News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

DOJAVE?

Started by [TNT]AL PACiNO, January 29, 2013, 04:30:09 PM

Previous topic - Next topic

[TNT]AL PACiNO

Ako neko ima neku stranicu na fbu gde se dele besplatne dojave a da nije prevara ... neka onda podela si nama neku utakmicu da uzmemo pare :) :tease2

ShazZ

Ja svaki vikend uzmem dojavu za 50 eur od 12 puta samo je jednom promasena... Al' sad sam odlucio kad dobijem dojavu da podelim sa 5 ljudi, jer nesmijem sa vise bice blokirane utakmice u kladionici. To cu radit na fejs grupi prvi pet kad objavim status koji se jave dobiju, od svog dobitka posalje te mi 20 % kad prodje dojava... Sad za vikend imam 2 prelaza ukupna kvota 700, ko je zainteresovan evo grupa http://www.facebook.com/Zivim.od.kladionice1

don_gagi

Sto brises utakmice/postove na tom profilu?  :whip3:

vd|cube(im)

Quote from: don_gagi on April 27, 2013, 12:50:31 PM
Sto brises utakmice/postove na tom profilu?  :whip3:

Utakmice briše dok ne postavi dobitnu....a postove briše od onih šta ih je zajebao .......:hmm :||

P!ck 'n roll

Quote from: vd|cube(im) on April 27, 2013, 02:19:03 PM
Quote from: don_gagi on April 27, 2013, 12:50:31 PM
Sto brises utakmice/postove na tom profilu?  :whip3:

Utakmice briše dok ne postavi dobitnu....a postove briše od onih šta ih je zajebao .......:hmm :||
hahahahhaah jel moguce sta ovaj prica.... pa sine idi jbt obogati se, kupi i meni jednu kucu na mauricijusu, i da nas Bog vidi :)))))))))))

dexnsk

Moj izbor za sutra.
Aston Villa - Sunderland X2 1.60
betis - deportivo 1 1.95
sedan - monako 2 1.95
martimo - benfika 2 1.45
Cottbus - Kaiserslautern 2 1.90
St. Patricks - Bohemians 1 1.50

supp

Imas ovde gomilu besplatni tipova dosta im je dobra prolaznost,imas i ovde nesto slicno,ni ovai tipovi za klađenje nisu losi,treba igrati samo ove singlove tako je veca sanasa da se dobije na kladionici u suprotnom propast

Kings

Verujem da mislite da kladionica nije opasna ali pazite se i probajte je ostaviti zauvek sto pre mozete.. Ja sam pre 4 godine bio na ivici smrti jer sam zbog kladjenja izgubio i vreme i novac i porodicu..isao sam na lecenje...ako neko misli da ide u mom smeru evo i nesto sto bi moglo biti od pomoci..molim vas ne zanemarujete ovaj savet jer pisem iz licnog i veoma bolnog iskustva.. https://www.youtube.com/watch?v=VCQBgFBqqS8

c0C0

@Kings znaci nemaš dojavu?