News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Mali bag bag

Started by dokini, November 29, 2011, 11:33:14 PM

Previous topic - Next topic

dokini

String,ToTo i dexone evo vam kompletnih podataka za Malog bag bag


IP: 109.93.242.201
Decimal: 1834873545
Hostname: 109-93-242-201.dynamic.isp.telekom.rs
ISP: TELEKOM SRBIJA a.d.
Organization: TELEKOM SRBIJA, ADSL users
Services: None detected
Type: Broadband
Assignment: Dynamic IP
Blacklist:
Geolocation Information

Country: Serbia
City: Stara Pazova
Latitude: 44.985
Longitude: 20.168
Black listovan sa......... b.barracudacentral.org
dnsbl-2.uceprotect.net
dul.dnsbl.sorbs.net
dnsbl.sorbs.net
dnsbl-3.uceprotect.net
zen.spamhaus.org
eto pa sad sta kazete jer evo danas cim je uso na server i to nije prvi put rcon zakuca  :clapping

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: dokini on November 29, 2011, 11:33:14 PM
String,ToTo i dexone evo vam kompletnih podataka za Malog bag bag


IP: 109.93.242.201
Decimal: 1834873545
Hostname: 109-93-242-201.dynamic.isp.telekom.rs
ISP: TELEKOM SRBIJA a.d.
Organization: TELEKOM SRBIJA, ADSL users
Services: None detected
Type: Broadband
Assignment: Dynamic IP
Blacklist:
Geolocation Information

Country: Serbia
City: Stara Pazova
Latitude: 44.985
Longitude: 20.168
Black listovan sa......... b.barracudacentral.org
dnsbl-2.uceprotect.net
dul.dnsbl.sorbs.net
dnsbl.sorbs.net
dnsbl-3.uceprotect.net
zen.spamhaus.org
eto pa sad sta kazete jer evo danas cim je uso na server i to nije prvi put rcon zakuca  :clapping

:omg:
+1  :stoner:

bucky

bio sam prisutan na mixu i rcon je radio dok se mali bag bag nije pojavio.molio bih vas da ga vise banujete ili vec sta treba da se uradi da vise ne dolazi na mix i bitange server.unapred hvala. :yes

Srba

Znaci sto se tice IP adrese 109.93.242.201 ona je blacklistovana, izmedju ostalog, na Barakudi - ali posto je adresa dinamicka - nemoguce je, naravno, sa sigurnoscu reci da li je bas on spammer, hacker ili sta vec... posto je u pitanju citav opseg lokalnog operatera.

Dakle, ovo je njegov opseg, a cinjenica jeste da kad se covek pojavi (ili blackbelt) HLSW i Rcon preminu.

Onaj ko ima vise iskustva sa Rcon blokerom verovatno ce znati kako dalje proveriti da li je zaista u pitanju covek iza ove IP adrese (ili Blackbelt).

Srba

U trenutku dok ovo pisemo na Mix serveru su i Mali bag bag i Blackbelt. Naravno da HLSW i Rcon ne rade...

ToTo

Ja sam jos juce poslao IP od baga Stringu, i bice mu banovan opseg, tako da nece vise moci dolaziti, a ajde molim vas nadjite podatke i za ovog drugog, ili me bar cimnite kad je na serveru pa cu mu uzeti ip iz log fila.

Srba

Toto, ipak molim za oprez pre banovanja opsega - jer, iako opet ne radi Rcon, ja ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim da su Mali bb i Blackbelt krivci za to sto Rcon ne radi. Fakat jeste da kad su oni tu rcon ne sljaka, ali evo sada nema ni jednog on njih dvojice pa opet ne sljaka.

Ubio me bog ako sam vise pametan zasto i ko, ako iko uopste, i na koji nacin blokira rad Rcona.

Bice da to mora da proveri neko ko ce znati da kaze pravi razlog.

Unapred zahvalan.

C. Srba

dokini

Cika Srba dobro kaze ali desava se da posle njegovog ulaska rcon ne radi duze vreme sta je u pitanju sto kaze Srba da li je do njega ili drugi problem ali uvek je on bio na serveru u toku dana kad to trokira
:ne_razumem

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: dokini on December 01, 2011, 10:15:14 AM
Cika Srba dobro kaze ali desava se da posle njegovog ulaska rcon ne radi duze vreme sta je u pitanju sto kaze Srba da li je do njega ili drugi problem ali uvek je on bio na serveru u toku dana kad to trokira
:ne_razumem

Mislim da nas Cika Srba ima rcon bloker  :rofl

Srba

Da, da - ja imam drcon bloker, hahahahahahaha  :tease2

vd|cube(im)

Evo već sat vremena je MIX server prazan ,a  HLSW ne prihvata rcon... treba baš nahvatati Stringa da se malo pozabavi sa tim ... moŠ¾da je baš do servera..nešto stvara bug  8)



vd|cube(im)

#12
Ja sam sad uhvatio prije 5 minuta IP od obojice

Blackbelt - I'll be back - 109.92.42.251:1256
mali bag - 109.92.42.251:14741

HLSW mi pokazuje kao da je sve OK , ali ne mogu da kikam nikog niti restartam ili promjenim  mapu .....  :smoke:

Mislim da ovo nije rcon bloker jer jutros i na prazan server nije radilo  :sorry

dokini

Sve je to u redu ali je zalosno da nasi ljudi idu okolo i traze druge extreme server a na mix CARUJU citeri ko zna sve kakvi jer nije moguce nista raditi sa cuvenim rconom na njemu kako hocete  :ne_razumem :no :no :no :no

Jacⱪ Sparroⱳ™

Kockice, govorio sam ja to od pocetka. Normalno da nije to rcon bloker.

Srba

Sad mu vise nije nista, hahahahahahah

ludi livnicar

Lik je i sinoc bio oko 23 na garage. Naravno nisu radili ni Rcon ni HLSW

Srba

Sinoc smo pratili sve servere i 100% si u pravu - i mi smo videli da je rcon umro istog momenta kad se on pojavio.

Malo simptomaticno?

Lang

Potpisujem bio sam prisutan /garage je u pitanju/! :king:

HyDroxzZz


ludi livnicar

Evo ga lik sada na MAIN serveru (23:10) naravno rcon ne radi. Sta cemo sa ovim pacijentom?

ToTo

Rcon radi. Ima nacina da se debil kika sa servera, javi se na xf.

Srba

baci mi please poruku za situaciju kad se pojavi opet na Mixu da znamo kako da ga kikujemo...

ICHTOT

Ja sam zadnji put dosao na mix i odmah me pozdravio i otisao   :clapping2 :clapping2 :clapping2 :clapping2 :clapping2