urade. Server ce najverovatnije biti streamovan sa PBBANS, sto ce obezbediti jos veci stepen zastite od cheater-a.

Svi koji dobiju BAN za vredjanje na nacionalnoj i verskoj osnovi, nece imati mogucnost UNBAN-a.  :thumbdown ... Ovim potezom cemo ocistiti sve seljake i nacionaliste sa servera i uzivati u igri kako to vecina od vas i radi.  :mahanje

Sledeci na spisku za legalizaciju su MAIN i na kraju GARAGE server. Puno je godina proslo od kako je izasla igra i red bi bio ako je vec igrate - da je i kupite...

Funkerman

BRAVO BRAVO   :clapping2 :drinks2  Pogotovo mi se svidja ovo za BAN zbog vredjanja...necu vise morati da citam svakakve gluposti....

STEK

NICE.....potez godine....svaka CAST!!! :acute :happy :rock3

:thankyou

....jos nesto jer se smanjuju slotovi ili ostaje isto???

Skelety

 :D :D :D konacno igracemo svi fer ,dosadili su mi njubare

$tring

Quote from: bakitos on May 13, 2009, 12:57:05 PM
NICE.....potez godine....svaka CAST!!! :acute :happy :rock3

:thankyou

....jos nesto jer se smanjuju slotovi ili ostaje isto???

Slotove cemo ostaviti kako su i do sada. Mozda ih za prvo vreme cak i povecamo...  :thankyou

ded4


dexnsk

E super. Vec kad dolazi do te promene jel ce biti mozda jos neke tipa promena mapa ove su vec vecinu polalo smorile?

$tring

Quote from: dex^NSK***SRB on May 14, 2009, 12:41:32 AM
E super. Vec kad dolazi do te promene jel ce biti mozda jos neke tipa promena mapa ove su vec vecinu polalo smorile?

koje nove su ti interesantne?

dexnsk

Quote from: string on May 14, 2009, 12:44:41 AM
Quote from: dex^NSK***SRB on May 14, 2009, 12:41:32 AM
E super. Vec kad dolazi do te promene jel ce biti mozda jos neke tipa promena mapa ove su vec vecinu polalo smorile?

koje nove su ti interesantne?
Prvenstveno moja omiljene bridge ali ima ite kako zanimljivih mapa, nebi bilo lose i nov toujane da se stavi umesto klasicnog, ali ono makar svakog meseca da se ubaci po neka nova kao sto je bilo i sa valente.

Belick

Valente je odlicna mapa.. slazem se da se ubaci neka nova

m.shadows

cek cek, kad ce biti i ovi di se igra ctf(main i garage)?da znam posto na SD ne igram skoro nikad sem ujutro kad nema nikog na ctf serverima.da znam da kupim   :computer

zlenzlla

Svaka cast na ovom String. Samo postavi i Main.

Sjeno, nabavljaj kay sto pre.

$tring


zlenzlla

Svaka cast. A sad jos i main. Zna li se kada ce to?


spdR

mp_railyard (5/36)

U 2 sata juce je bilo oko 25 igraca na serveru...Nadam se da nece biti onako kako sam rekao da bi moglo biti,da zuji prazan :(
anyway,dobar potezzzz

$tring

Quote from: sp1deR on May 20, 2009, 02:51:55 PM
mp_railyard (5/36)

U 2 sata juce je bilo oko 25 igraca na serveru...Nadam se da nece biti onako kako sam rekao da bi moglo biti,da zuji prazan :(
anyway,dobar potezzzz

Bice sigurno manje igraca, ali na to smo i racunali. Opet sa druge strane sta znaci 25 igraca kada te njih 10 psuju, nerviraju i upropastavaju igru. Ja da nisam admin na takav server nikada ne bi dolazio. Dodjes da se zabavis, igras, druzis i sacekaju te seljaci i nacionalisti koji kvare igru. Bolje i 10 normalnih igraca na serveru nego 30 od kojih ne mozes ziveti kako se ponasaju. A da ne pricam o cheaterima. :) Eto sada je i taj problem resen, odnosno sveden na minimum-minimuma...  :hat

Ovo ce biti jedan miran i uopsten server za druzenje kao sto je prvobitno i bilo predvidjeno.

$tring

Quote from: zlenzlla on May 20, 2009, 02:01:00 PM
Svaka cast. A sad jos i main. Zna li se kada ce to?

Nacelno, planira se u toku leta... Videcemo kako ce ovaj SD proci...  :flag_of_truce

zlenzlla

A da se, mozda, proba sa nekim test periodom? Recimo jedna sedmica. Koliko sam ja primjetio, vecina stalnih igraca sa Main servera ima originale tako da ne vjerujem da ce opasti broj igraca.

I da, naravno, bolje je da ima manje igraca koji su pravi ljudi i igraju da se zabave, a ne da vrijedjaju druge i kvare im igru.  :drinks2

$tring

Quote from: zlenzlla on May 20, 2009, 03:24:11 PM
A da se, mozda, proba sa nekim test periodom? Recimo jedna sedmica. Koliko sam ja primjetio, vecina stalnih igraca sa Main servera ima originale tako da ne vjerujem da ce opasti broj igraca.

I da, naravno, bolje je da ima manje igraca koji su pravi ljudi i igraju da se zabave, a ne da vrijedjaju druge i kvare im igru.  :drinks2

To si 100% u pravu.......

gallardo

Super potez , nema sta
sta se tice custom mapa , po meni bi terbao ostat samo vallente (ali to je moje misljenje)
no vratimo se mi na temu , samim time sto je server *ORIGINAL* vjerujem da kao sto je netko vec spomenuo da ce i sam server postat "kvalitetniji"..

IronC


wOo3cA


*SPARTANAC*

 
Quote from: sp1deR on May 20, 2009, 02:51:55 PM
mp_railyard (5/36)

U 2 sata juce je bilo oko 25 igraca na serveru...Nadam se da nece biti onako kako sam rekao da bi moglo biti,da zuji prazan :(
anyway,dobar potezzzz
Dok sam ja moderator na njemu nece ni biti prazan! :acute

Hog@r $tr@sni

SVAKA CAST,PRAVI POTEZ, SVE CESTITKE EKIPI KOJA RADI NA TOME.MA BRAVO MOMCI.  :super

jape

Server banuje na 5 min kad kikuje za pakete.. sredite to :'(

*SPARTANAC*

i ja popizdeo danas!  :diablo
Ne znam kako da se sredi ako neko izgugla nesto nek linka plzz
ja pokusao i sve neke gluposti mi izbacuje, nigde konkretan odgovor!

spdR

Automatski te stavlja na temp. ban listu kada te kikaju paketi...Mislim da komanda za brisanje ide pb_sv_banempty
ali nisam siguran..sad kako to ukomponovati da se svako malo prazni ili automatski kad kikaju nekog paketi...
Mada mislim da se moze i iskljuciti to nekako,nisam siguran =(
btw 0/36 igraca u pola 9...to string ipak nije bilo u planu zar ne :)

SOLID

Sta smaras spider sa tim da je prazan server.....cekaj malo tek je pocelo.
A taj problem sa PB ce samo oterati ljude, daj resite to!
Spartanac, nemoj sad da prodas!  ;D

SOLID

A to sad ne smeju citeri da udju na server..... :yahoo

*SPARTANAC*

Quote from: SOLID on May 21, 2009, 09:58:38 PM
Sta smaras spider sa tim da je prazan server.....cekaj malo tek je pocelo.
A taj problem sa PB ce samo oterati ljude, daj resite to!
Spartanac, nemoj sad da prodas!  ;D
NIKAD!!! :rock3

spdR

Vidim da ste stavili samo pbbans skriptu...Predlazem vam da stavite dual-striming,tacnije i pbbans i game-violations...Bio je tutorial na CodHRu al' ga sad nema jer je nov forum...Probacu da izguglam nesto =)

m.shadows

Quote from: zlenzlla on May 16, 2009, 12:18:03 AM
Svaka cast na ovom String. Samo postavi i Main.

Sjeno, nabavljaj kay sto pre.

Cim malo ustedim, idem do tomosu-a pa kupujem  :mafia :mafia :mafia :mafia :mafia :mafia :mafia :mafia

jape

Quote from: sp1deR on May 22, 2009, 06:41:47 PM
Vidim da ste stavili samo pbbans skriptu...Predlazem vam da stavite dual-striming,tacnije i pbbans i game-violations...Bio je tutorial na CodHRu al' ga sad nema jer je nov forum...Probacu da izguglam nesto =)
QuoteHow do I stream to GV and another AC organisation at the same time?

We use GVUCON for realtime banning - these settings can also be used to stream to other PB anti-cheat organisations who run the hub system.

How to:
We will take GGC as an example for dual streaming.
Edit the Ucon settings list at the bottom of the pbsv.cfg as follows:
pb_sv_usessionlimit 9 //current maximum is 16
pb_sv_ucontimeout 300
pb_sv_uconempty
pb_sv_uconadd 1 87.106.128.186 ggc_87.106.128.186 [ggc_key] //the correct GGC details you will find on their website.
pb_sv_uconadd 1 85.214.107.154 ggc_85.214.107.154 [ggc_key]
pb_sv_uconadd 1 85.214.107.155 ggc_85.214.107.155 [ggc_key]
pb_sv_uconadd 1 85.214.107.156 ggc_85.214.107.156 [ggc_key]
pb_sv_uconadd 1 "91.121.168.38:" "GVUCON" "[yourpassword]" //this line is only necessary if you use our GVUCON
pb_sv_uconignoreempty

Once you have edited these settings as above you can save the pbsv.cfg and upload the file to your server via FTP or WebCP.

Now login with rcon/admin on your server (either via console or use HLSW) and issue a /rcon pb_sv_uconempty command - this will remove any historical ucon settings from your server.

Now issue a /rcon pb_sv_restart command then check your chosen websites to see if your server is streaming.

The given settings can be edited to suit your chosen hub.
Sa GV sajta:
http://game-violations.ggl.com/index.php?page=FaqDetail&category=2#question40

:)

$tring

hmmm... vredi probati.. ali mislim da pbans sasvim dobro radi posao...  :flag_of_truce

spdR


lang

Bravo majstori , bravo String , pravi potez u pravo vreme!

SOLID

Ma kakvi ....u Nedelju(juce) ako je uslo za ceo dan 5 igraca....a u isto vreme je uslo do 4 igraca LOLOLOL

spdR

a meni si reko da smaram s tim da je prazan serv :DDD
ja bi ostavio cracked,ali bi stavio 18 slotova: ) ili jos bolje 16,to je the best za pub :)

*SPARTANAC*

Quote from: sp1deR on June 01, 2009, 01:06:15 PM
a meni si reko da smaram s tim da je prazan serv :DDD
ja bi ostavio cracked,ali bi stavio 18 slotova: ) ili jos bolje 16,to je the best za pub :)
I sam znas da je cracked uvek bio pun, a da pola od tih ljudi ima org. I da je ta polovina kukala za orgom, a sad "te polovine" nigde nema.
Potrudicu se ja jos, nista ne brini. Ako ne uspe jos nekih mesec dana uvek je tu cracked varijanta. :wink2

spdR

 Pa znam i ja,al' ja ne kontam te ljude sto imaju org a ne dolaze,a dolazili su dok je bio cracked...
I znam da je bio pun,ali bas zato bi ja limitiro na 16/18 MAXXXX 20 slotova,jer stvarno je smesno 16v16 sd,npr dodje matmata,50% jednog tima bude ubijeno nadeovima....I imas vise killeva nadeovima nego oruzjem xD

SOLID

Quote from: sp1deR on June 01, 2009, 01:06:15 PM
a meni si reko da smaram s tim da je prazan serv :DDD
ja bi ostavio cracked,ali bi stavio 18 slotova: ) ili jos bolje 16,to je the best za pub :)

Pa mogu da trpim nesto do neke granice ali ono je prevrsilo svaku meru!!!!!!!
Nisam jos prso ne brini se  :tease2
Quote from: sp1deR on June 01, 2009, 04:44:58 PM
Pa znam i ja,al' ja ne kontam te ljude sto imaju org a ne dolaze,a dolazili su dok je bio cracked...
I znam da je bio pun,ali bas zato bi ja limitiro na 16/18 MAXXXX 20 slotova,jer stvarno je smesno 16v16 sd,npr dodje matmata,50% jednog tima bude ubijeno nadeovima....I imas vise killeva nadeovima nego oruzjem xD
Citeri!!!! :suicide

SOLID

Dajte ljudi ajde da se reklamiramooooooooo!!!!!!!!!

Tu je i facebook na kome se moze napraviti lepa reklama....samo nem pojma koliko kosta... :rock3

spdR

AUuu kako se puni serv cim imaju nagrade :D

Funkerman

Quote from: sp1deR on June 01, 2009, 04:44:58 PM
Pa znam i ja,al' ja ne kontam te ljude sto imaju org a ne dolaze,a dolazili su dok je bio cracked...

Ja sam jedan od njih,ali ne zato sto necu ,nego se potrefilo da imam dosta obaveza van kuce,a onda kad dodjem ne valja mi konekcija...tako da i sam sebe zabrinjavam kako malo igram ,ali ubrzo se popravlja situacija i ima da  visim cijeli dan i noc na serveru

Lider

Quote from: Funkerman on June 01, 2009, 09:38:13 PM
Quote from: sp1deR on June 01, 2009, 04:44:58 PM
Pa znam i ja,al' ja ne kontam te ljude sto imaju org a ne dolaze,a dolazili su dok je bio cracked...

Ja sam jedan od njih,ali ne zato sto necu ,nego se potrefilo da imam dosta obaveza van kuce,a onda kad dodjem ne valja mi konekcija...tako da i sam sebe zabrinjavam kako malo igram ,ali ubrzo se popravlja situacija i ima da  visim cijeli dan i noc na serveru
Narkoman............................."hajde da se drogiramo....... nek' se oci sjaje".............  :tongue2

Funkerman

Quote from: Lider on June 01, 2009, 11:51:08 PM
Quote from: Funkerman on June 01, 2009, 09:38:13 PM
Quote from: sp1deR on June 01, 2009, 04:44:58 PM
Pa znam i ja,al' ja ne kontam te ljude sto imaju org a ne dolaze,a dolazili su dok je bio cracked...

Ja sam jedan od njih,ali ne zato sto necu ,nego se potrefilo da imam dosta obaveza van kuce,a onda kad dodjem ne valja mi konekcija...tako da i sam sebe zabrinjavam kako malo igram ,ali ubrzo se popravlja situacija i ima da  visim cijeli dan i noc na serveru
Narkoman............................."hajde da se drogiramo....... nek' se oci sjaje".............  :tongue2
Sto bi reko Halid,odem li u venu cu ....  :rofl :rofl

zlenzlla

Quote from: Lider on June 01, 2009, 11:51:08 PM
Quote from: Funkerman on June 01, 2009, 09:38:13 PM
Quote from: sp1deR on June 01, 2009, 04:44:58 PM
Pa znam i ja,al' ja ne kontam te ljude sto imaju org a ne dolaze,a dolazili su dok je bio cracked...

Ja sam jedan od njih,ali ne zato sto necu ,nego se potrefilo da imam dosta obaveza van kuce,a onda kad dodjem ne valja mi konekcija...tako da i sam sebe zabrinjavam kako malo igram ,ali ubrzo se popravlja situacija i ima da  visim cijeli dan i noc na serveru
Narkoman............................."hajde da se drogiramo....... nek' se oci sjaje".............  :tongue2

Ma nije narkoman nego ima kolofdjutis. Ozbiljno je kaze doktor.  :tease2

durd3n

Vratite ga na crack, bolje da ima po neki citer :yahoo nego da uvek bude  prazan, jbga sada nicemu ne sluzi  :hmm

clumsy

#49
Znam Durd3n... prazan kao pustinja. nego meni samo nije jasno da ljudi koji su bili za org i za koje mislim da se deo bitange community odu na I-zonu da opet igraju sa chiterima. To mi nikako ne ide u glavu.  :icon_neutral:

m.shadows

Quote from: clumsy on June 24, 2009, 11:49:15 AM
Znam Durd3n... prazan kao pustinja. nego meni samo nije jasno da ljudi koji su bili za org i za koje mislim da se deo bitange community odu na I-zonu da opet igraju sa chiterima. To mi nikako ne ide u glavu.  :icon_neutral:


Da, pre neki dan, mi igrali(i ja) na I-zona serveru, i onda je neko pitao onog vaseg tomi-a11 sto je SD server prazan. Onda je ja mislim doso Stek pa je mala ekipa dosla na SD i na njemu smo bili dosta kasno.Tad je bilo lepo druzenje na serveru, i ja kazem da treba neka osnova, neki igraci koji imaju ORG i da imaju volje 24 sata visiti na serveru, i onda da dodju jos igraca, jer igraci nece dolazit ako nema nikoga, cak ni da pozovu nekoga(ponekad, jako retko).

Moj predlog, skupimo se pa ponekad nabacimo partiju tamo, i odma ce biti ljudi.

Luda Krava

Moj prvi post :D.Mozda ne bi bilo lose da se dogovorimo za neko ugovoreno vreme kad da se skupimo na serveru pa da u to vreme pokusamo da okupimo sto vise igraca,posto ovako i kad ima to su ljudi koju pokusavaju da ozive server ali to je u vecini slucajeva 3-4 igraca i onda ostali nece da dodju na server.Cim ima preko 8-9 igraca jako se brzo napuni server jer ljudi odma hoce da igraju kad nas je vise,zato mozda ne bi bilo lose za pocetak da probamo da dogovorimo neko vreme recimo od 20:00 da se sakupimo pa da probamo za pocetak tako da ga ozivimo a onda ako to upali samo pomeramo satnicu i sve ranije i ranije se okupljamo.Nemora to biti obavezan dolazak ali zasto igrati na drugim serverima kad vec imamo svoj.Ne kosta nas nista da probamo ja za 3-4 dana sredjujem net i onda mogu uvek u to vreme da se pojavim na serveru.

m.shadows

Quote from: Luda Krava on June 24, 2009, 01:52:22 PM
Moj prvi post :D.Mozda ne bi bilo lose da se dogovorimo za neko ugovoreno vreme kad da se skupimo na serveru pa da u to vreme pokusamo da okupimo sto vise igraca,posto ovako i kad ima to su ljudi koju pokusavaju da ozive server ali to je u vecini slucajeva 3-4 igraca i onda ostali nece da dodju na server.Cim ima preko 8-9 igraca jako se brzo napuni server jer ljudi odma hoce da igraju kad nas je vise,zato mozda ne bi bilo lose za pocetak da probamo da dogovorimo neko vreme recimo od 20:00 da se sakupimo pa da probamo za pocetak tako da ga ozivimo a onda ako to upali samo pomeramo satnicu i sve ranije i ranije se okupljamo.Nemora to biti obavezan dolazak ali zasto igrati na drugim serverima kad vec imamo svoj.Ne kosta nas nista da probamo ja za 3-4 dana sredjujem net i onda mogu uvek u to vreme da se pojavim na serveru.

Ok, Luda kravo dodaj me na XF:mario1298, ako os kad sredis net da ponekad nabacimo, i skupimo ljude na serveru, nek me doda jos neko, a ova ideja za vreme ja jako dobra, i ja podrzavam.

*SPARTANAC*

Ma server je puko prvenstveno, jer svi ljudi kontaju "a pa to je orginal nema tamo nikog, niko nikad ne dolazi" sto pasolutno nije tacno. Stek i j a izbleimo neki put i po pola sta da bi se spojio na kraju samo clumsy ili ponekad i wulle.
Stek-u treba da se da medalja majke mi, znaci kad god treba tu je da pomogne.

brnjoliki

 :suicide nemam original al navodno dolazi za par dana pa eto me

husky

Ja cim idem igrati, pogledam na SD, uvijek 0. Da ima >5 usao bi. Tako svatko razmislja. Kao sto kazete, nema tog kostura od 5-10 ljudi koji ce visiti tamo, a tako bi se i ulazilo.

komara

Evo ja cu poceti da se pojavljujem iako ne igram SD  :hmm

m.shadows

Dobio sam ideje:
1.Sto ne bi smo jednom organizovali nesto kao friendly turnir, na SD-u. Ne treba da bude zakljucan neko da nekoliko igraca krene igrati onako pa dodje jos igraca.
2.Da napravimo kao akciju "play on SD(bitange);D" pa da jedom se isto okupimo sa odredjenim brojem igraca, da bude full server, pa ce ljudi kad vide da neko igra dolazit i drugi put (valjda ;D)

Pa eto to su moji predlozi.



SOLID



Zna!!!!

Quote from: clumsy on June 24, 2009, 11:49:15 AM
Znam Durd3n... prazan kao pustinja. nego meni samo nije jasno da ljudi koji su bili za org i za koje mislim da se deo bitange community odu na I-zonu da opet igraju sa chiterima. To mi nikako ne ide u glavu.  :icon_neutral:

ma nije Clumsy nemoj tako,,,samo imaju pomoćne nišane :xD

$tring

Quote from: clumsy on June 24, 2009, 11:49:15 AM
Znam Durd3n... prazan kao pustinja. nego meni samo nije jasno da ljudi koji su bili za org i za koje mislim da se deo bitange community odu na I-zonu da opet igraju sa chiterima. To mi nikako ne ide u glavu.  :icon_neutral:

Znas kako.. neka se svako igra gde mu odgovara. Dok je bio crack server ekipa je bila toliko bezobrazna, da su cak kacili filmice sa citovima koje imaju. Cela atmosfera na serveru je bila pravi svinjac. Od seljaka koji ne znaju sta je lepo ponasanje, pa sve do gooooooooomile citera. Nego je gore pisao 'nekoliko citera'. E pa nije nekoliko citera nego mali milion citera...

Svi su bili za SD original, sto je sada i postalo. Ovo je pokusaj da se napravi jedan domaci server na kojem ce se igrati sva banda koja zeli pro igru bez citera i seljaka. Ok, I-Zona ima svoje servere i prakticno sada imaju sve cega smo se mi resili. Bolje je da nemamo nikakav server nego onakav kakav smo imali.

A opet, nisam ocekivao da ce biti 800 banovanih cd-key-eva. I to originalnih. Strasno. Pa ispada da je 50% ljudi (kada se saberu ovi sa originalima i ovi crack) bili citeri. Ako je to nekome zanimljivo, neka se igra tako...


zlenzlla

Quote from: string on June 29, 2009, 10:17:56 PM
Quote from: clumsy on June 24, 2009, 11:49:15 AM
Znam Durd3n... prazan kao pustinja. nego meni samo nije jasno da ljudi koji su bili za org i za koje mislim da se deo bitange community odu na I-zonu da opet igraju sa chiterima. To mi nikako ne ide u glavu.  :icon_neutral:

Znas kako.. neka se svako igra gde mu odgovara. Dok je bio crack server ekipa je bila toliko bezobrazna, da su cak kacili filmice sa citovima koje imaju. Cela atmosfera na serveru je bila pravi svinjac. Od seljaka koji ne znaju sta je lepo ponasanje, pa sve do gooooooooomile citera. Nego je gore pisao 'nekoliko citera'. E pa nije nekoliko citera nego mali milion citera...

Svi su bili za SD original, sto je sada i postalo. Ovo je pokusaj da se napravi jedan domaci server na kojem ce se igrati sva banda koja zeli pro igru bez citera i seljaka. Ok, I-Zona ima svoje servere i prakticno sada imaju sve cega smo se mi resili. Bolje je da nemamo nikakav server nego onakav kakav smo imali.

A opet, nisam ocekivao da ce biti 800 banovanih cd-key-eva. I to originalnih. Strasno. Pa ispada da je 50% ljudi (kada se saberu ovi sa originalima i ovi crack) bili citeri. Ako je to nekome zanimljivo, neka se igra tako...



:worth

+1

komara

Quote from: string on June 29, 2009, 10:17:56 PM
Quote from: clumsy on June 24, 2009, 11:49:15 AM
Znam Durd3n... prazan kao pustinja. nego meni samo nije jasno da ljudi koji su bili za org i za koje mislim da se deo bitange community odu na I-zonu da opet igraju sa chiterima. To mi nikako ne ide u glavu.  :icon_neutral:

Znas kako.. neka se svako igra gde mu odgovara. Dok je bio crack server ekipa je bila toliko bezobrazna, da su cak kacili filmice sa citovima koje imaju. Cela atmosfera na serveru je bila pravi svinjac. Od seljaka koji ne znaju sta je lepo ponasanje, pa sve do gooooooooomile citera. Nego je gore pisao 'nekoliko citera'. E pa nije nekoliko citera nego mali milion citera...

Svi su bili za SD original, sto je sada i postalo. Ovo je pokusaj da se napravi jedan domaci server na kojem ce se igrati sva banda koja zeli pro igru bez citera i seljaka. Ok, I-Zona ima svoje servere i prakticno sada imaju sve cega smo se mi resili. Bolje je da nemamo nikakav server nego onakav kakav smo imali.

A opet, nisam ocekivao da ce biti 800 banovanih cd-key-eva. I to originalnih. Strasno. Pa ispada da je 50% ljudi (kada se saberu ovi sa originalima i ovi crack) bili citeri. Ako je to nekome zanimljivo, neka se igra tako...


Jedva cekam da se prebaci CTF na original mogu misliti sta ce se tu zateci  :bad2

Funkerman

Quote from: string on June 29, 2009, 10:17:56 PM
A opet, nisam ocekivao da ce biti 800 banovanih cd-key-eva. I to originalnih. Strasno. Pa ispada da je 50% ljudi (kada se saberu ovi sa originalima i ovi crack) bili citeri. Ako je to nekome zanimljivo, neka se igra tako...

Hvala Bogu da imam org. vise ne zelim da igram na cracked serverima,nema cime se sve gamad ne sluzi...

spdR

pa na zoni i nema bas problema....admini su tu,zna se sta bude ako neko psuje ili nesto,cak je i jako ugodna igra na nasem servu zbog zajebancije sa ostalima :) naravno uvek se nadje neka budala...a skripti nema jer je rifle only,a cheateri se uhvate sa pbssom :) i to svi su imali sharp koji su uhvaceni...

Lider

Moram pohvaliti I zona server, nije kao sto je bio Bitangin SD. Ima manje citera, skriptasa nema, seljakljuk je sveden na minimum jer je neko od admina uvijek tu, sto nije bilo na Bitanga SD-u pa su se razni mentoli opustili i pravili "seosku" atmosferu. Ekipica je uglavnom dobra, ima zezanja....
Naravno kad nabavim org. igracu na org. serveru, ali za sad mi ne dirajte I zonu   :icon_lol: :tongue2

*SPARTANAC*

Quote from: Lider on June 30, 2009, 01:11:52 PM
Moram pohvaliti I zona server, nije kao sto je bio Bitangin SD. Ima manje citera, skriptasa nema, seljakljuk je sveden na minimum jer je neko od admina uvijek tu, sto nije bilo na Bitanga SD-u pa su se razni mentoli opustili i pravili "seosku" atmosferu. Ekipica je uglavnom dobra, ima zezanja....
Naravno kad nabavim org. igracu na org. serveru, ali za sad mi ne dirajte I zonu   :icon_lol: :tongue2
Stek ocekujem da ti odgovors na ovo. Da ja ne bi pisao svasta.

Funkerman

Quote from: *SPARTANAC* on June 30, 2009, 01:51:14 PM
Quote from: Lider on June 30, 2009, 01:11:52 PM
Moram pohvaliti I zona server, nije kao sto je bio Bitangin SD. Ima manje citera, skriptasa nema, seljakljuk je sveden na minimum jer je neko od admina uvijek tu, sto nije bilo na Bitanga SD-u pa su se razni mentoli opustili i pravili "seosku" atmosferu. Ekipica je uglavnom dobra, ima zezanja....
Naravno kad nabavim org. igracu na org. serveru, ali za sad mi ne dirajte I zonu   :icon_lol: :tongue2
Stek ocekujem da ti odgovors na ovo. Da ja ne bi pisao svasta.

Hahaha ima Lideru 10 dana da lizes bonsek!!! Indijanac jedan   :rofl :rofl

STEK

Quote from: Lider on June 30, 2009, 01:11:52 PM
Moram pohvaliti I zona server, nije kao sto je bio Bitangin SD. Ima manje citera, skriptasa nema, seljakljuk je sveden na minimum jer je neko od admina uvijek tu, sto nije bilo na Bitanga SD-u pa su se razni mentoli opustili i pravili "seosku" atmosferu. Ekipica je uglavnom dobra, ima zezanja....
Naravno kad nabavim org. igracu na org. serveru, ali za sad mi ne dirajte I zonu   :icon_lol: :tongue2
lider potamneo si u mojim ocima..... :-[.....ja cu reci da na I zoni ima sve i svasta.....zato sto je crack....ali zato sad na bitange SD server kad se okupi ekipa znas da su provereni ljudi zato SD server forever.... :happy

*SPARTANAC*

Quote from: Funkerman on June 30, 2009, 01:53:44 PM
Quote from: *SPARTANAC* on June 30, 2009, 01:51:14 PM
Quote from: Lider on June 30, 2009, 01:11:52 PM
Moram pohvaliti I zona server, nije kao sto je bio Bitangin SD. Ima manje citera, skriptasa nema, seljakljuk je sveden na minimum jer je neko od admina uvijek tu, sto nije bilo na Bitanga SD-u pa su se razni mentoli opustili i pravili "seosku" atmosferu. Ekipica je uglavnom dobra, ima zezanja....
Naravno kad nabavim org. igracu na org. serveru, ali za sad mi ne dirajte I zonu   :icon_lol: :tongue2
Stek ocekujem da ti odgovors na ovo. Da ja ne bi pisao svasta.

Hahaha ima Lideru 10 dana da lizes bonsek!!! Indijanac jedan   :rofl :rofl
hahahahha bas to.  :rofl :rofl :rofl :rofl
+1

Quote from: bakitos on June 30, 2009, 01:54:19 PM
Quote from: Lider on June 30, 2009, 01:11:52 PM
Moram pohvaliti I zona server, nije kao sto je bio Bitangin SD. Ima manje citera, skriptasa nema, seljakljuk je sveden na minimum jer je neko od admina uvijek tu, sto nije bilo na Bitanga SD-u pa su se razni mentoli opustili i pravili "seosku" atmosferu. Ekipica je uglavnom dobra, ima zezanja....
Naravno kad nabavim org. igracu na org. serveru, ali za sad mi ne dirajte I zonu   :icon_lol: :tongue2
lider potamneo si u mojim ocima..... :-[.....ja cu reci da na I zoni ima sve i svasta.....zato sto je crack....ali zato sad na bitange SD server kad se okupi ekipa znas da su provereni ljudi zato SD server forever.... :happy
Hvala bajo sto si odgovorio na ovo. :ok2

+1

SOLID

#73
Quote from: komara on June 30, 2009, 10:11:26 AM
Quote from: string on June 29, 2009, 10:17:56 PM
Quote from: clumsy on June 24, 2009, 11:49:15 AM
Znam Durd3n... prazan kao pustinja. nego meni samo nije jasno da ljudi koji su bili za org i za koje mislim da se deo bitange community odu na I-zonu da opet igraju sa chiterima. To mi nikako ne ide u glavu.  :icon_neutral:

Znas kako.. neka se svako igra gde mu odgovara. Dok je bio crack server ekipa je bila toliko bezobrazna, da su cak kacili filmice sa citovima koje imaju. Cela atmosfera na serveru je bila pravi svinjac. Od seljaka koji ne znaju sta je lepo ponasanje, pa sve do gooooooooomile citera. Nego je gore pisao 'nekoliko citera'. E pa nije nekoliko citera nego mali milion citera...

Svi su bili za SD original, sto je sada i postalo. Ovo je pokusaj da se napravi jedan domaci server na kojem ce se igrati sva banda koja zeli pro igru bez citera i seljaka. Ok, I-Zona ima svoje servere i prakticno sada imaju sve cega smo se mi resili. Bolje je da nemamo nikakav server nego onakav kakav smo imali.

A opet, nisam ocekivao da ce biti 800 banovanih cd-key-eva. I to originalnih. Strasno. Pa ispada da je 50% ljudi (kada se saberu ovi sa originalima i ovi crack) bili citeri. Ako je to nekome zanimljivo, neka se igra tako...


Jedva cekam da se prebaci CTF na original mogu misliti sta ce se tu zateci  :bad2

Neka se prebaci ali bez najave....tek ce se onda uhvatiti citeri, a ne ono fazon najavljivanje i svi se lepo pripreme...
kao sto ste SD serveru najavljivali  da ce se prebaciti na ORG i sada nema pola ljudi koji su igrali redovno ni da udju na server  :suicide

SOLID

A kada smo se vec dotakli I-zone servera...   Mislim SD(rifle only) Ok je sve to....
udjem ja da igram s namerom da igram SD a ono  posle jedno 4-5 fragova ukapiram da je to u stvari TDM a ne SD!!!
Mislim stvarno! :ne_razumem

*SPARTANAC*

Quote from: SOLID on June 30, 2009, 02:04:20 PM
A kada smo se vec dotakli I-zone servera...   Mislim SD(rifle only) Ok je sve to....
udjem ja da igram s namerom da igram SD a ono  posle jedno 4-5 fragova ukapiram da je to u stvari TDM a ne SD!!!
Mislim stvarno! :ne_razumem
Pa to je marketinski trik. Isto kao sto pise tuz4n, a ustvari se cepaju sve mape. 8|

Lider

Quote from: bakitos on June 30, 2009, 01:54:19 PM
Quote from: Lider on June 30, 2009, 01:11:52 PM
Moram pohvaliti I zona server, nije kao sto je bio Bitangin SD. Ima manje citera, skriptasa nema, seljakljuk je sveden na minimum jer je neko od admina uvijek tu, sto nije bilo na Bitanga SD-u pa su se razni mentoli opustili i pravili "seosku" atmosferu. Ekipica je uglavnom dobra, ima zezanja....
Naravno kad nabavim org. igracu na org. serveru, ali za sad mi ne dirajte I zonu   :icon_lol: :tongue2
lider potamneo si u mojim ocima..... :-[.....ja cu reci da na I zoni ima sve i svasta.....zato sto je crack....ali zato sad na bitange SD server kad se okupi ekipa znas da su provereni ljudi zato SD server forever.... :happy
Stek govorim za SD dok nije bio org. a ne sad :-[ :suicide :suicide, naravno da je sad neuporediv SD Bitanga sa I zona :suicide
@Spartanac, mozda si bio na xf ali ne i npr. u spec. Drugo je kad je neko iz bitangi tu na serveru a drugo je kad nekoga moras zvati. "Seljak" ne zna da te ja mogu zovnuti ali kad tebe vidi na serveru zna da ne smije da seljaci.

*SPARTANAC*

Quote from: Lider on June 30, 2009, 02:20:29 PM
Quote from: bakitos on June 30, 2009, 01:54:19 PM
Quote from: Lider on June 30, 2009, 01:11:52 PM
Moram pohvaliti I zona server, nije kao sto je bio Bitangin SD. Ima manje citera, skriptasa nema, seljakljuk je sveden na minimum jer je neko od admina uvijek tu, sto nije bilo na Bitanga SD-u pa su se razni mentoli opustili i pravili "seosku" atmosferu. Ekipica je uglavnom dobra, ima zezanja....
Naravno kad nabavim org. igracu na org. serveru, ali za sad mi ne dirajte I zonu   :icon_lol: :tongue2
lider potamneo si u mojim ocima..... :-[.....ja cu reci da na I zoni ima sve i svasta.....zato sto je crack....ali zato sad na bitange SD server kad se okupi ekipa znas da su provereni ljudi zato SD server forever.... :happy
Stek govorim za SD dok nije bio org. a ne sad :-[ :suicide :suicide, naravno da je sad neuporediv SD Bitanga sa I zona :suicide
@Spartanac, mozda si bio na xf ali ne i npr. u spec. Drugo je kad je neko iz bitangi tu na serveru a drugo je kad nekoga moras zvati. "Seljak" ne zna da te ja mogu zovnuti ali kad tebe vidi na serveru zna da ne smije da seljaci.
Pa pazi, ja igram war vi me cimnete ja kickam promenim mapu ako bas naidje neka koju niko nece da igra. Sta oces da kazes da sam lose radio poso, a i secam se da sam skoro po ceo dan bleao na SDu e sad to sto nisam masina pa da radim 24/7 to je vec nesto drugo.
Bas me zanima kako je i-zona presla preko tog problema.
btw. sto ne dodjes na SD sad kad je "mnooogoo bolji"?

Funkerman

Quote from: *SPARTANAC* on June 30, 2009, 02:48:44 PM
btw. sto ne dodjes na SD sad kad je "mnooogoo bolji"?

Nema ORG....... shaban  :rnr :tease 

A sta trosite tastaturu bezveze ajd ulazite na SD da igramo

SOLID

Quote from: *SPARTANAC* on June 30, 2009, 02:48:44 PM
Quote from: Lider on June 30, 2009, 02:20:29 PM
Quote from: bakitos on June 30, 2009, 01:54:19 PM
Quote from: Lider on June 30, 2009, 01:11:52 PM
Moram pohvaliti I zona server, nije kao sto je bio Bitangin SD. Ima manje citera, skriptasa nema, seljakljuk je sveden na minimum jer je neko od admina uvijek tu, sto nije bilo na Bitanga SD-u pa su se razni mentoli opustili i pravili "seosku" atmosferu. Ekipica je uglavnom dobra, ima zezanja....
Naravno kad nabavim org. igracu na org. serveru, ali za sad mi ne dirajte I zonu   :icon_lol: :tongue2
lider potamneo si u mojim ocima..... :-[.....ja cu reci da na I zoni ima sve i svasta.....zato sto je crack....ali zato sad na bitange SD server kad se okupi ekipa znas da su provereni ljudi zato SD server forever.... :happy
Stek govorim za SD dok nije bio org. a ne sad :-[ :suicide :suicide, naravno da je sad neuporediv SD Bitanga sa I zona :suicide
@Spartanac, mozda si bio na xf ali ne i npr. u spec. Drugo je kad je neko iz bitangi tu na serveru a drugo je kad nekoga moras zvati. "Seljak" ne zna da te ja mogu zovnuti ali kad tebe vidi na serveru zna da ne smije da seljaci.
Pa pazi, ja igram war vi me cimnete ja kickam promenim mapu ako bas naidje neka koju niko nece da igra. Sta oces da kazes da sam lose radio poso, a i secam se da sam skoro po ceo dan bleao na SDu e sad to sto nisam masina pa da radim 24/7 to je vec nesto drugo.
Bas me zanima kako je i-zona presla preko tog problema.
btw. sto ne dodjes na SD sad kad je "mnooogoo bolji"?
Dosta clanova ima rcon :D:D:D:D

STEK

odo smo i OFF sa sve I zONu....ja sam za da dalje SD server ostane ORG i naravno uskoro i MAIN..... a za GARAGE nek ostane onakav kakav jeste za one ne znaju da imaju ve ha i ostala sranja.....zato iskulirajte i nabavite ORG cd KEY sto pre!!!!

                              :camper :aug :awm

Lider

Quote from: *SPARTANAC* on June 30, 2009, 02:48:44 PM
Quote from: Lider on June 30, 2009, 02:20:29 PM
Quote from: bakitos on June 30, 2009, 01:54:19 PM
Quote from: Lider on June 30, 2009, 01:11:52 PM
Moram pohvaliti I zona server, nije kao sto je bio Bitangin SD. Ima manje citera, skriptasa nema, seljakljuk je sveden na minimum jer je neko od admina uvijek tu, sto nije bilo na Bitanga SD-u pa su se razni mentoli opustili i pravili "seosku" atmosferu. Ekipica je uglavnom dobra, ima zezanja....
Naravno kad nabavim org. igracu na org. serveru, ali za sad mi ne dirajte I zonu   :icon_lol: :tongue2
lider potamneo si u mojim ocima..... :-[.....ja cu reci da na I zoni ima sve i svasta.....zato sto je crack....ali zato sad na bitange SD server kad se okupi ekipa znas da su provereni ljudi zato SD server forever.... :happy
Stek govorim za SD dok nije bio org. a ne sad :-[ :suicide :suicide, naravno da je sad neuporediv SD Bitanga sa I zona :suicide
@Spartanac, mozda si bio na xf ali ne i npr. u spec. Drugo je kad je neko iz bitangi tu na serveru a drugo je kad nekoga moras zvati. "Seljak" ne zna da te ja mogu zovnuti ali kad tebe vidi na serveru zna da ne smije da seljaci.
Pa pazi, ja igram war vi me cimnete ja kickam promenim mapu ako bas naidje neka koju niko nece da igra. Sta oces da kazes da sam lose radio poso, a i secam se da sam skoro po ceo dan bleao na SDu e sad to sto nisam masina pa da radim 24/7 to je vec nesto drugo.
Bas me zanima kako je i-zona presla preko tog problema.
btw. sto ne dodjes na SD sad kad je "mnooogoo bolji"?
Kazem ti, jesi na x fireu, dobro si radio, dobro radis sada i naravno da ne mozes da budes 24/7 na serveru, nisam to naveo kao kritiku vec splet okolnosti koji je trenutno na zoninom serveru. Mnogo ih ima rcon i stalno je neko od njih na serveru. Ne vidim sta si se ti nasao uvrijedjen.
Bitanga SD je bolji prvesntevno zbog toga sto je org. server i zna se da ne moze biti citera.
Isto tako ne vidim sta ste se svi uzjogunili sto sam pohvailo neki drugi server.
Ajde sad malo opusteno, idgrajte se i izlazite vani sada vise kad je ljeto....
P.S. Ne igram na Bitanga SD zbog toga sto nemam org. key. Kad nabavim igracu.

*SPARTANAC*

Quote from: Lider on June 30, 2009, 04:31:48 PM
Quote from: *SPARTANAC* on June 30, 2009, 02:48:44 PM
Quote from: Lider on June 30, 2009, 02:20:29 PM
Quote from: bakitos on June 30, 2009, 01:54:19 PM
Quote from: Lider on June 30, 2009, 01:11:52 PM
Moram pohvaliti I zona server, nije kao sto je bio Bitangin SD. Ima manje citera, skriptasa nema, seljakljuk je sveden na minimum jer je neko od admina uvijek tu, sto nije bilo na Bitanga SD-u pa su se razni mentoli opustili i pravili "seosku" atmosferu. Ekipica je uglavnom dobra, ima zezanja....
Naravno kad nabavim org. igracu na org. serveru, ali za sad mi ne dirajte I zonu   :icon_lol: :tongue2
lider potamneo si u mojim ocima..... :-[.....ja cu reci da na I zoni ima sve i svasta.....zato sto je crack....ali zato sad na bitange SD server kad se okupi ekipa znas da su provereni ljudi zato SD server forever.... :happy
Stek govorim za SD dok nije bio org. a ne sad :-[ :suicide :suicide, naravno da je sad neuporediv SD Bitanga sa I zona :suicide
@Spartanac, mozda si bio na xf ali ne i npr. u spec. Drugo je kad je neko iz bitangi tu na serveru a drugo je kad nekoga moras zvati. "Seljak" ne zna da te ja mogu zovnuti ali kad tebe vidi na serveru zna da ne smije da seljaci.
Pa pazi, ja igram war vi me cimnete ja kickam promenim mapu ako bas naidje neka koju niko nece da igra. Sta oces da kazes da sam lose radio poso, a i secam se da sam skoro po ceo dan bleao na SDu e sad to sto nisam masina pa da radim 24/7 to je vec nesto drugo.
Bas me zanima kako je i-zona presla preko tog problema.
btw. sto ne dodjes na SD sad kad je "mnooogoo bolji"?
Kazem ti, jesi na x fireu, dobro si radio, dobro radis sada i naravno da ne mozes da budes 24/7 na serveru, nisam to naveo kao kritiku vec splet okolnosti koji je trenutno na zoninom serveru. Mnogo ih ima rcon i stalno je neko od njih na serveru. Ne vidim sta si se ti nasao uvrijedjen.
Bitanga SD je bolji prvesntevno zbog toga sto je org. server i zna se da ne moze biti citera.
Isto tako ne vidim sta ste se svi uzjogunili sto sam pohvailo neki drugi server.
Ajde sad malo opusteno, idgrajte se i izlazite vani sada vise kad je ljeto....
P.S. Ne igram na Bitanga SD zbog toga sto nemam org. key. Kad nabavim igracu.
Ja sam se "uzjogunio" jer si reko da nije bilo admina na SD serveru kad je bio cracked, sto je laz 2 max!
Jesi ti lud pa da pogledamo statistike iz tih meseci, da vidis koliko sam rundi imao mesecno.

BaNaNaMaN

Lider izneverio si me mislim da tako pljujes po bitangama to nisam ocekivao od tebe :tongue2 :tongue2 :tongue2

Lider

Quote from: *SPARTANAC* on June 30, 2009, 04:34:38 PM
Ja sam se "uzjogunio" jer si reko da nije bilo admina na SD serveru kad je bio cracked, sto je laz 2 max!
Jesi ti lud pa da pogledamo statistike iz tih meseci, da vidis koliko sam rundi imao mesecno.
Nemam namjeru da se raspravlja, rekao sam svoje misljenje i stojim iza toga. Neda mi se ponavljati jedno te isto. Jedan sam period provodio skoro citav dan na SD-u i znam ko je bio a ko ne. Pogledaj statistiku za februar, mart i april pa vidi koliko sam igrao.
Ja sigurno nemam pametnija posla nego da obmanjujem ljude na forumu kako ti nisi dobar admin. :suicide
I fino od tebe sto si u dve recenice rekao da sam lazov i lud :wink:
@Banana :blow   :icon_lol:

*SPARTANAC*

Quote from: Lider on June 30, 2009, 04:56:22 PM
Quote from: *SPARTANAC* on June 30, 2009, 04:34:38 PM
Ja sam se "uzjogunio" jer si reko da nije bilo admina na SD serveru kad je bio cracked, sto je laz 2 max!
Jesi ti lud pa da pogledamo statistike iz tih meseci, da vidis koliko sam rundi imao mesecno.
Nemam namjeru da se raspravlja, rekao sam svoje misljenje i stojim iza toga. Neda mi se ponavljati jedno te isto. Jedan sam period provodio skoro citav dan na SD-u i znam ko je bio a ko ne. Pogledaj statistiku za februar, mart i april pa vidi koliko sam igrao.
Ja sigurno nemam pametnija posla nego da obmanjujem ljude na forumu kako ti nisi dobar admin. :suicide
I fino od tebe sto si u dve recenice rekao da sam lazov i lud :wink:
@Banana :blow   :icon_lol:
To verovatno tako pasivno radis.
A sto se tice lud i laz, lud to mi je manje vise uzrecica. A laz ostaje. :D

zlenzlla

Lideru ban, a moze jedan i Banani cisto reda radi.  :tease2
Sta se ti javljas, nema te nikako i ti pametujes.  :tease2  ;D

Ajde dosta vise off tema, Pa koji vam je. Uzmite xf pa tamo resavajte probleme. Ne spamajte topic.

PS: Lideru jeli to neces da nabvavis org jer ti se neda rastati od WH-a?  :rofl

MASTERBLASTER

Ljudi nema nikog nemojte se busati ! Svi koji smo igrali, igrali bi i dalje ali nema nikog! Pisao sam ranije vec da ste zaboravili da treba i igrati! Vise ni na Mainu ne igrate a ne na SD pro.Kad pogledam Main po 10 do 15 likova (belih).Neko vece oko 2h udjem malo sve poznata ekipa na kraju ja i Citadel (Nidza),Turcin ostali sami posle jedne mape.Gospodo treba da se igrate(igramo) i radice sve.Normalno da cu uvek otpucati kad igraju ljudi sa kojima igram tolko godina pogotovo ctf.Sto se Shadowsa tice previse pise a malo se igra ja za ovolko godina foruma nisam postao ni narednik a on pukovnik! Na Izonu se okupi ekipa koja je uvek i igrala i bila na ts nama nije bitno sta se igra(ctf,sd) vec da se druzimo(kao i uvek).Kad god se okupi ekipa na serveru SdPro ili Main dodjemo da se igramo.Ljudi ja sam non stop na kompu(kad ne radim) pogledajte moj xfire ! Da bitange igraju vise mogli bi da isforsiraju da server sdpro radi pun gas(mada je leto i godisnji odmori) u zadnje vreme jedino opalite koji war i nista vise. 

E da sto se tice IZone server(sto nema veze sa ovom temom) radi odlicno i pun je non stop.Mape su u rotaciji stim da je Tujan svaka druga.Rifle only ali lici na TDM zato sto ima antikamp koji je rigorozan sto predlazem da se stavi i na Main(sto je String i napravio stim da treba jos poostriti).Sto se tice odrzavanja kao i na svakom crack serveru je tesko ali recon ima dosta ljudi cak i iz klanova koji nisu Izona tako da je neko od admina uvek tu.