News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

MIX admini

Started by $tring, March 13, 2011, 03:45:23 PM

Previous topic - Next topic

$tring

Posto se dosta ljudi zale na admine, odnosno nedostatak admina na mix serveru, resili smo da napravimo jos sub-admina.
Sami znate ko je ko na tom serveru pa izvolite javno predlozite coveka koji bi po vama trebalo da ima rcon.

Kada ih budemo imali 6-7 napravicemo glasanje pa cemo trojici dati rcon. Glasanje ce biti javno.. :)

DexonDee

Posto odem nekad na MIX server i stalno vidjam "Kreowski" pa ja sam za njega  :peace:

dokini

Moze kreowski ...ako treba tri prijavljujemo se ili ja ili chamil basaev...a moze i mrvica!

mrvica_******|2shooorty|

#3
Quote from: dokini on March 13, 2011, 04:12:37 PM
Moze kreowski ...ako treba tri prijavljujemo se ili ja ili chamil basaev...a moze i mrvica!

mogu i ja .....moze i kreowski....... :hat :hat :hat :hat :hat

Kreowski

Evo i ja  se prijavljujem    kreowski,
ja sam isto za da bude   dokini2,2shooorty(aka mrvica)  i tako dalje.....

ima tu jos  momaka  koji  su  cesto na mixu  ali  jos nisu  vidjeli post  na  forumu (atilathemighty,bobo vijeri, acim, ti mene ja tebe...) pratio sam ih i nisam primjetio da koriste neku vrstu cheat-a....  a sad  do njih  je hoceli se prijaviti ili nece...

Chamil Basaev

I ja sam za slazem se sa kreowskim sve sto je naveo ima dosta igraca koji su potencijalni sub-admini .....!!!


Atila The Mighty

Drago mi je se napokon neko setio i nas na mixu...evo prijavljujem se i ja posto sam dovoljno cesto na serveru to dokazuje i broj odigranih gemova na statistici...moj nick na xfire-u je atilathemighty...ima tu jos dobrih i postenih igraca kao sto su mrvica,kreowski,macedon,dokini,milos lur...itd.koga god budete izabrali necete pogresiti...pozz,vidimo se na mix-u

miloslur

Pa mogao bih i ja da se prikljucim da popunim rupu kada nema ostalih, sto nas je vise to ce da bude manje citera.Super je ideja sa subadminima.

dokini

 :super Mile izvini sto sam te zaboravio ali svi ljudi koji su se javili su ti koji su najcesce na serveru pa su potencijalni subadmini po meni !!! :drinks2