News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Total Extreme?

Started by $tring, February 20, 2010, 05:04:00 PM

Previous topic - Next topic

Da li vam se svidja Total extreme config?

Da
22 (91.7%)
Ne
2 (8.3%)

Total Members Voted: 18

$tring

TOTAL EXTREME DAYS ... Bitange MIX server je od danas startovan na TOTAL EXTREME rezimu sto znaci:

- Nema indikatora kada pogodite neprijatelja
- Nema nisana
- Nema nisana kada bacate bombu, pa je mnogo teze pogoditi
- Oruzije se na trenutak disableuje kada preskacete zid, skacete sa oruzijem... (vraceno na staro)
- Bleeding - ako ste povredjeni i imate manje od 50% health-a, postoji sansa da umrete ako ne pokupite novi health

Jednom recju, sve je dosta teze.

Pucanje je isto, ali u planu su jos neke stvari koje nameravamo da sredimo. Ovo je cisto radi probe. Ideja je da ovakve
confige startujemo vikendom, a ako vam se svidi mozda i ostane. :)


The DoctoR zSpu

Quote from: string on February 20, 2010, 05:04:00 PM
TOTAL EXTREME DAYS ... Bitange MIX server je od danas startovan na TOTAL EXTREME rezimu sto znaci:

- Nema indikatora kada pogodite neprijatelja
- Nema nisana
- Nema nisana kada bacate bombu, pa je mnogo teze pogoditi
- Oruzije se na trenutak disableuje kada preskacete zid, skacete sa oruzijem...
- Bleeding - ako ste povredjeni i imate manje od 50% health-a, postoji sansa da umrete ako ne pokupite novi health

Jednom recju, sve je dosta teze.

Pucanje je isto, ali u planu su jos neke stvari koje nameravamo da sredimo. Ovo je cisto radi probe. Ideja je da ovakve
confige startujemo vikendom, a ako vam se svidi mozda i ostane. :)


Ovo ostavi za stalno-kakvi vikend...
Ovo je LoOdil00000!!!!!!

komara

Nije lose,ali me nervira kod skoka sto nemam oruzje.

$tring

Quote from: pussy'The DoctoR on February 20, 2010, 08:13:47 PM
Ovo ostavi za stalno-kakvi vikend...
Ovo je LoOdil00000!!!!!!

Meni licno se svidja. Ima tu jos par stvari da se podesi. Tipa da ne mozes sa 5 metara da iskocis kroz prozor i ostanes ziv. Svaki pad ti oduzima deo energije, tako da se iskakanje kroz prozor takodje skupo placa...  :whistling ... Pogledacu jos oko ostalih stvari. Ideja mi je da napravim jedno 3-4 configa za eXtreme pa da ih menjamo kako izglasamo na forumu. Config za eXtreme je dugaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacak pa je i samo podesavanje poprilicno slozeno.

$tring

Quote from: komara on February 20, 2010, 08:49:23 PM
Nije lose,ali me nervira kod skoka sto nemam oruzje.

Kapiram... :) Ali to je taj total-extreme... prakticno disable-uje banny-jump-shot ... Klasicno skakutanje i pucanje, nego kad skaces za trenutak ti se disableuje oruzije. U stvari, mozes ti pucati i iz jump-a ali daleko krace. Blize je realnom pucanju.

AlekSerbia

 :facepalm: :facepalm: :facepalm: STRING . pa ja i onako ne znam igrat tu igricu kako treba . sad moram nasumice da pucam i bacam bombu . lele . pa to ne valja idem ja na tetris :P ..
p.s. salim se naravno :))

komara

#6
Nisam ni primetio da nema nisana  :yes ,kad sam citer kako su me juce prozvali,jer sam ih odvalio na meni omiljenoj mapi brecourt mislim da mi je score bio 95:12  ;D i da budem jedini koji je rekao NE  :tongue2

komara

Moram samo da dodam ona Miraz mapa je totalna glupost,hiljadu tarasa, krovova svako se sakrije u svoj budzak i samo tuci snajperima.

AlekSerbia

Quote from: komara on February 22, 2010, 10:03:14 PM
Moram samo da dodam ona Miraz mapa je totalna glupost,hiljadu tarasa, krovova svako se sakrije u svoj budzak i samo tuci snajperima.
a daj brate . sto je stobom  evo za rad tebe ... molio bih da neko napravi neku mapicu de ima PIVNICA   :D :D cisto dok cekas snipom da nesto popijes  :drinks2

komara

#9
Ajde da se ispravim jer sam se juce iznervirao. Nije dobra za Tdm nego za Dom ili neki drugi mod kao Htf,Hctf.....A ne razumem tvoj post hoces da kazes da ja kampujem da je tako ne bi bio stalno medju vodecim a i nemam zivaca da sedim i cekam.Jedino kad malo prisednem je ako sam umoran ili sam popio koju  ;D

Darko


$tring

Quote from: komara on February 22, 2010, 10:03:14 PM
Moram samo da dodam ona Miraz mapa je totalna glupost,hiljadu tarasa, krovova svako se sakrije u svoj budzak i samo tuci snajperima.

Samo da znas da sam nabavio jedno 150 mapa koje redom testiram ovih dana... Ima jedno 10 livada! :) Preogromnih mapa. Gomila sume, i nema covek gde da se sakrije... Oces jednu? Hihihi....  :console:

komara

Quote from: string on February 23, 2010, 05:56:12 PM
Quote from: komara on February 22, 2010, 10:03:14 PM
Moram samo da dodam ona Miraz mapa je totalna glupost,hiljadu tarasa, krovova svako se sakrije u svoj budzak i samo tuci snajperima.

Samo da znas da sam nabavio jedno 150 mapa koje redom testiram ovih dana... Ima jedno 10 livada! :) Preogromnih mapa. Gomila sume, i nema covek gde da se sakrije... Oces jednu? Hihihi....  :console:
Daj pa da se posteno izrokacimo  :fighting:

AlekSerbia

Quote from: komara on February 23, 2010, 09:32:41 AM
.A ne razumem tvoj post hoces da kazes da ja kampujem da je tako ne bi bio stalno medju vodecim a i nemam zivaca da sedim i cekam.
pa kazes svi uzmu snip i samo se zavlace negde .mozda se nekom svidja ta mapa :D pa sam mislio da ti se malo udovolji dok ne prodje ;) ubaci neka pivnica krigle od jednog litra ;D

Darko


komara

Quote from: |KingSerbia|Alek on February 23, 2010, 08:52:34 PM
Quote from: komara on February 23, 2010, 09:32:41 AM
.A ne razumem tvoj post hoces da kazes da ja kampujem da je tako ne bi bio stalno medju vodecim a i nemam zivaca da sedim i cekam.
pa kazes svi uzmu snip i samo se zavlace negde .mozda se nekom svidja ta mapa :D pa sam mislio da ti se malo udovolji dok ne prodje ;) ubaci neka pivnica krigle od jednog litra ;D
Moze, nemam nista protiv   :drinks2

Eskimko

- Nema indikatora kada pogodite neprijatelja
ovo ne valja,sve drugo moze

$tring

Quote from: Eskimko on February 25, 2010, 04:54:40 PM
- Nema indikatora kada pogodite neprijatelja
ovo ne valja,sve drugo moze

Heh... ja sam se brzo navikao na ovo.... Pise ti dole levi i na sredini dole kada ubijes nekog.... Nego onema onih blip-ova pod uglom od 45 stepeni, to je tacno...  :spiteful

Darko

Gorane sklanjaj TDM i DM, molim te, sto pre, poludeh vise...

A ovo sto nema indikatora pogotka nije lose, igra je malo teza i zanimljivija...

Osim naravno TDM iDM...

lyudmila pavlichenko

ovo za sada je sve ok... dobro je da nema indikatora, jer to igru cini tezom (naravno onim ljudima koji nisu zoomirali dok nisane)... jedini problem je kod ubacivanja bombe kroz prozor (vrata i sl.), jer moras malo da se naviknes na ciljanje... drago mi je da je uklonjeno ono nestajanje puske prilikom skakanja, jer koliko god to realno bilo, jako je islo na zivce... ono sa "odumiranjem" kad imas malo health-a je prejaka stvar  :super
imam i dva predloga, ako je izvodljivo:
1. ako je ikako moguce da se "napravi" nesto sto bi onemogucilo da se igraju extra velike mape kad je malo ljudi na serveru... desi se da ostane 7-8 ljudi i izaberu Schultz bunker (tdm), gde se trebamo traziti po 5 minuta (cak i da igramo dm)... uzmu sniper, kapmaju i misle da je to igra... a to je onda zeeeestoki smor...
2. da se napravi sa gametype-ovim nesto slicno kao i sa mapama... kad izaberes jedan gametype, ne mozes da ga igras naredna 3 meca... tako cete ljude naterati da vise mixaju i kombinuju razlicite mape i razlicite gametype-ove...  :sniper

Slax

Ma narode samo da se mape menjaju i da idu razlicite...da se ne ponavljaju iste mape one si smorile samo jedna te ista idu meni je to malo bed daj samo neka pisi razlicito :D 
Viva la String

komara

#21
Ja bih izbacio biranje mapa i modova ,nego ako je moguce da ide random ili neki slican fazon.A tada bi se resio i problem oko TDM i Dm koje ne treba izbaciti.A za ovaj problem kad je manje ljudi mozda staviti klasik poput Burgundi.

$tring

Quote from: lyudmila pavlichenko on February 26, 2010, 01:45:17 AM

1. ako je ikako moguce da se "napravi" nesto sto bi onemogucilo da se igraju extra velike mape kad je malo ljudi na serveru... desi se da ostane 7-8 ljudi i izaberu Schultz bunker (tdm), gde se trebamo traziti po 5 minuta (cak i da igramo dm)... uzmu sniper, kapmaju i misle da je to igra... a to je onda zeeeestoki smor...
2. da se napravi sa gametype-ovim nesto slicno kao i sa mapama... kad izaberes jedan gametype, ne mozes da ga igras naredna 3 meca... tako cete ljude naterati da vise mixaju i kombinuju razlicite mape i razlicite gametype-ove...  :sniper


1.Razmisljam kako to da izvedem, ali mislim da cu napraviti to sto pricas. Kada je malo ljudi (recimo 10) da je moguce birati Toujane i neke druge manje mape. Kada je vise ljudi, da se igraju vece mape...

2.Da, to moram takodje pogledati da li je moguce. Ono sto postoji je vote-map-memory, i on je namesten na 5. To prakticno znaci da ako izaberes neku mapu, ta ista mapa se nece nalziti u map-vote sledecih 5 mapa. Tek posle 5 mapa mozes ponovo izabrati istu mapu.

Talijan


$tring

Quote from: Talijan on February 27, 2010, 09:13:03 PM
E to super zvuci... :rock3

Ovo prvo mogu da namestim, a ovo drugo nazalost  ne.

komara

#25
Ma sve je dobro nema tu sta puno da se prilagodjava,ali me onaj Miraz nervira pa to ti je,pokusam da ga igram ,i posle par minuta odustanem. :|| Mislim da je bilo prekjuce kad sam bio u spectatu jedini koji su se kretali su bili Murta i Jovica!  :whistling

Talijan

A bas  bas steta.. ajde bar niko ti ne moze nista prigovorit...vidi se da se trudis..  :stoner:      :band

komara

Steta sto ne mozes bojim se da ce MiraŠ¾ postati kao na garaŠ¾i el mechili "raj za kampere" (iako je el m.dete naspram ove mape).  :|| Ako se igra TDM (sto je najcesce slucaj)!  :||  :||  :|| e ovoliko me nervira.