News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Preporucite mi igru...

Started by m.shadows, August 26, 2009, 10:29:14 PM

Previous topic - Next topic

m.shadows

Ajde molim vas da mi neko preporuci dobru igru,da ima vecinu od navedenih,kad me je vec tomo navukao na FPS  ;D
*Da je FPS(First Person Shooter)
*Da nema extremnu kolicinu krvi...kao cod:waw
*Bilo bi pozeljno da ima dosta oruzija iz buducnosti...
*Bilo bi pozeljno da nije neka praistoriska igra....
*Bilo bi pozeljno da se nalazi "negde" u buducnosti,kao Killzone 2
*I mora biti za PC..

Please nek mi neko preporuci nesto...hvala!
:bye2

dexnsk

Evo ti par linkova na srpskom jeziku, pa ti listaj redom mozda i nadjes nesto po svom ukusu.
http://www.gs.rs/
http://www.pcigre.com/


m.shadows


m.shadows

Evo sta sam gledao pa mi se onako dopalo..
Crysis Warhead
Battlefield 2142
Ako je neko igrao dal mi preporucuje ili ne..?
@ Dex:Tamo na sajtovima nisam se mogao snaci
@ Lun:Tamo su vecina igrica hooror ali ok je jer sam nasao.

VIP.er

Crysis ti preporucujem, neverovatna igra, treba ti prilicno jaka masina da bi normalno igrao, meni je seckalo na niskoj rezoluciji i low detaljima pa sam batalio, ali igra je brutalna...

m.shadows

Quote from: VIP.er on August 27, 2009, 01:06:01 AM
Crysis ti preporucujem, neverovatna igra, treba ti prilicno jaka masina da bi normalno igrao, meni je seckalo na niskoj rezoluciji i low detaljima pa sam batalio, ali igra je brutalna...
Jel ima SP,i jel se moze igrat bez org key-a?

dexnsk

#7
Quote from: M. sHaDoW$ :) on August 27, 2009, 08:14:06 AM
Quote from: VIP.er on August 27, 2009, 01:06:01 AM
Crysis ti preporucujem, neverovatna igra, treba ti prilicno jaka masina da bi normalno igrao, meni je seckalo na niskoj rezoluciji i low detaljima pa sam batalio, ali igra je brutalna...
Jel ima SP,i jel se moze igrat bez org key-a?
Ne. Jedini nacin bez org  key-a je da igras lan preko hamachia, ali i ako uopste nadjes nekoga ja sam igrao jedno vreme o odjednom niko vise nije ni dolazio.

EDIT:
Crysis Warhead nemoze da se igra online jedino Crysis i Crysis Wars.

SOLID

Ja ti preporucujem Counter Strike 1.3   hihihhihi  :rofl :rofl :rofl

VIP.er


Darkman Ki-Ninja


m.shadows

Quote from: DArkman Ki-NINJA on August 27, 2009, 04:50:17 PM
Quote from: SOLID on August 27, 2009, 04:10:39 PM
Ja ti preporucujem Counter Strike 1.3   hihihhihi  :rofl :rofl :rofl
:rock3 :rofl
Nisam znao da to postoji...:P
Ok stavicu Crysis na test ( :rofl)

thosl

Call of Juarez: Bound in Blood
odlicna!kaubojci,indijanci,banditi i poludeli general.sta ces bolje.i naravno,zanosna meksikanka.

dexnsk

Evo ti par igara koje odgovaraju tvom opisu a koje su sam vrh:

1.) Fallout 3 ovo bi preporucio svima, igra je vrh.
2.) Call of Juarez Bound in Blood mada neodgovara tvom trazenom profili ovo je igra koju netreba propustiti sta vise jos je bolje ako si igrao i prvi deo igre.
3.) Crysis(Crysis Warhead) naravno ovo je igra koja se netreba propustiti.
4.) Half Life 2 treba probati ceo serijal dvojke ja sam uzivao u igri.

Ma iskren da budem ja nisam ljubitelj takvih igra kakve ti trazis tako da ti bas ni ne mogu puno pomoci, ja sam ipak ljubitelj real time igara od akcionih pa do strategija.

m.shadows

Quote from: dexnsk on August 27, 2009, 06:16:05 PM
Evo ti par igara koje odgovaraju tvom opisu a koje su sam vrh:

1.) Fallout 3 ovo bi preporucio svima, igra je vrh.
2.) Call of Juarez Bound in Blood mada neodgovara tvom trazenom profili ovo je igra koju netreba propustiti sta vise jos je bolje ako si igrao i prvi deo igre.
3.) Crysis(Crysis Warhead) naravno ovo je igra koja se netreba propustiti.
4.) Half Life 2 treba probati ceo serijal dvojke ja sam uzivao u igri.

Ma iskren da budem ja nisam ljubitelj takvih igra kakve ti trazis tako da ti bas ni ne mogu puno pomoci, ja sam ipak ljubitelj real time igara od akcionih pa do strategija.
Hvala ljudi!

El Muerte

#15
Star Wars Republic Commando
-90% vremena unistavas droide i vodis svoj tim. Ciljna grupa su bas deca.

Swat 4
-Uloga vodje swat tima, mada dosta komplikovana.



m.shadows

Quote from: El Muerte on August 29, 2009, 12:06:53 PM
Star Wars Republic Commando
-90% vremena unistavas droide i vodis svoj tim. Ciljna grupa su bas deca.

Swat 4
-Uloga vodje swat tima, mada dosta komplikovana.


Cuo sam sa S4,pitacu drugove sta misle....SW ne znam,pogledacu trailere,ss-ove i tako to.
Quote from: komara on August 29, 2009, 12:28:17 PM
Evo ti jedna preterana strategija STAR WARS http://www.gamespot.com/pc/strategy/starwarsrts/index.html?om_act=convert&om_clk=gssimilargames&tag=similargames;title;3
ok,pogledacu.
Hvala svima  :hat

m.shadows

E ljudi pre neki dan sam video Crysis Warhead za 2000 dinara.
Dali se isplati da to kupim?
I dali je toliko dobra igra da vredi puci svu ustedjevinu na nju :D?

SOLID

Quote from: M. sHaDoW$ :) on September 21, 2009, 02:46:22 PM
E ljudi pre neki dan sam video Crysis Warhead za 2000 dinara.
Dali se isplati da to kupim?
I dali je toliko dobra igra da vredi puci svu ustedjevinu na nju :D?
Pre svega zavisi od jacine tvog kompjutera ....

dexnsk

Quote from: M. sHaDoW$ :) on September 21, 2009, 02:46:22 PM
E ljudi pre neki dan sam video Crysis Warhead za 2000 dinara.
Dali se isplati da to kupim?
I dali je toliko dobra igra da vredi puci svu ustedjevinu na nju :D?
Bolje uzmi Crysis ili Crysis Wars nego Crysis Warhead (igra nema MP tako da ti je bolje da uzmes crack, a ostale delove org)

m.shadows

Quote from: dexnsk on September 22, 2009, 01:24:08 PM
Quote from: M. sHaDoW$ :) on September 21, 2009, 02:46:22 PM
E ljudi pre neki dan sam video Crysis Warhead za 2000 dinara.
Dali se isplati da to kupim?
I dali je toliko dobra igra da vredi puci svu ustedjevinu na nju :D?
Bolje uzmi Crysis ili Crysis Wars nego Crysis Warhead (igra nema MP tako da ti je bolje da uzmes crack, a ostale delove org)
A...kontam...hvala...skinucu Crysis warhead crack pa ako mi se svidi mozda kupim neke druge delove koji mogu mp.
Thnx dex  :hat

dexnsk

Si nabavio crysis? Ako jesi javi mi se na xf...

m.shadows

Quote from: dexnsk on October 05, 2009, 09:00:36 PM
Si nabavio crysis? Ako jesi javi mi se na xf...
Nisam...skinucu ovih dana....los mi net imam jos par dana a potrosio sam mnogo vise od dozvoljenog....
Tak da za sada nista... :girl_cray

Darkman Ki-Ninja

El si probao Guard Sheild mala a jaako dobra igrica  :spiteful

m.shadows

Quote from: DArkman Ki-NINJA on October 09, 2009, 10:22:52 PM
El si probao Guard Sheild mala a jaako dobra igrica  :spiteful
Ne  :spiteful
Kakva je igra?

dexnsk

Probaj Operation Flashpoint: Dragon Rising igra je izasla sad 5 oktobra, ja sam je sad skino i na prvi pogled sam odusevljen, no vidicemo posle.
Igra na prvi pogled podseca na battlefield bad company, al dok battlefield bad company 2 neizadje (bice i za PC) zabavicu se sa ovim, mada neverujem da ce me razicarati igra za sad ima dosta pozitivne kritike.

Podpredsednik

Nikako da uplatim Rapidshare, neda mi se da skinem Operation Flashpoint: Dragon Rising. Prvi deo je bio fantastican, zato ne mogu da docekam da isprobam nastavak i da cujem vase misljenje za pocetak!

dexnsk

Quote from: Podpredsednik on October 10, 2009, 01:47:59 AM
Nikako da uplatim Rapidshare, neda mi se da skinem Operation Flashpoint: Dragon Rising. Prvi deo je bio fantastican, zato ne mogu da docekam da isprobam nastavak i da cujem vase misljenje za pocetak!
Igra ej sasvim ok. Jedini problem jesu serveri, nema ni jednog sa nasih prostora odnosno nema ni jedan sa manjim pingom od 80, ali i tako se moze igrati dok vec preko 110 prestavlja problem. Nadam se da ce biti i nasih servera posto je igra nova zato i nema mnostvo servera. Igra se timski tako da ako probate da krenete solo negde necete se dobro provesti. Ima dosta bugova e sad dal je to dos ervera pinga ili neceg trecen ne znam. Sve u svemi igru treba probati jer pruza dobru zabavu i novi oblik timske igre.

m.shadows

Quote from: dexnsk on October 10, 2009, 03:06:03 PM
Quote from: Podpredsednik on October 10, 2009, 01:47:59 AM
Nikako da uplatim Rapidshare, neda mi se da skinem Operation Flashpoint: Dragon Rising. Prvi deo je bio fantastican, zato ne mogu da docekam da isprobam nastavak i da cujem vase misljenje za pocetak!
Igra ej sasvim ok. Jedini problem jesu serveri, nema ni jednog sa nasih prostora odnosno nema ni jedan sa manjim pingom od 80, ali i tako se moze igrati dok vec preko 110 prestavlja problem. Nadam se da ce biti i nasih servera posto je igra nova zato i nema mnostvo servera. Igra se timski tako da ako probate da krenete solo negde necete se dobro provesti. Ima dosta bugova e sad dal je to dos ervera pinga ili neceg trecen ne znam. Sve u svemi igru treba probati jer pruza dobru zabavu i novi oblik timske igre.
Ja volim Team Play.
Skinucu verovatno...

dexnsk

Za multyplayer ORG key vam netreba jer su serveri home make ali vam treba zato dobar net da bi kreirali kvalitetan server npr:
4 igraca potrebno je 500kb/s za 16 1.5mb/s a za 32 3mb/s.
Tako da ko ima jak net a oce da igra ovu igru bece nam server  :wink:
Evo sad sam igrao sa jednim likom koji ima 16mb/s iz svecke je server mu radi fenomenalno, a meni pig bude izmdju 60 i 100 tako da se moze igrati lepo.

komara

Setio sam se jedne preterane igre LASTIS  :spiteful