News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Heroes of Newerth

Started by //LoneWolfs//kamiX, February 03, 2010, 11:36:07 AM

Previous topic - Next topic

//LoneWolfs//kamiX

Mislim da vecina vas zna o kakvoj je igri rijec i o cemu se radi. Ako neznate objasnit cu vam. Heroes of Newerth (skraceno HON) postaje lagano sve popularnija na Xfireu sto se tice odigranih sati. Nalazi se trenutno na 8. mjestu iako mislim da bi bila u top 5 da svi igraci koriste Xfire. Radi se o RPG igri koja je jako slicna Doti (Warcraft III). Tocnije to je zapravo kopija dote, a kreator te igre je sam IceFrog koji je i napravio dotu. Prednosti HONa nasprem dote su velike i ocigledne. Nema toliko livera, postoji mogucnost reconnectavanja u igru u slucaju ako vam pukne igra, zbrajanje statova itd. itd ... (ljudi koji su igrali dotu znaju o cemu pricam).

HON je i dalje na beta serverima i igra je jos uvijek besplatna, ali je jako tesko da napravite account jer vam treba beta key kojih vise nema. Original igra izlazi u proljece i kostat ce oko 20ak eura sto i nije tako puno s obzirom na to sto sve igra nudi. Š½

Mi iz LoneWolfsa smo se okupili i napravili LoneWolfs HON Team te namjeravamo krenuti i ClanBase. Bilo kakav upit vezan uz ovu igru slobodno postajte ovdje na forumu, a neke detaljnije informacije slobodno me mozete upitati na XF ili na nasem websiteu.

Zivjeli  :super

STEK