News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Nedelja 30.12 2007....poslednje igranje u godini

Started by mean, December 27, 2007, 01:03:08 PM

Previous topic - Next topic

mean

Posto nam je poslednje igranje ove godine,red bi bio da nas se skupi sto vise.......i da ostanemo bar 6-7 sati,kao i prosle godine kada su nas isterali iz igraonice u 04-00h :lol:
Opravdanje od doktora se nece uvaziti......kao ni cicikanje i ostale neopravdane stvari za izostanak :wink:  :lol:
Ako je nas saborac Citadel mogao da dodje sa slomljenom nogom......... :D
Molio bih vas da nastavite niz ljudi koji dolaze

1.mean
2.
3.

Alekre


mean

sorry to burst your bublle :oops: .........ali ovo se odnosi samo na bitange,i Nedeljno igranje u igraonici....ako hoces da skoknes do NS-a,dobro dosao :D ......mada ko zna,mozda se svi nakacimo na server pa malo oprasimo :wink:

|ndb| Dusan Silni

:twisted: vi se to okupljate bez mene aaa bitange??? ja kuckam ove poruke a pojma nemam kako i gde i da li ce se to videti,, nije zvaka za seljaka!!!

|ndb| Dusan Silni

aa skontao sam, racunajte i na mene u nedelju i na to da cu vas izmaltretirati jos jednom u ovoj staroj krvavoj godini

mean

samo se ti nadaj :lol:

1.mean
2.BraveHeart^DusanSilni
3.
4.

$tring

Quote from: "mean"samo se ti nadaj :lol:

1.mean
2.BraveHeart^DusanSilni
3.
4.

1.Mean
2.BraveHeart^DusanSilni
3.Citadel
4.Rudy
5.$tring

Podpredsednik

Napravite mesta i za spektatore, evo ja dizem dva prsta....kupicu neke kokice i coca-colice pa cu da uzivam!

Alekre

Hteo bih da svratim u NS, odigramo partiju i sta onda? JBG.

Podpredsednik

Quote from: "Alekre"Hteo bih da svratim u NS, odigramo partiju i sta onda? JBG.
Sednes ponovo u avion i kuci! :)

Alekre

Kao da sam sultan od Bruneja pa imam privatni jet :)

|EUnet|V@S!L!

1.Mean
2.BraveHeart^DusanSilni
3.Citadel
4.Rudy
5.$tring
6.Vasili

tu sam i ja

mean

Quote from: "|EUnet|V@S!L!"tu sam i ja


nemoj slucajno da bezis kuci u devet :twisted:

Citadel of Pain

Vidim da sam vec upisan al reko samo da potvrdim
da cu biti zao deda mraz of pain u nedelju :)

bilo bi lepo da dodje i slani..otvoricu topic DONACIJE ZA SLANOG  :P

a i el fegete...koji je ponovo u nadrkanoj fazi pa nece da dodje  :(

jos kad bi nasli neku siterku pa da nam i djeneral dodje..jer,
sve je isto samo njega neeeema...

ako on i nedodje, nagovoriti velikog brata makarija da dodje na
novogodisnje pucanje...ponecemo i  cuge ko prosle godine pa mozemo za kraj da polupamo katakombe :)))

ako je ikako moguce da dodju i plave bitange to bi bilo cool :!:  :!:

Citadel of Pain

a uz to nagovoriti i rubu, koleta a zoki obecati da ce da pobedi :)

clumsy

ja bih dosao, ali nemam prevoz, a i verovatno radim tada! :)

mean

Pravo zboris bitango.......za donaciju....ja ulecem sa 200 dindzi ako je potrebno :lol:

mean

Quote from: "clumsy"ja bih dosao, ali nemam prevoz, a i verovatno radim tada! :)


sedi na voz a ja te sacekam na Z. stanici........jebes posao...DUZNOST ZOVE :lol:

clumsy

Quote from: "mean"
Quote from: "clumsy"ja bih dosao, ali nemam prevoz, a i verovatno radim tada! :)


sedi na voz a ja te sacekam na Z. stanici........jebes posao...DUZNOST ZOVE :lol:

da! :)

ma ja sam iz Stare Pazove i mogu da dodjem kako hocu, ali znam da bih zaglibio sa vama, pa bi onda morao da spavam sa tobom! :) :) :)

Adoney

voleo bih da mogu da tvrdim za sigurno, ali moje prisustvo ovaj put, je malchice klimavo :(

|EUnet|V@S!L!

mean ostacu do 21:01 ako je dovoljno  :o  :o  :o

MeeLanChe

1.Mean
2.BraveHeart^DusanSilni
3.Citadel
4.Rudy
5.$tring
6.Vasili
7.MeeLanChe

   - I am in -     :rnr:

$tring

Quote from: "MeeLanChe"1.Mean
2.BraveHeart^DusanSilni
3.Citadel
4.$tring
5.Vasili
6.MeeLanChe

   - I am in -     :rnr:

Izbrisao sam Rudija... ne dolazi...  :cry:   .... ne bih zeleo da ovo igranje postane znak pitanja da li ce ga biti!? .... MORA GA BITI! :) ... racunamo svakako na Mr.Bross-a i Gigiman-a.... Makarije? .. Mykel verovatno nece .... ali sta sad.........

Podpredsednik

Ja bih dosao, ali sam prodao kola pre neki dan! Ako hoce Tihi, Iron i Clumsy da se dogovorimo nekako za prevoz, pa da dodjemo zajedno, u nedelju sam slobodan! Ako nam to ne uspe, mozemo da se nadjemo i u BG-u, pa malo da se ubijamo ispod Vuka!

PS: Tihi, mozes da pitas Vladu, on ima kola, pa ako hoce, da vas pokupimo sve, pa da idemo za NS!

E, nisam pitao, jel trebamo da ponesemo i preobucu ako dolazimo????

mean

Dovlacite se do NS-a.............kao sto sam vec rekao DUZNOST ZOVE :lol: ,ako vi dodjete doci ce i El Muerte

bilo bi zadovoljstvo druziti se sa "budaletinom" i ostalim bitangama.....gsn.Podpredsednice

Ne sumnjam u vas :lol:


Quote from: "Podpredsednik"E, nisam pitao, jel trebamo da ponesemo i preobucu ako dolazimo????

Samo dobru volju,pare,grickalice,cugu i mamine kolace :lol:  :lol:  :lol:






umalo da zaboravim,bio sam kod $tringa sinoc i igrao se na njegovom racunaru......zatekao sam novo dugme na tastaturi



:lol:

clumsy

hahahaha!!!! dobar taster!!!!!  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

evo sada trebam tihog da smaram da da dodje u nedelju u NS! :)

ima kola, ali caletova! :P

$tring

Quote from: "clumsy"hahahaha!!!! dobar taster!!!!!  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

evo sada trebam tihog da smaram da da dodje u nedelju u NS! :)

ima kola, ali caletova! :P

AJDE LJUDIIIIIIIIIII!!!!!!!!  :lol:

Podpredsednik, Tihi, Clumsy, Iron! Ajde da se svi pojavite......  da picimo celo vece!

:band:

clumsy

ma da!!!! mogu ja doci i busom,ali jebeno mi je kada se budem vracao nazad. mislim da je zadnji bus iz ns-a za pazovu oko 11. posle toga mislim da nema nista. kada bi iron ili tihi krenuli iz bg-a ja sam im usput, pa me samo pokupe.  8)

Podpredsednik

Ako idu kolima od Tihog, a ja da idem sa njima, meni je problem posle da se vracam iz Panceva do Opova, posto nocu nema buseva! Videcu nekog ortaka da iscimam da me doveze do NS, imam jednog koji je extra igrac, ali nije skoro igrao COD2.

ristic


Adoney

shanse da ja dodjem su sve vetje i vetjeeeee :)))))))))))

Podpredsednik

Napisite kakvi su utisci sa skupa, BAS MI JE KRIVO STO NISAM USPEO DA DODJEM!!!

|EUnet|V@S!L!

utisci su super

ja u poceku kukao zbog racunara ali je bilo super

najbolji je bio milanche  :D  :D


Milanche aleee!!!!!!!!!!!!!!! 8)  8)  8)

SALTSTONE

Milance je Kralj !!! Samo jedan je Milanche !!! :lol:

mean

MeeLanChe je LEGENDA............u jednom momentu smo izgubili poslednju zastavicu,jer smo mu se smejali


MeeLanChe pokriva....nece dobiti zastavu dok svi ne izginemo.......boricemo se do poslednjeg metka....majku li vam je...,da vam je..............sace MeeLanChe da vas odvali......jaooooooo sta vam radim......svi u napaaaaad...MeeLanChe legendo....nece oni zastavu uzeti dok je MeeLanChe ziv..........itd... :lol:  :lol:  :lol:



inace bilo je sjajno.........mean,vasili,meelanche,el murte i dusan silni vs. string,citadel,makarije,saltstone,adoney i bayone 8) .......oni su nas pobedili sve partije osim poslednje......"PILJARNICE"......e tu smo ih izmaltretirali za medalju........tako da smo mi iz 2007. izasli kao pobednici :lol: ,jer zadnja se racuna :lol:  :lol:  :lol:

e da i na statistikama......photo finis.... dusan je sa prvog pao na trece mesto a saltstone je sada no.1....... :lol:  :lol:  :lol:

MeeLanChe

Quote from: "mean"MeeLanChe je LEGENDA............u jednom momentu smo izgubili poslednju zastavicu,jer smo mu se smejali


MeeLanChe pokriva....nece dobiti zastavu dok svi ne izginemo.......boricemo se do poslednjeg metka....majku li vam je...,da vam je..............sace MeeLanChe da vas odvali......jaooooooo sta vam radim......svi u napaaaaad...MeeLanChe legendo....nece oni zastavu uzeti dok je MeeLanChe ziv..........itd... :lol:  :lol:  :lol:

He-He-He :lol: , Taj sam!   :lol:


  BRAVO Ekipa! :ziveli:

Podpredsednik